Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 14623
  • Návštěvy: 91/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    715
    Týden:
    91
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.10. 18:00 Kladno - Lvi Praha 2:3
    So 05.10. 18:00 Liberec - Ústí n.L 3:1
    So 05.10. 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0
    So 05.10. 19:30 Beskydy - Volejbal Brno 3:1
    Ne 06.10. 17:00 Příbram - Ostrava 2:3
    Po 07.10. 19:20 Odolena Voda - Č. Budějovice 0:3

    2.kolo

    So 12.10. 17:00 Zlín - Odolena Voda 0:3
    So 12.10. 17:00 Ústí n.L - Karlovarsko 0:3
    So 12.10. 17:00 Beskydy - Kladno 2:3
    So 12.10. 18:00 Volejbal Brno - Ostrava 3:1
    So 12.10. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:0
    So 12.10. 18:00 Lvi Praha - Liberec 3:1

    3.kolo

    Čt 17.10. 16:30 Volejbal Brno - Kladno 3:0
    So 19.10. 18:00 Liberec - Beskydy 3:0
    So 19.10. 18:00 Karlovarsko - Lvi Praha 3:0
    So 19.10. 18:00 Odolena Voda - Ústí n.L 1:3
    Ne 20.10. 17:00 Příbram - Zlín 3:0
    Po 21.10. 19:20 Ostrava - Č. Budějovice 3:0

    4.kolo

    So 26.10. 17:00 Zlín - Ostrava 0:3
    So 26.10. 17:00 Ústí n.L - Příbram 3:2
    So 26.10. 18:00 Lvi Praha - Odolena Voda 3:0
    So 26.10. 18:00 Kladno - Liberec 3:1
    So 26.10. 19:30 Beskydy - Karlovarsko 0:3
    Po 28.10. 18:00 Volejbal Brno - Č. Budějovice 2:3

    5.kolo

    So 02.11. 17:00 Příbram - Lvi Praha 1:3
    So 02.11. 17:00 Ostrava - Ústí n.L 0:3
    So 02.11. 18:00 Liberec - Volejbal Brno 3:2
    So 02.11. 18:00 Odolena Voda - Beskydy 3:2
    So 02.11. 18:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0
    Po 04.11. 16:50 Karlovarsko - Kladno 3:0

    6.kolo

    So 09.11. 17:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 0:3
    So 09.11. 17:00 Beskydy - Příbram 3:1
    So 09.11. 18:00 Lvi Praha - Ostrava 3:0
    So 09.11. 18:00 Odolena Voda - Kladno 3:2
    So 09.11. 18:00 Liberec - Karlovarsko 3:2
    Po 11.11. 19:30 Volejbal Brno - Zlín 3:2

    7.kolo

    Čt 07.11. 17:30 Zlín - Ústí n.L 3:1
    So 16.11. 17:00 Příbram - Kladno 0:3
    So 16.11. 17:00 Ostrava - Beskydy 3:0
    So 16.11. 18:00 Karlovarsko - Volejbal Brno 3:0
    So 16.11. 18:00 Odolena Voda - Liberec 3:1
    Po 18.11. 16:50 Č. Budějovice - Lvi Praha 3:1

    8.kolo

    Ne 27.10. 19:00 Beskydy - Č. Budějovice 1:3
    So 23.11. 16:00 Volejbal Brno - Ústí n.L 3:0
    So 23.11. 18:00 Lvi Praha - Zlín 1:3
    So 23.11. 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda 2:3
    Ne 24.11. 13:00 Kladno - Ostrava 2:3
    Po 25.11. 19:20 Liberec - Příbram 3:2

    9.kolo

    Čt 28.11. 17:00 Zlín - Beskydy 3:1
    So 30.11. 16:00 Ostrava - Liberec 0:3
    So 30.11. 17:00 Příbram - Karlovarsko 0:3
    So 30.11. 18:00 Odolena Voda - Volejbal Brno 1:3
    So 30.11. 18:00 Č. Budějovice - Kladno 3:2
    Po 02.12. 17:00 Ústí n.L - Lvi Praha 1:3

    10.kolo

    06.12. 16:00 Karlovarsko - Ostrava
    So 07.12. 16:00 Volejbal Brno - Lvi Praha
    So 07.12. 18:00 Kladno - Zlín
    So 07.12. 18:00 Liberec - Č. Budějovice
    So 07.12. 18:00 Odolena Voda - Příbram
    So 07.12. 19:30 Beskydy - Ústí n.L

    11.kolo

    So 14.12. 16:30 Ostrava - Odolena Voda
    So 14.12. 17:00 Zlín - Liberec
    So 14.12. 17:00 Ústí n.L - Kladno
    So 14.12. 18:00 Č. Budějovice - Karlovarsko
    So 14.12. 18:00 Lvi Praha - Beskydy
    Ne 15.12. 17:00 Příbram - Volejbal Brno

    12.kolo

    So 21.12. 16:00 Volejbal Brno - Beskydy
    So 21.12. 17:00 Ústí n.L - Liberec
    So 21.12. 17:00 Zlín - Karlovarsko
    So 21.12. 17:00 Ostrava - Příbram
    So 21.12. 18:00 Lvi Praha - Kladno
    So 21.12. 18:00 Č. Budějovice - Odolena Voda

    13.kolo

    St 30.10. 18:00 Karlovarsko - Ústí n.L 3:0
    Čt 21.11. 18:00 Příbram - Č. Budějovice 3:2
    Ne 15.12. 18:00 Kladno - Beskydy
    So 28.12. 17:00 Ostrava - Volejbal Brno
    So 28.12. 18:00 Odolena Voda - Zlín
    Ne 05.01. 18:00 Liberec - Lvi Praha

    14.kolo

    Po 25.11. 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:2
    So 11.01. 18:00 Kladno - Volejbal Brno
    So 11.01. 18:00 Beskydy - Liberec
    So 11.01. 18:00 Lvi Praha - Karlovarsko
    So 11.01. 18:00 Ústí n.L - Odolena Voda
    So 11.01. 18:00 Zlín - Příbram

    15.kolo

    So 18.01. 00:00 Č. Budějovice - Volejbal Brno
    So 18.01. 00:00 Ostrava - Zlín
    So 18.01. 00:00 Příbram - Ústí n.L
    So 18.01. 00:00 Odolena Voda - Lvi Praha
    So 18.01. 00:00 Karlovarsko - Beskydy
    So 18.01. 00:00 Liberec - Kladno

    16.kolo

    So 25.01. 00:00 Volejbal Brno - Liberec
    So 25.01. 00:00 Kladno - Karlovarsko
    So 25.01. 00:00 Beskydy - Odolena Voda
    So 25.01. 00:00 Lvi Praha - Příbram
    So 25.01. 00:00 Ústí n.L - Ostrava
    So 25.01. 00:00 Zlín - Č. Budějovice

    17.kolo

    So 01.02. 00:00 Zlín - Volejbal Brno
    So 01.02. 00:00 Č. Budějovice - Ústí n.L
    So 01.02. 00:00 Ostrava - Lvi Praha
    So 01.02. 00:00 Příbram - Beskydy
    So 01.02. 00:00 Odolena Voda - Kladno
    So 01.02. 00:00 Karlovarsko - Liberec

    18.kolo

    So 08.02. 00:00 Volejbal Brno - Karlovarsko
    So 08.02. 00:00 Liberec - Odolena Voda
    So 08.02. 00:00 Kladno - Příbram
    So 08.02. 00:00 Beskydy - Ostrava
    So 08.02. 00:00 Lvi Praha - Č. Budějovice
    So 08.02. 00:00 Ústí n.L - Zlín

    19.kolo

    So 15.02. 00:00 Ústí n.L - Volejbal Brno
    So 15.02. 00:00 Zlín - Lvi Praha
    So 15.02. 00:00 Č. Budějovice - Beskydy
    So 15.02. 00:00 Ostrava - Kladno
    So 15.02. 00:00 Příbram - Liberec
    So 15.02. 00:00 Odolena Voda - Karlovarsko

    20.kolo

    So 29.02. 00:00 Volejbal Brno - Odolena Voda
    So 29.02. 00:00 Karlovarsko - Příbram
    So 29.02. 00:00 Liberec - Ostrava
    So 29.02. 00:00 Kladno - Č. Budějovice
    So 29.02. 00:00 Beskydy - Zlín
    So 29.02. 00:00 Lvi Praha - Ústí n.L

    21.kolo

    So 07.03. 00:00 Lvi Praha - Volejbal Brno
    So 07.03. 00:00 Ústí n.L - Beskydy
    So 07.03. 00:00 Zlín - Kladno
    So 07.03. 00:00 Č. Budějovice - Liberec
    So 07.03. 00:00 Ostrava - Karlovarsko
    So 07.03. 00:00 Příbram - Odolena Voda

    22.kolo

    So 14.03. 00:00 Volejbal Brno - Příbram
    So 14.03. 00:00 Odolena Voda - Ostrava
    So 14.03. 00:00 Karlovarsko - Č. Budějovice
    So 14.03. 00:00 Liberec - Zlín
    So 14.03. 00:00 Kladno - Ústí n.L
    So 14.03. 00:00 Beskydy - Lvi Praha
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 0 2 28:6 26
    2. 11 9 0 2 29:14 25
    3. 9 6 0 3 20:14 17
    4. 9 5 0 4 20:16 16
    5. 9 6 0 3 21:16 15
    6. 10 5 0 5 18:19 14
    7. 9 5 0 4 17:19 12
    8. 9 3 0 6 17:21 12
    9. 9 3 0 6 11:21 10
    10. 9 2 0 7 12:23 8
    11. 10 2 0 8 14:26 8
    12. 10 3 0 7 12:24 8