Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 14610
  • Návštěvy: 99/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    807
    Týden:
    99
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 05.09. 18:10 Chrudim - Teplice 1:5 (1:3)
    Čt 05.09. 20:00 Sparta Praha - PCO Č.Budějovice 10:2 (7:0)
    06.09. 19:30 Helas Brno - Česká Lípa 2:2 (1:1)
    06.09. 20:00 Olympik Mělník - Liberec 5:6 (4:2)
    06.09. 20:00 Slavia Praha - Vys. Mýto 5:3 (1:1)
    06.09. 20:30 Tango Hodonín - SK Interobal Plzeň 2:9 (1:4)

    2.kolo

    13.09. 20:00 Teplice - Vys. Mýto 11:1 (5:0)
    13.09. 20:00 SK Interobal Plzeň - Slavia Praha 5:2 (2:0)
    13.09. 20:00 Chrudim - Helas Brno 4:0 (1:0)
    13.09. 20:30 Česká Lípa - Olympik Mělník 10:7 (3:4)
    Ne 15.09. 19:00 PCO Č.Budějovice - Tango Hodonín 7:2 (2:2)
    Ne 15.09. 19:30 Liberec - Sparta Praha 2:10 (0:3)

    3.kolo

    20.09. 20:00 Sparta Praha - Česká Lípa 5:2 (4:0)
    20.09. 20:00 Slavia Praha - PCO Č.Budějovice 17:0 (8:0)
    20.09. 20:00 Vys. Mýto - SK Interobal Plzeň 0:7 (0:2)
    20.09. 20:30 Olympik Mělník - Chrudim 0:13 (0:5)
    Ne 22.09. 19:30 Tango Hodonín - Liberec 2:4 (2:0)
    Po 14.10. 19:30 Helas Brno - Teplice 1:4 (0:1)

    4.kolo

    04.10. 19:30 Helas Brno - Olympik Mělník 7:3 (3:0)
    04.10. 20:00 Teplice - SK Interobal Plzeň 4:5 (2:1)
    04.10. 20:00 Chrudim - Sparta Praha 5:3 (3:0)
    04.10. 20:30 Česká Lípa - Tango Hodonín 11:3 (4:1)
    Ne 06.10. 19:00 PCO Č.Budějovice - Vys. Mýto 6:3 (4:2)
    Ne 06.10. 19:30 Liberec - Slavia Praha 5:7 (2:5)

    5.kolo

    Čt 10.10. 20:30 Slavia Praha - Česká Lípa 4:1 (1:1)
    11.10. 20:00 Vys. Mýto - Liberec 8:2 (4:0)
    11.10. 20:00 SK Interobal Plzeň - PCO Č.Budějovice 11:2 (4:0)
    11.10. 20:30 Tango Hodonín - Chrudim 0:10 (0:4)
    11.10. 21:30 Olympik Mělník - Teplice 4:8 (3:4)
    Po 04.11. 20:30 Sparta Praha - Helas Brno 12:2 (3:1)

    6.kolo

    St 16.10. 20:00 Liberec - SK Interobal Plzeň 3:7 (3:2)
    Čt 17.10. 18:10 Chrudim - Slavia Praha 4:1 (1:0)
    18.10. 19:30 Helas Brno - Tango Hodonín 6:2 (5:1)
    18.10. 20:00 Teplice - PCO Č.Budějovice 8:4 (1:2)
    18.10. 20:30 Olympik Mělník - Sparta Praha 2:4 (0:2)
    25.10. 20:30 Česká Lípa - Vys. Mýto 2:3 (1:3)

    7.kolo

    Čt 31.10. 18:10 Sparta Praha - Teplice 9:1 (3:1)
    01.11. 20:00 Slavia Praha - Helas Brno 7:6 (4:2)
    01.11. 20:00 Vys. Mýto - Chrudim 1:3 (0:1)
    01.11. 20:00 SK Interobal Plzeň - Česká Lípa 7:0 (5:0)
    01.11. 20:30 Tango Hodonín - Olympik Mělník 9:4 (3:2)
    Ne 03.11. 19:00 PCO Č.Budějovice - Liberec 5:2 (3:1)

    8.kolo

    08.11. 20:00 Teplice - Liberec 7:1 (2:0)
    08.11. 20:00 Chrudim - SK Interobal Plzeň 1:1 (1:1)
    08.11. 20:00 Sparta Praha - Tango Hodonín 13:2 (7:1)
    08.11. 20:30 Česká Lípa - PCO Č.Budějovice 7:6 (3:1)
    08.11. 20:30 Olympik Mělník - Slavia Praha 4:9 (2:5)
    Po 11.11. 19:30 Helas Brno - Vys. Mýto 5:2 (3:1)

    9.kolo

    15.11. 20:00 Slavia Praha - Sparta Praha
    15.11. 20:00 Vys. Mýto - Olympik Mělník
    15.11. 20:00 SK Interobal Plzeň - Helas Brno
    15.11. 20:30 Tango Hodonín - Teplice
    Ne 17.11. 19:00 PCO Č.Budějovice - Chrudim
    Ne 17.11. 19:30 Liberec - Česká Lípa

    10.kolo

    22.11. 19:30 Helas Brno - PCO Č.Budějovice
    22.11. 20:00 Teplice - Česká Lípa
    22.11. 20:00 Chrudim - Liberec
    22.11. 20:00 Olympik Mělník - SK Interobal Plzeň
    22.11. 20:00 Sparta Praha - Vys. Mýto
    22.11. 20:30 Tango Hodonín - Slavia Praha

    11.kolo

    13.12. 20:00 Slavia Praha - Teplice
    13.12. 20:00 Vys. Mýto - Tango Hodonín
    13.12. 20:30 Česká Lípa - Chrudim
    Ne 15.12. 19:00 PCO Č.Budějovice - Olympik Mělník
    Ne 15.12. 19:30 Liberec - Helas Brno
    Ne 15.12. 20:00 SK Interobal Plzeň - Sparta Praha
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 1 0 52:14 22
    2. 8 7 0 1 66:18 21
    3. 8 6 1 1 41:11 19
    4. 8 6 0 2 52:28 18
    5. 8 6 0 2 48:26 18
    6. 8 3 1 4 35:37 10
    7. 8 3 1 4 29:36 10
    8. 8 3 0 5 32:60 9
    9. 8 2 0 6 21:41 6
    10. 8 2 0 6 25:51 6
    11. 8 1 0 7 22:64 3
    12. 8 0 0 8 29:66 0