Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 14600
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1341
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.09. 17:00 Ostrava - Židenice 8:7
    So 14.09. 17:30 Ivanti Tigers - Střešovice 7:4
    So 14.09. 18:30 Vítkovice - Bulldogs Brno 11:1
    Ne 15.09. 12:30 Bohemians - Panthers 5:4
    Ne 15.09. 15:00 Liberec - Olomouc 1:6
    Ne 15.09. 15:15 Chodov - Jičín 15:1

    2.kolo

    20.09. 19:00 Ivanti Tigers - Chodov 3:12
    20.09. 19:00 Vítkovice - Židenice 13:2
    20.09. 19:30 Olomouc - Ostrava 1:10
    20.09. 20:00 Bulldogs Brno - Bohemians 4:6
    20.09. 20:00 Jičín - Liberec 8:4
    20.09. 20:30 Panthers - Střešovice 3:7

    3.kolo

    Ne 22.09. 14:00 Bohemians - Vítkovice 0:10
    Ne 22.09. 14:00 Střešovice - Bulldogs Brno 15:6
    Ne 22.09. 15:00 Liberec - Ivanti Tigers 3:15
    Ne 22.09. 17:00 Ostrava - Jičín 10:4
    Ne 22.09. 17:00 Židenice - Olomouc 12:2
    Ne 22.09. 18:00 Panthers - Chodov 1:16

    4.kolo

    So 28.09. 16:45 Ivanti Tigers - Ostrava 3:8
    Ne 29.09. 14:00 Bohemians - Střešovice 8:7
    Ne 29.09. 15:00 Olomouc - Vítkovice 0:20
    Ne 29.09. 17:00 Bulldogs Brno - Chodov 2:13
    Ne 29.09. 17:00 Panthers - Liberec 11:2
    Ne 29.09. 17:30 Jičín - Židenice 2:4

    5.kolo

    So 05.10. 17:00 Olomouc - Jičín 5:3
    So 05.10. 17:00 Ostrava - Panthers 5:4 pp
    So 05.10. 18:00 Liberec - Bulldogs Brno 4:8
    So 05.10. 18:00 Střešovice - Vítkovice 4:11
    Ne 06.10. 15:00 Chodov - Bohemians 14:0
    Ne 06.10. 15:00 Židenice - Ivanti Tigers 3:4

    6.kolo

    So 12.10. 14:30 Vítkovice - Jičín 17:0
    So 12.10. 17:00 Ivanti Tigers - Olomouc 10:0
    So 12.10. 19:00 Bulldogs Brno - Ostrava 6:11
    Ne 13.10. 14:00 Bohemians - Liberec 13:5
    Ne 13.10. 15:00 Střešovice - Chodov 2:12
    Ne 13.10. 16:30 Panthers - Židenice 2:6

    7.kolo

    So 26.10. 17:00 Liberec - Střešovice 2:16
    So 26.10. 17:00 Olomouc - Panthers 2:6
    So 26.10. 17:30 Jičín - Ivanti Tigers 1:9
    So 26.10. 19:00 Chodov - Vítkovice 2:7
    So 26.10. 19:00 Židenice - Bulldogs Brno 6:1
    So 26.10. 20:00 Ostrava - Bohemians 14:5

    8.kolo

    Po 28.10. 14:00 Bohemians - Židenice 10:5
    Po 28.10. 15:00 Chodov - Liberec 21:0
    Po 28.10. 15:00 Střešovice - Ostrava 5:11
    Po 28.10. 16:00 Vítkovice - Ivanti Tigers 10:5
    Po 28.10. 18:00 Bulldogs Brno - Olomouc 5:3
    Po 28.10. 18:00 Panthers - Jičín 4:5

    9.kolo

    So 02.11. 16:00 Ivanti Tigers - Panthers 6:3
    So 02.11. 16:00 Olomouc - Bohemians 4:6
    So 02.11. 20:00 Ostrava - Chodov 6:12
    Ne 03.11. 15:00 Liberec - Vítkovice 1:10
    Ne 03.11. 15:00 Židenice - Střešovice 4:5 np
    Ne 03.11. 17:00 Jičín - Bulldogs Brno 3:5

    10.kolo

    So 09.11. 15:30 Vítkovice - Panthers 9:4
    So 09.11. 20:00 Liberec - Ostrava 3:8
    Ne 10.11. 14:00 Bohemians - Jičín 3:4
    Ne 10.11. 14:00 Bulldogs Brno - Ivanti Tigers 4:11
    Ne 10.11. 16:00 Chodov - Židenice 5:3
    Ne 10.11. 17:00 Střešovice - Olomouc 8:0

    11.kolo

    Po 11.11. 17:00 Ostrava - Vítkovice 4:3 pp
    So 16.11. 15:00 Panthers - Bulldogs Brno 4:5 np
    So 16.11. 18:00 Olomouc - Chodov 2:18
    So 16.11. 19:00 Židenice - Liberec 9:3
    Ne 17.11. 14:00 Ivanti Tigers - Bohemians 6:7
    Ne 17.11. 17:00 Jičín - Střešovice 6:9

    12.kolo

    So 23.11. 16:00 Olomouc - Liberec 11:1
    So 23.11. 17:30 Jičín - Chodov 0:11
    So 23.11. 18:00 Střešovice - Ivanti Tigers 3:4 np
    So 23.11. 19:00 Bulldogs Brno - Vítkovice 3:8
    Ne 24.11. 15:00 Židenice - Ostrava 7:4
    Ne 24.11. 16:00 Panthers - Bohemians 4:6

    13.kolo

    Čt 19.12. 10:00 Chodov - Ivanti Tigers 13:5
    Čt 19.12. 20:30 Střešovice - Panthers 4:6
    20.12. 18:00 Liberec - Jičín 4:10
    20.12. 19:00 Bohemians - Bulldogs Brno 5:6
    20.12. 19:00 Židenice - Vítkovice 3:7
    20.12. 20:30 Ostrava - Olomouc 8:2

    14.kolo

    Ne 22.12. 12:00 Ivanti Tigers - Liberec 12:2
    Ne 22.12. 15:00 Bulldogs Brno - Střešovice 2:8
    Ne 22.12. 15:00 Olomouc - Židenice 2:4
    Ne 22.12. 16:00 Vítkovice - Bohemians 12:0
    Ne 22.12. 17:00 Jičín - Ostrava 2:11
    Ne 22.12. 18:00 Chodov - Panthers 10:5

    15.kolo

    So 04.01. 15:00 Vítkovice - Olomouc 14:1
    Ne 05.01. 15:00 Ostrava - Ivanti Tigers 9:6
    Ne 05.01. 15:00 Židenice - Jičín 7:2
    Ne 05.01. 15:00 Liberec - Panthers 6:13
    Ne 05.01. 17:00 Chodov - Bulldogs Brno 10:1
    Čt 09.01. 20:30 Střešovice - Bohemians 2:0

    16.kolo

    So 18.01. 14:00 Vítkovice - Střešovice 8:1
    So 18.01. 17:00 Ivanti Tigers - Židenice 10:7
    So 18.01. 17:30 Jičín - Olomouc 2:6
    So 18.01. 19:00 Bulldogs Brno - Liberec 7:3
    Ne 19.01. 14:00 Bohemians - Chodov 1:10
    Ne 19.01. 15:00 Panthers - Ostrava 9:23

    18.kolo

    St 29.01. 20:00 Střešovice - Liberec 21:0
    So 01.02. 15:00 Bohemians - Ostrava 6:11
    So 01.02. 17:00 Panthers - Olomouc 7:2
    So 01.02. 17:00 Bulldogs Brno - Židenice 5:8
    So 15.02. 15:00 Vítkovice - Chodov 6:5
    Út 18.02. 18:30 Ivanti Tigers - Jičín 4:1

    17.kolo

    So 25.01. 17:00 Ostrava - Bulldogs Brno 7:3
    So 25.01. 17:30 Jičín - Vítkovice 1:10
    So 25.01. 18:00 Židenice - Panthers 12:5
    So 25.01. 19:00 Liberec - Bohemians 2:12
    Ne 26.01. 16:00 Olomouc - Ivanti Tigers 5:8
    St 05.02. 19:30 Chodov - Střešovice 4:3

    19.kolo

    So 08.02. 14:00 Liberec - Chodov 1:10
    So 08.02. 15:45 Ivanti Tigers - Vítkovice 2:8
    So 08.02. 17:30 Jičín - Panthers 5:6
    So 08.02. 18:00 Olomouc - Bulldogs Brno 4:2
    So 08.02. 20:00 Ostrava - Střešovice 8:2
    Ne 09.02. 16:30 Židenice - Bohemians 10:8

    20.kolo

    So 15.02. 17:00 Bulldogs Brno - Jičín 5:4
    Ne 16.02. 14:00 Chodov - Ostrava 4:9
    Ne 16.02. 15:00 Vítkovice - Liberec 21:0
    Ne 16.02. 17:00 Bohemians - Olomouc 13:5
    Ne 16.02. 18:15 Panthers - Ivanti Tigers 2:6
    Ne 16.02. 18:30 Střešovice - Židenice 6:2

    21.kolo

    So 22.02. 17:00 Ostrava - Liberec 11:4
    So 22.02. 17:30 Jičín - Bohemians 3:5
    So 22.02. 17:30 Ivanti Tigers - Bulldogs Brno 16:3
    So 22.02. 18:00 Olomouc - Střešovice 3:4
    Ne 23.02. 15:00 Židenice - Chodov 5:9
    Ne 23.02. 15:00 Panthers - Vítkovice 3:15

    22.kolo

    So 29.02. 16:00 Bulldogs Brno - Panthers 1:5
    Ne 01.03. 14:00 Chodov - Olomouc 14:0
    Ne 01.03. 14:00 Vítkovice - Ostrava 8:4
    Ne 01.03. 14:00 Liberec - Židenice 3:6
    Ne 01.03. 15:00 Bohemians - Ivanti Tigers 4:3
    Ne 01.03. 18:30 Střešovice - Jičín 5:2
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 21 0 1 0 238:46 64
    2. 22 19 0 0 3 240:63 57
    3. 22 17 2 0 3 200:106 55
    4. 22 13 1 0 8 155:112 41
    5. 22 12 0 1 9 132:116 37
    6. 22 11 1 1 9 141:109 36
    7. 22 12 0 0 10 123:145 36
    8. 22 7 0 2 13 111:158 23
    9. 22 6 1 0 15 85:165 20
    10. 22 5 0 0 17 66:176 15
    11. 22 4 0 0 18 69:159 12
    12. 22 0 0 0 22 54:259 0