Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 1458
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6415
    Týden:
    56
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 10:15 Jablonec B - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 05.08. 10:15 České Budějovice B - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    So 05.08. 10:15 Mladá Boleslav B - Náchod 0:1 (0:0)
    So 05.08. 10:15 1.FK Příbram B - Hvězda Cheb 1:1 (1:1)
    So 05.08. 10:15 Bohemians - Hradec Králové B 0:0 (0:0)
    So 05.08. 10:15 Sparta Krč - Prachatice 1:0 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Kolín - Sparta Praha B 2:1 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Ovčáry - Viktoria Plzeň B 3:3 (1:3)
    Ne 06.08. 10:30 Karlovy Vary - Teplice B 3:0 (2:0)

    2.kolo

    So 12.08. 10:15 Teplice B - Bohemians 1:1 (1:1)
    So 12.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary 3:1 (2:0)
    So 12.08. 10:15 Jablonec B - České Budějovice B 0:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Hvězda Cheb - Kolín 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Náchod - 1.FK Příbram B 3:1 (1:0)
    Ne 13.08. 10:15 Hradec Králové B - Sparta Krč 1:1 (1:0)
    Ne 13.08. 10:15 Slavia Praha B - Mladá Boleslav B 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Varnsdorf - Prachatice 3:1 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Sparta Praha B - Ovčáry 5:0 (2:0)

    3.kolo

    So 19.08. 10:15 České Budějovice B - Varnsdorf 0:2 (0:0)
    So 19.08. 10:15 Mladá Boleslav B - Jablonec B 2:3 (1:0)
    So 19.08. 10:15 Bohemians - Viktoria Plzeň B 2:0 (0:0)
    So 19.08. 10:15 Sparta Krč - Teplice B 2:4 (0:4)
    So 19.08. 17:00 Kolín - Náchod 0:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Ovčáry - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 10:15 1.FK Příbram B - Slavia Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 10:15 Prachatice - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 10:30 Karlovy Vary - Sparta Praha B 3:2 (2:0)

    4.kolo

    Čt 24.08. 17:00 Jablonec B - 1.FK Příbram B 3:0 (1:0)
    So 26.08. 10:15 Teplice B - Prachatice 0:2 (0:0)
    So 26.08. 10:15 České Budějovice B - Mladá Boleslav B 0:1 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Hvězda Cheb - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    So 26.08. 17:00 Náchod - Ovčáry 0:1 (0:0)
    Ne 27.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Sparta Krč 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 10:15 Slavia Praha B - Kolín 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Varnsdorf - Hradec Králové B 3:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Sparta Praha B - Bohemians 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 02.09. 10:15 Mladá Boleslav B - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 02.09. 10:15 Bohemians - Hvězda Cheb 2:3 (1:2)
    So 02.09. 10:15 Sparta Krč - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    So 02.09. 10:15 Prachatice - Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0)
    So 02.09. 10:15 Hradec Králové B - Teplice B 1:2 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Kolín - Jablonec B 4:0 (3:0)
    So 02.09. 17:00 Ovčáry - Slavia Praha B 1:1 (0:1)
    Ne 03.09. 10:15 1.FK Příbram B - České Budějovice B 1:1 (0:0)
    Ne 03.09. 10:30 Karlovy Vary - Náchod 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 09.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hradec Králové B 1:1 (0:0)
    So 09.09. 10:15 Jablonec B - Ovčáry 2:0 (1:0)
    So 09.09. 10:15 České Budějovice B - Kolín 0:1 (0:0)
    So 09.09. 10:15 Mladá Boleslav B - 1.FK Příbram B 1:2 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Hvězda Cheb - Sparta Krč 0:2 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Náchod - Bohemians 0:2 (0:1)
    Ne 10.09. 10:15 Slavia Praha B - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Varnsdorf - Teplice B 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Sparta Praha B - Prachatice 0:2 (0:1)

    17.kolo

    St 13.09. 17:00 Sparta Krč - Varnsdorf 2:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Prachatice - Bohemians 0:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Hradec Králové B - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Teplice B - Ovčáry 3:2 (1:1)
    St 13.09. 17:00 Viktoria Plzeň B - Kolín 0:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Sparta Praha B - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    St 13.09. 17:00 Hvězda Cheb - Mladá Boleslav B 1:2 (0:1)
    St 13.09. 17:00 Náchod - České Budějovice B 0:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Slavia Praha B - Jablonec B 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 16.09. 10:15 Bohemians - Slavia Praha B 0:2 (0:1)
    So 16.09. 10:15 Sparta Krč - Náchod 2:1 (0:1)
    So 16.09. 10:15 Hradec Králové B - Sparta Praha B 1:2 (1:0)
    So 16.09. 10:15 Teplice B - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:1)
    So 16.09. 16:30 Kolín - Mladá Boleslav B 2:2 (0:2)
    Ne 17.09. 10:15 1.FK Příbram B - Varnsdorf 0:2 (0:0)
    Ne 17.09. 10:15 Prachatice - Hvězda Cheb 2:1 (1:1)
    Ne 17.09. 10:30 Karlovy Vary - Jablonec B 3:2 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 Ovčáry - České Budějovice B 4:1 (4:0)

    8.kolo

    So 23.09. 10:15 Náchod - Prachatice 2:4 (2:0)
    So 23.09. 10:15 Jablonec B - Bohemians 0:1 (0:1)
    So 23.09. 10:15 České Budějovice B - Karlovy Vary 3:1 (2:0)
    So 23.09. 10:15 Mladá Boleslav B - Ovčáry 0:1 (0:0)
    So 23.09. 10:15 1.FK Příbram B - Kolín 0:1 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Sparta Praha B - Teplice B 5:1 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Hvězda Cheb - Hradec Králové B 2:0 (0:0)
    Ne 24.09. 10:15 Slavia Praha B - Sparta Krč 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 Varnsdorf - Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 10:15 Bohemians - České Budějovice B 4:1 (2:1)
    So 30.09. 10:15 Sparta Krč - Jablonec B 2:1 (0:1)
    So 30.09. 10:15 Prachatice - Slavia Praha B 0:2 (0:1)
    So 30.09. 10:15 Hradec Králové B - Náchod 1:2 (0:0)
    So 30.09. 10:15 Teplice B - Hvězda Cheb 0:5 (0:2)
    So 30.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B 2:2 (1:2)
    So 30.09. 16:00 Kolín - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Ovčáry - 1.FK Příbram B 1:1 (1:0)
    Ne 01.10. 10:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav B 3:2 (0:0)

    10.kolo

    So 07.10. 10:15 Náchod - Teplice B 2:0 (2:0)
    So 07.10. 10:15 Jablonec B - Prachatice 1:0 (0:0)
    So 07.10. 10:15 České Budějovice B - Sparta Krč 1:1 (0:0)
    So 07.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Bohemians 0:2 (0:1)
    So 07.10. 10:15 1.FK Příbram B - Karlovy Vary 1:1 (0:1)
    So 07.10. 13:00 Kolín - Ovčáry 4:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Hvězda Cheb - Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 10:15 Slavia Praha B - Hradec Králové B 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Varnsdorf - Sparta Praha B 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 14.10. 10:15 Bohemians - 1.FK Příbram B 4:2 (2:2)
    So 14.10. 10:15 Sparta Krč - Mladá Boleslav B 1:0 (1:0)
    So 14.10. 10:15 Hradec Králové B - Jablonec B 4:3 (2:2)
    So 14.10. 10:15 Teplice B - Slavia Praha B 2:2 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Ovčáry - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    So 14.10. 16:00 Sparta Praha B - Hvězda Cheb 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 10:15 Prachatice - České Budějovice B 1:2 (1:0)
    Ne 15.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Náchod 1:1 (1:1)
    Ne 15.10. 10:30 Karlovy Vary - Kolín 2:1 (2:0)

    12.kolo

    So 21.10. 10:00 1.FK Příbram B - Sparta Krč 3:0 (1:0)
    So 21.10. 10:15 Náchod - Sparta Praha B 1:2 (0:1)
    So 21.10. 10:15 Jablonec B - Teplice B 0:1 (0:0)
    So 21.10. 10:15 České Budějovice B - Hradec Králové B 3:2 (2:0)
    So 21.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Prachatice 1:1 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Kolín - Bohemians 1:3 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Ovčáry - Karlovy Vary 0:3 (0:2)
    Ne 22.10. 10:15 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Varnsdorf - Hvězda Cheb 3:1 (2:1)

    13.kolo

    So 28.10. 10:15 Bohemians - Ovčáry 4:2 (3:2)
    So 28.10. 10:15 Sparta Krč - Kolín 2:2 (1:2)
    So 28.10. 10:15 Hradec Králové B - Mladá Boleslav B 0:4 (0:1)
    So 28.10. 10:15 Teplice B - České Budějovice B 0:1 (0:0)
    So 28.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Jablonec B 3:2 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Hvězda Cheb - Náchod 1:0 (0:0)
    Ne 29.10. 10:15 Prachatice - 1.FK Příbram B 2:0 (1:0)
    Ne 29.10. 10:30 Karlovy Vary - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    St 08.11. 14:00 Sparta Praha B - Slavia Praha B 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 04.11. 10:15 Jablonec B - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    So 04.11. 10:15 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:1)
    So 04.11. 10:15 Mladá Boleslav B - Teplice B 4:1 (2:1)
    So 04.11. 10:15 1.FK Příbram B - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Kolín - Prachatice 0:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Ovčáry - Sparta Krč 1:3 (1:1)
    Ne 05.11. 10:30 Karlovy Vary - Bohemians 2:1 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Varnsdorf - Náchod 3:1 (1:0)
    Út 14.11. 14:00 Slavia Praha B - Hvězda Cheb 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 11.11. 10:15 Bohemians - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 11.11. 10:15 Sparta Krč - Karlovy Vary 1:1 (0:0)
    So 11.11. 10:15 Prachatice - Ovčáry 0:2 (0:1)
    So 11.11. 10:15 Hradec Králové B - Kolín 0:1 (0:0)
    So 11.11. 10:15 Teplice B - 1.FK Příbram B 1:2 (1:0)
    So 11.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Mladá Boleslav B 1:0 (1:0)
    So 11.11. 10:15 Náchod - Slavia Praha B 2:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Hvězda Cheb - Jablonec B 2:0 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Sparta Praha B - České Budějovice B 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 18.11. 10:15 Jablonec B - Náchod 4:1 (2:0)
    So 18.11. 10:15 České Budějovice B - Hvězda Cheb 2:0 (1:0)
    So 18.11. 10:15 Mladá Boleslav B - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    So 18.11. 10:15 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:0)
    So 18.11. 10:15 Bohemians - Sparta Krč 3:2 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Kolín - Teplice B 1:0 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Ovčáry - Hradec Králové B 1:1 (1:0)
    Ne 19.11. 10:30 Karlovy Vary - Prachatice 2:2 (2:1)
    Ne 19.11. 13:30 Varnsdorf - Slavia Praha B 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 10.03. 10:15 Náchod - Mladá Boleslav B 1:1 (1:0)
    So 10.03. 10:15 Teplice B - Karlovy Vary 3:2 (0:2)
    So 10.03. 14:30 Hvězda Cheb - 1.FK Příbram B 3:2 (2:1)
    Ne 11.03. 10:15 Slavia Praha B - České Budějovice B 1:0 (1:0)
    Ne 11.03. 10:15 Hradec Králové B - Bohemians 1:1 (1:1)
    Ne 11.03. 10:30 Viktoria Plzeň B - Ovčáry 1:2 (0:2)
    Ne 11.03. 14:30 Varnsdorf - Jablonec B 0:3 (0:2)
    Ne 11.03. 14:30 Sparta Praha B - Kolín 0:1 (0:1)
    Ne 11.03. 14:30 Prachatice - Sparta Krč 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 17.03. 10:15 Sparta Krč - Hradec Králové B 1:0 (0:0)
    So 17.03. 10:15 Bohemians - Teplice B 5:0 (3:0)
    So 17.03. 10:15 1.FK Příbram B - Náchod 2:0 (2:0)
    So 17.03. 10:15 Mladá Boleslav B - Slavia Praha B 2:3 (1:1)
    So 17.03. 10:15 České Budějovice B - Jablonec B 0:0 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Kolín - Hvězda Cheb 4:1 (2:0)
    Ne 18.03. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 2:0 (0:0)
    Ne 18.03. 14:00 Prachatice - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Ovčáry - Sparta Praha B 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 24.03. 10:15 Jablonec B - Mladá Boleslav B 2:2 (1:0)
    So 24.03. 10:15 Náchod - Kolín 0:1 (0:0)
    So 24.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Bohemians 0:2 (0:0)
    So 24.03. 10:15 Teplice B - Sparta Krč 0:1 (0:1)
    So 24.03. 10:15 Hradec Králové B - Prachatice 2:0 (2:0)
    So 24.03. 15:00 Hvězda Cheb - Ovčáry 3:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Varnsdorf - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Sparta Praha B - Karlovy Vary 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 31.03. 10:15 Hradec Králové B - Varnsdorf 1:1 (1:0)
    So 31.03. 10:15 Sparta Krč - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Bohemians - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    So 31.03. 10:15 1.FK Příbram B - Jablonec B 1:1 (1:0)
    So 31.03. 10:15 Mladá Boleslav B - České Budějovice B 1:3 (1:2)
    So 31.03. 16:00 Ovčáry - Náchod 0:2 (0:2)
    So 31.03. 16:00 Kolín - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:30 Karlovy Vary - Hvězda Cheb 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:00 Prachatice - Teplice B 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 07.04. 10:15 České Budějovice B - 1.FK Příbram B 1:0 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Jablonec B - Kolín 0:0 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Náchod - Karlovy Vary 1:3 (0:2)
    So 07.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Prachatice 1:1 (1:1)
    So 07.04. 10:15 Teplice B - Hradec Králové B 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Hvězda Cheb - Bohemians 0:1 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Sparta Praha B - Sparta Krč 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 10:15 Slavia Praha B - Ovčáry 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Varnsdorf - Mladá Boleslav B 2:0 (2:0)

    23.kolo

    So 14.04. 10:15 Teplice B - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 14.04. 10:15 Hradec Králové B - Viktoria Plzeň B 2:0 (2:0)
    So 14.04. 10:15 Prachatice - Sparta Praha B 1:1 (1:1)
    So 14.04. 10:15 Sparta Krč - Hvězda Cheb 4:1 (3:0)
    So 14.04. 10:15 Bohemians - Náchod 4:1 (2:0)
    So 14.04. 10:15 1.FK Příbram B - Mladá Boleslav B 2:1 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Kolín - České Budějovice B 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha B 2:2 (2:2)
    Ne 15.04. 16:30 Ovčáry - Jablonec B 0:3 (0:1)

    33.kolo

    St 18.04. 13:30 Teplice B - Kolín 2:2 (0:0)
    St 18.04. 14:30 Slavia Praha B - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    St 18.04. 17:00 Náchod - Jablonec B 2:2 (0:2)
    St 18.04. 17:00 Hvězda Cheb - České Budějovice B 2:2 (1:0)
    St 18.04. 17:00 Sparta Praha B - Mladá Boleslav B 2:1 (0:0)
    St 18.04. 17:00 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 1:2 (0:1)
    St 18.04. 17:00 Hradec Králové B - Ovčáry 2:2 (1:2)
    St 18.04. 17:00 Prachatice - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    St 18.04. 17:00 Sparta Krč - Bohemians 0:3 (0:2)

    24.kolo

    So 21.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Kolín 1:0 (0:0)
    So 21.04. 10:15 České Budějovice B - Ovčáry 0:0 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Jablonec B - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Náchod - Sparta Krč 1:0 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Teplice B 4:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Hvězda Cheb - Prachatice 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:15 Slavia Praha B - Bohemians 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Varnsdorf - 1.FK Příbram B 2:0 (2:0)
    St 25.04. 17:00 Sparta Praha B - Hradec Králové B 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 28.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Varnsdorf 1:4 (1:4)
    So 28.04. 10:15 Teplice B - Sparta Praha B 0:5 (0:1)
    So 28.04. 10:15 Hradec Králové B - Hvězda Cheb 2:0 (1:0)
    So 28.04. 10:15 Sparta Krč - Slavia Praha B 1:1 (1:1)
    So 28.04. 10:15 Bohemians - Jablonec B 5:3 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Kolín - 1.FK Příbram B 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 10:30 Karlovy Vary - České Budějovice B 2:1 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Prachatice - Náchod 1:2 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Ovčáry - Mladá Boleslav B 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 05.05. 10:15 1.FK Příbram B - Ovčáry 3:0 (3:0)
    So 05.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Karlovy Vary 1:2 (0:2)
    So 05.05. 10:15 České Budějovice B - Bohemians 1:1 (0:0)
    So 05.05. 10:15 Jablonec B - Sparta Krč 2:4 (0:2)
    So 05.05. 10:15 Náchod - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Hvězda Cheb - Teplice B 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 10:15 Slavia Praha B - Prachatice 3:0 (2:0)
    Ne 06.05. 16:00 Varnsdorf - Kolín 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Sparta Praha B - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)

    27.kolo

    11.05. 17:00 Prachatice - Jablonec B 0:0 (0:0)
    So 12.05. 10:15 Teplice B - Náchod 1:2 (0:2)
    So 12.05. 10:15 Hradec Králové B - Slavia Praha B 0:3 (0:0)
    So 12.05. 10:15 Sparta Krč - České Budějovice B 3:0 (2:0)
    So 12.05. 10:15 Bohemians - Mladá Boleslav B 3:1 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Ovčáry - Kolín 2:1 (2:0)
    Ne 13.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hvězda Cheb 1:2 (1:1)
    Ne 13.05. 10:30 Karlovy Vary - 1.FK Příbram B 3:0 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Sparta Praha B - Varnsdorf 0:0 (0:0)

    34.kolo

    Út 15.05. 17:00 Jablonec B - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Varnsdorf - Sparta Krč 0:1 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Bohemians - Prachatice 5:0 (2:0)
    St 16.05. 17:00 Karlovy Vary - Hradec Králové B 1:2 (1:1)
    St 16.05. 17:00 Ovčáry - Teplice B 2:0 (1:0)
    St 16.05. 17:00 Kolín - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:1)
    St 16.05. 17:00 1.FK Příbram B - Sparta Praha B 1:3 (0:1)
    St 16.05. 17:00 Mladá Boleslav B - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    St 16.05. 17:00 České Budějovice B - Náchod 4:0 (2:0)

    28.kolo

    So 19.05. 10:15 1.FK Příbram B - Bohemians 0:5 (0:1)
    So 19.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Sparta Krč 3:0 (2:0)
    So 19.05. 10:15 České Budějovice B - Prachatice 1:0 (1:0)
    So 19.05. 10:15 Jablonec B - Hradec Králové B 1:0 (0:0)
    So 19.05. 10:15 Slavia Praha B - Teplice B 4:0 (2:0)
    So 19.05. 10:15 Náchod - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Kolín - Karlovy Vary 2:2 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Hvězda Cheb - Sparta Praha B 0:2 (0:2)
    Ne 20.05. 17:00 Varnsdorf - Ovčáry 1:0 (0:0)

    29.kolo

    Út 22.05. 14:30 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 3:1 (1:1)
    So 26.05. 10:15 Teplice B - Jablonec B 1:0 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Hradec Králové B - České Budějovice B 1:0 (1:0)
    So 26.05. 10:15 Sparta Krč - 1.FK Příbram B 2:1 (1:1)
    So 26.05. 10:15 Bohemians - Kolín 0:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Hvězda Cheb - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 10:30 Karlovy Vary - Ovčáry 2:1 (2:0)
    Ne 27.05. 17:00 Sparta Praha B - Náchod 4:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Prachatice - Mladá Boleslav B 1:2 (0:1)

    30.kolo

    So 02.06. 10:15 1.FK Příbram B - Prachatice 2:0 (1:0)
    So 02.06. 10:15 Mladá Boleslav B - Hradec Králové B 1:2 (0:1)
    So 02.06. 10:15 České Budějovice B - Teplice B 2:1 (1:1)
    So 02.06. 10:15 Jablonec B - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:1)
    So 02.06. 10:15 Náchod - Hvězda Cheb 3:0 (2:0)
    So 02.06. 10:30 Kolín - Sparta Krč 2:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Ovčáry - Bohemians 0:0 (0:0)
    Ne 03.06. 10:15 Slavia Praha B - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 6:3 (4:0)

    31.kolo

    So 09.06. 10:15 Náchod - Varnsdorf 2:3 (1:0)
    So 09.06. 10:15 Teplice B - Mladá Boleslav B 0:2 (0:1)
    So 09.06. 10:15 Hradec Králové B - 1.FK Příbram B 0:3 (0:0)
    So 09.06. 10:15 Sparta Krč - Ovčáry 1:0 (0:0)
    So 09.06. 10:15 Bohemians - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Hvězda Cheb - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 10:15 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 2:0 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Sparta Praha B - Jablonec B 4:2 (3:1)
    Ne 10.06. 17:00 Prachatice - Kolín 0:0 (0:0)

    32.kolo

    St 30.05. 17:00 Varnsdorf - Bohemians 2:1 (0:1)
    St 30.05. 17:00 Karlovy Vary - Sparta Krč 1:1 (0:0)
    Út 05.06. 17:00 Ovčáry - Prachatice 0:1 (0:0)
    St 06.06. 17:00 České Budějovice B - Sparta Praha B 3:0 (1:0)
    Út 12.06. 17:00 Slavia Praha B - Náchod 4:1 (0:0)
    Čt 14.06. 17:00 1.FK Příbram B - Teplice B 1:0 (0:0)
    So 16.06. 10:15 Jablonec B - Hvězda Cheb 1:2 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Kolín - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Mladá Boleslav B - Viktoria Plzeň B 4:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 21 8 5 69:26 71
    2. 34 17 8 9 47:37 59
    3. 34 17 7 10 44:27 58
    4. 34 15 11 8 52:29 56
    5. 34 16 7 11 45:28 55
    6. 34 15 10 9 40:27 55
    7. 34 15 9 10 56:47 54
    8. 34 14 8 12 37:35 50
    9. 34 15 4 15 38:44 49
    10. 34 14 6 14 40:46 48
    11. 34 11 10 13 29:37 43
    12. 34 12 6 16 40:54 42
    13. 34 10 8 16 46:49 38
    14. 34 10 6 18 43:46 36
    15. 34 9 9 16 40:51 36
    16. 34 9 9 16 33:54 36
    17. 34 9 8 17 29:48 35
    18. 34 7 6 21 27:70 27