Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 21. srpna 2019
svátek má Johana.
Hlavní menu
  • ID: 14568
  • Návštěvy: 110/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    218
    Týden:
    110
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.09. 00:00 Studénka - Frýdek-Místek B
    So 21.09. 00:00 Karviná - Bohumín
    So 21.09. 00:00 Orlová - Nový Jičín B
    So 21.09. 00:00 Horní Benešov - Český Těšín
    So 21.09. 00:00 Krnov - Rožnov

    2.kolo

    So 28.09. 00:00 Bohumín - Studénka
    So 28.09. 00:00 Frýdek-Místek B - Horní Benešov
    So 28.09. 00:00 Orlová - Krnov
    So 28.09. 00:00 Rožnov - Karviná
    Ne 29.09. 17:00 Nový Jičín B - Český Těšín

    3.kolo

    So 05.10. 00:00 Studénka - Rožnov
    So 05.10. 00:00 Horní Benešov - Bohumín
    So 05.10. 00:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B
    So 05.10. 00:00 Karviná - Orlová
    So 05.10. 00:00 Krnov - Nový Jičín B

    4.kolo

    So 12.10. 00:00 Orlová - Studénka
    So 12.10. 00:00 Bohumín - Český Těšín
    So 12.10. 00:00 Nový Jičín B - Frýdek-Místek B
    So 12.10. 00:00 Rožnov - Horní Benešov
    So 12.10. 00:00 Krnov - Karviná

    5.kolo

    So 19.10. 00:00 Studénka - Krnov
    So 19.10. 00:00 Frýdek-Místek B - Bohumín
    So 19.10. 00:00 Horní Benešov - Orlová
    So 19.10. 00:00 Český Těšín - Rožnov
    So 19.10. 00:00 Karviná - Nový Jičín B

    6.kolo

    So 26.10. 00:00 Karviná - Studénka
    So 26.10. 00:00 Nový Jičín B - Bohumín
    So 26.10. 00:00 Rožnov - Frýdek-Místek B
    So 26.10. 00:00 Orlová - Český Těšín
    So 26.10. 00:00 Krnov - Horní Benešov

    7.kolo

    Po 28.10. 00:00 Studénka - Nový Jičín B
    Po 28.10. 00:00 Bohumín - Rožnov
    Po 28.10. 00:00 Frýdek-Místek B - Orlová
    Po 28.10. 00:00 Český Těšín - Krnov
    Po 28.10. 00:00 Horní Benešov - Karviná

    8.kolo

    So 02.11. 00:00 Studénka - Horní Benešov
    So 02.11. 00:00 Orlová - Bohumín
    So 02.11. 00:00 Krnov - Český Těšín
    So 02.11. 00:00 Karviná - Český Těšín
    So 02.11. 00:00 Nový Jičín B - Rožnov

    9.kolo

    St 06.11. 00:00 Český Těšín - Studénka
    St 06.11. 00:00 Bohumín - Krnov
    St 06.11. 00:00 Frýdek-Místek B - Karviná
    St 06.11. 00:00 Rožnov - Orlová
    St 06.11. 00:00 Horní Benešov - Nový Jičín B

    10.kolo

    So 09.11. 00:00 Frýdek-Místek B - Studénka
    So 09.11. 00:00 Bohumín - Karviná
    So 09.11. 00:00 Nový Jičín B - Orlová
    So 09.11. 00:00 Český Těšín - Horní Benešov
    So 09.11. 00:00 Rožnov - Krnov

    11.kolo

    So 16.11. 00:00 Studénka - Bohumín
    So 16.11. 00:00 Horní Benešov - Frýdek-Místek B
    So 16.11. 00:00 Krnov - Orlová
    So 16.11. 00:00 Český Těšín - Nový Jičín B
    So 16.11. 00:00 Karviná - Rožnov

    12.kolo

    So 23.11. 00:00 Rožnov - Studénka
    So 23.11. 00:00 Bohumín - Horní Benešov
    So 23.11. 00:00 Frýdek-Místek B - Český Těšín
    So 23.11. 00:00 Orlová - Karviná
    So 23.11. 00:00 Nový Jičín B - Krnov

    13.kolo

    So 30.11. 00:00 Studénka - Orlová
    So 30.11. 00:00 Český Těšín - Bohumín
    So 30.11. 00:00 Frýdek-Místek B - Nový Jičín B
    So 30.11. 00:00 Horní Benešov - Rožnov
    So 30.11. 00:00 Karviná - Krnov

    14.kolo

    So 07.12. 00:00 Krnov - Studénka
    So 07.12. 00:00 Bohumín - Frýdek-Místek B
    So 07.12. 00:00 Orlová - Horní Benešov
    So 07.12. 00:00 Rožnov - Český Těšín
    So 07.12. 00:00 Nový Jičín B - Karviná

    15.kolo

    St 11.12. 00:00 Studénka - Karviná
    St 11.12. 00:00 Bohumín - Nový Jičín B
    St 11.12. 00:00 Frýdek-Místek B - Rožnov
    St 11.12. 00:00 Český Těšín - Orlová
    St 11.12. 00:00 Horní Benešov - Krnov

    16.kolo

    So 14.12. 00:00 Nový Jičín B - Studénka
    So 14.12. 00:00 Rožnov - Bohumín
    So 14.12. 00:00 Orlová - Frýdek-Místek B
    So 14.12. 00:00 Krnov - Český Těšín
    So 14.12. 00:00 Karviná - Horní Benešov

    17.kolo

    So 21.12. 00:00 Horní Benešov - Studénka
    So 21.12. 00:00 Bohumín - Orlová
    So 21.12. 00:00 Český Těšín - Krnov
    So 21.12. 00:00 Český Těšín - Karviná
    So 21.12. 00:00 Rožnov - Nový Jičín B

    18.kolo

    So 28.12. 00:00 Studénka - Český Těšín
    So 28.12. 00:00 Krnov - Bohumín
    So 28.12. 00:00 Karviná - Frýdek-Místek B
    So 28.12. 00:00 Orlová - Rožnov
    So 28.12. 00:00 Nový Jičín B - Horní Benešov

    19.kolo

    So 04.01. 00:00 Studénka - Frýdek-Místek B
    So 04.01. 00:00 Karviná - Bohumín
    So 04.01. 00:00 Orlová - Nový Jičín B
    So 04.01. 00:00 Horní Benešov - Český Těšín
    So 04.01. 00:00 Krnov - Rožnov

    20.kolo

    So 11.01. 00:00 Bohumín - Studénka
    So 11.01. 00:00 Frýdek-Místek B - Horní Benešov
    So 11.01. 00:00 Orlová - Krnov
    So 11.01. 00:00 Nový Jičín B - Český Těšín
    So 11.01. 00:00 Rožnov - Karviná

    21.kolo

    St 15.01. 00:00 Studénka - Rožnov
    St 15.01. 00:00 Horní Benešov - Bohumín
    St 15.01. 00:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B
    St 15.01. 00:00 Karviná - Orlová
    St 15.01. 00:00 Krnov - Nový Jičín B

    22.kolo

    So 18.01. 00:00 Orlová - Studénka
    So 18.01. 00:00 Bohumín - Český Těšín
    So 18.01. 00:00 Nový Jičín B - Frýdek-Místek B
    So 18.01. 00:00 Rožnov - Horní Benešov
    So 18.01. 00:00 Krnov - Karviná

    23.kolo

    St 22.01. 00:00 Studénka - Krnov
    St 22.01. 00:00 Frýdek-Místek B - Bohumín
    St 22.01. 00:00 Horní Benešov - Orlová
    St 22.01. 00:00 Český Těšín - Rožnov
    St 22.01. 00:00 Karviná - Nový Jičín B

    24.kolo

    So 01.02. 00:00 Karviná - Studénka
    So 01.02. 00:00 Nový Jičín B - Bohumín
    So 01.02. 00:00 Rožnov - Frýdek-Místek B
    So 01.02. 00:00 Orlová - Český Těšín
    So 01.02. 00:00 Krnov - Horní Benešov

    25.kolo

    So 08.02. 00:00 Studénka - Nový Jičín B
    So 08.02. 00:00 Bohumín - Rožnov
    So 08.02. 00:00 Frýdek-Místek B - Orlová
    So 08.02. 00:00 Český Těšín - Krnov
    So 08.02. 00:00 Horní Benešov - Karviná

    26.kolo

    St 12.02. 00:00 Studénka - Horní Benešov
    St 12.02. 00:00 Orlová - Bohumín
    St 12.02. 00:00 Krnov - Český Těšín
    St 12.02. 00:00 Karviná - Český Těšín
    St 12.02. 00:00 Nový Jičín B - Rožnov

    27.kolo

    So 15.02. 00:00 Český Těšín - Studénka
    So 15.02. 00:00 Bohumín - Krnov
    So 15.02. 00:00 Frýdek-Místek B - Karviná
    So 15.02. 00:00 Rožnov - Orlová
    So 15.02. 00:00 Horní Benešov - Nový Jičín B
    Správce soutěže: Radek Pobořil

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 0 0 0 0 0:0 0
    2. 0 0 0 0 0:0 0
    3. 0 0 0 0 0:0 0
    4. 0 0 0 0 0:0 0
    5. 0 0 0 0 0:0 0
    6. 0 0 0 0 0:0 0
    7. 0 0 0 0 0:0 0
    8. 0 0 0 0 0:0 0
    9. 0 0 0 0 0:0 0
    10. 0 0 0 0 0:0 0