Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 14567
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1005
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 H.Beřkovice - Všetaty 1:0 np (0:0)
    So 31.08. 14:00 L. Kostelec - EMĚ Mělník 2:1 np (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Lužec - Veltrusy 4:3 (2:0)
    Po 02.09. 17:30 Tišice - Vysoká 17:1 (12:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Mšeno - Lužec 8:1 (3:0)
    Ne 08.09. 10:00 Veltrusy - H.Beřkovice 2:1 (2:0)
    Ne 08.09. 10:30 Vysoká - L. Kostelec 1:9 (0:6)
    Ne 08.09. 14:00 Všetaty - Tišice 0:3 (0:1)

    1.kolo

    Ne 25.08. 10:00 Tišice - L. Kostelec 4:1 (3:0)
    St 11.09. 17:30 Vysoká - H.Beřkovice 0:7 (0:2)
    Čt 19.09. 17:00 Mšeno - EMĚ Mělník 2:0 (1:0)
    So 26.10. 10:00 Všetaty - Lužec 7:2 (3:0)

    4.kolo

    Ne 15.09. 10:00 Lužec - EMĚ Mělník 1:3 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Tišice - Veltrusy 9:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:30 Vysoká - Všetaty 0:4 (0:2)
    Út 17.09. 17:00 H.Beřkovice - Mšeno 0:4 (0:1)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Všetaty - L. Kostelec 0:6 (0:1)
    Ne 22.09. 10:00 Veltrusy - Vysoká 10:0 (3:0)
    Ne 22.09. 13:30 EMĚ Mělník - H.Beřkovice 9:1 (2:1)
    Čt 26.09. 17:00 Mšeno - Tišice 4:1 (1:1)

    6.kolo

    Ne 29.09. 10:00 Tišice - EMĚ Mělník 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:30 Vysoká - Mšeno 0:11 (0:7)
    Ne 29.09. 14:00 Všetaty - Veltrusy 3:1 (2:0)
    St 02.10. 17:30 L. Kostelec - Lužec 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 14:00 Mšeno - Všetaty 5:0 (4:0)
    Ne 06.10. 10:00 Veltrusy - L. Kostelec 1:3 (1:2)
    Ne 06.10. 10:00 Lužec - H.Beřkovice 5:1 (2:1)
    Ne 06.10. 13:00 EMĚ Mělník - Vysoká 12:0 (3:0)

    8.kolo

    So 12.10. 12:30 L. Kostelec - H.Beřkovice 6:0 (3:0)
    Ne 13.10. 10:00 Tišice - Lužec 4:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Veltrusy - Mšeno 2:8 (0:4)
    Ne 13.10. 14:00 Všetaty - EMĚ Mělník 2:3 np (0:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Mšeno - L. Kostelec 0:2 (0:1)
    So 19.10. 10:00 H.Beřkovice - Tišice 0:8 (0:4)
    Ne 20.10. 10:00 Lužec - Vysoká 10:0 (6:0)
    Ne 20.10. 12:30 EMĚ Mělník - Veltrusy 6:0 (2:0)

    17.kolo

    So 02.11. 10:30 Mšeno - Veltrusy 4:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 H.Beřkovice - L. Kostelec 2:1 (0:1)
    Ne 03.11. 10:00 Lužec - Tišice 1:4 (1:1)
    Ne 03.11. 12:00 EMĚ Mělník - Všetaty 7:2 (2:0)

    16.kolo

    So 09.11. 12:00 H.Beřkovice - Lužec 8:0 (3:0)
    So 09.11. 12:30 L. Kostelec - Veltrusy 4:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:00 Vysoká - EMĚ Mělník 0:13 (0:5)
    Ne 10.11. 10:00 Všetaty - Mšeno 1:7 (0:3)

    18. kolo - soutěž ukončena

    Ne 27.10. 10:00 Tišice - H.Beřkovice 4:1 (1:1)
    Ne 27.10. 13:00 Veltrusy - EMĚ Mělník 5:4 (2:1)
    St 08.04. 10:00 Vysoká - Lužec výsledek
    St 08.04. 10:00 L. Kostelec - Mšeno
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 9 0 0 1 53:7 27
    2. 10 9 0 0 1 56:10 27
    3. 10 7 1 0 2 36:9 23
    4. 11 6 1 1 3 58:16 21
    5. 10 3 0 2 5 19:33 11
    6. 11 3 1 0 7 21:39 11
    7. 10 3 0 0 7 25:41 9
    8. 11 3 0 0 8 24:46 9
    9. 9 0 0 0 9 2:93 0