Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 14552
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
511
Týden:
20
Dnes:
2
On-line:
1

3.kolo

So 07.09. 10:15 Bášť - Louňovice 1:4 (1:2)
So 07.09. 10:15 Klecany - Měšice 0:3 (0:3)
Ne 08.09. 10:15 Úvaly - Jirny 3:0 (1:0)
Ne 08.09. 14:15 Brandýs-Boleslav - Radonice 2:3 (0:2)
Ne 08.09. 14:30 Čelákovice - Líbeznice 4:2 (3:2)
Út 10.09. 17:00 Sibřina B - Hovorčovice 7 1:5 (0:1)

2.kolo

So 31.08. 10:15 Radonice - Klecany 2:6 (1:3)
So 31.08. 10:15 Měšice - Bášť 5:2 (2:1)
So 31.08. 14:30 Líbeznice - Brandýs-Boleslav 0:0 (0:0)
So 07.09. 10:30 Jirny - Sibřina B 1:1 (0:0)
St 11.09. 18:00 Louňovice - Úvaly 1:4 (0:1)
Po 16.09. 18:00 Hovorčovice 7 - Odolena Voda 11:0 (6:0)

1.kolo

Po 02.09. 18:00 Brandýs-Boleslav - Čelákovice 3:3 (1:1)
Út 03.09. 18:00 Sibřina B - Louňovice 1:1 (0:0)
Čt 12.09. 18:15 Odolena Voda - Jirny 0:2 (0:0)
13.09. 18:00 Bášť - Radonice 3:2 (1:1)
Út 24.09. 14:30 Klecany - Líbeznice 1:0 (0:0)
Ne 06.10. 10:15 Měšice - Úvaly 2:3 (2:1)

4.kolo

So 14.09. 10:15 Radonice - Čelákovice 0:1 (0:0)
So 14.09. 10:15 Měšice - Brandýs-Boleslav 8:1 (4:1)
So 14.09. 10:15 Jirny - Bášť 0:7 (0:3)
So 14.09. 10:15 Hovorčovice 7 - Úvaly 12:0 (4:0)
So 14.09. 10:15 Odolena Voda - Sibřina B 1:3 (1:2)
Ne 15.09. 14:00 Louňovice - Klecany 1:0 (0:0)

6.kolo

So 28.09. 10:15 Měšice - Líbeznice 3:1 (2:0)
So 28.09. 10:15 Jirny - Brandýs-Boleslav 4:2 (3:2)
So 28.09. 10:15 Odolena Voda - Bášť 3:4 (3:3)
So 28.09. 11:00 Sibřina B - Úvaly 0:3 (0:2)
Ne 29.09. 13:00 Hovorčovice 7 - Klecany 14:0 (5:0)
Ne 29.09. 13:30 Louňovice - Čelákovice 1:3 (1:2)

7.kolo

So 05.10. 10:15 Bášť - Sibřina B 2:2 (0:1)
So 05.10. 10:15 Klecany - Odolena Voda 1:2 (0:2)
So 05.10. 10:15 Radonice - Měšice 0:3 (0:1)
Ne 06.10. 13:30 Čelákovice - Jirny 1:5 (1:2)
Ne 06.10. 13:30 Líbeznice - Louňovice 1:4 (1:1)
Ne 06.10. 14:15 Brandýs-Boleslav - Hovorčovice 7 0:14 (0:9)

8.kolo

So 12.10. 10:15 Jirny - Líbeznice 2:3 (1:2)
So 12.10. 10:15 Odolena Voda - Brandýs-Boleslav 5:2 (4:1)
So 12.10. 11:00 Sibřina B - Klecany 0:4 (0:3)
So 12.10. 13:00 Louňovice - Radonice 1:4 (1:1)
Ne 13.10. 10:15 Úvaly - Bášť 4:3 (2:1)
Ne 13.10. 13:00 Hovorčovice 7 - Čelákovice 8:1 (4:1)

9.kolo

So 19.10. 10:15 Klecany - Úvaly 0:4 (0:2)
So 19.10. 10:15 Radonice - Jirny 3:2 (2:0)
Ne 20.10. 10:15 Měšice - Louňovice 2:2 (1:1)
Ne 20.10. 13:00 Čelákovice - Odolena Voda 8:5 (7:1)
Ne 20.10. 14:15 Brandýs-Boleslav - Sibřina B 5:3 (3:2)
Čt 24.10. 17:00 Líbeznice - Hovorčovice 7 0:8 (0:4)

10.kolo

St 23.10. 17:00 Hovorčovice 7 - Radonice 9:0 (5:0)
So 26.10. 10:15 Jirny - Měšice 2:4 (2:3)
So 26.10. 10:15 Odolena Voda - Líbeznice 4:1 (4:0)
So 26.10. 10:15 Bášť - Klecany 3:2 (2:2)
So 26.10. 11:00 Sibřina B - Čelákovice 0:7 (0:4)
Ne 27.10. 10:15 Úvaly - Brandýs-Boleslav 7:4 (3:0)

11.kolo

So 02.11. 10:15 Radonice - Odolena Voda 3:5 (2:2)
So 02.11. 10:15 Měšice - Hovorčovice 7 0:7 (0:4)
So 02.11. 11:30 Líbeznice - Sibřina B 1:2 (1:1)
Ne 03.11. 11:30 Čelákovice - Úvaly 5:3 (1:2)
Ne 03.11. 11:30 Louňovice - Jirny 3:2 (1:2)
Ne 03.11. 14:15 Brandýs-Boleslav - Bášť 2:5 (0:3)

13.kolo

So 09.11. 14:00 Jirny - Hovorčovice 7 0:6 (0:5)
So 16.11. 10:15 Radonice - Úvaly 0:3 (0:1)
So 16.11. 10:15 Měšice - Sibřina B 6:0 (3:0)
So 16.11. 11:00 Líbeznice - Bášť 3:6 (0:4)
Ne 17.11. 11:00 Čelákovice - Klecany 2:5 (2:2)
Ne 17.11. 11:00 Louňovice - Odolena Voda 2:0 (2:0)

12.kolo

So 09.11. 10:15 Odolena Voda - Měšice 2:1 (2:1)
So 09.11. 10:15 Bášť - Čelákovice 2:2 (1:1)
So 09.11. 10:15 Klecany - Brandýs-Boleslav 3:2 (1:1)
So 09.11. 11:00 Sibřina B - Radonice 1:5 (0:3)
Ne 10.11. 13:00 Hovorčovice 7 - Louňovice 2:2 (0:2)
St 20.11. 17:30 Úvaly - Líbeznice 5:1 (2:0)

5.kolo

So 21.09. 14:00 Líbeznice - Radonice 3:5 (2:3)
Ne 22.09. 10:15 Úvaly - Odolena Voda 0:0 (0:0)
Ne 22.09. 14:15 Brandýs-Boleslav - Louňovice 0:1 (0:1)
Út 01.10. 17:00 Čelákovice - Měšice 0:7 (0:4)
St 02.10. 17:00 Bášť - Hovorčovice 7 1:8 (0:5)
Po 30.03. 17:00 Klecany - Jirny

14.kolo

So 21.03. 10:15 Jirny - Odolena Voda
So 21.03. 10:15 Radonice - Bášť
So 21.03. 12:30 Líbeznice - Klecany
Ne 22.03. 10:15 Úvaly - Měšice
Ne 22.03. 12:30 Louňovice - Sibřina B
Ne 22.03. 12:30 Čelákovice - Brandýs-Boleslav

15.kolo

So 28.03. 00:00 Brandýs-Boleslav - Líbeznice
So 28.03. 00:00 Klecany - Radonice
So 28.03. 00:00 Bášť - Měšice
So 28.03. 00:00 Úvaly - Louňovice
So 28.03. 00:00 Sibřina B - Jirny
So 28.03. 00:00 Odolena Voda - Hovorčovice 7

16.kolo

So 04.04. 00:00 Hovorčovice 7 - Sibřina B
So 04.04. 00:00 Jirny - Úvaly
So 04.04. 00:00 Louňovice - Bášť
So 04.04. 00:00 Měšice - Klecany
So 04.04. 00:00 Radonice - Brandýs-Boleslav
So 04.04. 00:00 Líbeznice - Čelákovice

17.kolo

So 11.04. 00:00 Čelákovice - Radonice
So 11.04. 00:00 Brandýs-Boleslav - Měšice
So 11.04. 00:00 Klecany - Louňovice
So 11.04. 00:00 Bášť - Jirny
So 11.04. 00:00 Úvaly - Hovorčovice 7
So 11.04. 00:00 Sibřina B - Odolena Voda

18.kolo

So 18.04. 00:00 Odolena Voda - Úvaly
So 18.04. 00:00 Hovorčovice 7 - Bášť
So 18.04. 00:00 Jirny - Klecany
So 18.04. 00:00 Louňovice - Brandýs-Boleslav
So 18.04. 00:00 Měšice - Čelákovice
So 18.04. 00:00 Radonice - Líbeznice

19.kolo

So 25.04. 00:00 Líbeznice - Měšice
So 25.04. 00:00 Čelákovice - Louňovice
So 25.04. 00:00 Brandýs-Boleslav - Jirny
So 25.04. 00:00 Klecany - Hovorčovice 7
So 25.04. 00:00 Bášť - Odolena Voda
So 25.04. 00:00 Úvaly - Sibřina B

20.kolo

So 02.05. 00:00 Sibřina B - Bášť
So 02.05. 00:00 Odolena Voda - Klecany
So 02.05. 00:00 Hovorčovice 7 - Brandýs-Boleslav
So 02.05. 00:00 Jirny - Čelákovice
So 02.05. 00:00 Louňovice - Líbeznice
So 02.05. 00:00 Měšice - Radonice

21.kolo

So 09.05. 00:00 Radonice - Louňovice
So 09.05. 00:00 Líbeznice - Jirny
So 09.05. 00:00 Čelákovice - Hovorčovice 7
So 09.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Odolena Voda
So 09.05. 00:00 Klecany - Sibřina B
So 09.05. 00:00 Bášť - Úvaly

22.kolo

So 16.05. 00:00 Úvaly - Klecany
So 16.05. 00:00 Sibřina B - Brandýs-Boleslav
So 16.05. 00:00 Odolena Voda - Čelákovice
So 16.05. 00:00 Hovorčovice 7 - Líbeznice
So 16.05. 00:00 Jirny - Radonice
So 16.05. 00:00 Louňovice - Měšice

23.kolo

So 23.05. 00:00 Měšice - Jirny
So 23.05. 00:00 Radonice - Hovorčovice 7
So 23.05. 00:00 Líbeznice - Odolena Voda
So 23.05. 00:00 Čelákovice - Sibřina B
So 23.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Úvaly
So 23.05. 00:00 Klecany - Bášť

24.kolo

So 30.05. 00:00 Bášť - Brandýs-Boleslav
So 30.05. 00:00 Úvaly - Čelákovice
So 30.05. 00:00 Sibřina B - Líbeznice
So 30.05. 00:00 Odolena Voda - Radonice
So 30.05. 00:00 Hovorčovice 7 - Měšice
So 30.05. 00:00 Jirny - Louňovice

25.kolo

So 06.06. 00:00 Louňovice - Hovorčovice 7
So 06.06. 00:00 Měšice - Odolena Voda
So 06.06. 00:00 Radonice - Sibřina B
So 06.06. 00:00 Líbeznice - Úvaly
So 06.06. 00:00 Čelákovice - Bášť
So 06.06. 00:00 Brandýs-Boleslav - Klecany

26.kolo

So 13.06. 00:00 Klecany - Čelákovice
So 13.06. 00:00 Bášť - Líbeznice
So 13.06. 00:00 Úvaly - Radonice
So 13.06. 00:00 Sibřina B - Měšice
So 13.06. 00:00 Odolena Voda - Louňovice
So 13.06. 00:00 Hovorčovice 7 - Jirny
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 12 11 1 0 104:5 34
2. 12 9 1 2 39:28 28
3. 12 8 1 3 44:20 25
4. 12 6 3 3 23:20 21
5. 12 6 2 4 39:37 20
6. 12 6 2 4 37:41 20
7. 12 5 1 6 27:38 16
8. 11 5 0 6 22:33 15
9. 12 5 0 7 27:39 15
10. 11 3 1 7 20:33 10
11. 12 2 3 7 14:41 9
12. 12 1 2 9 23:56 5
13. 12 1 1 10 16:44 4