Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 1455
  • Návštěvy: 58/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6492
    Týden:
    58
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.08. 19:00 Jihlava - Ústí n/L 3:1 (2:1)
    So 05.08. 10:15 Třinec - Vítkovice 0:0 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Opava - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 06.08. 10:30 Blšany - Vitebsk 0:4 (0:1)
    Ne 06.08. 17:00 Bohemians 1905 - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Hradec Králové - Sokolov 2:0 (0:0)
    Po 07.08. 19:00 Sigma Olomouc B - Bystrc 2:1 (1:0)
    St 27.09. 16:30 Čáslav - HFK Olomouc 0k:3

    2.kolo

    11.08. 16:30 Vítkovice - Blšany 1:2 (0:0)
    So 12.08. 10:15 Sokolov - Sigma Olomouc B 1:2 (1:1)
    So 12.08. 17:00 HFK Olomouc - Třinec 2:0 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Vitebsk - Opava 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Hlučín - Jihlava 0:2 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Ústí n/L - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    Ne 13.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Čáslav 2:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Bystrc - Bohemians 1905 2:1 (1:0)

    3.kolo

    18.08. 19:00 Jihlava - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
    So 19.08. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Opava - Bystrc 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 10:30 Blšany - Třinec 0:1 (0:1)
    Ne 20.08. 17:00 Bohemians 1905 - Vítkovice 3:0 (2:0)
    Ne 20.08. 17:00 Čáslav - Hlučín 3:1 (1:1)
    Ne 20.08. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    Po 21.08. 15:00 Sigma Olomouc B - Vitebsk 0:0 (0:0)

    4.kolo

    25.08. 16:30 Vítkovice - Čáslav 2:1 (1:0)
    So 26.08. 10:15 Třinec - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Hlučín - Blšany 0:0 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Ústí n/L - Opava 3:3 (2:3)
    So 26.08. 17:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 3:0 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Vitebsk - Jihlava 1:0 (1:0)
    Ne 27.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Bystrc - Hradec Králové 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 02.09. 10:15 Sokolov - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Ústí n/L - Bystrc 3:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Opava - Vítkovice 1:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Bohemians 1905 - Vitebsk 1:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Čáslav - Blšany 2:0 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Hradec Králové - Hlučín 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 19:00 Jihlava - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Po 04.09. 15:00 Sigma Olomouc B - Třinec 0:2 (0:1)

    6.kolo

    08.09. 16:30 Vítkovice - Jihlava 2:1 (1:1)
    So 09.09. 10:15 Třinec - Čáslav 1:1 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Hlučín - Sigma Olomouc B 2:2 (2:2)
    So 09.09. 17:00 HFK Olomouc - Opava 3:0 (3:0)
    So 09.09. 17:00 Vitebsk - Hradec Králové 2:1 (2:1)
    Ne 10.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 5:1 (3:0)
    Ne 10.09. 10:30 Blšany - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Bystrc - Sokolov 0:2 (0:0)

    7.kolo

    15.09. 19:00 Jihlava - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 16.09. 10:15 Sokolov - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 16.09. 14:30 Ústí n/L - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 16.09. 15:00 Opava - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    Ne 17.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Hlučín 1:1 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 Čáslav - Vitebsk 2:1 (2:0)
    Ne 17.09. 17:00 Hradec Králové - Třinec 0:1 (0:0)
    Po 18.09. 15:00 Sigma Olomouc B - Blšany 3:1 (1:1)

    8.kolo

    22.09. 19:30 Vítkovice - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 23.09. 10:15 Třinec - Jihlava 0:3 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Hlučín - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    So 23.09. 16:30 HFK Olomouc - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Vitebsk - Sokolov 3:3 (1:2)
    Ne 24.09. 10:30 Blšany - Opava 1:2 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Bohemians 1905 - Čáslav 0:1 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Bystrc - Viktoria Žižkov 0:3 (0:1)

    9.kolo

    29.09. 19:00 Jihlava - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 30.09. 10:15 Sokolov - Hlučín 2:1 (1:0)
    So 30.09. 14:00 Ústí n/L - Vítkovice 2:1 (1:1)
    So 30.09. 16:00 Bystrc - HFK Olomouc 0:3 (0:0)
    So 30.09. 17:00 Opava - Třinec 2:0 (2:0)
    Ne 01.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Vitebsk 3:0 (1:0)
    Ne 01.10. 17:00 Hradec Králové - Blšany 0:3 (0:3)
    Po 02.10. 15:00 Sigma Olomouc B - Čáslav 1:2 (1:1)

    10.kolo

    06.10. 16:30 Vítkovice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 07.10. 10:15 Třinec - Sokolov 1:2 (0:1)
    So 07.10. 14:30 HFK Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    So 07.10. 16:00 Hlučín - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Vitebsk - Ústí n/L 2:2 (2:2)
    Ne 08.10. 10:30 Blšany - Jihlava 1:2 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Čáslav - Opava 0:3 (0:2)

    11.kolo

    13.10. 18:00 Jihlava - Čáslav 2:0 (0:0)
    So 14.10. 10:15 Sokolov - Blšany 1:0 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Hlučín - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Ústí n/L - Třinec 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Vítkovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Sigma Olomouc B - Opava 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Bystrc - Vitebsk 3:0 (1:0)
    Ne 15.10. 17:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 0:2 (0:0)

    12.kolo

    20.10. 16:30 Vítkovice - Hlučín 1:1 (0:1)
    So 21.10. 10:15 Třinec - Bystrc 0:1 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Vitebsk - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
    Ne 22.10. 10:30 Blšany - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Čáslav - Sokolov 2:2 (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Bohemians 1905 - Ústí n/L 3:1 (1:0)
    Ne 22.10. 17:00 Opava - Hradec Králové 0:2 (0:0)
    Po 23.10. 15:00 Sigma Olomouc B - Jihlava 1:4 (1:3)

    13.kolo

    27.10. 18:00 Jihlava - Opava 1:0 (1:0)
    So 28.10. 10:15 Sokolov - Bohemians 1905 1:2 (1:2)
    So 28.10. 14:30 Ústí n/L - Čáslav 3:0 (0:0)
    So 28.10. 14:30 HFK Olomouc - Vítkovice 2:1 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Hlučín - Vitebsk 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Třinec 5:1 (4:0)
    Ne 29.10. 14:30 Bystrc - Blšany 2:0 (1:0)
    Ne 29.10. 17:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc B 2:1 (0:1)

    14.kolo

    03.11. 16:30 Vítkovice - Bystrc 2:1 (2:0)
    03.11. 18:00 Jihlava - Sokolov 2:2 (2:1)
    So 04.11. 10:15 Třinec - Vitebsk 2:0 (0:0)
    So 04.11. 17:00 Opava - Hlučín 2:2 (1:1)
    Ne 05.11. 10:30 Blšany - Ústí n/L 0:2 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Bohemians 1905 - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Čáslav - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    Po 06.11. 15:00 Sigma Olomouc B - Viktoria Žižkov 1:3 (1:1)

    15.kolo

    So 11.11. 10:15 Sokolov - Opava 1:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Hlučín - Třinec 1:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 HFK Olomouc - Blšany 0:1 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Ústí n/L - Sigma Olomouc B 2:1 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Vitebsk - Vítkovice 2:0 (0:0)
    Ne 12.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    Ne 12.11. 14:00 Bystrc - Čáslav 0:0 (0:0)
    Ne 12.11. 17:00 Hradec Králové - Jihlava 1:1 (1:0)

    16.kolo

    09.03. 16:30 Vítkovice - Třinec 2:1 (1:0)
    So 10.03. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Vitebsk - Blšany 1:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Hlučín - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
    So 10.03. 14:30 HFK Olomouc - Čáslav 2:0 (0:0)
    Ne 11.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Opava 1:1 (1:1)
    Ne 11.03. 14:00 Bystrc - Sigma Olomouc B 2:0 (2:0)
    Ne 11.03. 14:30 Ústí n/L - Jihlava 0:1 (0:0)

    17.kolo

    16.03. 18:00 Jihlava - Hlučín 1:0 (1:0)
    16.03. 18:00 Hradec Králové - Ústí n/L 2:1 (2:0)
    So 17.03. 10:15 Třinec - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    So 17.03. 17:00 Opava - Vitebsk 3:0 (1:0)
    Ne 18.03. 10:30 Blšany - Vítkovice 1:1 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Bohemians 1905 - Bystrc 3:0 (3:0)
    Ne 18.03. 15:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Po 19.03. 15:00 Sigma Olomouc B - Sokolov 1:0 (1:0)

    18.kolo

    23.03. 16:30 Vítkovice - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
    So 24.03. 10:15 Třinec - Blšany 2:0 (1:0)
    So 24.03. 14:00 HFK Olomouc - Jihlava 2:1 (0:1)
    Ne 25.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 3:1 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Bystrc - Opava 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Ústí n/L - Sokolov 1:1 (0:1)
    Út 27.03. 16:00 Hlučín - Čáslav 0:2 (0:0)
    Út 27.03. 16:00 Vitebsk - Sigma Olomouc B 3:2 (1:1)

    19.kolo

    30.03. 18:00 Jihlava - Vitebsk 1:1 (0:1)
    30.03. 18:00 Hradec Králové - Bystrc 2:0 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
    So 31.03. 17:00 Opava - Ústí n/L 2:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:30 Blšany - Hlučín 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:30 Bohemians 1905 - Třinec 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Čáslav - Vítkovice 2:1 (0:0)
    Po 02.04. 15:00 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 0:1 (0:1)

    20.kolo

    06.04. 16:30 Vítkovice - Opava 0:2 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Třinec - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Vitebsk - Bohemians 1905 0:2 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Hlučín - Hradec Králové 2:2 (2:1)
    So 07.04. 16:30 HFK Olomouc - Sokolov 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Jihlava 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 10:30 Blšany - Čáslav 2:1 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Bystrc - Ústí n/L 1:1 (0:0)

    21.kolo

    13.04. 18:00 Hradec Králové - Vitebsk 1:2 (1:1)
    13.04. 19:00 Jihlava - Vítkovice 4:0 (2:0)
    So 14.04. 10:15 Sokolov - Bystrc 3:0 (0:0)
    So 14.04. 17:00 Opava - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 15.04. 15:00 Sigma Olomouc B - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Čáslav - Třinec 4:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Bohemians 1905 - Blšany 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)

    22.kolo

    20.04. 16:30 Vítkovice - Sokolov 2:1 (1:1)
    So 21.04. 10:15 Třinec - Hradec Králové 1:3 (1:2)
    So 21.04. 17:00 Hlučín - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 21.04. 17:00 HFK Olomouc - Ústí n/L 3:1 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Vitebsk - Čáslav 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 10:30 Blšany - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Bohemians 1905 - Opava 3:0 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Bystrc - Jihlava 1:1 (0:1)

    23.kolo

    27.04. 18:00 Hradec Králové - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
    27.04. 19:00 Jihlava - Třinec 4:0 (2:0)
    So 28.04. 10:15 Sokolov - Vitebsk 2:1 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Opava - Blšany 3:1 (0:1)
    Ne 29.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Bystrc 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Čáslav - Bohemians 1905 1:3 (1:2)
    Ne 29.04. 17:00 Ústí n/L - Hlučín 2:1 (0:0)
    Po 30.04. 15:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice 3:0 (2:0)

    24.kolo

    04.05. 16:30 Vítkovice - Ústí n/L 2:2 (1:1)
    So 05.05. 10:15 Třinec - Opava 1:2 (0:2)
    So 05.05. 15:30 HFK Olomouc - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 05.05. 16:00 Hlučín - Sokolov 0:2 (0:2)
    So 05.05. 16:00 Vitebsk - Viktoria Žižkov 1:2 (0:2)
    Ne 06.05. 10:30 Blšany - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:00 Čáslav - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 1:0 (0:0)

    25.kolo

    11.05. 17:00 Ústí n/L - Vitebsk 4:1 (3:0)
    11.05. 18:00 Hradec Králové - Vítkovice 2:1 (1:1)
    11.05. 19:00 Jihlava - Blšany 0:1 (0:0)
    So 12.05. 10:15 Sokolov - Třinec 2:1 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Opava - Čáslav 4:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Viktoria Žižkov - HFK Olomouc 1:1 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Bystrc - Hlučín 2:0 (1:0)
    Po 14.05. 15:00 Sigma Olomouc B - Bohemians 1905 0:4 (0:3)

    26.kolo

    18.05. 16:30 Vítkovice - Viktoria Žižkov 0:6 (0:2)
    So 19.05. 10:15 Třinec - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Opava - Sigma Olomouc B 2:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Vitebsk - Bystrc 2:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 HFK Olomouc - Hlučín 3:2 (1:1)
    Ne 20.05. 10:30 Blšany - Sokolov 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Čáslav - Jihlava 1:2 (0:1)
    Ne 20.05. 18:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:0 (0:0)

    27.kolo

    25.05. 18:00 Hradec Králové - Opava 3:3 (1:3)
    25.05. 18:00 Ústí n/L - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
    25.05. 19:00 Jihlava - Sigma Olomouc B 2:2 (1:1)
    So 26.05. 10:15 Sokolov - Čáslav 1:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 HFK Olomouc - Vitebsk 2:2 (1:2)
    So 26.05. 17:00 Hlučín - Vítkovice 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Bystrc - Třinec 0:1 (0:1)
    Ne 27.05. 20:15 Viktoria Žižkov - Blšany 1:0 (1:0)

    28.kolo

    01.06. 16:30 Vítkovice - HFK Olomouc 1:1 (0:1)
    So 02.06. 10:30 Vitebsk - Hlučín 0:1 (0:0)
    Ne 03.06. 10:30 Blšany - Bystrc 2:0 (0:0)
    Ne 03.06. 15:15 Třinec - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Čáslav - Ústí n/L 1:2 (1:2)
    Ne 03.06. 17:00 Bohemians 1905 - Sokolov 0:1 (0:1)
    Po 04.06. 15:00 Sigma Olomouc B - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Po 04.06. 17:15 Opava - Jihlava 1:1 (1:1)

    29.kolo

    Po 11.06. 17:30 Vitebsk - Třinec 0:1 (0:0)
    Po 11.06. 17:30 Ústí n/L - Blšany 0:1 (0:0)
    Po 11.06. 17:30 HFK Olomouc - Bohemians 1905 1:3 (0:2)
    Po 11.06. 17:30 Hradec Králové - Čáslav 5:0 (1:0)
    Po 11.06. 17:30 Hlučín - Opava 0:2 (0:2)
    Po 11.06. 17:30 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    Po 11.06. 17:30 Sokolov - Jihlava 1:1 (0:0)
    Po 11.06. 17:30 Bystrc - Vítkovice 2:4 (2:0)

    30.kolo

    So 16.06. 17:00 Třinec - Hlučín 0:2 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Blšany - HFK Olomouc 5:0 (3:0)
    So 16.06. 17:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 4:1 (3:0)
    So 16.06. 17:00 Čáslav - Bystrc 2:3 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Opava - Sokolov 4:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Sigma Olomouc B - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Jihlava - Hradec Králové 3:3 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Vítkovice - Vitebsk 3:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 7 4 55:23 64
    2. 30 18 6 6 47:21 60
    3. 30 15 8 7 47:28 53
    4. 30 16 5 9 40:28 53
    5. 30 14 9 7 49:26 51
    6. 30 12 10 8 36:33 46
    7. 30 11 10 9 41:34 43
    8. 30 11 5 14 27:33 38
    9. 30 10 7 13 41:44 37
    10. 30 10 7 13 35:44 37
    11. 30 11 4 15 34:48 37
    12. 30 8 8 14 31:50 32
    13. 30 10 2 18 21:42 32
    14. 30 6 11 13 24:34 29
    15. 30 8 5 17 27:43 29
    16. 30 7 4 19 22:46 25