Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 14546
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5518
    Týden:
    84
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Kamenné Zboží - Stratov 5:1 (4:1)
    So 24.08. 17:00 Stará Lysá - Chrást 4:2 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Sadská B - Sány/Opolany 2:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Kounice - Lysá n.L. B 4:3 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Předhradí - Semice B 5:3 (3:1)
    Ne 25.08. 17:00 Milovice B - Odřepsy 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Křečkov - Libice 3:6 (0:3)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Stratov - Stará Lysá 1:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Sadská B - Kounice 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 17:00 Sány/Opolany - Chrást 3:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Libice - Kamenné Zboží 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Odřepsy - Křečkov 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Semice B - Milovice B 3:1 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Lysá n.L. B - Předhradí 2:5 (1:1)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Kamenné Zboží - Odřepsy 2:3 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Stará Lysá - Libice 2:2 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Chrást - Stratov 2:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Kounice - Sány/Opolany 3:4 (1:4)
    Ne 08.09. 17:00 Předhradí - Sadská B 3:1 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Milovice B - Lysá n.L. B 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Křečkov - Semice B 4:2 (2:2)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Sány/Opolany - Stratov 1:6 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Sadská B - Milovice B 4:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:30 Libice - Chrást 2:2 (1:2)
    Ne 15.09. 16:30 Odřepsy - Stará Lysá 3:4 (2:4)
    Ne 15.09. 16:30 Semice B - Kamenné Zboží 9:0 (5:0)
    Ne 15.09. 16:30 Lysá n.L. B - Křečkov 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Kounice - Předhradí 0:5 (0:5)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Křečkov - Sadská B 6:2 (3:2)
    So 21.09. 16:30 Kamenné Zboží - Lysá n.L. B 1:4 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Stará Lysá - Semice B 3:2 (3:2)
    So 21.09. 16:30 Chrást - Odřepsy 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Stratov - Libice 3:0
    Ne 22.09. 16:30 Předhradí - Sány/Opolany 1:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Milovice B - Kounice 6:2 (4:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Sány/Opolany - Libice 0:2 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Semice B - Chrást 7:2 (3:1)
    So 28.09. 16:00 Sadská B - Kamenné Zboží 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Odřepsy - Stratov 2:3 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Lysá n.L. B - Stará Lysá 3:3 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Kounice - Křečkov 0:10 (0:3)
    Ne 29.09. 16:00 Předhradí - Milovice B 3:3 (3:3)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Kamenné Zboží - Kounice 7:0
    So 05.10. 16:00 Stará Lysá - Sadská B 6:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Chrást - Lysá n.L. B 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Milovice B - Sány/Opolany 5:1 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Křečkov - Předhradí 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Stratov - Semice B 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Libice - Odřepsy 3:1 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Sány/Opolany - Odřepsy 2:3 (2:2)
    So 12.10. 15:30 Sadská B - Chrást 2:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Semice B - Libice 9:0 (3:0)
    Ne 13.10. 15:30 Lysá n.L. B - Stratov 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Kounice - Stará Lysá 1:3 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Předhradí - Kamenné Zboží 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Milovice B - Křečkov 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Křečkov - Sány/Opolany 2:3
    So 19.10. 15:30 Kamenné Zboží - Milovice B 0:2 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Stará Lysá - Předhradí 2:3 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Chrást - Kounice 2:3
    Ne 20.10. 15:30 Stratov - Sadská B 4:0
    Ne 20.10. 15:30 Libice - Lysá n.L. B 3:4
    Ne 20.10. 15:30 Odřepsy - Semice B 2:3

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Sány/Opolany - Semice B 1:3 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Sadská B - Libice 0:2 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Lysá n.L. B - Odřepsy 4:4 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Kounice - Stratov 2:3 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 Předhradí - Chrást 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Milovice B - Stará Lysá 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Křečkov - Kamenné Zboží 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Kamenné Zboží - Sány/Opolany 3:4 (2:3)
    So 02.11. 14:00 Stará Lysá - Křečkov 4:1 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Chrást - Milovice B 0:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Stratov - Předhradí 1:3 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Libice - Kounice 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Odřepsy - Sadská B 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Semice B - Lysá n.L. B 6:2 (2:1)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Sány/Opolany - Lysá n.L. B 5:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Sadská B - Semice B 1:6 (1:5)
    So 09.11. 14:00 Křečkov - Chrást 4:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Kamenné Zboží - Stará Lysá 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Kounice - Odřepsy 3:4 (2:3)
    Ne 10.11. 14:00 Předhradí - Libice 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Milovice B - Stratov 5:1 (2:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 13:30 Stará Lysá - Sány/Opolany 3:1 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Chrást - Kamenné Zboží 4:3 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Stratov - Křečkov 1:3 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Libice - Milovice B 1:3 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Odřepsy - Předhradí 2:0 (0:0)
    Ne 17.11. 13:30 Semice B - Kounice 5:4 (3:1)
    Ne 17.11. 13:30 Lysá n.L. B - Sadská B 0:2 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 9 2 2 38:17 29
    2. 13 9 1 3 59:26 28
    3. 13 9 0 4 43:23 27
    4. 13 8 3 2 38:22 27
    5. 13 8 1 4 32:24 25
    6. 13 7 1 5 32:23 22
    7. 13 6 2 5 25:30 20
    8. 13 5 2 6 26:28 17
    9. 13 5 2 6 28:35 17
    10. 13 3 3 7 28:38 12
    11. 13 4 0 9 25:37 12
    12. 13 2 3 8 18:37 9
    13. 13 3 0 10 25:54 9
    14. 13 2 2 9 14:37 8