Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 1451
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4537
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 17:00 Libčice - Černošice 1:4 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Hostivice - Čísovice 1:5 (0:3)
    So 21.08. 17:00 Jíloviště - Měchenice 1:0 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Choteč - Horoměřice 0:4 (0:2)
    So 21.08. 17:00 Úhonice - Průhonice 1:0 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Zvole - Jinočany 5:1 (3:1)
    So 21.08. 17:30 Jílové B - Rudná 1:3 (1:2)

    2.kolo

    So 28.08. 17:00 Černošice - Jinočany 3:0 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Průhonice - Zvole 2:5 (1:1)
    So 28.08. 17:00 Rudná - Úhonice 3:0 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Měchenice - Choteč 2:2 (1:1)
    So 28.08. 17:00 Čísovice - Jíloviště 1:4 (0:2)
    So 28.08. 17:00 Libčice - Hostivice 4:3 (1:1)
    Ne 29.08. 17:00 Horoměřice - Jílové B 3:0 (0:0)

    3.kolo

    So 04.09. 17:00 Hostivice - Černošice 0:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Jíloviště - Libčice 5:0 (3:0)
    So 04.09. 17:00 Choteč - Čísovice 5:2 (1:1)
    So 04.09. 17:00 Jílové B - Měchenice 2:1 (1:0)
    So 04.09. 17:00 Úhonice - Horoměřice 1:5 (0:1)
    So 04.09. 17:00 Zvole - Rudná 4:2 (1:0)
    So 04.09. 17:00 Jinočany - Průhonice 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 11.09. 17:00 Černošice - Průhonice 1:1 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Rudná - Jinočany 3:0 (2:0)
    So 11.09. 17:00 Měchenice - Úhonice 1:1 (1:1)
    So 11.09. 17:00 Čísovice - Jílové B 1:2 (1:1)
    So 11.09. 17:00 Libčice - Choteč 3:1 (1:1)
    So 11.09. 17:00 Hostivice - Jíloviště 0:4 (0:1)
    Ne 12.09. 17:00 Horoměřice - Zvole 2:4 (0:3)

    5.kolo

    So 18.09. 16:30 Jíloviště - Černošice 9:0 (4:0)
    So 18.09. 16:30 Choteč - Hostivice 1:6 (0:3)
    So 18.09. 16:30 Jílové B - Libčice 3:1 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Úhonice - Čísovice 3:2 (2:1)
    So 18.09. 16:30 Zvole - Měchenice 5:2 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Jinočany - Horoměřice 1:5 (0:4)
    So 18.09. 16:30 Průhonice - Rudná 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 25.09. 16:30 Černošice - Rudná 5:3 (1:2)
    So 25.09. 16:30 Měchenice - Jinočany 6:1 (4:1)
    So 25.09. 16:30 Čísovice - Zvole 1:3 (1:2)
    So 25.09. 16:30 Libčice - Úhonice 4:0 (2:0)
    So 25.09. 16:30 Hostivice - Jílové B 3:3 (1:2)
    So 25.09. 16:30 Jíloviště - Choteč 3:2 (1:2)
    Ne 26.09. 16:30 Horoměřice - Průhonice 1:3 (0:1)

    7.kolo

    So 02.10. 16:00 Choteč - Černošice 4:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Jílové B - Jíloviště 0:2 (0:1)
    So 02.10. 16:00 Úhonice - Hostivice 1:1 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Zvole - Libčice 6:1 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Jinočany - Čísovice 0:4 (0:3)
    So 02.10. 16:00 Průhonice - Měchenice 8:1 (4:0)
    So 02.10. 16:00 Rudná - Horoměřice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 09.10. 16:00 Černošice - Horoměřice 2:0 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Měchenice - Rudná 0:3 (0:1)
    So 09.10. 16:00 Čísovice - Průhonice 2:1 (1:0)
    So 09.10. 16:00 Libčice - Jinočany 4:1 (1:1)
    So 09.10. 16:00 Hostivice - Zvole 3:3 (1:1)
    So 09.10. 16:00 Jíloviště - Úhonice 4:2 (2:1)
    So 09.10. 16:00 Choteč - Jílové B 7:3 (5:0)

    9.kolo

    So 16.10. 15:30 Jílové B - Černošice 7:3 (3:0)
    So 16.10. 15:30 Úhonice - Choteč 2:1 (2:0)
    So 16.10. 15:30 Zvole - Jíloviště 1:2 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Jinočany - Hostivice 0:4 (0:2)
    So 16.10. 15:30 Průhonice - Libčice 2:1 (0:0)
    So 16.10. 15:30 Rudná - Čísovice 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:30 Horoměřice - Měchenice 7:0 (1:0)

    10.kolo

    So 23.10. 15:30 Černošice - Měchenice 2:0 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Čísovice - Horoměřice 0:3 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Libčice - Rudná 2:2 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Hostivice - Průhonice 0:2 (0:2)
    So 23.10. 15:30 Jíloviště - Jinočany 9:1 (5:0)
    So 23.10. 15:30 Choteč - Zvole 4:4 (1:1)
    So 23.10. 15:30 Jílové B - Úhonice 4:2 (4:0)

    11.kolo

    So 30.10. 14:30 Úhonice - Černošice 1:1 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Zvole - Jílové B 5:1 (2:1)
    So 30.10. 14:30 Jinočany - Choteč 3:4 (1:3)
    So 30.10. 14:30 Průhonice - Jíloviště 2:4 (2:2)
    So 30.10. 14:30 Rudná - Hostivice 3:1 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Měchenice - Čísovice 2:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Horoměřice - Libčice 5:1 (2:0)

    12.kolo

    So 06.11. 14:00 Černošice - Čísovice 1:7 (0:4)
    So 06.11. 14:00 Libčice - Měchenice 4:1 (3:0)
    So 06.11. 14:00 Hostivice - Horoměřice 3:7 (1:3)
    So 06.11. 14:00 Jíloviště - Rudná 7:0 (4:0)
    So 06.11. 14:00 Choteč - Průhonice 3:3 (3:2)
    So 06.11. 14:00 Jílové B - Jinočany 2:1 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Úhonice - Zvole 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 13.11. 14:00 Zvole - Černošice 10:0 (5:0)
    So 13.11. 14:00 Jinočany - Úhonice 0:1 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Průhonice - Jílové B 2:2 (1:1)
    So 13.11. 14:00 Rudná - Choteč 2:2 (1:1)
    So 13.11. 14:00 Měchenice - Hostivice 1:1 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Čísovice - Libčice 1:1 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 Horoměřice - Jíloviště 0:0

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Černošice - Libčice 2:3 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Čísovice - Hostivice 2:0 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Měchenice - Jíloviště 1:2 (0:2)
    So 26.03. 00:00 Horoměřice - Choteč 5:3 (2:1)
    So 26.03. 00:00 Rudná - Jílové B 5:1 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Průhonice - Úhonice 1:2 (0:1)
    So 26.03. 00:00 Jinočany - Zvole 0:3 (0:2)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Jinočany - Černošice 0:1 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Zvole - Průhonice 1:3 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Úhonice - Rudná 2:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Jílové B - Horoměřice 1:3 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Choteč - Měchenice 3:2 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Jíloviště - Čísovice 7:1 (5:1)
    So 02.04. 00:00 Hostivice - Libčice 1:4 (0:4)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Černošice - Hostivice 1:2 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Libčice - Jíloviště 2:6 (1:2)
    So 09.04. 00:00 Čísovice - Choteč 2:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Měchenice - Jílové B 1:2 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Horoměřice - Úhonice 3:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Rudná - Zvole 0:4 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Průhonice - Jinočany 5:0 (3:0)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Průhonice - Černošice 6:1 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Jinočany - Rudná 3:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Zvole - Horoměřice 4:2 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Úhonice - Měchenice 4:3 (2:2)
    So 16.04. 00:00 Jílové B - Čísovice 3:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Choteč - Libčice 3:2 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Jíloviště - Hostivice 4:1 (4:0)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Černošice - Jíloviště 1:6 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Hostivice - Choteč 2:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Libčice - Jílové B 1:3 (0:3)
    So 23.04. 00:00 Čísovice - Úhonice 2:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Měchenice - Zvole 1:1 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Horoměřice - Jinočany 1:3 (1:2)
    So 23.04. 00:00 Rudná - Průhonice 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Rudná - Černošice 9:0 (4:0)
    So 30.04. 00:00 Průhonice - Horoměřice 6:1 (4:1)
    So 30.04. 00:00 Jinočany - Měchenice 2:4 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Zvole - Čísovice 2:2 (2:2)
    So 30.04. 00:00 Úhonice - Libčice 1:3 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Jílové B - Hostivice 2:3 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Choteč - Jíloviště 2:6 (0:5)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Černošice - Choteč 1:1 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Jíloviště - Jílové B 5:1 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Hostivice - Úhonice 2:1 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Libčice - Zvole 1:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Čísovice - Jinočany 5:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Měchenice - Průhonice 3:1 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Horoměřice - Rudná 4:2 (2:0)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Horoměřice - Černošice 3:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Rudná - Měchenice 4:1 (2:0)
    So 14.05. 00:00 Průhonice - Čísovice 2:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Jinočany - Libčice 0:6 (0:4)
    So 14.05. 00:00 Zvole - Hostivice 4:1 (2:1)
    So 14.05. 00:00 Úhonice - Jíloviště 2:7 (1:2)
    So 14.05. 00:00 Jílové B - Choteč 3:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Černošice - Jílové B 2:2 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Choteč - Úhonice 8:1 (4:0)
    So 21.05. 00:00 Jíloviště - Zvole 4:1 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Hostivice - Jinočany 4:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Libčice - Průhonice 4:3 (2:3)
    So 21.05. 00:00 Čísovice - Rudná 2:2 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Měchenice - Horoměřice 1:7 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Měchenice - Černošice 3:2 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Horoměřice - Čísovice 3:0
    So 28.05. 00:00 Rudná - Libčice 1:1 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Průhonice - Hostivice 3:3 (2:1)
    So 28.05. 00:00 Jinočany - Jíloviště 0:9 (0:5)
    So 28.05. 00:00 Zvole - Choteč 1:2 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Úhonice - Jílové B 4:1 (2:1)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Černošice - Úhonice 2:2 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Jílové B - Zvole 0:3 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Choteč - Jinočany 4:2 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Jíloviště - Průhonice 5:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Hostivice - Rudná 2:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Libčice - Horoměřice 1:6 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Čísovice - Měchenice 5:0 (1:0)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Čísovice - Černošice 3:1 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Měchenice - Libčice 2:1 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Horoměřice - Hostivice 12:0 (7:0)
    So 11.06. 00:00 Rudná - Jíloviště 0:3 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Průhonice - Choteč 2:3
    So 11.06. 00:00 Jinočany - Jílové B 0:5 (0:3)
    So 11.06. 00:00 Zvole - Úhonice 5:0

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Černošice - Zvole 0:3 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Úhonice - Jinočany 2:2 (2:1)
    So 18.06. 00:00 Jílové B - Průhonice 3:1 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Choteč - Rudná 4:1 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Jíloviště - Horoměřice 0:2 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Hostivice - Měchenice 1:2 (0:1)
    So 18.06. 00:00 Libčice - Čísovice 7:1 (5:0)
    Správce soutěže: Lukáš Hejduk

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 1 1 118:24 73
    2. 26 18 1 7 94:38 55
    3. 26 16 4 6 87:38 52
    4. 26 12 3 11 63:63 39
    5. 26 12 3 11 57:63 39
    6. 26 11 5 10 70:67 38
    7. 26 10 6 10 64:51 36
    8. 26 11 3 12 54:55 36
    9. 26 9 5 12 53:53 32
    10. 26 9 5 12 39:65 32
    11. 26 8 6 12 48:70 30
    12. 26 7 4 15 41:73 25
    13. 26 6 6 14 36:86 24
    14. 26 2 2 22 23:101 8