Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 14494
  • Návštěvy: 306/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1896
    Týden:
    306
    Dnes:
    33
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 25.08. 17:00 Struhařov - Senohraby B 7:1 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Radošovice B - Dobřejovice B 3:1 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Sluštice - Křenice 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Doubek - Lojovice 4:3 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Hrusice B - Doubravčice 5:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Čestlice - Přišimasy 3:4 (1:2)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Senohraby B - Přišimasy 0:6 (0:3)
    So 31.08. 17:00 Doubravčice - Čestlice 0:5 (0:3)
    So 31.08. 17:00 Lojovice - Hrusice B 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Křenice - Doubek 2:7 (0:5)
    So 31.08. 17:00 Struhařov - Radošovice B 3:5 (3:1)
    Ne 01.09. 17:00 Dobřejovice B - Sluštice 7:0 (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Přišimasy - Doubravčice 11:1 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Radošovice B - Senohraby B 1:3 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Sluštice - Struhařov 0:8 (0:6)
    Ne 08.09. 17:00 Doubek - Dobřejovice B 8:2 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Hrusice B - Křenice 1:1 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Čestlice - Lojovice 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Senohraby B - Doubravčice 0:3 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Lojovice - Přišimasy 3:5 (2:5)
    So 14.09. 16:30 Křenice - Čestlice 2:4 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Struhařov - Doubek 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Dobřejovice B - Hrusice B 2:6 (1:5)
    Ne 15.09. 16:30 Radošovice B - Sluštice 4:1 (2:0)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Sluštice - Senohraby B 4:5 (2:2)
    So 21.09. 16:30 Přišimasy - Křenice 1:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Doubravčice - Lojovice 5:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Doubek - Radošovice B 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Hrusice B - Struhařov 1:2 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Čestlice - Dobřejovice B 10:1 (5:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Senohraby B - Lojovice 0:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Křenice - Doubravčice 2:1 (2:2)
    So 28.09. 16:00 Struhařov - Čestlice 4:2 (2:2)
    Ne 29.09. 16:00 Dobřejovice B - Přišimasy 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Radošovice B - Hrusice B 3:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Sluštice - Doubek 3:3 (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Přišimasy - Struhařov 5:1 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Doubravčice - Dobřejovice B 2:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Lojovice - Křenice 2:3 (1:3)
    Ne 06.10. 16:00 Doubek - Senohraby B 13:0 (4:0)
    Ne 06.10. 16:00 Hrusice B - Sluštice 5:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Čestlice - Radošovice B 5:1 (3:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Senohraby B - Křenice 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Dobřejovice B - Lojovice 1:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Struhařov - Doubravčice 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Přišimasy - Radošovice B 6:3 (3:1)
    Ne 13.10. 15:30 Sluštice - Čestlice 1:5 (1:4)
    Ne 13.10. 15:30 Doubek - Hrusice B 5:1 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Přišimasy - Sluštice
    So 19.10. 15:30 Doubravčice - Radošovice B
    So 19.10. 15:30 Lojovice - Struhařov
    So 19.10. 15:30 Křenice - Dobřejovice B
    Ne 20.10. 15:30 Hrusice B - Senohraby B
    Ne 20.10. 15:30 Čestlice - Doubek

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Senohraby B - Dobřejovice B
    So 26.10. 14:30 Struhařov - Křenice
    Ne 27.10. 14:30 Radošovice B - Lojovice
    Ne 27.10. 14:30 Sluštice - Doubravčice
    Ne 27.10. 14:30 Doubek - Přišimasy
    Ne 27.10. 14:30 Hrusice B - Čestlice

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Přišimasy - Hrusice B
    So 02.11. 14:00 Doubravčice - Doubek
    So 02.11. 14:00 Lojovice - Sluštice
    So 02.11. 14:00 Křenice - Radošovice B
    Ne 03.11. 14:00 Čestlice - Senohraby B
    Ne 03.11. 14:00 Dobřejovice B - Struhařov
    Správce soutěže: Jan Plánka

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 38:13 21
    2. 8 6 1 1 41:13 19
    3. 8 6 0 2 37:14 18
    4. 8 5 0 3 27:17 15
    5. 8 4 1 3 21:15 13
    6. 8 4 0 4 20:20 12
    7. 8 4 0 4 16:23 12
    8. 8 3 0 5 16:29 9
    9. 8 3 0 5 11:35 9
    10. 8 2 1 5 10:20 7
    11. 8 1 1 6 12:37 4
    12. 8 1 0 7 10:23 3