Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 14480
  • Návštěvy: 235/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13330
    Týden:
    235
    Dnes:
    45
    On-line:
    1

    1.kolo

    23.08. 19:00 Velké Popovice - Kostelec u Kř. 2:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Kunice B - Kamenice 4:2 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Hrusice - Radonice 3:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Nehvizdy - Bášť 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Líbeznice - Zeleneč 3:2 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Sibřina - Mirošovice 3:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Dobřejovice - Šestajovice 2:1 np (0:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Radonice - Nehvizdy 4:0 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Kamenice - Dobřejovice 1:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Mirošovice - Kunice B 3:2 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Zeleneč - Kostelec u Kř. 3:2 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Bášť - Velké Popovice 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Šestajovice - Hrusice 4:1 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Líbeznice - Sibřina 2:3 (1:1)

    3.kolo

    06.09. 19:00 Velké Popovice - Radonice 1:2 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Kunice B - Líbeznice 3:2 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Kamenice - Hrusice 4:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Kostelec u Kř. - Bášť 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Sibřina - Zeleneč 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Dobřejovice - Mirošovice 2:3 np (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Šestajovice - Nehvizdy 1:0 (0:0)

    4.kolo

    13.09. 19:00 Velké Popovice - Šestajovice 4:1 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Radonice - Kostelec u Kř. 4:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Kamenice - Nehvizdy 0:3 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Mirošovice - Hrusice 2:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Zeleneč - Bášť 5:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:30 Líbeznice - Dobřejovice 7:1 (6:0)
    Ne 15.09. 16:30 Sibřina - Kunice B 1:0 np (0:0)

    5.kolo

    20.09. 19:00 Velké Popovice - Kamenice 6:2 (4:1)
    So 21.09. 16:30 Kunice B - Zeleneč 1:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Hrusice - Líbeznice 1:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Nehvizdy - Mirošovice 4:3 np (2:3)
    So 21.09. 16:30 Kostelec u Kř. - Šestajovice 2:3 np (2:2)
    Ne 22.09. 16:30 Dobřejovice - Sibřina 1:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Bášť - Radonice 0:6 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Zeleneč - Radonice 1:2 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Kamenice - Kostelec u Kř. 2:5 (2:2)
    So 28.09. 16:00 Mirošovice - Velké Popovice 1:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Kunice B - Dobřejovice 6:0 (3:0)
    Ne 29.09. 16:00 Šestajovice - Bášť 3:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Líbeznice - Nehvizdy 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Sibřina - Hrusice 0:3 (0:2)

    7.kolo

    04.10. 19:00 Velké Popovice - Líbeznice 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Hrusice - Kunice B 3:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Nehvizdy - Sibřina 3:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Kostelec u Kř. - Mirošovice 2:3 np (1:0)
    So 05.10. 16:00 Radonice - Šestajovice 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Dobřejovice - Zeleneč 1:5 (1:3)
    Ne 06.10. 16:00 Bášť - Kamenice 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Kamenice - Radonice 1:5 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Mirošovice - Bášť 4:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Kunice B - Nehvizdy 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Zeleneč - Šestajovice 4:0 (0:0i)
    Ne 13.10. 15:30 Líbeznice - Kostelec u Kř. 4:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Sibřina - Velké Popovice 0:2 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Dobřejovice - Hrusice 0:4 (0:3)

    9.kolo

    18.10. 19:00 Velké Popovice - Kunice B 1:2 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Hrusice - Zeleneč 5:2 (1:2)
    So 19.10. 15:30 Nehvizdy - Dobřejovice 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Kostelec u Kř. - Sibřina 0:2 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Radonice - Mirošovice 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Bášť - Líbeznice 2:1 np (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Šestajovice - Kamenice 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Mirošovice - Šestajovice 3:4 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Kunice B - Kostelec u Kř. 1:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Hrusice - Nehvizdy 4:2 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Zeleneč - Kamenice 2:3 np (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Líbeznice - Radonice 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Sibřina - Bášť 5:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Dobřejovice - Velké Popovice 1:4 (0:2)

    11.kolo

    01.11. 19:00 Velké Popovice - Hrusice 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Nehvizdy - Zeleneč 0:4 (0:3)
    So 02.11. 14:00 Kostelec u Kř. - Dobřejovice 10:2 (6:1)
    So 02.11. 14:00 Radonice - Sibřina 1:0 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Kamenice - Mirošovice 2:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Bášť - Kunice B 1:2 np (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Šestajovice - Líbeznice 2:5 (1:3)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Kunice B - Radonice 1:3 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Hrusice - Kostelec u Kř. 5:1 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Nehvizdy - Velké Popovice 3:4 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Zeleneč - Mirošovice 4:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Líbeznice - Kamenice 1:2 np (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Sibřina - Šestajovice 4:2 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Dobřejovice - Bášť 1:2 (0:2)

    13. kolo - soutěž ukončena

    15.11. 19:00 Velké Popovice - Zeleneč 3:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Kostelec u Kř. - Nehvizdy 3:2 np (2:1)
    So 16.11. 13:30 Radonice - Dobřejovice 2:3 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Kamenice - Sibřina 2:4 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Mirošovice - Líbeznice 1:5 (0:2)
    Ne 17.11. 13:30 Bášť - Hrusice 1:0 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Šestajovice - Kunice B 3:2 np (1:1)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 9 1 0 3 34:15 29
    2. 13 9 1 0 3 33:15 29
    3. 13 8 0 4 1 38:17 28
    4. 13 8 1 1 3 27:17 27
    5. 13 7 0 1 5 37:24 22
    6. 13 7 0 0 6 31:22 21
    7. 13 4 2 2 5 22:21 18
    8. 13 5 1 1 6 21:25 18
    9. 13 4 2 1 6 25:31 17
    10. 13 4 2 1 6 24:33 17
    11. 13 3 1 2 7 28:32 13
    12. 13 3 2 0 8 23:38 13
    13. 13 3 1 1 8 13:33 12
    14. 13 2 1 1 9 15:48 9