Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 14474
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Trutnov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
202
Týden:
13
Dnes:
1
On-line:
1

4.kolo

So 31.08. 10:00 FK Poříčí - Staré Buky 5:3 (2:2)
So 31.08. 11:00 FK Poříčí - Staré Buky 3:3 (3:3)
So 31.08. 11:30 Radvanice - Kunčice 9:0 (2:0)
So 31.08. 12:30 Radvanice - Kunčice 3:0 (1:0)

5.kolo

So 07.09. 10:00 Vítězná - FK Poříčí 6:4 (5:1)
So 07.09. 11:00 Vítězná - FK Poříčí 6:3 (1:2)
Ne 08.09. 10:00 Kunčice - Staré Buky 2:4 (2:2)
Ne 08.09. 11:00 Kunčice - Staré Buky 1:5 (1:2)

3.kolo

Út 10.09. 17:00 Vítězná - Staré Buky 0:4 (0:2)
Út 10.09. 18:00 Vítězná - Staré Buky 2:6 (1:1)
St 11.09. 17:00 Radvanice - FK Poříčí 7:0 (4:0)
St 11.09. 18:00 Radvanice - FK Poříčí 6:2 (3:2)

6.kolo

So 14.09. 10:00 Staré Buky - Radvanice 1:1 (1:1)
So 14.09. 11:00 Staré Buky - Radvanice 2:1 (1:0)
Ne 15.09. 10:00 Vítězná - Kunčice 4:4 (1:3)
Ne 15.09. 11:00 Vítězná - Kunčice 5:2 (2:0)

7.kolo

So 21.09. 10:00 Radvanice - Vítězná 5:2 (1:1)
So 21.09. 11:00 Radvanice - Vítězná 3:1 (0:1)
Ne 22.09. 14:00 Kunčice - FK Poříčí 2:2 (1:1)
Ne 22.09. 15:00 Kunčice - FK Poříčí 2:3 (1:1)

8.kolo

So 28.09. 10:00 FK Poříčí - Radvanice 1:1 (0:0)
So 28.09. 11:00 FK Poříčí - Radvanice 1:7 (1:1)
So 28.09. 12:30 Staré Buky - Vítězná 8:1 (4:0)
So 28.09. 13:30 Staré Buky - Vítězná 10:3 (4:3)

9.kolo

So 05.10. 10:00 Staré Buky - FK Poříčí 1:1 (1:0)
So 05.10. 11:00 Staré Buky - FK Poříčí 1:2 (1:2)
Ne 13.10. 13:00 Kunčice - Radvanice 0:5 (0:2)
Ne 13.10. 14:00 Kunčice - Radvanice 0:1 (0:0)

10.kolo

So 12.10. 10:00 FK Poříčí - Vítězná 3:2 (2:2)
So 12.10. 11:00 FK Poříčí - Vítězná 9:1 (4:0)
So 12.10. 11:30 Staré Buky - Kunčice 2:0 (0:0)
So 12.10. 12:30 Staré Buky - Kunčice 4:0 (2:0)

11.kolo

So 19.10. 10:00 Radvanice - Staré Buky 1:0 (1:0)
So 19.10. 11:00 Radvanice - Staré Buky 4:0 (3:0)
Ne 20.10. 10:00 Kunčice - Vítězná 4:7 (2:5)
Ne 20.10. 11:00 Kunčice - Vítězná 3:4 (1:2)

2.kolo

So 26.10. 10:00 Vítězná - Radvanice 1:6 (0:3)
So 26.10. 10:00 FK Poříčí - Kunčice 4:0 (1:0)
So 26.10. 11:00 Vítězná - Radvanice 1:4 (0:2)
So 26.10. 11:00 FK Poříčí - Kunčice 1:1 (1:1)

1. kolo - soutěž ukončena

So 02.11. 10:00 Kunčice - Vítězná 3:6 (2:2)
So 02.11. 11:00 Kunčice - Vítězná 1:4 (1:2)
Ne 03.11. 10:00 Radvanice - Staré Buky 3:0 (1:0)
Ne 03.11. 11:00 Radvanice - Staré Buky 4:1 (1:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 18 15 2 1 71:13 47
2. 18 9 3 6 55:34 30
3. 16 6 5 5 44:49 23
4. 18 7 1 10 56:82 22
5. 18 0 3 15 25:73 3