Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 14454
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    221
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    St 28.08. 17:00 Bílý Kostel - MFK Podještědí 14:4 (4:2)
    Čt 05.09. 17:00 Krásná Studánka - Dětřichov 10:0 (5:0)
    Út 10.09. 17:00 Machnín - Chrastava 0:13 (0:8)
    Út 17.09. 16:30 Vratislavice - Stráž n.N. 0:8 (0:4)
    St 25.09. 17:00 Frýdlant - Višňová 9:2 (3:2)
    Ne 27.10. 12:00 Vesec - Hejnice 1:4 (1:2)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Krásná Studánka - MFK Podještědí 10:0 (6:0)
    So 31.08. 10:00 Machnín - Stráž n.N. 4:7 (4:1)
    So 31.08. 10:00 Chrastava - Dětřichov 2:1 (2:0)
    So 31.08. 14:00 Vratislavice - Višňová 3:7 (2:4)
    Ne 01.09. 13:00 Vesec - Frýdlant 2:9 (1:4)
    St 25.09. 16:30 Bílý Kostel - Hejnice 6:3 (3:2)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Dětřichov - Vesec 0:5 (0:2)
    So 07.09. 10:00 Stráž n.N. - Chrastava 1:2 (0:1)
    So 07.09. 10:00 MFK Podještědí - Machnín 7:2 (4:1)
    So 07.09. 10:00 Višňová - Krásná Studánka 2:4 (1:1)
    So 07.09. 10:00 Hejnice - Vratislavice 2:2 (1:1)
    So 07.09. 10:00 Frýdlant - Bílý Kostel 14:2 (7:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Machnín - Višňová 2:10 (0:7)
    So 14.09. 10:00 Chrastava - MFK Podještědí 8:0 (5:0)
    So 14.09. 10:00 Dětřichov - Stráž n.N. 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Vratislavice - Frýdlant 0:10 (0:7)
    Ne 15.09. 10:00 Krásná Studánka - Hejnice 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 13:00 Vesec - Bílý Kostel 6:3 (1:2)

    3.kolo

    Ne 25.08. 10:00 Višňová - Bílý Kostel 3:1 (2:1)
    Čt 05.09. 17:00 MFK Podještědí - Vratislavice 8:6 (3:4)
    Út 10.09. 17:00 Stráž n.N. - Krásná Studánka 2:3 (0:0)
    St 18.09. 17:00 Hejnice - Frýdlant 1:12 (1:5)
    Čt 19.09. 17:00 Chrastava - Vesec 9:0 (5:0)
    St 25.09. 17:00 Dětřichov - Machnín 0:4 (0:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Stráž n.N. - Vesec 6:3 (2:2)
    So 21.09. 10:00 MFK Podještědí - Dětřichov 2:0 (2:0)
    So 21.09. 10:00 Hejnice - Machnín 3:1 (2:1)
    So 21.09. 10:00 Frýdlant - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
    Ne 22.09. 10:00 Višňová - Chrastava 1:7 (1:2)
    Ne 22.09. 10:00 Bílý Kostel - Vratislavice 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Vesec - Vratislavice 3:4 (1:2)
    So 28.09. 10:00 Machnín - Frýdlant 3:24 (1:14)
    So 28.09. 10:00 Chrastava - Hejnice 10:0 (5:0)
    So 28.09. 10:00 Dětřichov - Višňová 0:5 (0:3)
    So 28.09. 10:00 Stráž n.N. - MFK Podještědí 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Krásná Studánka - Bílý Kostel 2:3 (0:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:00 MFK Podještědí - Vesec 7:3 (4:0)
    So 05.10. 10:00 Hejnice - Dětřichov 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:00 Višňová - Stráž n.N. 5:4 (2:2)
    Ne 06.10. 10:00 Bílý Kostel - Machnín 3:4 (3:2)
    Ne 06.10. 13:00 Vratislavice - Krásná Studánka 0:11 (0:3)
    Út 15.10. 16:30 Frýdlant - Chrastava 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Machnín - Vratislavice 5:4 (3:1)
    So 12.10. 10:00 Chrastava - Bílý Kostel 1:1 (0:0)
    So 12.10. 10:00 Dětřichov - Frýdlant 0:7 (0:3)
    So 12.10. 10:00 MFK Podještědí - Višňová 1:2 (1:2)
    Ne 13.10. 10:00 Vesec - Krásná Studánka 0:5 (0:2)
    Ne 13.10. 10:00 Stráž n.N. - Hejnice 9:3 (4:2)

    11.kolo

    Út 15.10. 16:00 Krásná Studánka - Machnín 11:3 (5:2)
    So 19.10. 10:00 Višňová - Vesec 6:0 (3:0)
    So 19.10. 10:00 Hejnice - MFK Podještědí 5:3 (3:1)
    So 19.10. 10:00 Frýdlant - Stráž n.N. 8:1 (5:0)
    Ne 20.10. 10:00 Bílý Kostel - Dětřichov 4:1 (1:1)
    Ne 20.10. 13:00 Vratislavice - Chrastava 2:10 (1:4)

    1.kolo

    St 04.09. 17:00 Chrastava - Krásná Studánka 4:3 (3:0)
    St 04.09. 17:30 Machnín - Vesec 2:9 (2:4)
    Čt 05.09. 17:00 Stráž n.N. - Bílý Kostel 1:0 (1:0)
    St 11.09. 17:00 Višňová - Hejnice 2:4 (0:1)
    St 11.09. 17:30 Dětřichov - Vratislavice 2:3 (2:1)
    So 26.10. 10:00 MFK Podještědí - Frýdlant 1:7 (0:4)

    12.kolo

    So 28.03. 10:00 Vesec - Machnín
    So 28.03. 10:00 Krásná Studánka - Chrastava
    So 28.03. 10:00 Vratislavice - Dětřichov
    So 28.03. 10:00 Bílý Kostel - Stráž n.N.
    So 28.03. 10:00 Frýdlant - MFK Podještědí
    So 28.03. 10:00 Hejnice - Višňová

    13.kolo

    So 04.04. 00:00 Hejnice - Vesec
    So 04.04. 00:00 Višňová - Frýdlant
    So 04.04. 00:00 MFK Podještědí - Bílý Kostel
    So 04.04. 00:00 Stráž n.N. - Vratislavice
    So 04.04. 00:00 Dětřichov - Krásná Studánka
    So 04.04. 00:00 Chrastava - Machnín

    14.kolo

    So 11.04. 00:00 Vesec - Chrastava
    So 11.04. 00:00 Machnín - Dětřichov
    So 11.04. 00:00 Krásná Studánka - Stráž n.N.
    So 11.04. 00:00 Vratislavice - MFK Podještědí
    So 11.04. 00:00 Bílý Kostel - Višňová
    So 11.04. 00:00 Frýdlant - Hejnice

    15.kolo

    So 18.04. 00:00 Frýdlant - Vesec
    So 18.04. 00:00 Hejnice - Bílý Kostel
    So 18.04. 00:00 Višňová - Vratislavice
    So 18.04. 00:00 MFK Podještědí - Krásná Studánka
    So 18.04. 00:00 Stráž n.N. - Machnín
    So 18.04. 00:00 Dětřichov - Chrastava

    16.kolo

    So 25.04. 00:00 Vesec - Dětřichov
    So 25.04. 00:00 Chrastava - Stráž n.N.
    So 25.04. 00:00 Machnín - MFK Podještědí
    So 25.04. 00:00 Krásná Studánka - Višňová
    So 25.04. 00:00 Vratislavice - Hejnice
    So 25.04. 00:00 Bílý Kostel - Frýdlant

    17.kolo

    So 02.05. 00:00 Bílý Kostel - Vesec
    So 02.05. 00:00 Frýdlant - Vratislavice
    So 02.05. 00:00 Hejnice - Krásná Studánka
    So 02.05. 00:00 Višňová - Machnín
    So 02.05. 00:00 MFK Podještědí - Chrastava
    So 02.05. 00:00 Stráž n.N. - Dětřichov

    18.kolo

    So 09.05. 00:00 Vesec - Stráž n.N.
    So 09.05. 00:00 Dětřichov - MFK Podještědí
    So 09.05. 00:00 Chrastava - Višňová
    So 09.05. 00:00 Machnín - Hejnice
    So 09.05. 00:00 Krásná Studánka - Frýdlant
    So 09.05. 00:00 Vratislavice - Bílý Kostel

    19.kolo

    So 16.05. 00:00 Vratislavice - Vesec
    So 16.05. 00:00 Bílý Kostel - Krásná Studánka
    So 16.05. 00:00 Frýdlant - Machnín
    So 16.05. 00:00 Hejnice - Chrastava
    So 16.05. 00:00 Višňová - Dětřichov
    So 16.05. 00:00 MFK Podještědí - Stráž n.N.

    20.kolo

    So 23.05. 00:00 Vesec - MFK Podještědí
    So 23.05. 00:00 Stráž n.N. - Višňová
    So 23.05. 00:00 Dětřichov - Hejnice
    So 23.05. 00:00 Chrastava - Frýdlant
    So 23.05. 00:00 Machnín - Bílý Kostel
    So 23.05. 00:00 Krásná Studánka - Vratislavice

    21.kolo

    So 30.05. 00:00 Krásná Studánka - Vesec
    So 30.05. 00:00 Vratislavice - Machnín
    So 30.05. 00:00 Bílý Kostel - Chrastava
    So 30.05. 00:00 Frýdlant - Dětřichov
    So 30.05. 00:00 Hejnice - Stráž n.N.
    So 30.05. 00:00 Višňová - MFK Podještědí

    22.kolo

    So 06.06. 00:00 Vesec - Višňová
    So 06.06. 00:00 MFK Podještědí - Hejnice
    So 06.06. 00:00 Stráž n.N. - Frýdlant
    So 06.06. 00:00 Dětřichov - Bílý Kostel
    So 06.06. 00:00 Chrastava - Vratislavice
    So 06.06. 00:00 Machnín - Krásná Studánka
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 108:14 33
    2. 11 9 1 1 68:12 28
    3. 11 8 0 3 62:20 24
    4. 11 7 0 4 45:35 21
    5. 11 6 0 5 41:30 18
    6. 11 5 1 5 40:39 16
    7. 11 5 0 6 35:58 15
    8. 11 4 2 5 26:49 14
    9. 11 3 0 8 32:55 9
    10. 11 3 0 8 30:91 9
    11. 11 2 1 8 24:69 7
    12. 11 0 1 10 4:43 1