Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 14427
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    211
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:00 Vyšší Brod - Chvalšiny 2:1 (2:1)
    So 24.08. 10:00 Horní Planá - Frymburk / Lipno 4:3 (1:2)
    So 24.08. 11:00 Český Krumlov B - Větřní 3:11 (2:4)
    So 24.08. 14:00 Malonty - Zlatá Koruna 1:8 (0:5)
    Ne 25.08. 10:00 Benešov - Loučovice 0:19 (0:10)
    St 04.09. 16:30 Velešín - Nová Ves-Brloh 8:0 (6:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Větřní - Frymburk / Lipno 5:8 (1:5)
    So 31.08. 10:00 Velešín - Chvalšiny 2:1 np (0:0)
    So 31.08. 14:00 Český Krumlov B - Benešov 20:1 (9:0)
    Ne 01.09. 10:00 Zlatá Koruna - Dolní Dvořiště 17:0 (8:0)
    Ne 01.09. 14:00 Loučovice - Vyšší Brod 6:3 (2:2)
    Ne 01.09. 14:30 Nová Ves-Brloh - Malonty 1:2 (1:1)

    5.kolo

    06.09. 16:00 Horní Planá - Zlatá Koruna 1:4 (1:3)
    So 07.09. 10:00 Vyšší Brod - Český Krumlov B 8:7 (6:4)
    So 07.09. 10:00 Velešín - Loučovice 5:0 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Dolní Dvořiště - Nová Ves-Brloh 1:7 (0:3)
    Ne 08.09. 10:00 Benešov - Větřní 1:30 (0:17)
    Ne 08.09. 14:00 Malonty - Chvalšiny 1:3 (1:1)

    2.kolo

    St 11.09. 17:00 Větřní - Horní Planá 2:6 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Frymburk / Lipno - Dolní Dvořiště 12:3 (6:2)
    St 11.09. 17:00 Zlatá Koruna - Velešín 0:2 (0:2)
    St 11.09. 17:00 Nová Ves-Brloh - Vyšší Brod 2:3 np (1:2)
    St 11.09. 17:00 Benešov - Chvalšiny 0:18 (0:11)
    St 11.09. 17:00 Loučovice - Český Krumlov B 0:18 (0:9)

    6.kolo

    So 14.09. 14:00 Nová Ves-Brloh - Horní Planá 3:7 (0:3)
    Ne 15.09. 10:00 Zlatá Koruna - Frymburk / Lipno 6:2 (5:0)
    Ne 15.09. 10:00 Dolní Dvořiště - Chvalšiny 1:4 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Benešov - Vyšší Brod 0:25 (0:8)
    Ne 15.09. 14:00 Loučovice - Malonty 6:1 (2:1)
    Ne 15.09. 14:00 Český Krumlov B - Velešín 9:3 (4:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Vyšší Brod - Větřní 6:3 (4:2)
    So 21.09. 10:00 Velešín - Benešov 30:0 (12:0)
    So 21.09. 10:00 Horní Planá - Chvalšiny 7:1 (3:1)
    Ne 22.09. 14:00 Malonty - Český Krumlov B 2:11 (0:3)
    Čt 26.09. 17:00 Nová Ves-Brloh - Frymburk / Lipno 0:10 (0:6)
    Čt 10.10. 16:30 Dolní Dvořiště - Loučovice 1:11 (0:2)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Chvalšiny - Frymburk / Lipno 1:4 (0:1)
    So 28.09. 10:00 Český Krumlov B - Dolní Dvořiště 22:1 (10:1)
    So 28.09. 10:00 Vyšší Brod - Velešín 1:8 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Benešov - Malonty 0:14 (0:7)
    Ne 29.09. 12:00 Větřní - Zlatá Koruna 2:3 (0:1)
    Ne 29.09. 13:30 Loučovice - Horní Planá 1:2 (0:1)

    9.kolo

    04.10. 16:30 Frymburk / Lipno - Loučovice 5:1 (3:1)
    So 05.10. 10:00 Velešín - Větřní 15:1 (9:1)
    So 05.10. 10:00 Dolní Dvořiště - Benešov 9:2 (4:1)
    Ne 06.10. 10:00 Zlatá Koruna - Nová Ves-Brloh 7:0 (3:0)
    Ne 06.10. 13:00 Horní Planá - Český Krumlov B 8:2 (5:1)
    Ne 06.10. 13:30 Malonty - Vyšší Brod 0:5 (0:3)

    10.kolo

    So 12.10. 09:00 Větřní - Nová Ves-Brloh 9:0 (5:0)
    So 12.10. 09:30 Chvalšiny - Zlatá Koruna 1:0 np (0:0)
    So 12.10. 10:00 Vyšší Brod - Dolní Dvořiště 13:2 (6:1)
    So 12.10. 10:00 Velešín - Malonty 12:1 (6:1)
    Ne 13.10. 10:00 Benešov - Horní Planá 0:25 (0:12)
    Čt 17.10. 16:30 Český Krumlov B - Frymburk / Lipno 3:2 (1:2)

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 Malonty - Větřní 3:5 (0:2)
    So 19.10. 10:00 Dolní Dvořiště - Velešín 0:23 (0:15)
    So 19.10. 10:00 Horní Planá - Vyšší Brod 7:2 (5:2)
    So 19.10. 10:30 Frymburk / Lipno - Benešov 33:0 (16:0)
    So 19.10. 13:00 Nová Ves-Brloh - Chvalšiny 2:1 np (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Zlatá Koruna - Loučovice 5:2 (4:0)

    12.kolo

    25.10. 15:30 Český Krumlov B - Zlatá Koruna 6:2 (1:1)
    So 26.10. 10:00 Vyšší Brod - Frymburk / Lipno 4:9 (2:3)
    So 26.10. 10:00 Velešín - Horní Planá 0:6 (0:4)
    So 26.10. 10:00 Malonty - Dolní Dvořiště 6:3 (3:1)
    Ne 27.10. 10:00 Větřní - Chvalšiny 3:5 (2:2)
    Ne 27.10. 12:00 Loučovice - Nová Ves-Brloh 6:0 (3:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:00 Dolní Dvořiště - Větřní 1:19 (1:10)
    So 02.11. 10:00 Horní Planá - Malonty 10:1 (6:1)
    So 02.11. 10:30 Frymburk / Lipno - Velešín 6:5 np (3:2)
    So 02.11. 11:30 Nová Ves-Brloh - Český Krumlov B 1:7 (0:3)
    So 02.11. 13:30 Chvalšiny - Loučovice 4:0 (1:0)
    Ne 03.11. 10:00 Zlatá Koruna - Benešov 36:0 (17:0)

    1.kolo

    08.11. 16:00 Větřní - Loučovice 3:4 (2:4)
    So 09.11. 10:00 Český Krumlov B - Chvalšiny 4:2 (2:1)
    So 09.11. 10:00 Malonty - Frymburk / Lipno 2:12 (0:8)
    Ne 10.11. 10:00 Benešov - Nová Ves-Brloh 1:13 (0:8)
    Ne 10.11. 10:00 Vyšší Brod - Zlatá Koruna 0:4 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Dolní Dvořiště - Horní Planá 0:11 (0:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 11 0 0 1 94:19 33
    2. 12 9 0 1 2 92:16 28
    3. 12 8 1 1 2 112:24 27
    4. 12 9 0 0 3 112:41 27
    5. 12 8 1 0 3 105:34 26
    6. 12 6 1 0 5 71:49 20
    7. 12 5 1 2 4 41:24 19
    8. 12 6 0 0 6 56:47 18
    9. 12 5 0 0 7 93:55 15
    10. 12 2 1 1 8 28:61 9
    11. 12 3 0 0 9 34:76 9
    12. 12 1 0 0 11 22:147 3
    13. 12 0 0 0 12 5:272 0