Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 14390
  • Návštěvy: 22/2
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    458
    Týden:
    22
    Dnes:
    7
    On-line:
    2

    2.kolo

    So 31.08. 10:30 Pěčice - Krnsko 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:30 Březno - Bezno 3:4 (2:0)
    Ne 01.09. 10:30 SKP MB - Kněžmost 3:4 (0:3)
    Ne 01.09. 11:30 Horky - Židněves 5:5 (4:3)

    3.kolo

    Ne 08.09. 10:30 Bezno - SKP MB 4:2 (3:1)
    Ne 08.09. 10:30 Židněves - Březno 3:4 (2:2)
    Ne 08.09. 10:30 Jivina - Horky 5:0 (3:0)
    Ne 08.09. 13:30 Kněžmost - Pěčice 7:0 (6:0)

    4.kolo

    Ne 15.09. 10:30 Březno - Jivina 2:3 (1:2)
    Ne 15.09. 10:30 SKP MB - Židněves 0:18 (0:10)
    Ne 15.09. 11:30 Horky - Krnsko 1:4 (0:2)
    Ne 15.09. 13:30 Kněžmost - Bezno 2:4 (1:3)

    1.kolo

    Ne 25.08. 10:30 SKP MB - Pěčice 1:5 (1:2)
    Ne 25.08. 10:30 Bezno - Horky 4:1 (2:0)
    Ne 25.08. 10:30 Jivina - Krnsko 3:0 (1:0)
    Čt 19.09. 17:00 Kněžmost - Březno 3:1 (0:0)

    6.kolo

    So 28.09. 10:30 Pěčice - Horky 4:4 (3:2)
    Ne 29.09. 10:30 SKP MB - Krnsko 4:3 (3:1)
    Ne 29.09. 10:30 Bezno - Židněves 7:3 (5:0)
    Ne 29.09. 13:30 Kněžmost - Jivina 4:2 (3:0)

    7.kolo

    So 05.10. 14:00 Krnsko - Kněžmost 2:7 (1:3)
    Ne 06.10. 10:30 Židněves - Pěčice 1:5 (0:2)
    Ne 06.10. 10:30 Jivina - Bezno 1:3 (1:1)
    Ne 06.10. 11:30 Horky - Březno 2:3 (2:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:30 Pěčice - Březno 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 10:30 SKP MB - Horky 1:9 (1:4)
    Ne 13.10. 10:30 Bezno - Krnsko 6:2 (2:1)
    Ne 13.10. 10:30 Židněves - Jivina 2:4 (0:1)

    9.kolo

    So 19.10. 14:00 Krnsko - Židněves 1:4 (0:2)
    Ne 20.10. 10:30 Jivina - Pěčice 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 10:30 Březno - SKP MB 9:0 (8:0)
    Ne 20.10. 11:30 Horky - Kněžmost 0:5 (0:4)

    5.kolo

    So 21.09. 14:00 Krnsko - Březno 4:4 (3:0)
    Ne 22.09. 10:30 Židněves - Kněžmost 1:5 (1:3)
    Ne 22.09. 10:30 SKP MB - Jivina 0:9 (0:4)
    Ne 27.10. 10:30 Bezno - Pěčice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 04.04. 00:00 Pěčice - SKP MB
    So 04.04. 00:00 Březno - Kněžmost
    So 04.04. 00:00 Horky - Bezno
    So 04.04. 00:00 Krnsko - Jivina

    11.kolo

    So 11.04. 00:00 Krnsko - Pěčice
    So 11.04. 00:00 Židněves - Horky
    So 11.04. 00:00 Bezno - Březno
    So 11.04. 00:00 Kněžmost - SKP MB

    12.kolo

    So 18.04. 00:00 Pěčice - Kněžmost
    So 18.04. 00:00 SKP MB - Bezno
    So 18.04. 00:00 Březno - Židněves
    So 18.04. 00:00 Horky - Jivina

    13.kolo

    So 25.04. 00:00 Krnsko - Horky
    So 25.04. 00:00 Jivina - Březno
    So 25.04. 00:00 Židněves - SKP MB
    So 25.04. 00:00 Bezno - Kněžmost

    14.kolo

    So 02.05. 00:00 Pěčice - Bezno
    So 02.05. 00:00 Kněžmost - Židněves
    So 02.05. 00:00 Jivina - SKP MB
    So 02.05. 00:00 Březno - Krnsko

    15.kolo

    So 09.05. 00:00 Horky - Pěčice
    So 09.05. 00:00 Krnsko - SKP MB
    So 09.05. 00:00 Jivina - Kněžmost
    So 09.05. 00:00 Židněves - Bezno

    16.kolo

    So 16.05. 00:00 Pěčice - Židněves
    So 16.05. 00:00 Bezno - Jivina
    So 16.05. 00:00 Kněžmost - Krnsko
    So 16.05. 00:00 Březno - Horky

    17.kolo

    So 23.05. 00:00 Březno - Pěčice
    So 23.05. 00:00 Horky - SKP MB
    So 23.05. 00:00 Krnsko - Bezno
    So 23.05. 00:00 Jivina - Židněves

    18.kolo

    So 30.05. 00:00 Pěčice - Jivina
    So 30.05. 00:00 Židněves - Krnsko
    So 30.05. 00:00 Kněžmost - Horky
    So 30.05. 00:00 SKP MB - Březno
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 35:14 24
    2. 8 7 0 1 37:13 21
    3. 8 5 0 3 27:14 15
    4. 8 4 1 3 27:19 13
    5. 8 4 1 3 18:17 13
    6. 8 2 1 5 37:31 7
    7. 8 1 2 5 22:31 5
    8. 8 1 1 6 16:30 4
    9. 8 1 0 7 11:61 3