Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 14368
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    445
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 10.08. 14:00 Otice - Malé Hoštice 3:1 (2:0)
    So 17.08. 10:00 Velké Hoštice - Bolatice 2:1 (0:0)
    So 17.08. 14:30 Slavkov - Stěbořice 4:0 (1:0)
    Ne 18.08. 14:00 Vávrovice - Budišov n. B. 1:2 (0:2)
    St 21.08. 18:30 Kylešovice - Vítkov 2:1 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Píšť - Litultovice 1:5 (1:3)

    4.kolo

    23.08. 17:00 Litultovice - Malé Hoštice 2:0 (1:0)
    So 24.08. 14:45 Budišov n. B. - Pustá Polom 5:0 (1:0)
    Ne 25.08. 14:45 Bolatice - Slavkov 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 14:45 Píšť - Kylešovice 0k:3
    Ne 25.08. 17:00 Stěbořice - Vávrovice 1:0 (0:0)
    St 28.08. 17:00 Velké Hoštice - Vítkov 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 31.08. 13:30 Otice - Budišov n. B. 4:1 (1:0)
    So 31.08. 14:00 Slavkov - Vítkov 3:0k
    So 31.08. 14:15 Velké Hoštice - Píšť 5:1 (3:0)
    So 31.08. 16:00 Kylešovice - Litultovice 1:4 (1:2)
    So 31.08. 16:30 Pustá Polom - Stěbořice 0:9 (0:4)
    Ne 01.09. 13:30 Vávrovice - Bolatice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 14.09. 13:00 Vávrovice - Píšť 8:2 (3:1)
    So 14.09. 13:00 Otice - Bolatice 2:3 (1:2)
    So 14.09. 13:30 Slavkov - Kylešovice 4:0 (3:0)
    So 14.09. 13:45 Velké Hoštice - Litultovice 3:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Pustá Polom - Vítkov 0:5 (0:1)
    Ne 15.09. 13:30 Malé Hoštice - Stěbořice 0:7 (0:2)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Kylešovice - Velké Hoštice 0:2 (0:2)
    Ne 08.09. 13:45 Bolatice - Pustá Polom 5:2 (4:1)
    Ne 08.09. 13:45 Píšť - Slavkov 2:4 (2:2)
    Ne 08.09. 14:00 Vítkov - Vávrovice 5:2 (3:2)
    Ne 08.09. 15:00 Budišov n. B. - Malé Hoštice 13:0 (4:0)
    St 18.09. 16:30 Stěbořice - Otice 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 21.09. 13:45 Velké Hoštice - Slavkov 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Litultovice - Budišov n. B. 4:0 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Kylešovice - Vávrovice 2:1 (0:0)
    Ne 22.09. 13:45 Bolatice - Malé Hoštice 14:0 (7:0)
    Ne 22.09. 13:45 Píšť - Pustá Polom 3:2 (3:2)
    Ne 22.09. 14:00 Vítkov - Otice 3:1 (0:0)

    9.kolo

    So 28.09. 12:30 Vávrovice - Velké Hoštice 1:1 (0:1)
    So 28.09. 12:30 Otice - Píšť 2:0 (1:0)
    So 28.09. 13:00 Pustá Polom - Kylešovice 1:3 (0:0)
    So 28.09. 13:15 Budišov n. B. - Stěbořice 1:4 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Slavkov - Litultovice 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 13:00 Malé Hoštice - Vítkov 1:6 (1:4)

    11.kolo

    So 12.10. 12:00 Vávrovice - Litultovice 1:3 (0:2)
    So 12.10. 12:00 Otice - Velké Hoštice 1:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Pustá Polom - Slavkov 1:8 (1:4)
    Ne 13.10. 12:30 Malé Hoštice - Kylešovice 3:9 (3:4)
    Ne 13.10. 15:00 Budišov n. B. - Vítkov 1:4 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Stěbořice - Bolatice 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 11:00 Vávrovice - Pustá Polom 3:3 (2:2)
    So 19.10. 11:30 Slavkov - Otice 5:0 (2:0)
    So 19.10. 11:45 Velké Hoštice - Malé Hoštice 3:0 (1:0)
    So 19.10. 14:00 Litultovice - Bolatice 2:2 (1:2)
    Ne 20.10. 10:30 Píšť - Budišov n. B. 1:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Vítkov - Stěbořice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 10:00 Budišov n. B. - Kylešovice 5:2 (1:1)
    So 26.10. 11:00 Otice - Vávrovice 1:2 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Pustá Polom - Litultovice 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 11:30 Malé Hoštice - Slavkov 0:11 (0:6)
    Ne 27.10. 14:00 Stěbořice - Píšť 4:1 (2:1)
    St 30.10. 10:00 Bolatice - Vítkov 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 02.11. 11:00 Vávrovice - Malé Hoštice 5:2 (2:0)
    So 02.11. 11:45 Velké Hoštice - Budišov n. B. 2:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Pustá Polom - Otice 0:4 (0:2)
    Ne 03.11. 11:45 Píšť - Bolatice 2:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Vítkov - Litultovice 1:3 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Kylešovice - Stěbořice 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 09.11. 11:15 Budišov n. B. - Slavkov 1:3 (0:1)
    Ne 10.11. 11:00 Malé Hoštice - Pustá Polom 2:1 (0:1)
    Ne 10.11. 11:15 Bolatice - Kylešovice 3:5 (3:4)
    Ne 10.11. 13:30 Litultovice - Otice 1:2 (0:1)
    Ne 10.11. 13:30 Stěbořice - Velké Hoštice 1:1 (0:0)
    Ne 10.11. 13:30 Vítkov - Píšť 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 12:30 Slavkov - Vávrovice 3:4 (2:2)
    So 05.10. 15:00 Litultovice - Stěbořice 0:2 (0:0)
    Ne 06.10. 12:45 Velké Hoštice - Pustá Polom 1:1 (1:0)
    Út 22.10. 18:00 Kylešovice - Otice 2:4 (1:3)
    Po 28.10. 14:00 Bolatice - Budišov n. B. 2:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Píšť - Malé Hoštice 4:1 (2:1)

    15.kolo

    Ne 22.03. 12:30 Otice - Litultovice
    Ne 22.03. 12:30 Pustá Polom - Malé Hoštice
    Ne 22.03. 12:30 Slavkov - Budišov n. B.
    Ne 22.03. 12:30 Velké Hoštice - Stěbořice
    Ne 22.03. 12:30 Kylešovice - Bolatice
    Ne 22.03. 12:30 Píšť - Vítkov

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Litultovice - Píšť
    So 28.03. 00:00 Vítkov - Kylešovice
    So 28.03. 00:00 Bolatice - Velké Hoštice
    So 28.03. 00:00 Stěbořice - Slavkov
    So 28.03. 00:00 Budišov n. B. - Vávrovice
    So 28.03. 00:00 Malé Hoštice - Otice

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Malé Hoštice - Litultovice
    So 04.04. 00:00 Pustá Polom - Budišov n. B.
    So 04.04. 00:00 Vávrovice - Stěbořice
    So 04.04. 00:00 Slavkov - Bolatice
    So 04.04. 00:00 Vítkov - Velké Hoštice
    So 04.04. 00:00 Kylešovice - Píšť

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Litultovice - Kylešovice
    So 11.04. 00:00 Píšť - Velké Hoštice
    So 11.04. 00:00 Vítkov - Slavkov
    So 11.04. 00:00 Bolatice - Vávrovice
    So 11.04. 00:00 Stěbořice - Pustá Polom
    So 11.04. 00:00 Budišov n. B. - Otice

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Malé Hoštice - Budišov n. B.
    So 18.04. 00:00 Otice - Stěbořice
    So 18.04. 00:00 Pustá Polom - Bolatice
    So 18.04. 00:00 Vávrovice - Vítkov
    So 18.04. 00:00 Slavkov - Píšť
    So 18.04. 00:00 Velké Hoštice - Kylešovice

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Litultovice - Velké Hoštice
    So 25.04. 00:00 Kylešovice - Slavkov
    So 25.04. 00:00 Píšť - Vávrovice
    So 25.04. 00:00 Vítkov - Pustá Polom
    So 25.04. 00:00 Bolatice - Otice
    So 25.04. 00:00 Stěbořice - Malé Hoštice

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Budišov n. B. - Litultovice
    So 02.05. 00:00 Malé Hoštice - Bolatice
    So 02.05. 00:00 Otice - Vítkov
    So 02.05. 00:00 Pustá Polom - Píšť
    So 02.05. 00:00 Vávrovice - Kylešovice
    So 02.05. 00:00 Slavkov - Velké Hoštice

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Litultovice - Slavkov
    So 09.05. 00:00 Velké Hoštice - Vávrovice
    So 09.05. 00:00 Kylešovice - Pustá Polom
    So 09.05. 00:00 Píšť - Otice
    So 09.05. 00:00 Vítkov - Malé Hoštice
    So 09.05. 00:00 Stěbořice - Budišov n. B.

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Stěbořice - Litultovice
    So 16.05. 00:00 Budišov n. B. - Bolatice
    So 16.05. 00:00 Malé Hoštice - Píšť
    So 16.05. 00:00 Otice - Kylešovice
    So 16.05. 00:00 Pustá Polom - Velké Hoštice
    So 16.05. 00:00 Vávrovice - Slavkov

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Litultovice - Vávrovice
    So 23.05. 00:00 Slavkov - Pustá Polom
    So 23.05. 00:00 Velké Hoštice - Otice
    So 23.05. 00:00 Kylešovice - Malé Hoštice
    So 23.05. 00:00 Vítkov - Budišov n. B.
    So 23.05. 00:00 Bolatice - Stěbořice

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Bolatice - Litultovice
    So 30.05. 00:00 Stěbořice - Vítkov
    So 30.05. 00:00 Budišov n. B. - Píšť
    So 30.05. 00:00 Malé Hoštice - Velké Hoštice
    So 30.05. 00:00 Otice - Slavkov
    So 30.05. 00:00 Pustá Polom - Vávrovice

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Litultovice - Pustá Polom
    So 06.06. 00:00 Vávrovice - Otice
    So 06.06. 00:00 Slavkov - Malé Hoštice
    So 06.06. 00:00 Kylešovice - Budišov n. B.
    So 06.06. 00:00 Píšť - Stěbořice
    So 06.06. 00:00 Vítkov - Bolatice

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Litultovice - Vítkov
    So 13.06. 00:00 Bolatice - Píšť
    So 13.06. 00:00 Stěbořice - Kylešovice
    So 13.06. 00:00 Budišov n. B. - Velké Hoštice
    So 13.06. 00:00 Malé Hoštice - Vávrovice
    So 13.06. 00:00 Otice - Pustá Polom
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 10 0 2 49:12 30
    2. 12 8 3 1 34:10 27
    3. 12 7 4 1 23:9 25
    4. 12 7 1 4 30:15 22
    5. 12 7 1 4 27:15 22
    6. 12 6 2 4 36:17 20
    7. 12 6 1 5 26:22 19
    8. 12 6 0 6 29:30 18
    9. 12 4 2 6 28:26 14
    10. 12 4 1 7 30:27 13
    11. 12 3 1 8 17:39 10
    12. 12 1 0 11 10:78 3
    13. 12 0 2 10 11:50 2