Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 14359
  • Návštěvy: 486/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5219
    Týden:
    486
    Dnes:
    105
    On-line:
    2

    3.kolo

    23.08. 19:00 Dolní Břežany - Choteč 3:2 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Štěchovice B - Měchenice 0:1 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Dobrovíz - Krňany 3:0k
    So 24.08. 17:00 Libeř - Hostivice 1:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Čísovice - Tuchoměřice 2:2 (2:2)
    So 24.08. 17:00 Zlatníky - Dobříč 5:4 (1:4)
    So 24.08. 17:00 Psáry - Roztoky 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Dobříč - Psáry 1:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Tuchoměřice - Zlatníky 5:1 (4:0)
    So 31.08. 17:00 Choteč - Čísovice 0:6 (0:4)
    So 31.08. 17:00 Hostivice - Dolní Břežany 3:3 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Krňany - Libeř 2:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Měchenice - Dobrovíz 2:5 (0:3)
    St 25.09. 17:00 Zbuzany B - Roztoky 4:4

    1.kolo

    Út 03.09. 19:00 Dolní Břežany - Dobříč 7:1 (2:1)
    St 04.09. 17:30 Měchenice - Zbuzany B 1:7 (0:2)
    St 04.09. 17:30 Štěchovice B - Hostivice 1:1 (1:1)
    St 04.09. 17:30 Dobrovíz - Choteč 3:4 (0:0)
    St 04.09. 17:30 Libeř - Tuchoměřice 0:1 (0:1)
    St 04.09. 17:30 Čísovice - Roztoky 6:0 (4:0)
    St 04.09. 17:30 Zlatníky - Psáry 5:0 (1:0)

    5.kolo

    06.09. 19:00 Dolní Břežany - Krňany 5:2 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Štěchovice B - Zbuzany B 1:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Libeř - Měchenice 3:3 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Čísovice - Hostivice 4:1 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Zlatníky - Choteč 3:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Psáry - Tuchoměřice 1:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Roztoky - Dobříč 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 Tuchoměřice - Roztoky 3:1 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Choteč - Psáry 0:1 (0:0)
    So 14.09. 17:00 Hostivice - Zlatníky 2:1 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Krňany - Čísovice 2:4 (0:3)
    So 14.09. 17:00 Měchenice - Dolní Břežany 4:1 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Štěchovice B - Dobrovíz 1:5 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 Zbuzany B - Dobříč 12:2 (7:0)

    2.kolo

    Út 17.09. 17:00 Hostivice - Dobrovíz 1:1 (0:0)
    St 18.09. 17:00 Zbuzany B - Psáry 3:2 (2:1)
    St 18.09. 17:00 Zlatníky - Roztoky 2:4 (2:0)
    St 18.09. 17:00 Dobříč - Čísovice 1:4 (0:3)
    St 18.09. 17:00 Tuchoměřice - Dolní Břežany 3:0 (1:0)
    St 18.09. 17:00 Choteč - Libeř 8:2 (2:1)
    St 18.09. 17:00 Krňany - Štěchovice B 3:4 (1:2)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Dobrovíz - Zbuzany B 1:2 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Libeř - Štěchovice B 1:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Čísovice - Měchenice 4:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Zlatníky - Krňany 5:2 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Psáry - Hostivice 3:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Roztoky - Choteč 5:1 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Dobříč - Tuchoměřice 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Choteč - Dobříč 1:1 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Hostivice - Roztoky 4:2 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Krňany - Psáry 0:4 (0:2)
    So 28.09. 16:30 Měchenice - Zlatníky 2:2 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Štěchovice B - Dolní Břežany 5:2 (3:2)
    So 28.09. 16:30 Dobrovíz - Libeř 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 16:30 Zbuzany B - Tuchoměřice 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Libeř - Zbuzany B 6:6 (4:3)
    So 05.10. 16:00 Dobrovíz - Dolní Břežany 4:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Čísovice - Štěchovice B 3:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Psáry - Měchenice 11:1 (7:0)
    So 05.10. 16:00 Roztoky - Krňany 1:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Dobříč - Hostivice 3:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Tuchoměřice - Choteč 6:0 (2:0)

    10.kolo

    So 12.10. 16:00 Hostivice - Tuchoměřice 0:3 (0:2)
    So 12.10. 16:00 Krňany - Dobříč 3:5 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Měchenice - Roztoky 2:4 (1:3)
    So 12.10. 16:00 Štěchovice B - Zlatníky 2:0 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Dobrovíz - Čísovice 0:1 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Libeř - Dolní Břežany 2:1 (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 Zbuzany B - Choteč 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Zbuzany B - Dolní Břežany 4:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Čísovice - Libeř 3:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Zlatníky - Dobrovíz 1:4 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Psáry - Štěchovice B 2:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Dobříč - Měchenice 4:0 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Tuchoměřice - Krňany 3:2 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Choteč - Hostivice 2:3 (1:0)

    12.kolo

    25.10. 19:00 Dolní Břežany - Čísovice 4:3 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Krňany - Choteč 3:2 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Měchenice - Tuchoměřice 2:2 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Štěchovice B - Roztoky 2:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Dobrovíz - Psáry 1:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Libeř - Zlatníky 2:5 (1:4)
    Ne 27.10. 14:30 Zbuzany B - Hostivice 5:3 (1:1)

    13.kolo

    St 11.09. 17:30 Zlatníky - Dolní Břežany 2:3 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Čísovice - Zbuzany B 4:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Psáry - Libeř 3:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Roztoky - Dobrovíz 0:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Dobříč - Štěchovice B 1:5 (1:3)
    So 02.11. 14:00 Choteč - Měchenice 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Hostivice - Krňany 2:1 (1:1)

    14.kolo

    08.11. 19:00 Dolní Břežany - Psáry 3:7 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Měchenice - Hostivice 1:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Štěchovice B - Tuchoměřice 2:1 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Dobrovíz - Dobříč 4:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Libeř - Roztoky 3:8 (0:5)
    So 09.11. 14:00 Čísovice - Zlatníky 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Zbuzany B - Krňany 8:3 (5:1)

    15.kolo

    So 16.11. 13:30 Zlatníky - Zbuzany B 3:0
    So 16.11. 13:30 Psáry - Čísovice 3:2 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Roztoky - Dolní Břežany 2:3 (2:2)
    So 16.11. 13:30 Dobříč - Libeř 2:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Tuchoměřice - Dobrovíz 0:4 (0:3)
    So 16.11. 13:30 Choteč - Štěchovice B 2:4 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Krňany - Měchenice 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 21.03. 00:00 Měchenice - Štěchovice B
    So 21.03. 00:00 Krňany - Dobrovíz
    So 21.03. 00:00 Hostivice - Libeř
    So 21.03. 00:00 Choteč - Dolní Břežany
    So 21.03. 00:00 Tuchoměřice - Čísovice
    So 21.03. 00:00 Dobříč - Zlatníky
    So 21.03. 00:00 Roztoky - Psáry

    19.kolo

    So 28.03. 00:00 Roztoky - Zbuzany B
    So 28.03. 00:00 Psáry - Dobříč
    So 28.03. 00:00 Zlatníky - Tuchoměřice
    So 28.03. 00:00 Čísovice - Choteč
    So 28.03. 00:00 Dolní Břežany - Hostivice
    So 28.03. 00:00 Libeř - Krňany
    So 28.03. 00:00 Dobrovíz - Měchenice

    20.kolo

    So 04.04. 00:00 Zbuzany B - Štěchovice B
    So 04.04. 00:00 Měchenice - Libeř
    So 04.04. 00:00 Krňany - Dolní Břežany
    So 04.04. 00:00 Hostivice - Čísovice
    So 04.04. 00:00 Choteč - Zlatníky
    So 04.04. 00:00 Tuchoměřice - Psáry
    So 04.04. 00:00 Dobříč - Roztoky

    21.kolo

    So 11.04. 00:00 Dobříč - Zbuzany B
    So 11.04. 00:00 Roztoky - Tuchoměřice
    So 11.04. 00:00 Psáry - Choteč
    So 11.04. 00:00 Zlatníky - Hostivice
    So 11.04. 00:00 Čísovice - Krňany
    So 11.04. 00:00 Dolní Břežany - Měchenice
    So 11.04. 00:00 Dobrovíz - Štěchovice B

    22.kolo

    So 18.04. 00:00 Zbuzany B - Dobrovíz
    So 18.04. 00:00 Štěchovice B - Libeř
    So 18.04. 00:00 Měchenice - Čísovice
    So 18.04. 00:00 Krňany - Zlatníky
    So 18.04. 00:00 Hostivice - Psáry
    So 18.04. 00:00 Choteč - Roztoky
    So 18.04. 00:00 Tuchoměřice - Dobříč

    23.kolo

    So 25.04. 00:00 Tuchoměřice - Zbuzany B
    So 25.04. 00:00 Dobříč - Choteč
    So 25.04. 00:00 Roztoky - Hostivice
    So 25.04. 00:00 Psáry - Krňany
    So 25.04. 00:00 Zlatníky - Měchenice
    So 25.04. 00:00 Dolní Břežany - Štěchovice B
    So 25.04. 00:00 Libeř - Dobrovíz

    24.kolo

    So 02.05. 00:00 Zbuzany B - Libeř
    So 02.05. 00:00 Dolní Břežany - Dobrovíz
    So 02.05. 00:00 Štěchovice B - Čísovice
    So 02.05. 00:00 Měchenice - Psáry
    So 02.05. 00:00 Krňany - Roztoky
    So 02.05. 00:00 Hostivice - Dobříč
    So 02.05. 00:00 Choteč - Tuchoměřice

    25.kolo

    So 09.05. 00:00 Choteč - Zbuzany B
    So 09.05. 00:00 Tuchoměřice - Hostivice
    So 09.05. 00:00 Dobříč - Krňany
    So 09.05. 00:00 Roztoky - Měchenice
    So 09.05. 00:00 Zlatníky - Štěchovice B
    So 09.05. 00:00 Čísovice - Dobrovíz
    So 09.05. 00:00 Dolní Břežany - Libeř

    26.kolo

    So 16.05. 00:00 Dolní Břežany - Zbuzany B
    So 16.05. 00:00 Libeř - Čísovice
    So 16.05. 00:00 Dobrovíz - Zlatníky
    So 16.05. 00:00 Štěchovice B - Psáry
    So 16.05. 00:00 Měchenice - Dobříč
    So 16.05. 00:00 Krňany - Tuchoměřice
    So 16.05. 00:00 Hostivice - Choteč

    16.kolo

    St 20.05. 00:00 Zbuzany B - Měchenice
    St 20.05. 00:00 Hostivice - Štěchovice B
    St 20.05. 00:00 Choteč - Dobrovíz
    St 20.05. 00:00 Tuchoměřice - Libeř
    St 20.05. 00:00 Dobříč - Dolní Břežany
    St 20.05. 00:00 Roztoky - Čísovice
    St 20.05. 00:00 Psáry - Zlatníky

    27.kolo

    So 23.05. 00:00 Hostivice - Zbuzany B
    So 23.05. 00:00 Choteč - Krňany
    So 23.05. 00:00 Tuchoměřice - Měchenice
    So 23.05. 00:00 Roztoky - Štěchovice B
    So 23.05. 00:00 Psáry - Dobrovíz
    So 23.05. 00:00 Zlatníky - Libeř
    So 23.05. 00:00 Čísovice - Dolní Břežany

    28.kolo

    So 30.05. 00:00 Zbuzany B - Čísovice
    So 30.05. 00:00 Dolní Břežany - Zlatníky
    So 30.05. 00:00 Libeř - Psáry
    So 30.05. 00:00 Dobrovíz - Roztoky
    So 30.05. 00:00 Štěchovice B - Dobříč
    So 30.05. 00:00 Měchenice - Choteč
    So 30.05. 00:00 Krňany - Hostivice

    17.kolo

    St 03.06. 00:00 Psáry - Zbuzany B
    St 03.06. 00:00 Roztoky - Zlatníky
    St 03.06. 00:00 Čísovice - Dobříč
    St 03.06. 00:00 Dolní Břežany - Tuchoměřice
    St 03.06. 00:00 Libeř - Choteč
    St 03.06. 00:00 Dobrovíz - Hostivice
    St 03.06. 00:00 Štěchovice B - Krňany

    29.kolo

    So 06.06. 00:00 Krňany - Zbuzany B
    So 06.06. 00:00 Hostivice - Měchenice
    So 06.06. 00:00 Tuchoměřice - Štěchovice B
    So 06.06. 00:00 Dobříč - Dobrovíz
    So 06.06. 00:00 Roztoky - Libeř
    So 06.06. 00:00 Psáry - Dolní Břežany
    So 06.06. 00:00 Zlatníky - Čísovice

    30.kolo

    So 13.06. 00:00 Zbuzany B - Zlatníky
    So 13.06. 00:00 Čísovice - Psáry
    So 13.06. 00:00 Dolní Břežany - Roztoky
    So 13.06. 00:00 Libeř - Dobříč
    So 13.06. 00:00 Dobrovíz - Tuchoměřice
    So 13.06. 00:00 Štěchovice B - Choteč
    So 13.06. 00:00 Měchenice - Krňany
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 1 2 48:17 34
    2. 14 9 3 2 59:33 30
    3. 14 9 2 3 40:20 29
    4. 14 8 4 2 33:17 28
    5. 14 8 1 5 37:15 25
    6. 14 6 3 5 29:26 21
    7. 14 6 1 7 36:34 19
    8. 14 6 1 7 36:44 19
    9. 14 5 3 6 36:35 18
    10. 14 5 3 6 25:31 18
    11. 14 5 3 6 23:45 18
    12. 14 5 2 7 28:47 17
    13. 14 3 3 8 26:46 12
    14. 14 2 1 11 26:46 7
    15. 14 1 1 12 25:51 4