Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 14353
  • Návštěvy: 66/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Středočeský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
701
Týden:
66
Dnes:
8
On-line:
1

1.kolo

St 28.08. 18:40 Český Brod - Kutná Hora 2:8 (2:4)
St 28.08. 18:40 Pečky - Čelákovice 2:7 (0:5)
St 28.08. 18:40 Benátky - Kunice 1:7 (1:2)
St 28.08. 18:40 Zeleneč - Pšovka Mělník 9:3 (4:2)
St 28.08. 18:40 Ostrá - Nymburk 0:6 (0:3)
St 28.08. 18:40 Brandýs-Boleslav - Jesenice 3:2 (3:2)
St 28.08. 18:40 FC Mělník - Boh. Poděbrady 2:6 (0:3)

4.kolo

So 31.08. 11:10 Pšovka Mělník - FC Mělník 8:2 (4:1)
So 31.08. 11:10 Čelákovice - Ostrá 7:3 (2:2)
So 31.08. 11:55 Kunice - Brandýs-Boleslav 7:0 (3:0)
Ne 01.09. 11:10 Český Brod - Zeleneč 3:3 (2:2)
Ne 01.09. 11:10 Kosmonosy - Benátky 3:0 (0:0)
Ne 01.09. 11:55 Kutná Hora - Pečky 4:3 (2:1)
St 25.09. 18:40 Nymburk - Boh. Poděbrady 3:0 (1:0)

3.kolo

So 24.08. 11:55 Ostrá - Kunice 1:6 (1:4)
Ne 25.08. 11:10 Pečky - Kosmonosy 1:6 (1:2)
Ne 25.08. 11:10 Boh. Poděbrady - Jesenice 14:4 (9:2)
St 04.09. 18:40 Brandýs-Boleslav - Pšovka Mělník 0:3 (0:2)
St 04.09. 19:10 Zeleneč - Čelákovice 4:4 (3:1)
St 18.09. 18:10 Benátky - Český Brod 2:3 (1:2)
St 18.09. 18:40 FC Mělník - Nymburk 0:11 (0:2)

5.kolo

So 07.09. 10:10 Benátky - Kutná Hora 1:7 (0:2)
So 07.09. 11:10 Zeleneč - Kosmonosy 3:3 (1:1)
So 07.09. 11:10 FC Mělník - Kunice 1:4 (0:2)
So 07.09. 11:55 Ostrá - Český Brod 3:2 (1:1)
Ne 08.09. 11:10 Boh. Poděbrady - Pšovka Mělník 5:1 (1:0)
Ne 08.09. 11:55 Brandýs-Boleslav - Čelákovice 1:3 (1:2)
Ne 08.09. 11:55 Jesenice - Nymburk 6:5 (3:4)

2.kolo

St 04.09. 18:40 Jesenice - FC Mělník 7:0 (3:0)
St 11.09. 18:40 Nymburk - Brandýs-Boleslav 7:0 (5:0)
St 11.09. 18:40 Pšovka Mělník - Ostrá 3:4 (1:2)
St 11.09. 18:40 Kunice - Zeleneč 2:4 (1:1)
St 11.09. 18:40 Čelákovice - Benátky 5:3 (1:1)
St 11.09. 18:40 Český Brod - Pečky 17:3 (8:1)
St 11.09. 18:40 Kosmonosy - Kutná Hora 2:3 (1:0)

6.kolo

So 14.09. 11:10 Pšovka Mělník - Jesenice 6:2 (2:1)
So 14.09. 11:10 Čelákovice - FC Mělník 13:0 (3:0)
So 14.09. 11:55 Kunice - Boh. Poděbrady 7:1 (4:1)
Ne 15.09. 11:10 Český Brod - Brandýs-Boleslav 12:2 (7:2)
Ne 15.09. 11:10 Kosmonosy - Ostrá 9:2 (4:1)
Ne 15.09. 11:10 Pečky - Benátky 5:0 (2:0)
Ne 15.09. 11:55 Kutná Hora - Zeleneč 3:1 (3:0)

7.kolo

So 21.09. 11:10 Zeleneč - Pečky 6:4 (2:1)
So 21.09. 11:55 Ostrá - Kutná Hora 0:6 (0:5)
So 21.09. 11:55 FC Mělník - Český Brod 2:10 (1:7)
So 21.09. 11:55 Nymburk - Pšovka Mělník 9:2 (5:0)
Ne 22.09. 11:10 Boh. Poděbrady - Čelákovice 10:4 (4:1)
Ne 22.09. 11:55 Brandýs-Boleslav - Kosmonosy 2:4 (0:3)
Ne 22.09. 11:55 Jesenice - Kunice 3:5 (1:3)

8.kolo

So 28.09. 10:10 Benátky - Zeleneč 1:8 (0:4)
So 28.09. 11:10 Čelákovice - Jesenice 10:5 (1:3)
Ne 29.09. 11:10 Český Brod - Boh. Poděbrady 6:3 (3:2)
Ne 29.09. 11:10 Kosmonosy - FC Mělník 6:1 (3:0)
Ne 29.09. 11:10 Pečky - Ostrá 5:6 (2:3)
Ne 29.09. 11:55 Kunice - Nymburk 4:7 (3:6)
Ne 29.09. 11:55 Kutná Hora - Brandýs-Boleslav 1:0 (1:0)

9.kolo

So 05.10. 11:10 Pšovka Mělník - Kunice 4:4 (1:1)
So 05.10. 11:55 Nymburk - Čelákovice 6:4 (3:3)
Ne 06.10. 11:10 Boh. Poděbrady - Kosmonosy 1:4 (1:1)
Ne 06.10. 11:55 Brandýs-Boleslav - Pečky 7:4 (4:4)
Ne 06.10. 11:55 Jesenice - Český Brod 1:12 (0:7)
Ne 06.10. 14:15 Ostrá - Benátky 3:2 (1:0)
Čt 10.10. 18:10 FC Mělník - Kutná Hora 0:10 (0:3)

10.kolo

So 12.10. 10:10 Benátky - Brandýs-Boleslav 3:3 (1:0)
So 12.10. 11:10 Čelákovice - Pšovka Mělník 3:3 (1:2)
So 12.10. 11:10 Zeleneč - Ostrá 3:1 (2:0)
Ne 13.10. 11:10 Český Brod - Nymburk 1:2 (1:2)
Ne 13.10. 11:10 Kosmonosy - Jesenice 12:1 (4:1)
Ne 13.10. 11:10 Pečky - FC Mělník 8:0 (3:0)
Ne 13.10. 11:55 Kutná Hora - Boh. Poděbrady 3:2 (2:1)

11.kolo

So 19.10. 11:10 Pšovka Mělník - Český Brod 0:7 (0:3)
So 19.10. 11:55 FC Mělník - Benátky 1:6 (1:2)
So 19.10. 11:55 Nymburk - Kosmonosy 0:0 (0:0)
So 19.10. 11:55 Kunice - Čelákovice 2:2 (1:0)
Ne 20.10. 11:10 Boh. Poděbrady - Pečky 7:4 (4:2)
Ne 20.10. 11:55 Brandýs-Boleslav - Zeleneč 0:6 (0:4)
Ne 20.10. 11:55 Jesenice - Kutná Hora 3:4 (2:2)

12.kolo

So 26.10. 10:10 Benátky - Boh. Poděbrady 3:7 (0:2)
So 26.10. 11:10 Zeleneč - FC Mělník 10:0 (3:0)
So 26.10. 11:55 Ostrá - Brandýs-Boleslav 4:1 (4:0)
Ne 27.10. 11:10 Český Brod - Kunice 2:2 (2:1)
Ne 27.10. 11:10 Kosmonosy - Pšovka Mělník 9:1 (5:0)
Ne 27.10. 11:10 Pečky - Jesenice 5:7 (3:3)
Ne 27.10. 11:55 Kutná Hora - Nymburk 2:1 (0:0)

13.kolo

So 02.11. 11:10 Pšovka Mělník - Kutná Hora 1:5 (0:4)
So 02.11. 11:10 Čelákovice - Český Brod 3:4 (2:2)
So 02.11. 11:55 FC Mělník - Ostrá 0:3 (0:2)
So 02.11. 11:55 Nymburk - Pečky výsledek
So 02.11. 11:55 Kunice - Kosmonosy 2:1 (2:0)
Ne 03.11. 11:10 Boh. Poděbrady - Zeleneč 5:1 (2:0)
Ne 03.11. 11:55 Jesenice - Benátky 3:3 (2:3)

14.kolo

So 09.11. 10:10 Benátky - Nymburk 1:6 (1:4)
So 09.11. 11:10 Zeleneč - Jesenice 6:3 (2:1)
Ne 10.11. 11:10 Kosmonosy - Čelákovice 2:3 (1:2)
Ne 10.11. 11:10 Pečky - Pšovka Mělník 5:4 (2:1)
Ne 10.11. 11:55 Kutná Hora - Kunice 3:2 (1:1)
Ne 10.11. 11:55 Ostrá - Boh. Poděbrady 1:10 (1:3)
Ne 10.11. 11:55 Brandýs-Boleslav - FC Mělník 6:2 (2:0)

15.kolo

So 16.11. 11:10 Pšovka Mělník - Benátky
So 16.11. 11:10 Čelákovice - Kutná Hora
So 16.11. 11:55 Nymburk - Zeleneč
So 16.11. 11:55 Kunice - Pečky
Ne 17.11. 11:10 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav
Ne 17.11. 11:10 Český Brod - Kosmonosy
Ne 17.11. 11:55 Jesenice - Ostrá
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 13 0 0 59:18 39
2. 12 9 1 2 63:20 28
3. 13 8 3 2 64:32 27
4. 13 8 2 3 81:34 26
5. 13 8 2 3 61:20 26
6. 13 8 0 5 71:43 24
7. 13 7 3 3 54:30 24
8. 13 7 3 3 68:45 24
9. 13 6 0 7 31:60 18
10. 13 3 2 8 39:64 11
11. 13 3 1 9 25:58 10
12. 13 3 1 9 47:85 10
13. 12 3 0 9 49:71 9
14. 13 1 2 10 26:61 5
15. 14 0 0 14 11:108 0