Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 14349
  • Návštěvy: 189/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8878
    Týden:
    189
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Hořín - PTZ Nelahozeves 8:2 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Veltrusy - Řepín 6:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Lobkovice - EMĚ Mělník 4:1 (3:0)
    Ne 25.08. 10:30 Liběchov - Vehlovice 5:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Hostín - Kly 3:1 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Dolany - Jeviněves 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Vysoká B - Ovčáry 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Vehlovice - EMĚ Mělník 3:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Řepín - Hostín 1:4 (1:2)
    So 31.08. 17:00 PTZ Nelahozeves - Veltrusy 1:2 np (1:1)
    So 31.08. 17:00 Ovčáry - Hořín 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:30 Liběchov - Vysoká B 4:3 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Jeviněves - Lobkovice 1:8 (0:4)
    Ne 01.09. 17:00 Kly - Dolany 0:1 np (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Hořín - Liběchov 3:2 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Veltrusy - Ovčáry 2:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Lobkovice - Kly 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Hostín - PTZ Nelahozeves 0:1 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Dolany - Řepín 2:1 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 EMĚ Mělník - Jeviněves 5:3 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Vysoká B - Vehlovice 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Vehlovice - Jeviněves 4:1
    So 14.09. 16:30 Řepín - Lobkovice 3:2 np
    So 14.09. 16:30 PTZ Nelahozeves - Dolany 4:1
    So 14.09. 16:30 Ovčáry - Hostín 2:1
    Ne 15.09. 10:30 Liběchov - Veltrusy 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Kly - EMĚ Mělník 2:3
    Ne 15.09. 16:30 Vysoká B - Hořín 2:3 np

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Hořín - Vehlovice 0:5
    So 21.09. 16:30 Lobkovice - PTZ Nelahozeves 4:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Veltrusy - Vysoká B 5:0
    Ne 22.09. 16:30 Hostín - Liběchov 4:1
    Ne 22.09. 16:30 Dolany - Ovčáry 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 EMĚ Mělník - Řepín 1:3
    Ne 22.09. 16:30 Jeviněves - Kly 1:0

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Hořín - Veltrusy 3:4 np
    So 28.09. 16:00 Vehlovice - Kly 4:1
    So 28.09. 16:00 Řepín - Jeviněves 3:2
    So 28.09. 16:00 PTZ Nelahozeves - EMĚ Mělník 5:0
    So 28.09. 16:00 Ovčáry - Lobkovice 1:5
    Ne 29.09. 10:30 Liběchov - Dolany 0:4 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Vysoká B - Hostín 2:3 np

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Veltrusy - Vehlovice 1:3 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Lobkovice - Liběchov 0:1 np (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Hostín - Hořín 1:4 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 EMĚ Mělník - Ovčáry 3:2 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Jeviněves - PTZ Nelahozeves 2:4 (0:2)
    Ne 06.10. 16:00 Kly - Řepín 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Dolany - Vysoká B 4:2 (3:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Hořín - Dolany 3:2 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Vehlovice - Řepín 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 PTZ Nelahozeves - Kly 1:2 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Ovčáry - Jeviněves 4:0 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Veltrusy - Hostín 1:3 (0:3)
    Ne 13.10. 10:30 Liběchov - EMĚ Mělník 0:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Vysoká B - Lobkovice 4:5 np (1:2)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Dolany - Veltrusy 1:2
    So 19.10. 15:30 Lobkovice - Hořín 3:2 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Řepín - PTZ Nelahozeves 4:0
    Ne 20.10. 15:30 Hostín - Vehlovice 4:2 (2:1)
    Ne 20.10. 15:30 Jeviněves - Liběchov 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Kly - Ovčáry 3:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:30 EMĚ Mělník - Vysoká B 1:0

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Hořín - EMĚ Mělník 3:4
    So 26.10. 14:30 Vehlovice - PTZ Nelahozeves 6:1
    So 26.10. 14:30 Ovčáry - Řepín 0:1 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Veltrusy - Lobkovice 2:4
    Ne 27.10. 10:30 Liběchov - Kly 4:3 np (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Hostín - Dolany 4:0
    Ne 27.10. 14:30 Vysoká B - Jeviněves 7:2

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Lobkovice - Hostín 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Řepín - Liběchov 1:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 PTZ Nelahozeves - Ovčáry 4:1 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Dolany - Vehlovice 1:3 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 EMĚ Mělník - Veltrusy 2:3 np (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Jeviněves - Hořín 2:4 (1:4)
    Ne 03.11. 14:00 Kly - Vysoká B 5:0 (2:0)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Hořín - Kly 4:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Vehlovice - Ovčáry 3:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Veltrusy - Jeviněves 10:0 (4:0)
    So 09.11. 14:00 Dolany - Lobkovice 0:4 (0:0)
    Ne 10.11. 10:30 Liběchov - PTZ Nelahozeves 11:0 (6:0)
    Ne 10.11. 14:00 Hostín - EMĚ Mělník 3:1
    Ne 10.11. 14:00 Vysoká B - Řepín 5:0

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:30 EMĚ Mělník - Dolany 2:1
    So 16.11. 11:00 Jeviněves - Hostín 2:1
    So 16.11. 13:30 Lobkovice - Vehlovice 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Kly - Veltrusy 1:2 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Řepín - Hořín 1:0 np (0:0)
    So 16.11. 13:30 Ovčáry - Liběchov 1:2 (0:0)
    So 16.11. 13:30 PTZ Nelahozeves - Vysoká B 1:2 np (0:0)
    Správce soutěže: Tomáš Přibík

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 10 1 2 0 41:14 34
    2. 13 10 0 0 3 35:18 30
    3. 13 7 2 1 3 36:22 26
    4. 13 6 3 0 4 38:21 24
    5. 13 7 1 0 5 30:19 23
    6. 13 7 0 1 5 27:31 22
    7. 13 5 2 2 4 37:30 21
    8. 13 5 1 0 7 20:26 17
    9. 13 5 0 2 6 25:41 17
    10. 13 4 2 0 7 16:28 16
    11.
     Kly
    13 4 0 2 7 21:23 14
    12. 13 4 0 0 9 17:28 12
    13. 13 2 1 3 7 26:32 11
    14. 13 2 0 0 11 18:54 6