Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 14317
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    449
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 13:00 Lipník n. B. - Chropyně 0:7 (0:3)
    Ne 25.08. 09:30 Kojetín - Radslavice 1:4 (1:3)
    Ne 25.08. 10:00 Lazníky - Čekyně 2:5 (1:1)
    Ne 25.08. 11:30 Dolní Újezd - Soběchleby 3:18 (2:8)
    Ne 25.08. 13:30 Opatovice - Horní Moštěnice 0k:3
    St 18.09. 17:00 Troubky - Beňov 13:1 (8:1)
    Čt 19.09. 16:30 Všechovice - Bělotín 7:2 (2:1)

    5.kolo

    So 31.08. 09:30 Chropyně - Všechovice 7:1 (2:1)
    So 31.08. 12:00 Bělotín - Dolní Újezd 21:2 (11:2)
    So 31.08. 13:30 Radslavice - Lazníky 21:0 (12:0)
    So 31.08. 14:00 Čekyně - Opatovice 7:4 (4:0)
    Ne 01.09. 10:00 Horní Moštěnice - Lipník n. B. 2:6 (1:3)
    Ne 01.09. 11:00 Beňov - Kojetín 1:12 (0:3)
    Ne 01.09. 13:30 Soběchleby - Troubky 0:14 (0:6)

    6.kolo

    So 07.09. 09:30 Kojetín - Soběchleby 5:0 (3:0)
    So 07.09. 11:00 Všechovice - Horní Moštěnice 1:2 (0:2)
    So 07.09. 12:00 Bělotín - Chropyně 2:26 (2:10)
    Ne 08.09. 09:00 Lipník n. B. - Čekyně 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Lazníky - Beňov 4:11 (1:4)
    Ne 08.09. 11:30 Dolní Újezd - Troubky 0:18 (0:10)
    Ne 08.09. 13:00 Opatovice - Radslavice 2:3 (1:1)

    1.kolo

    Út 10.09. 17:00 Horní Moštěnice - Troubky 1:7 (0:3)
    St 11.09. 16:00 Chropyně - Kojetín 3:2 (3:2)
    St 11.09. 16:00 Čekyně - Soběchleby 6:2 (4:2)
    Čt 12.09. 16:00 Všechovice - Opatovice 0:6 (0:3)
    Čt 12.09. 16:00 Bělotín - Lazníky 5:1 (2:1)
    Čt 26.09. 17:00 Radslavice - Beňov 8:2 (5:1)
    St 09.10. 17:00 Lipník n. B. - Dolní Újezd 26:1 (12:0)

    7.kolo

    So 14.09. 09:30 Chropyně - Dolní Újezd 20:1 (8:1)
    So 14.09. 13:30 Čekyně - Všechovice 2:5 (1:4)
    Ne 15.09. 10:00 Horní Moštěnice - Bělotín 8:1 (2:1)
    Ne 15.09. 11:00 Beňov - Opatovice 6:7 (4:4)
    Ne 15.09. 11:00 Troubky - Kojetín 7:1 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Soběchleby - Lazníky 1:0 (0:0)
    Po 16.09. 17:00 Radslavice - Lipník n. B. 1:7 (0:5)

    8.kolo

    So 21.09. 09:30 Chropyně - Horní Moštěnice 12:1 (5:1)
    So 21.09. 11:00 Všechovice - Radslavice 1:4 (1:2)
    So 21.09. 13:00 Lipník n. B. - Beňov 10:2 (6:0)
    So 21.09. 13:30 Bělotín - Čekyně 7:3 (4:0)
    Ne 22.09. 10:00 Lazníky - Troubky 0:15 (0:6)
    Ne 22.09. 11:30 Dolní Újezd - Kojetín 1:13 (1:7)
    Ne 22.09. 13:30 Opatovice - Soběchleby 9:4 (5:1)

    2.kolo

    St 25.09. 16:00 Dolní Újezd - Beňov 1:9 (1:6)
    St 25.09. 16:00 Soběchleby - Radslavice 0:7 (0:4)
    St 25.09. 16:00 Troubky - Čekyně 1:1 (0:0)
    St 25.09. 16:00 Lazníky - Chropyně 2:5 (0:2)
    St 25.09. 16:00 Opatovice - Bělotín 12:1 (7:1)
    St 25.09. 16:00 Lipník n. B. - Všechovice 10:1 (5:0)
    St 25.09. 16:30 Kojetín - Horní Moštěnice 5:6 (3:3)

    9.kolo

    So 28.09. 11:00 Beňov - Všechovice 8:1 (2:0)
    So 28.09. 11:00 Kojetín - Lazníky 6:0 (4:0)
    So 28.09. 13:30 Čekyně - Chropyně 1:10 (1:5)
    So 28.09. 13:30 Radslavice - Bělotín 4:2 (3:0)
    Ne 29.09. 10:00 Horní Moštěnice - Dolní Újezd 18:1 (12:0)
    Ne 29.09. 11:00 Troubky - Opatovice 4:3 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Soběchleby - Lipník n. B. 3:10 (1:5)

    3.kolo

    St 02.10. 16:00 Všechovice - Dolní Újezd 9:1 (2:1)
    St 02.10. 16:00 Bělotín - Lipník n. B. 4:10 (3:6)
    St 02.10. 16:00 Horní Moštěnice - Lazníky 5:1 (3:1)
    St 02.10. 16:00 Čekyně - Kojetín 0:5 (0:1)
    St 02.10. 16:00 Beňov - Soběchleby 7:1 (2:0)
    Čt 03.10. 16:00 Radslavice - Troubky 4:8 (1:3)
    St 09.10. 16:30 Chropyně - Opatovice 5:1 (3:1)

    10.kolo

    So 05.10. 11:00 Všechovice - Soběchleby 6:0 (3:0)
    So 05.10. 13:00 Opatovice - Kojetín 3:1 (2:1)
    So 05.10. 13:00 Lipník n. B. - Troubky 6:3 (3:3)
    So 05.10. 13:00 Bělotín - Beňov 3:10 (2:5)
    So 05.10. 15:00 Chropyně - Radslavice 7:0 (3:0)
    Ne 06.10. 10:00 Horní Moštěnice - Čekyně 3:1 (1:0)
    Ne 06.10. 11:30 Dolní Újezd - Lazníky 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 12.10. 12:30 Kojetín - Lipník n. B. 3:4 (2:1)
    So 12.10. 13:00 Čekyně - Dolní Újezd 14:0 (2:0)
    So 12.10. 13:30 Radslavice - Horní Moštěnice 3:2 (1:0)
    Ne 13.10. 11:00 Beňov - Chropyně 1:11 (0:4)
    Ne 13.10. 11:00 Troubky - Všechovice 11:0 (5:0)
    Ne 13.10. 14:30 Soběchleby - Bělotín 5:4 (4:2)
    St 23.10. 16:00 Lazníky - Opatovice 0:7 (0:6)

    12.kolo

    So 19.10. 09:30 Chropyně - Soběchleby 6:1 (4:1)
    So 19.10. 11:00 Všechovice - Kojetín 2:2 (0:1)
    So 19.10. 12:30 Bělotín - Troubky 2:8 (0:5)
    So 19.10. 12:30 Čekyně - Radslavice 2:1 (2:1)
    So 19.10. 13:00 Lipník n. B. - Lazníky 11:1 (6:0)
    Ne 20.10. 10:00 Horní Moštěnice - Beňov 0:5 (0:2)
    Ne 20.10. 11:30 Dolní Újezd - Opatovice 1:9 (1:5)

    13.kolo

    Čt 10.10. 16:30 Troubky - Chropyně 4:5 (3:3)
    St 23.10. 16:30 Beňov - Čekyně 0:8 (0:3)
    25.10. 16:30 Opatovice - Lipník n. B. 1:3 (1:2)
    So 26.10. 11:30 Kojetín - Bělotín 14:1 (6:1)
    So 26.10. 13:30 Radslavice - Dolní Újezd 18:2 (11:1)
    Ne 27.10. 10:00 Lazníky - Všechovice 2:4 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Soběchleby - Horní Moštěnice 3:2 (3:1)

    16.kolo

    So 28.03. 13:00 Lipník n. B. - Bělotín výsledek
    Ne 29.03. 10:00 Lazníky - Horní Moštěnice výsledek
    Ne 29.03. 11:30 Dolní Újezd - Všechovice výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Opatovice - Chropyně výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Kojetín - Čekyně výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Troubky - Radslavice výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Soběchleby - Beňov výsledek

    17.kolo

    So 04.04. 09:30 Chropyně - Lipník n. B.
    So 04.04. 13:30 Radslavice - Kojetín
    So 04.04. 13:30 Čekyně - Lazníky
    Ne 05.04. 10:00 Horní Moštěnice - Opatovice
    Ne 05.04. 11:00 Beňov - Troubky
    Ne 05.04. 11:30 Bělotín - Všechovice
    Ne 05.04. 15:30 Soběchleby - Dolní Újezd

    18.kolo

    So 11.04. 13:00 Lipník n. B. - Horní Moštěnice
    Ne 12.04. 10:00 Lazníky - Radslavice
    Ne 12.04. 11:30 Dolní Újezd - Bělotín
    Ne 12.04. 15:30 Všechovice - Chropyně
    Ne 12.04. 15:30 Opatovice - Čekyně
    Ne 12.04. 15:30 Kojetín - Beňov
    Ne 12.04. 15:30 Troubky - Soběchleby

    19.kolo

    So 18.04. 09:30 Chropyně - Bělotín
    So 18.04. 13:30 Radslavice - Opatovice
    So 18.04. 14:00 Čekyně - Lipník n. B.
    Ne 19.04. 10:00 Horní Moštěnice - Všechovice
    Ne 19.04. 11:00 Beňov - Lazníky
    Ne 19.04. 16:00 Troubky - Dolní Újezd
    Ne 19.04. 16:00 Soběchleby - Kojetín

    20.kolo

    So 25.04. 13:00 Lipník n. B. - Radslavice
    Ne 26.04. 10:00 Lazníky - Soběchleby
    Ne 26.04. 11:30 Dolní Újezd - Chropyně
    Ne 26.04. 12:00 Bělotín - Horní Moštěnice
    Ne 26.04. 16:00 Všechovice - Čekyně
    Ne 26.04. 16:00 Opatovice - Beňov
    Ne 26.04. 16:00 Kojetín - Troubky

    21.kolo

    So 02.05. 13:30 Radslavice - Všechovice
    So 02.05. 14:30 Čekyně - Bělotín
    Ne 03.05. 10:00 Horní Moštěnice - Chropyně
    Ne 03.05. 11:00 Beňov - Lipník n. B.
    Ne 03.05. 16:30 Kojetín - Dolní Újezd
    Ne 03.05. 16:30 Troubky - Lazníky
    Ne 03.05. 16:30 Soběchleby - Opatovice

    14.kolo

    08.05. 16:30 Dolní Újezd - Lipník n. B.
    08.05. 16:30 Opatovice - Všechovice
    08.05. 16:30 Lazníky - Bělotín
    08.05. 16:30 Kojetín - Chropyně
    08.05. 16:30 Troubky - Horní Moštěnice
    08.05. 16:30 Soběchleby - Čekyně
    08.05. 16:30 Beňov - Radslavice

    22.kolo

    So 09.05. 09:30 Chropyně - Čekyně
    So 09.05. 13:00 Lipník n. B. - Soběchleby
    Ne 10.05. 10:00 Lazníky - Kojetín
    Ne 10.05. 11:30 Dolní Újezd - Horní Moštěnice
    Ne 10.05. 12:30 Bělotín - Radslavice
    Ne 10.05. 16:30 Všechovice - Beňov
    Ne 10.05. 16:30 Opatovice - Troubky

    23.kolo

    So 16.05. 13:30 Radslavice - Chropyně
    So 16.05. 15:00 Čekyně - Horní Moštěnice
    Ne 17.05. 10:00 Lazníky - Dolní Újezd
    Ne 17.05. 11:00 Beňov - Bělotín
    Ne 17.05. 17:00 Kojetín - Opatovice
    Ne 17.05. 17:00 Troubky - Lipník n. B.
    Ne 17.05. 17:00 Soběchleby - Všechovice

    24.kolo

    So 23.05. 09:30 Chropyně - Beňov
    So 23.05. 13:00 Lipník n. B. - Kojetín
    Ne 24.05. 10:00 Horní Moštěnice - Radslavice
    Ne 24.05. 11:30 Dolní Újezd - Čekyně
    Ne 24.05. 13:00 Bělotín - Soběchleby
    Ne 24.05. 17:00 Všechovice - Troubky
    Ne 24.05. 17:00 Opatovice - Lazníky

    25.kolo

    So 30.05. 13:30 Radslavice - Čekyně
    Ne 31.05. 10:00 Lazníky - Lipník n. B.
    Ne 31.05. 11:00 Beňov - Horní Moštěnice
    Ne 31.05. 17:00 Opatovice - Dolní Újezd
    Ne 31.05. 17:00 Kojetín - Všechovice
    Ne 31.05. 17:00 Troubky - Bělotín
    Ne 31.05. 17:00 Soběchleby - Chropyně

    26.kolo

    So 06.06. 09:30 Chropyně - Troubky
    So 06.06. 13:00 Lipník n. B. - Opatovice
    So 06.06. 15:00 Čekyně - Beňov
    Ne 07.06. 10:00 Horní Moštěnice - Soběchleby
    Ne 07.06. 11:30 Dolní Újezd - Radslavice
    Ne 07.06. 13:00 Bělotín - Kojetín
    Ne 07.06. 17:00 Všechovice - Lazníky

    15.kolo

    So 13.06. 09:30 Chropyně - Lazníky
    So 13.06. 13:30 Radslavice - Soběchleby
    So 13.06. 15:00 Čekyně - Troubky
    Ne 14.06. 10:00 Horní Moštěnice - Kojetín
    Ne 14.06. 11:00 Beňov - Dolní Újezd
    Ne 14.06. 13:00 Bělotín - Opatovice
    Ne 14.06. 17:00 Všechovice - Lipník n. B.
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 13 0 0 124:17 39
    2. 13 12 0 1 105:30 36
    3. 13 10 1 2 113:24 31
    4. 13 9 0 4 78:36 27
    5. 13 7 0 6 64:38 21
    6. 13 7 0 6 53:46 21
    7. 13 6 1 6 70:32 19
    8. 13 6 1 6 51:42 19
    9. 13 6 0 7 63:79 18
    10. 13 5 1 7 38:57 16
    11. 13 4 0 9 38:79 12
    12. 13 3 0 10 55:110 9
    13. 13 1 0 12 16:193 3
    14. 13 0 0 13 13:98 0