Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 14289
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    271
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 25.08. 10:00 Dobšice - Tasovice 6:1 (2:1)
    Ne 25.08. 14:30 Prosiměřice - Olbramovice 8:0 (5:0)
    Ne 25.08. 14:30 Hrádek - Micmanice 6:2 (4:0)
    Ne 25.08. 14:30 Šatov - Miroslav 7:0 (3:0)
    Čt 03.10. 17:00 Mramotice - M. Krumlov 4:3 (2:2)

    2.kolo

    So 31.08. 15:00 M. Krumlov - Prosiměřice 0:4 (0:0)
    Ne 01.09. 10:30 Tasovice - Hrádek 3:6 (1:3)
    Ne 01.09. 14:00 Štítary - Miroslav 1:6 (0:4)
    Ne 01.09. 14:00 Micmanice - Šatov 1:6 (1:3)
    Ne 01.09. 14:00 Olbramovice - Dobšice 1:11 (1:7)

    3.kolo

    So 07.09. 13:30 Miroslav - Micmanice 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:00 Dobšice - M. Krumlov 1:2 (0:2)
    Ne 08.09. 12:00 Přímětice - Štítary 3:2 (0:2)
    Ne 08.09. 13:30 Hrádek - Olbramovice 8:2 (6:0)
    Ne 08.09. 13:30 Šatov - Tasovice 4:4 (1:4)

    4.kolo

    So 14.09. 14:00 M. Krumlov - Hrádek 3:0 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Tasovice - Miroslav 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 11:45 Přímětice - Mramotice 4:0 (3:0)
    Ne 15.09. 13:30 Štítary - Micmanice 5:1 (3:1)
    Ne 15.09. 13:30 Olbramovice - Šatov 0:9 (0:5)

    5.kolo

    Čt 19.09. 16:00 Šatov - M. Krumlov 4:2 (1:1)
    So 21.09. 13:00 Prosiměřice - Přímětice 4:0 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Miroslav - Olbramovice 10:0 (3:0)
    So 21.09. 14:00 Mramotice - Štítary 5:3 (4:3)
    Ne 22.09. 13:00 Micmanice - Tasovice 1:7 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 13:00 Štítary - Tasovice 5:4 (3:2)
    So 28.09. 13:00 M. Krumlov - Miroslav 1:6 (0:3)
    Ne 29.09. 11:00 Přímětice - Dobšice 2:3 (1:2)
    Ne 29.09. 14:00 Olbramovice - Micmanice 3:1 (1:1)
    Ne 29.09. 14:00 Mramotice - Prosiměřice 1:9 (1:6)

    7.kolo

    So 05.10. 15:00 Tasovice - Olbramovice 8:2 (5:0)
    Ne 06.10. 12:30 Dobšice - Mramotice 7:1 (3:1)
    Ne 06.10. 12:30 Hrádek - Přímětice 4:5 (3:1)
    Ne 06.10. 12:30 Micmanice - M. Krumlov 4:1 (3:0)
    St 09.10. 17:00 Prosiměřice - Štítary 10:1 (4:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:30 M. Krumlov - Tasovice 1:3 (1:2)
    So 12.10. 12:30 Prosiměřice - Dobšice 5:2 (2:0)
    So 12.10. 14:00 Mramotice - Hrádek 6:2 (3:1)
    Ne 13.10. 11:00 Přímětice - Šatov 5:6 (3:4)
    Ne 13.10. 12:30 Štítary - Olbramovice 2:4 (2:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:00 Miroslav - Přímětice 4:1 (1:1)
    Ne 20.10. 12:00 Dobšice - Štítary 17:1 (5:1)
    Ne 20.10. 12:00 Hrádek - Prosiměřice 0:3 (0:3)
    Ne 20.10. 12:00 Šatov - Mramotice 5:0 (2:0)
    Ne 20.10. 12:00 Olbramovice - M. Krumlov 1:3 (1:2)

    10.kolo

    So 26.10. 12:30 Mramotice - Miroslav 4:2 (2:0)
    Ne 27.10. 11:00 Přímětice - Micmanice 5:0 (1:0)
    Ne 27.10. 12:30 Štítary - M. Krumlov 1:8 (0:5)
    Ne 27.10. 12:30 Prosiměřice - Šatov 4:2 (4:0)
    Ne 27.10. 12:30 Dobšice - Hrádek 7:0 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 47:6 24
    2. 8 6 1 1 43:16 19
    3. 8 6 0 2 54:13 18
    4. 8 4 1 3 29:17 13
    5. 8 4 1 3 33:26 13
    6. 8 4 0 4 25:23 12
    7. 10 4 0 6 24:28 12
    8. 8 4 0 4 21:35 12
    9. 8 3 0 5 26:31 9
    10. 9 2 0 7 21:58 6
    11. 9 2 0 7 13:60 6
    12. 8 1 1 6 10:33 4