Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 14287
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    313
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    10.kolo

    St 28.08. 16:30 Hodonín D - Hodonín C 7:2 (3:1)
    St 28.08. 16:30 Vlkoš - KEN Veselí 14:0 (6:0)
    St 28.08. 17:00 Velká n.Veličkou - Vnorovy 3:3 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Hovorany - Prušánky 6:3 (2:0)
    Čt 29.08. 18:00 Dambořice - Veselí B 4:1 (1:1)
    Po 23.09. 17:00 Lužice - Hroznová Lhota 1:7 (1:3)
    Út 01.10. 16:30 Žarošice - Rohatec 5:1 (3:1)

    3.kolo

    30.08. 17:00 Rohatec - Hroznová Lhota 2:9 (1:5)
    So 31.08. 10:00 Hovorany - Velká n.Veličkou 9:3 (4:1)
    So 31.08. 10:00 Dambořice - Lužice 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 11:00 Vlkoš - Hodonín D 3:3 (0:1)
    Ne 01.09. 11:00 Veselí B - Vnorovy 8:3 (1:2)
    Ne 01.09. 13:00 Prušánky - KEN Veselí 5:1 (2:0)
    Ne 01.09. 14:45 Žarošice - Hodonín C 2:4 (2:0)

    11.kolo

    St 04.09. 16:30 Hodonín C - Lužice 12:4 (4:0)
    St 04.09. 17:00 Rohatec - Hodonín D 0:1 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Prušánky - Dambořice 3:8 (1:6)
    St 04.09. 17:00 KEN Veselí - Hovorany 1:3 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Hroznová Lhota - Velká n.Veličkou 9:0 (5:0)
    Čt 05.09. 17:00 Veselí B - Žarošice 3:3 (1:1)
    Čt 05.09. 17:00 Vnorovy - Vlkoš 2:5 (1:1)

    4.kolo

    So 07.09. 10:00 Hodonín D - KEN Veselí 2:1 (1:0)
    So 07.09. 15:00 Hroznová Lhota - Veselí B 13:0 (5:0)
    Ne 08.09. 10:00 Lužice - Žarošice 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:45 Velká n.Veličkou - Dambořice 1:7 (0:4)
    Ne 08.09. 11:00 Vlkoš - Hovorany 10:1 (4:0)
    Ne 08.09. 14:00 Vnorovy - Prušánky 3:3 (1:1)
    St 09.10. 16:30 Hodonín C - Rohatec 3:5 (2:2)

    12.kolo

    Út 10.09. 18:00 Dambořice - KEN Veselí 7:0 (2:0)
    St 11.09. 16:30 Hodonín D - Lužice 7:0 (3:0)
    St 11.09. 16:30 Vlkoš - Hroznová Lhota 2:4 (2:2)
    St 11.09. 17:00 Velká n.Veličkou - Hodonín C 5:1 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Hovorany - Vnorovy 1:7 (0:2)
    St 11.09. 17:00 Žarošice - Prušánky 2:3 (0:3)
    St 11.09. 17:00 Rohatec - Veselí B 0:5 (0:2)

    5.kolo

    Čt 12.09. 17:30 Hovorany - Hodonín D 3:1 (2:1)
    So 14.09. 10:00 Dambořice - Vlkoš 5:2 (3:0)
    So 14.09. 14:30 KEN Veselí - Vnorovy 1:6 (0:2)
    Ne 15.09. 11:00 Veselí B - Hodonín C 1:9 (0:6)
    Ne 15.09. 13:00 Prušánky - Hroznová Lhota 3:8 (2:2)
    Ne 15.09. 14:00 Žarošice - Velká n.Veličkou 6:1 (2:0)
    St 16.10. 16:30 Rohatec - Lužice 3:6 (2:1)

    13.kolo

    St 18.09. 16:30 Hodonín C - Vlkoš 4:8 (3:5)
    St 18.09. 17:00 Prušánky - Rohatec 8:3 (4:2)
    St 18.09. 17:00 KEN Veselí - Žarošice 0:5 (0:4)
    St 18.09. 17:00 Hroznová Lhota - Hovorany 8:1 (2:1)
    St 18.09. 17:00 Lužice - Velká n.Veličkou 3:0 (2:0)
    Čt 19.09. 17:00 Veselí B - Hodonín D 3:4 (1:1)
    Čt 19.09. 17:00 Vnorovy - Dambořice 2:1 (2:1)

    6.kolo

    So 21.09. 09:30 Hovorany - Dambořice 2:4 (1:2)
    Ne 22.09. 10:45 Velká n.Veličkou - Rohatec 12:1 (3:0)
    Ne 22.09. 11:00 Vlkoš - Žarošice 2:1 (1:1)
    St 25.09. 16:30 Hodonín C - Prušánky 6:7 (1:3)
    Po 30.09. 17:00 Lužice - Veselí B 1:8 (0:3)
    Čt 03.10. 16:30 Hodonín D - Vnorovy 2:3 (1:0)
    Čt 17.10. 16:30 Hroznová Lhota - KEN Veselí 18:1 (7:1)

    2.kolo

    So 24.08. 15:00 Hroznová Lhota - Žarošice 2:3 (1:1)
    Ne 25.08. 10:00 Hodonín C - Dambořice 4:7 (0:3)
    Ne 25.08. 10:45 Velká n.Veličkou - Vlkoš 2:9 (1:4)
    Čt 29.08. 16:30 Hodonín D - Prušánky 1:3 (1:2)
    Po 16.09. 17:30 Lužice - Hovorany 0:4 (0:2)
    Út 24.09. 17:00 Vnorovy - Rohatec 13:1 (6:1)
    Čt 26.09. 17:00 KEN Veselí - Veselí B 0:3 (0:0)

    7.kolo

    So 28.09. 13:00 Prušánky - Lužice 2:4 (1:1)
    So 28.09. 14:30 KEN Veselí - Hodonín C 2:8 (2:5)
    Ne 29.09. 09:00 Dambořice - Hodonín D 9:4 (3:1)
    Ne 29.09. 11:15 Veselí B - Velká n.Veličkou 5:0 (1:0)
    Ne 29.09. 14:45 Žarošice - Hovorany 5:1 (3:1)
    Po 30.09. 17:00 Vnorovy - Hroznová Lhota 3:4 (1:1)
    Út 15.10. 17:00 Rohatec - Vlkoš 2:11 (1:3)

    8.kolo

    So 05.10. 10:00 Hodonín D - Hroznová Lhota 1:5 (0:2)
    So 05.10. 10:00 Hodonín C - Vnorovy 1:5 (0:2)
    So 05.10. 10:00 Hovorany - Rohatec 10:2 (2:1)
    So 05.10. 11:00 Vlkoš - Veselí B 4:2 (1:0)
    Ne 06.10. 09:00 Dambořice - Žarošice 7:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Lužice - KEN Veselí 5:5 (3:2)
    Ne 06.10. 10:45 Velká n.Veličkou - Prušánky 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 12.10. 10:00 Rohatec - Dambořice 0:16 (0:7)
    So 12.10. 14:30 KEN Veselí - Velká n.Veličkou 1:2 (1:0)
    Ne 13.10. 11:15 Veselí B - Hovorany 4:4 (2:3)
    Ne 13.10. 13:00 Prušánky - Vlkoš 1:5 (0:2)
    Ne 13.10. 13:00 Vnorovy - Lužice 3:0k
    Ne 13.10. 14:45 Žarošice - Hodonín D 3:0 (1:0)
    Po 14.10. 17:00 Hroznová Lhota - Hodonín C 3:6 (1:3)

    1.kolo

    St 09.10. 17:15 Velká n.Veličkou - Hodonín D 1:0 (0:0)
    So 19.10. 09:30 Rohatec - KEN Veselí 5:4 (3:1)
    So 19.10. 10:00 Hovorany - Hodonín C 2:2 (1:1)
    So 19.10. 11:00 Žarošice - Vnorovy 2:2 (0:1)
    Ne 20.10. 10:00 Dambořice - Hroznová Lhota 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Veselí B - Prušánky 4:2 (0:1)
    Ne 20.10. 11:00 Vlkoš - Lužice 12:2 (6:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 0 1 81:20 36
    2. 13 10 1 2 87:29 31
    3. 13 10 0 3 91:26 30
    4. 13 7 3 3 55:32 24
    5. 13 6 3 4 37:26 21
    6. 13 6 2 5 47:47 20
    7. 13 6 2 5 47:50 20
    8. 13 5 1 7 62:58 16
    9. 13 5 1 7 33:36 16
    10. 13 5 1 7 43:53 16
    11. 13 5 1 7 32:54 16
    12. 13 3 2 8 26:66 11
    13. 13 2 0 11 25:103 6
    14. 13 0 1 12 17:83 1