Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 14283
  • Návštěvy: 135/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9462
    Týden:
    135
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Sadská - Kněžice 4:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Tři Dvory - Bílé Podolí 3:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Pátek - Ostrá B 3:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Pečky - Liblice 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Býchory - Sn Poděbrady 2:1 np (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Semice - Městec Králové 3:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Suchdol - Vrdy 3:1 (3:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Sn Poděbrady - Semice 6:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Vrdy - Pátek 2:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Bílé Podolí - Býchory 3:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Liblice - Tři Dvory 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Kněžice - Ostrá B 2:4 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Městec Králové - Suchdol 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Sadská - Pečky 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Tři Dvory - Sadská 1:7 (0:3)
    So 07.09. 17:00 Pátek - Městec Králové 4:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:15 Ostrá B - Vrdy 2:1 np (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Pečky - Kněžice 3:2 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Býchory - Liblice 2:3 np (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Semice - Bílé Podolí 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Suchdol - Sn Poděbrady 1:4 (1:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Sn Poděbrady - Pátek 1:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Bílé Podolí - Suchdol 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Liblice - Semice 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Kněžice - Vrdy 1:4 (0:3)
    Ne 15.09. 16:30 Městec Králové - Ostrá B 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Sadská - Býchory 3:2 pp (2:2)
    Ne 15.09. 16:30 Pečky - Tři Dvory 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Tři Dvory - Kněžice 1:3 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Pátek - Bílé Podolí 5:2 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Vrdy - Městec Králové 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 10:15 Ostrá B - Sn Poděbrady 4:7 (2:4)
    Ne 22.09. 16:30 Býchory - Pečky 2:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Semice - Sadská 5:1 (2:1)
    Ne 22.09. 16:30 Suchdol - Liblice 2:1 np (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Sn Poděbrady - Vrdy 8:2
    So 28.09. 16:00 Bílé Podolí - Ostrá B 3:2 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Liblice - Pátek 2:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Tři Dvory - Býchory 1:4 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Kněžice - Městec Králové 1:4 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Sadská - Suchdol 7:0 (3:0)
    Ne 29.09. 16:00 Pečky - Semice 3:2 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Pátek - Sadská 1:3 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Vrdy - Bílé Podolí 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 Ostrá B - Liblice 3:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Býchory - Kněžice 1:2 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Semice - Tři Dvory 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Suchdol - Pečky 3:2 np (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Městec Králové - Sn Poděbrady 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Bílé Podolí - Městec Králové 2:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Liblice - Vrdy 0:3 (0:2)
    So 12.10. 15:30 Tři Dvory - Suchdol 1:3 (1:3)
    Ne 13.10. 15:30 Kněžice - Sn Poděbrady 0:4 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Sadská - Ostrá B 5:1 (3:1)
    Ne 13.10. 15:30 Pečky - Pátek 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Býchory - Semice 1:4 (0:3)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Sn Poděbrady - Bílé Podolí 3:1 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Pátek - Tři Dvory 2:3 np (2:2)
    So 19.10. 15:30 Vrdy - Sadská 1:5 (0:1)
    Ne 20.10. 10:15 Ostrá B - Pečky 3:2 pp (1:2)
    Ne 20.10. 15:30 Semice - Kněžice 4:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Suchdol - Býchory 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Městec Králové - Liblice 3:1 (2:0)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Liblice - Sn Poděbrady 1:4 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Tři Dvory - Ostrá B 6:3
    Ne 27.10. 14:30 Kněžice - Bílé Podolí 0:1
    Ne 27.10. 14:30 Sadská - Městec Králové 4:1
    Ne 27.10. 14:30 Pečky - Vrdy 4:1
    Ne 27.10. 14:30 Býchory - Pátek 4:2
    Ne 27.10. 14:30 Semice - Suchdol 4:3

    11.kolo

    So 02.11. 10:15 Sn Poděbrady - Sadská 2:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Pátek - Semice 1:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Vrdy - Tři Dvory 3:4 np (1:2)
    So 02.11. 14:00 Bílé Podolí - Liblice 0:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 10:15 Ostrá B - Býchory 1:4 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Suchdol - Kněžice 3:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Městec Králové - Pečky 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Tři Dvory - Městec Králové 2:3 np (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Kněžice - Liblice 4:3 np (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Sadská - Bílé Podolí 9:0 (8:0)
    Ne 10.11. 14:00 Pečky - Sn Poděbrady 0:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Býchory - Vrdy 1:0 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Semice - Ostrá B 2:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Suchdol - Pátek 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 16.11. 10:15 Sn Poděbrady - Tři Dvory 4:0 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Pátek - Kněžice 4:0
    So 16.11. 13:30 Vrdy - Semice 3:2
    So 16.11. 13:30 Bílé Podolí - Pečky 3:0
    So 16.11. 13:30 Liblice - Sadská 3:1 (2:0)
    Ne 17.11. 10:15 Ostrá B - Suchdol 3:1 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Městec Králové - Býchory 3:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 12 0 1 0 46:11 37
    2. 13 9 1 0 3 52:19 29
    3. 13 9 0 0 4 37:23 27
    4. 13 6 0 2 5 26:30 20
    5. 13 5 1 2 5 25:25 19
    6. 13 5 2 0 6 21:29 19
    7. 13 6 0 1 6 19:29 19
    8. 13 4 2 2 5 20:24 18
    9. 13 5 0 2 6 23:25 17
    10. 13 5 1 0 7 22:25 17
    11. 13 5 0 1 7 24:20 16
    12. 13 4 2 0 7 27:37 16
    13. 13 2 2 1 8 23:44 11
    14. 13 2 1 0 10 16:40 8