Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 19. září 2019
svátek má Zita.
Hlavní menu
  • ID: 14271
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    197
    Týden:
    54
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    30.08. 17:30 Žebrák - Hořovicko B 3:3 (0:3)
    30.08. 17:30 H. Neumětely - Drozdov 1:5 (1:2)
    30.08. 17:30 D. Újezd - Felbabka 0:8 (0:4)
    Po 02.09. 17:30 Zdice - Tlustice 15:0 (6:0)
    Po 02.09. 17:30 Komárov - Hostomice 6:2 (2:1)

    3.kolo

    06.09. 16:30 Hořovicko B - H. Neumětely 9:1 (3:1)
    06.09. 17:30 Felbabka - Žebrák 3:2 (2:1)
    06.09. 17:30 Drozdov - Zdice 0:10 (0:7)
    Po 09.09. 17:30 Hostomice - D. Újezd 8:0 (3:0)
    Út 10.09. 17:30 Komárov - Tlustice 7:0 (3:0)

    4.kolo

    13.09. 17:30 Žebrák - H. Neumětely 2:0 (1:0)
    13.09. 17:30 Zdice - Hořovicko B 3:5 (0:2)
    13.09. 17:30 Komárov - Drozdov 2:4 (2:2)
    13.09. 17:30 D. Újezd - Tlustice 1:1 (1:0)
    13.09. 17:30 Felbabka - Hostomice 6:1 (3:1)

    5.kolo

    20.09. 16:30 Hořovicko B - Komárov
    20.09. 17:30 Hostomice - Žebrák
    20.09. 17:30 Tlustice - Felbabka
    20.09. 17:30 Drozdov - D. Újezd
    20.09. 17:30 H. Neumětely - Zdice

    6.kolo

    27.09. 17:00 Žebrák - Zdice
    27.09. 17:00 Komárov - H. Neumětely
    27.09. 17:00 D. Újezd - Hořovicko B
    27.09. 17:00 Felbabka - Drozdov
    27.09. 17:00 Hostomice - Tlustice

    7.kolo

    04.10. 16:30 Hořovicko B - Felbabka
    04.10. 17:00 Tlustice - Žebrák
    04.10. 17:00 Drozdov - Hostomice
    04.10. 17:00 H. Neumětely - D. Újezd
    04.10. 17:00 Zdice - Komárov

    8.kolo

    11.10. 16:30 Žebrák - Komárov
    11.10. 16:30 D. Újezd - Zdice
    11.10. 16:30 Felbabka - H. Neumětely
    11.10. 16:30 Hostomice - Hořovicko B
    11.10. 16:30 Tlustice - Drozdov

    9.kolo

    18.10. 16:30 Drozdov - Žebrák
    18.10. 16:30 Hořovicko B - Tlustice
    18.10. 16:30 H. Neumětely - Hostomice
    18.10. 16:30 Zdice - Felbabka
    18.10. 16:30 Komárov - D. Újezd

    1.kolo

    25.10. 16:30 D. Újezd - Žebrák
    25.10. 16:30 Felbabka - Komárov
    25.10. 16:30 Hostomice - Zdice
    25.10. 16:30 Tlustice - H. Neumětely
    25.10. 16:30 Drozdov - Hořovicko B
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 3 3 0 0 17:3 9
    2. 3 2 1 0 17:7 7
    3. 3 2 0 1 28:5 6
    4. 3 2 0 1 15:6 6
    5. 3 2 0 1 9:13 6
    6. 3 1 1 1 7:6 4
    7. 3 1 0 2 11:12 3
    8. 3 0 1 2 1:17 1
    9. 3 0 1 2 1:23 1
    10. 3 0 0 3 2:16 0