Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 14265
  • Návštěvy: 161/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6541
    Týden:
    161
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 17.08. 14:00 Praskolesy - Nižbor 5:0 (4:0)
    So 17.08. 17:00 Podluhy - Mořina 3:1 (1:0)
    So 17.08. 17:00 D. Újezd - Všeradice 3:0 (3:0)
    Ne 18.08. 14:00 Osek - Hýskov 4:3 (0:2)
    Ne 18.08. 14:00 Komárov B - Hostomice 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Z. Třebaň - Broumy 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Hudlice - Loděnice B 4:3 (2:2)

    1.kolo

    So 24.08. 13:30 Hostomice - D. Újezd 1:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Nižbor - Broumy 4:3 (2:2)
    So 24.08. 17:00 Všeradice - Praskolesy 1:5 (1:3)
    Ne 25.08. 17:00 Mořina - Komárov B 2:2 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Hýskov - Podluhy 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Loděnice B - Osek 6:3 (4:2)
    Ne 25.08. 17:00 Z. Třebaň - Hudlice 2:3 (0:2)

    2.kolo

    So 31.08. 14:00 Komárov B - Hýskov 5:1 (4:0)
    So 31.08. 14:00 Praskolesy - Hostomice 4:3 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Podluhy - Loděnice B 6:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 D. Újezd - Mořina 2:3 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Nižbor - Všeradice 5:3 (0:2)
    Ne 01.09. 14:00 Osek - Z. Třebaň 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Broumy - Hudlice 1:3 (0:3)

    3.kolo

    So 07.09. 13:30 Hostomice - Nižbor 3:2 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Všeradice - Broumy 6:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Mořina - Praskolesy 1:3 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 Hýskov - D. Újezd 4:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Loděnice B - Komárov B 4:2 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Z. Třebaň - Podluhy 4:3 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Hudlice - Osek 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 14.09. 13:30 Praskolesy - Hýskov 1:0 (0:0)
    So 14.09. 14:00 Komárov B - Z. Třebaň 4:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Podluhy - Hudlice 2:3 (2:0)
    So 14.09. 16:30 D. Újezd - Loděnice B 1:1 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Nižbor - Mořina 8:3 (6:1)
    So 14.09. 16:30 Všeradice - Hostomice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Broumy - Osek 5:5 (1:4)

    5.kolo

    Ne 22.09. 13:30 Hostomice - Broumy 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 14:00 Osek - Podluhy 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Mořina - Všeradice 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Hýskov - Nižbor 1:3 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Loděnice B - Praskolesy 0:2 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Z. Třebaň - D. Újezd 1:6 (0:4)
    Ne 22.09. 16:30 Hudlice - Komárov B 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 28.09. 13:00 Praskolesy - Z. Třebaň 4:0 (1:0)
    So 28.09. 13:30 Hostomice - Mořina 9:2 (2:1)
    So 28.09. 14:00 Komárov B - Osek 1:4 (1:1)
    So 28.09. 16:00 D. Újezd - Hudlice 1:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Nižbor - Loděnice B 7:3 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Všeradice - Hýskov 2:2 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Broumy - Podluhy 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Podluhy - Komárov B 4:3 (1:0)
    Ne 06.10. 14:00 Osek - D. Újezd 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Mořina - Broumy 4:2 (4:1)
    Ne 06.10. 16:00 Hýskov - Hostomice 4:2 (4:0)
    Ne 06.10. 16:00 Loděnice B - Všeradice 0:3 (0:2)
    Ne 06.10. 16:00 Z. Třebaň - Nižbor 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Hudlice - Praskolesy 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 12.10. 12:30 Praskolesy - Osek 6:0 (4:0)
    So 12.10. 13:30 Hostomice - Loděnice B 2:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 D. Újezd - Podluhy 1:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Nižbor - Hudlice 3:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Všeradice - Z. Třebaň 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Broumy - Komárov B 2:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Mořina - Hýskov 2:2 (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 14:00 Komárov B - D. Újezd 2:3 (2:2)
    So 19.10. 15:30 Podluhy - Praskolesy 3:3 (1:1)
    Ne 20.10. 14:00 Osek - Nižbor 1:3 (1:2)
    Ne 20.10. 15:30 Hýskov - Broumy 6:0 (3:0)
    Ne 20.10. 15:30 Loděnice B - Mořina 5:2 (3:0)
    Ne 20.10. 15:30 Z. Třebaň - Hostomice 3:4 (1:2)
    Ne 20.10. 15:30 Hudlice - Všeradice 3:2 (3:0)

    10.kolo

    So 26.10. 11:30 Praskolesy - Komárov B 1:1 (1:1)
    So 26.10. 13:30 Hostomice - Hudlice 0:4 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Nižbor - Podluhy 5:1 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Všeradice - Osek 2:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Broumy - D. Újezd 1:3 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Mořina - Z. Třebaň 1:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Hýskov - Loděnice B 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Podluhy - Všeradice 3:3 (2:2)
    So 02.11. 14:00 Komárov B - Nižbor 3:4 (1:2)
    So 02.11. 14:00 D. Újezd - Praskolesy 4:1 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Loděnice B - Broumy 5:3 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Z. Třebaň - Hýskov 3:3 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Hudlice - Mořina 3:1 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Osek - Hostomice 1:1 (1:1)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Broumy - Praskolesy 2:4 (0:1)
    So 09.11. 11:00 Hýskov - Hudlice 2:2 (1:1)
    So 09.11. 13:30 Hostomice - Podluhy 2:3 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Nižbor - D. Újezd 5:2 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Všeradice - Komárov B 3:1 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Mořina - Osek 6:3 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Loděnice B - Z. Třebaň 4:1 (2:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 0 2 50:29 33
    2. 13 9 2 2 40:17 29
    3. 13 9 1 3 29:19 28
    4. 13 8 2 3 30:20 26
    5. 13 6 3 4 35:28 21
    6. 13 5 4 4 33:25 19
    7. 13 5 4 4 27:25 19
    8. 13 5 1 7 30:29 16
    9. 13 5 1 7 35:40 16
    10. 13 4 2 7 26:37 14
    11. 13 3 3 7 28:44 12
    12. 13 3 2 8 27:29 11
    13. 13 2 2 9 17:39 8
    14. 13 2 1 10 22:48 7