Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 14237
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2350
    Týden:
    65
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Skalka - Výšovice 4:0 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Brodek u Ko. - Určice B 3:2 (1:2)
    Ne 18.08. 16:30 Horní Štěpánov - Němčice 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Vícov - Brodek u PV 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Kralice B - Vrahovice 4:5 (3:3)
    Ne 18.08. 16:30 Tištín - Plumlov B 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Dobromilice - Držovice 1:5 (1:2)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Určice B - Tištín 3:1 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Vrahovice - Brodek u Ko. 5:4 (4:1)
    So 24.08. 16:30 Brodek u PV - Kralice B 5:4 (3:4)
    So 24.08. 16:30 Skalka - Horní Štěpánov 3:2 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Výšovice - Držovice 1:4 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Plumlov B - Dobromilice 1:5 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Němčice - Vícov 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Držovice - Plumlov B 7:0 (5:0)
    Ne 01.09. 16:00 Horní Štěpánov - Výšovice 10:0 (5:0)
    Ne 01.09. 16:00 Vícov - Skalka 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Kralice B - Němčice 4:0 (4:0)
    Ne 01.09. 16:00 Brodek u Ko. - Brodek u PV 1:2 np (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Tištín - Vrahovice 0:3 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Dobromilice - Určice B 3:2 np (1:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Vrahovice - Dobromilice 6:5 (4:2)
    So 07.09. 16:00 Skalka - Kralice B 6:5 np (3:1)
    Ne 08.09. 16:00 Výšovice - Plumlov B 3:2 np (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Určice B - Držovice 1:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Brodek u PV - Tištín 9:1 (5:0)
    Ne 08.09. 16:00 Němčice - Brodek u Ko. 4:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Horní Štěpánov - Vícov 4:0 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Brodek u Ko. - Skalka 5:1 (3:1)
    So 14.09. 16:00 Držovice - Vrahovice 3:2 np (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Vícov - Výšovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Kralice B - Horní Štěpánov 0:4 (0:3)
    Ne 15.09. 16:00 Tištín - Němčice 5:2 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Dobromilice - Brodek u PV 1:0 np (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Plumlov B - Určice B 9:3 (4:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Vrahovice - Plumlov B 13:0 (5:0)
    So 21.09. 15:30 Skalka - Tištín 4:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Výšovice - Určice B 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Brodek u PV - Držovice 4:3 (2:1)
    Ne 22.09. 15:30 Němčice - Dobromilice 2:3 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Horní Štěpánov - Brodek u Ko. 4:3 (1:2)
    Ne 22.09. 15:30 Vícov - Kralice B 7:3 (3:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Držovice - Němčice 1:5 (0:2)
    So 28.09. 15:30 Určice B - Vrahovice 3:4 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Kralice B - Výšovice 7:3 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Brodek u Ko. - Vícov 3:4 np (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Tištín - Horní Štěpánov 4:2 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 Dobromilice - Skalka 1:3 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Plumlov B - Brodek u PV 3:4 np (1:3)

    10.kolo

    Ne 06.10. 15:00 Výšovice - Vrahovice 1:2 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Brodek u PV - Určice B 0:3 (0:3)
    Ne 06.10. 15:00 Němčice - Plumlov B 4:5 (4:1)
    Ne 06.10. 15:00 Horní Štěpánov - Dobromilice 7:5 (5:3)
    Ne 06.10. 15:00 Vícov - Tištín 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Kralice B - Brodek u Ko. 2:1 (0:1)
    Po 28.10. 14:30 Skalka - Držovice 1:5 (0:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Brodek u Ko. - Výšovice 2:1 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Držovice - Horní Štěpánov 1:3 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Určice B - Němčice 1:2 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Vrahovice - Brodek u PV 1:0 np (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Tištín - Kralice B 1:3 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Dobromilice - Vícov 2:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Plumlov B - Skalka 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Skalka - Určice B 0:5 (0:3)
    Ne 20.10. 14:30 Výšovice - Brodek u PV 1:2 np (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Němčice - Vrahovice 1:3 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Horní Štěpánov - Plumlov B 8:2 (4:0)
    Ne 20.10. 14:30 Vícov - Držovice 4:3 np (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Kralice B - Dobromilice 3:2 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Brodek u Ko. - Tištín 7:1 (3:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Držovice - Kralice B 2:3 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Určice B - Horní Štěpánov 3:4 np (2:2)
    So 26.10. 14:30 Vrahovice - Skalka 5:2 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Brodek u PV - Němčice 2:3 np (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Tištín - Výšovice 2:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Dobromilice - Brodek u Ko. 4:2 (3:2)
    Ne 27.10. 14:30 Plumlov B - Vícov 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 02.11. 14:00 Držovice - Tištín 1:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Vrahovice - Vícov 5:3 (4:1)
    Ne 03.11. 10:30 Určice B - Kralice B 3:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Výšovice - Dobromilice 0:4 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Plumlov B - Brodek u Ko. 4:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Brodek u PV - Horní Štěpánov 4:3 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Němčice - Skalka 3:1 (1:0)

    1.kolo

    So 09.11. 14:00 Horní Štěpánov - Vrahovice 2:3 (2:3)
    So 09.11. 14:00 Brodek u Ko. - Držovice 4:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Němčice - Výšovice 5:0 (3:0)
    Ne 10.11. 14:00 Skalka - Brodek u PV 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Vícov - Určice B 4:3 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Kralice B - Plumlov B 5:2 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Tištín - Dobromilice 1:0 np (0:0)

    16.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Výšovice - Skalka
    Ne 29.03. 15:00 Němčice - Horní Štěpánov
    Ne 29.03. 15:00 Brodek u PV - Vícov
    Ne 29.03. 15:00 Vrahovice - Kralice B
    Ne 29.03. 15:00 Určice B - Brodek u Ko.
    Ne 29.03. 15:00 Plumlov B - Tištín
    Ne 29.03. 15:00 Držovice - Dobromilice

    17.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Držovice - Výšovice
    Ne 05.04. 15:30 Dobromilice - Plumlov B
    Ne 05.04. 15:30 Tištín - Určice B
    Ne 05.04. 15:30 Brodek u Ko. - Vrahovice
    Ne 05.04. 15:30 Kralice B - Brodek u PV
    Ne 05.04. 15:30 Vícov - Němčice
    Ne 05.04. 15:30 Horní Štěpánov - Skalka

    18.kolo

    Ne 12.04. 15:30 Výšovice - Horní Štěpánov
    Ne 12.04. 15:30 Skalka - Vícov
    Ne 12.04. 15:30 Němčice - Kralice B
    Ne 12.04. 15:30 Brodek u PV - Brodek u Ko.
    Ne 12.04. 15:30 Vrahovice - Tištín
    Ne 12.04. 15:30 Určice B - Dobromilice
    Ne 12.04. 15:30 Plumlov B - Držovice

    19.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Plumlov B - Výšovice
    Ne 19.04. 16:00 Držovice - Určice B
    Ne 19.04. 16:00 Dobromilice - Vrahovice
    Ne 19.04. 16:00 Tištín - Brodek u PV
    Ne 19.04. 16:00 Brodek u Ko. - Němčice
    Ne 19.04. 16:00 Kralice B - Skalka
    Ne 19.04. 16:00 Vícov - Horní Štěpánov

    20.kolo

    Ne 26.04. 16:00 Výšovice - Vícov
    Ne 26.04. 16:00 Horní Štěpánov - Kralice B
    Ne 26.04. 16:00 Skalka - Brodek u Ko.
    Ne 26.04. 16:00 Němčice - Tištín
    Ne 26.04. 16:00 Brodek u PV - Dobromilice
    Ne 26.04. 16:00 Vrahovice - Držovice
    Ne 26.04. 16:00 Určice B - Plumlov B

    21.kolo

    Ne 03.05. 16:30 Určice B - Výšovice
    Ne 03.05. 16:30 Plumlov B - Vrahovice
    Ne 03.05. 16:30 Držovice - Brodek u PV
    Ne 03.05. 16:30 Dobromilice - Němčice
    Ne 03.05. 16:30 Tištín - Skalka
    Ne 03.05. 16:30 Brodek u Ko. - Horní Štěpánov
    Ne 03.05. 16:30 Kralice B - Vícov

    22.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Výšovice - Kralice B
    Ne 10.05. 16:30 Vícov - Brodek u Ko.
    Ne 10.05. 16:30 Horní Štěpánov - Tištín
    Ne 10.05. 16:30 Skalka - Dobromilice
    Ne 10.05. 16:30 Němčice - Držovice
    Ne 10.05. 16:30 Brodek u PV - Plumlov B
    Ne 10.05. 16:30 Vrahovice - Určice B

    23.kolo

    Ne 17.05. 17:00 Vrahovice - Výšovice
    Ne 17.05. 17:00 Určice B - Brodek u PV
    Ne 17.05. 17:00 Plumlov B - Němčice
    Ne 17.05. 17:00 Držovice - Skalka
    Ne 17.05. 17:00 Dobromilice - Horní Štěpánov
    Ne 17.05. 17:00 Tištín - Vícov
    Ne 17.05. 17:00 Brodek u Ko. - Kralice B

    24.kolo

    Ne 24.05. 17:00 Výšovice - Brodek u Ko.
    Ne 24.05. 17:00 Kralice B - Tištín
    Ne 24.05. 17:00 Vícov - Dobromilice
    Ne 24.05. 17:00 Horní Štěpánov - Držovice
    Ne 24.05. 17:00 Skalka - Plumlov B
    Ne 24.05. 17:00 Němčice - Určice B
    Ne 24.05. 17:00 Brodek u PV - Vrahovice

    25.kolo

    Ne 31.05. 17:00 Brodek u PV - Výšovice
    Ne 31.05. 17:00 Vrahovice - Němčice
    Ne 31.05. 17:00 Určice B - Skalka
    Ne 31.05. 17:00 Plumlov B - Horní Štěpánov
    Ne 31.05. 17:00 Držovice - Vícov
    Ne 31.05. 17:00 Dobromilice - Kralice B
    Ne 31.05. 17:00 Tištín - Brodek u Ko.

    26.kolo

    Ne 07.06. 17:00 Výšovice - Tištín
    Ne 07.06. 17:00 Brodek u Ko. - Dobromilice
    Ne 07.06. 17:00 Kralice B - Držovice
    Ne 07.06. 17:00 Vícov - Plumlov B
    Ne 07.06. 17:00 Horní Štěpánov - Určice B
    Ne 07.06. 17:00 Skalka - Vrahovice
    Ne 07.06. 17:00 Němčice - Brodek u PV

    15.kolo

    Ne 14.06. 17:00 Dobromilice - Výšovice
    Ne 14.06. 17:00 Tištín - Držovice
    Ne 14.06. 17:00 Brodek u Ko. - Plumlov B
    Ne 14.06. 17:00 Kralice B - Určice B
    Ne 14.06. 17:00 Vícov - Vrahovice
    Ne 14.06. 17:00 Horní Štěpánov - Brodek u PV
    Ne 14.06. 17:00 Skalka - Němčice

    14.kolo

    Ne 21.06. 17:30 Výšovice - Němčice
    Ne 21.06. 17:30 Brodek u PV - Skalka
    Ne 21.06. 17:30 Vrahovice - Horní Štěpánov
    Ne 21.06. 17:30 Určice B - Vícov
    Ne 21.06. 17:30 Plumlov B - Kralice B
    Ne 21.06. 17:30 Držovice - Brodek u Ko.
    Ne 21.06. 17:30 Dobromilice - Tištín
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 1 1 0 56:27 36
    2. 13 8 1 0 4 54:29 26
    3. 13 5 3 3 2 31:23 24
    4. 13 7 0 1 5 44:40 22
    5. 13 6 1 1 5 37:28 21
    6. 13 6 1 0 6 34:28 20
    7. 13 5 2 1 5 34:31 20
    8. 13 6 1 0 6 28:35 20
    9. 13 5 2 0 6 27:30 19
    10. 13 5 0 2 6 37:33 17
    11. 13 5 0 2 6 34:31 17
    12. 13 4 1 0 8 17:36 14
    13. 13 4 0 2 7 30:56 14
    14. 13 0 1 1 11 10:46 3