Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. ledna 2020
svátek má Zora.
Hlavní menu
  • ID: 14232
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2380
    Týden:
    38
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    Ne 18.08. 17:00 Milíkov - Smilovice B 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Hrádek - Vojkovice 5:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Písek - Bukovec 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Návsí - Nebory 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Vojkovice - Písek 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 10:00 Smilovice B - Nebory 0:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Milíkov - Hrádek 1:8 (1:6)
    St 11.09. 17:00 Bukovec - Návsí 6:0 (3:0)

    5.kolo

    Ne 01.09. 16:00 Hrádek - Smilovice B 0:2 (0:2)
    Ne 01.09. 16:00 Písek - Milíkov 1:1 (1:2)
    Ne 01.09. 16:00 Návsí - Vojkovice 5:3 (0:3)
    Ne 01.09. 16:00 Nebory - Bukovec 5:1 (1:0)

    1.kolo

    St 04.09. 17:00 Smilovice B - Vojkovice 2:1 (1:0)
    St 04.09. 17:00 Milíkov - Bukovec 3:3 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Hrádek - Nebory 2:1 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Písek - Návsí 3:0 (0:0)

    7.kolo

    Ne 15.09. 16:00 Písek - Smilovice B 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Návsí - Hrádek 3:1 (3:0)
    Ne 15.09. 16:00 Nebory - Milíkov 6:2 (5:0)
    Ne 15.09. 16:00 Bukovec - Vojkovice 4:1 (3:1)

    6.kolo

    Ne 08.09. 10:00 Smilovice B - Bukovec 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Milíkov - Návsí 4:2 (2:2)
    Ne 08.09. 16:00 Hrádek - Písek 2:4 (0:2)
    St 18.09. 16:00 Nebory - Vojkovice 6:1 (1:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Vojkovice - Smilovice B 4:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Bukovec - Milíkov 2:2 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Nebory - Hrádek 5:1 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Návsí - Písek 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Vojkovice - Milíkov 3:2 (1:2)
    Ne 29.09. 10:00 Smilovice B - Návsí 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Písek - Nebory 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Hrádek - Bukovec 3:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Vojkovice - Hrádek 1:4 (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Smilovice B - Milíkov 1:7 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Bukovec - Písek 3:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Nebory - Návsí 4:1 (1:0)

    11.kolo

    Ne 13.10. 15:00 Nebory - Smilovice B 5:2 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Návsí - Bukovec 2:5 (0:3)
    Ne 13.10. 15:00 Písek - Vojkovice 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Hrádek - Milíkov 6:1 (2:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Vojkovice - Návsí 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 10:00 Smilovice B - Hrádek 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:00 Milíkov - Písek 1:4 (1:2)
    Ne 20.10. 14:00 Bukovec - Nebory 2:3 (0:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Vojkovice - Nebory 0:6 (0:2)
    Ne 27.10. 14:00 Bukovec - Smilovice B 5:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:00 Návsí - Milíkov 4:7 (2:1)
    Ne 27.10. 14:00 Písek - Hrádek 1:1 (0:1)

    2.kolo

    St 25.09. 16:00 Nebory - Písek 5:1 (2:1)
    St 25.09. 16:00 Milíkov - Vojkovice 3:2 (0:1)
    So 02.11. 13:00 Návsí - Smilovice B 1:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Bukovec - Hrádek 3:1 (2:1)

    14.kolo

    So 04.04. 14:00 Vojkovice - Bukovec
    Ne 05.04. 10:00 Smilovice B - Písek
    Ne 05.04. 14:00 Hrádek - Návsí
    Ne 05.04. 14:00 Milíkov - Nebory
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 1 1 51:15 34
    2. 13 7 1 5 36:24 22
    3. 13 6 4 3 22:19 22
    4. 13 6 3 4 36:23 21
    5. 13 4 3 6 34:43 15
    6. 13 5 0 8 14:29 15
    7. 13 3 1 9 21:40 10
    8. 13 3 1 9 20:41 10