Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 14224
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4278
    Týden:
    95
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.08. 17:00 Staré Město - Líbivá 2:1 (1:0)
    So 03.08. 17:00 Petrov-Sobotín - Lesnice B 6:0 (4:0)
    So 03.08. 17:00 Zvole - Třeština 4:3 (3:2)
    Ne 04.08. 17:00 Loštice B - Dubicko 1:2 np (1:1)
    Ne 04.08. 17:00 Úsov - Juv. Mohelnice 0:4 (0:2)
    Ne 04.08. 17:00 Bratrušov - Rapotín B 2:3 (2:2)
    Ne 04.08. 17:00 Hrabišín - Jestřebí 2:3 (1:0)

    2.kolo

    So 10.08. 10:00 Třeština - Úsov 12:0 (7:0)
    So 10.08. 16:30 Líbivá - Jestřebí 4:6 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Loštice B - Lesnice B 5:2 (3:2)
    So 10.08. 17:00 Staré Město - Petrov-Sobotín 3:7 (1:4)
    Ne 11.08. 15:00 Dubicko - Zvole 1:2 (1:1)
    Ne 11.08. 15:30 Juv. Mohelnice - Bratrušov 1:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Rapotín B - Hrabišín 6:3 (4:0)

    3.kolo

    So 17.08. 15:00 Úsov - Dubicko 1:2 (1:1)
    So 17.08. 16:30 Petrov-Sobotín - Líbivá 7:0 (5:0)
    So 17.08. 16:30 Loštice B - Staré Město 7:1 (3:1)
    So 17.08. 16:30 Zvole - Lesnice B 3:0 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Bratrušov - Třeština 2:1 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Hrabišín - Juv. Mohelnice 3:6 (2:3)
    Ne 18.08. 15:00 Jestřebí - Rapotín B 3:0 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Třeština - Hrabišín 5:0 (2:0)
    So 24.08. 16:30 Lesnice B - Úsov 9:1 (4:0)
    So 24.08. 16:30 Staré Město - Zvole 2:4 (2:2)
    So 24.08. 16:30 Petrov-Sobotín - Loštice B 3:0 (0:0)
    Ne 25.08. 15:00 Dubicko - Bratrušov 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 15:30 Juv. Mohelnice - Jestřebí 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Líbivá - Rapotín B 1:7 (0:3)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Úsov - Staré Město 5:4 (2:1)
    So 31.08. 16:00 Hrabišín - Dubicko 4:2 (2:1)
    So 31.08. 16:30 Zvole - Petrov-Sobotín 2:0 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Bratrušov - Lesnice B 2:3 (2:1)
    Ne 01.09. 15:00 Jestřebí - Třeština 4:5 (3:2)
    Ne 01.09. 16:00 Loštice B - Líbivá 2:3 np (2:2)
    Ne 01.09. 16:00 Rapotín B - Juv. Mohelnice 2:1 np (1:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Líbivá - Juv. Mohelnice 5:6 np (5:5)
    So 07.09. 16:00 Třeština - Rapotín B 5:3 (3:2)
    So 07.09. 16:00 Lesnice B - Hrabišín 0:1 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Staré Město - Bratrušov 2:6 (2:5)
    So 07.09. 16:00 Petrov-Sobotín - Úsov 8:1 (3:1)
    Ne 08.09. 15:00 Dubicko - Jestřebí 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Loštice B - Zvole 1:3 (0:3)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Zvole - Líbivá 8:0 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Úsov - Loštice B 1:3 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Bratrušov - Petrov-Sobotín 3:4 np (3:3)
    Ne 15.09. 15:00 Jestřebí - Lesnice B 6:2 (5:2)
    Ne 15.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Třeština 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Hrabišín - Staré Město 3:5 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Rapotín B - Dubicko 3:2 np (2:2)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Líbivá - Třeština 1:5 (0:3)
    So 21.09. 15:30 Lesnice B - Rapotín B 5:4 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Staré Město - Jestřebí 2:8 (1:6)
    So 21.09. 15:30 Petrov-Sobotín - Hrabišín 5:1 (3:0)
    So 21.09. 15:30 Loštice B - Bratrušov 1:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Zvole - Úsov 3:0k
    Ne 22.09. 15:00 Dubicko - Juv. Mohelnice 2:4 (1:2)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Úsov - Líbivá 4:6 (0:5)
    So 28.09. 15:30 Bratrušov - Zvole 3:5 (1:2)
    So 28.09. 15:30 Rapotín B - Staré Město 9:1 (6:1)
    So 28.09. 15:30 Třeština - Dubicko 4:2 (1:1)
    Ne 29.09. 15:00 Jestřebí - Petrov-Sobotín 2:4 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Hrabišín - Loštice B 6:3 (3:1)
    Ne 29.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Lesnice B 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Líbivá - Dubicko 3:2 np (2:2)
    So 05.10. 15:00 Lesnice B - Třeština 1:3 (1:3)
    So 05.10. 15:00 Staré Město - Juv. Mohelnice 2:3 np (2:2)
    So 05.10. 15:00 Petrov-Sobotín - Rapotín B 4:1 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Loštice B - Jestřebí 1:4 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Zvole - Hrabišín 6:0 (5:0)
    So 05.10. 15:00 Úsov - Bratrušov 3:6 (1:4)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Bratrušov - Líbivá 3:1 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Hrabišín - Úsov 4:3 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Třeština - Staré Město 6:1 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Jestřebí - Zvole 2:5 (1:4)
    Ne 13.10. 15:00 Rapotín B - Loštice B 2:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Juv. Mohelnice - Petrov-Sobotín 1:0 np (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Dubicko - Lesnice B 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Líbivá - Lesnice B 0:1 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Staré Město - Dubicko 5:0 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Petrov-Sobotín - Třeština 3:4 np (3:3)
    So 19.10. 14:30 Zvole - Rapotín B 4:0 (3:0)
    So 19.10. 14:30 Úsov - Jestřebí 2:1 np (1:1)
    So 19.10. 14:30 Bratrušov - Hrabišín 5:3 (3:1)
    Ne 20.10. 14:30 Loštice B - Juv. Mohelnice 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Třeština - Loštice B 8:3 (7:1)
    So 26.10. 14:30 Lesnice B - Staré Město 2:1 np (1:1)
    Ne 27.10. 13:30 Hrabišín - Líbivá 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Jestřebí - Bratrušov 3:2 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Rapotín B - Úsov 3:2 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Juv. Mohelnice - Zvole 3:2 np (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Dubicko - Petrov-Sobotín 0:1 (0:0)

    14. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 13:00 Dubicko - Loštice B 1:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Líbivá - Staré Město 2:5 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Lesnice B - Petrov-Sobotín 1:2 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Třeština - Zvole 2:5 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Juv. Mohelnice - Úsov 3:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Rapotín B - Bratrušov 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Jestřebí - Hrabišín 11:2 (6:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 13 0 1 0 56:16 40
    2. 14 9 2 2 1 52:17 33
    3. 14 10 1 0 3 64:29 32
    4. 14 10 0 1 3 58:30 31
    5. 14 7 2 0 5 43:34 25
    6. 14 5 4 1 4 32:24 24
    7. 14 7 0 1 6 39:31 22
    8. 14 5 0 2 7 30:35 17
    9. 14 4 1 1 8 26:37 15
    10. 14 5 0 0 9 35:60 15
    11. 14 4 0 2 8 36:61 14
    12. 14 3 1 2 8 16:32 13
    13. 14 1 2 1 10 25:60 8
    14. 14 1 1 0 12 22:68 5