Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 14208
  • Návštěvy: 140/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1725
    Týden:
    140
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Baník Švermov - Lhota 4:1 (0:1)
    So 24.08. 10:15 Hostouň - Dobříš 1:5 (1:3)
    So 24.08. 10:15 Vestec - Sedlčany 2:11 (0:8)
    Ne 25.08. 09:30 Povltavská FA - Psáry 3:5 (2:0)
    Ne 25.08. 09:30 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 1:2 (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Unhošť - SK Rakovník 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 10:15 Spartak Příbram - Roztoky 13:0 (7:0)
    Ne 25.08. 10:15 Hořovicko - Slaný 4:2 (2:0)

    1.kolo

    St 28.08. 16:00 Vestec - Hořovicko 0:10 (0:4)
    St 28.08. 17:00 SK Rakovník - Lhota 3:2 (2:1)
    St 28.08. 17:00 Baník Švermov - Psáry 2:8 (2:4)
    St 28.08. 17:00 Povltavská FA - ČLU Beroun 2:2 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Spartak Příbram - Dobříš 1:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Tatran Rakovník - Sedlčany 0:4 (0:0)
    St 28.08. 17:00 Hostouň - Slaný 2:1 (0:1)
    St 18.09. 17:00 Unhošť - Roztoky 6:1 (3:0)

    4.kolo

    So 31.08. 09:30 Lhota - Slaný 3:0 (3:0)
    So 31.08. 10:00 SK Rakovník - Povltavská FA 0:11 (0:5)
    So 31.08. 10:15 Psáry - Spartak Příbram 5:0 (2:0)
    So 31.08. 10:15 Baník Švermov - Unhošť 8:1 (3:1)
    Ne 01.09. 10:15 Sedlčany - Hořovicko 1:3 (0:2)
    Ne 01.09. 10:15 Dobříš - Vestec 19:2 (6:2)
    Ne 01.09. 10:15 ČLU Beroun - Hostouň 3:3 (1:2)
    Čt 26.09. 15:45 Roztoky - Tatran Rakovník 2:5 (1:3)

    5.kolo

    So 07.09. 09:30 Slaný - Sedlčany 1:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Hostouň - Roztoky 7:2 (4:2)
    So 07.09. 10:15 Vestec - ČLU Beroun 3:9 (2:3)
    Ne 08.09. 09:30 Povltavská FA - Baník Švermov 9:1 (5:0)
    Ne 08.09. 09:30 Tatran Rakovník - Psáry 6:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:15 Unhošť - Lhota 2:5 (1:2)
    Ne 08.09. 10:15 Spartak Příbram - SK Rakovník 9:0 (6:0)
    Ne 08.09. 10:15 Hořovicko - Dobříš 1:5 (1:1)

    2.kolo

    St 11.09. 16:30 ČLU Beroun - Spartak Příbram 6:3 (6:2)
    St 11.09. 17:00 Lhota - Hořovicko 7:2 (5:1)
    St 11.09. 17:00 Sedlčany - Hostouň 5:0 (3:0)
    St 11.09. 17:00 Dobříš - Tatran Rakovník 8:0 (3:0)
    St 11.09. 17:00 Roztoky - Povltavská FA 3:7 (2:4)
    St 11.09. 17:00 Psáry - Unhošť 3:0 (2:0)
    St 11.09. 17:00 SK Rakovník - Baník Švermov 1:4 (0:3)
    St 18.09. 16:30 Slaný - Vestec 8:0 (6:0)

    6.kolo

    So 14.09. 09:30 Lhota - Sedlčany 3:1 (1:1)
    So 14.09. 10:15 Roztoky - Vestec 5:1 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Psáry - Hostouň 2:6 (1:4)
    So 14.09. 10:15 Baník Švermov - Spartak Příbram 3:4 (1:1)
    Ne 15.09. 10:15 Dobříš - Slaný 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 ČLU Beroun - Hořovicko 3:1 (3:0)
    Ne 15.09. 10:15 Unhošť - Povltavská FA 1:4 (0:0)
    Po 16.09. 16:15 SK Rakovník - Tatran Rakovník 1:7 (0:3)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Hostouň - SK Rakovník 6:0 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Vestec - Psáry 2:5 (2:1)
    So 21.09. 12:00 Tatran Rakovník - Baník Švermov 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 09:30 Povltavská FA - Lhota 2:2 (2:0)
    Ne 22.09. 10:15 Spartak Příbram - Unhošť 7:3 (5:1)
    Ne 22.09. 10:15 Hořovicko - Roztoky 5:2 (3:0)
    Ne 22.09. 10:15 Slaný - ČLU Beroun 1:5 (0:3)
    Ne 22.09. 10:15 Sedlčany - Dobříš 2:7 (1:2)

    8.kolo

    Út 24.09. 17:00 Baník Švermov - Hostouň 4:0 (3:0)
    So 28.09. 09:30 Lhota - Dobříš 3:1 (2:1)
    So 28.09. 10:00 SK Rakovník - Vestec 6:2 (5:1)
    So 28.09. 10:15 Roztoky - Slaný 2:3 (1:3)
    So 28.09. 10:15 Psáry - Hořovicko 0:5 (0:2)
    Ne 29.09. 09:30 Povltavská FA - Spartak Příbram 4:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 ČLU Beroun - Sedlčany 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Unhošť - Tatran Rakovník 0k:0

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Hostouň - Unhošť 1:3 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Vestec - Baník Švermov 4:7 (1:5)
    Ne 06.10. 09:30 Tatran Rakovník - Povltavská FA 0:8 (0:5)
    Ne 06.10. 10:15 Spartak Příbram - Lhota 4:2 (3:2)
    Ne 06.10. 10:15 Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Slaný - Psáry 4:1 (4:0)
    Ne 06.10. 10:15 Sedlčany - Roztoky 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Dobříš - ČLU Beroun 2:2 (1:2)

    10.kolo

    So 12.10. 09:30 Lhota - ČLU Beroun 1:3 (1:1)
    So 12.10. 10:00 SK Rakovník - Slaný 4:3 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Roztoky - Dobříš 1:2 (0:1)
    So 12.10. 10:15 Psáry - Sedlčany 4:0 (3:0)
    So 12.10. 10:15 Baník Švermov - Hořovicko 0:3 (0:3)
    Ne 13.10. 09:30 Povltavská FA - Hostouň 5:1 (3:0)
    Ne 13.10. 09:30 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 1:3 (0:3)
    Ne 13.10. 10:15 Unhošť - Vestec 3:3 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Hostouň - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    So 19.10. 10:15 Vestec - Povltavská FA 1:7 (1:3)
    So 19.10. 10:15 Slaný - Baník Švermov 3:1 (0:0)
    Ne 20.10. 09:30 Tatran Rakovník - Lhota 1:8 (1:5)
    Ne 20.10. 10:15 Hořovicko - Unhošť 6:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:15 Sedlčany - SK Rakovník 9:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:15 Dobříš - Psáry 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 ČLU Beroun - Roztoky 7:0 (4:0)

    12.kolo

    St 23.10. 17:00 SK Rakovník - Dobříš 0:7 (0:3)
    So 26.10. 10:15 Psáry - ČLU Beroun 1:6 (0:2)
    So 26.10. 10:15 Baník Švermov - Sedlčany 5:2 (2:2)
    Ne 27.10. 09:30 Povltavská FA - Hořovicko 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 10:15 Unhošť - Slaný 0:6 (0:3)
    Ne 27.10. 10:15 Spartak Příbram - Vestec 2:1 (0:1)
    Čt 07.11. 17:00 Tatran Rakovník - Hostouň 3:0 (2:0)
    Ne 17.11. 10:15 Lhota - Roztoky

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Hostouň - Lhota 2:5 (1:4)
    So 02.11. 10:15 Vestec - Tatran Rakovník 1:2 (1:1)
    So 02.11. 10:15 Slaný - Povltavská FA 1:0 (0:0)
    So 02.11. 10:15 ČLU Beroun - SK Rakovník 3:0 (1:0)
    So 02.11. 10:15 Roztoky - Psáry 5:4 (4:4)
    Ne 03.11. 10:15 Hořovicko - Spartak Příbram 3:2 (1:2)
    Ne 03.11. 10:15 Sedlčany - Unhošť 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 10:15 Dobříš - Baník Švermov 8:0 (6:0)

    14.kolo

    Ne 06.10. 10:15 Hostouň - Vestec 7:1 (4:0)
    So 09.11. 09:15 Dobříš - Unhošť 9:0 (5:0)
    So 09.11. 09:30 Lhota - Psáry 5:2 (1:0)
    So 09.11. 10:00 SK Rakovník - Roztoky 2:3 (2:0)
    So 09.11. 10:15 Baník Švermov - ČLU Beroun 1:4 (1:3)
    So 09.11. 13:15 Tatran Rakovník - Hořovicko 2:4 (1:1)
    Ne 10.11. 09:30 Povltavská FA - Sedlčany 3:0 (0:0)
    Ne 10.11. 10:15 Spartak Příbram - Slaný 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 16.11. 09:30 Roztoky - Baník Švermov
    So 16.11. 10:15 Vestec - Lhota
    So 16.11. 10:15 Slaný - Tatran Rakovník
    So 16.11. 10:15 Psáry - SK Rakovník
    Ne 17.11. 10:15 Hořovicko - Hostouň
    Ne 17.11. 10:15 Sedlčany - Spartak Příbram
    Ne 17.11. 10:15 Dobříš - Povltavská FA
    Ne 17.11. 10:15 ČLU Beroun - Unhošť
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 3 0 58:20 36
    2. 14 11 2 1 79:14 35
    3. 14 10 2 2 69:18 32
    4. 14 10 0 4 49:28 30
    5. 14 8 2 4 49:29 26
    6. 13 8 1 4 47:27 25
    7. 14 7 1 6 33:24 22
    8. 14 7 0 7 42:48 21
    9. 14 6 0 8 40:31 18
    10. 14 6 0 8 41:47 18
    11. 14 5 1 8 36:40 16
    12. 14 5 0 9 28:46 15
    13. 14 4 1 9 25:57 13
    14. 13 3 0 10 26:63 9
    15. 14 3 0 11 18:70 9
    16. 14 0 1 13 23:101 1