Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 14203
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3551
    Týden:
    84
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Hostouň - Jesenice 6:8 (4:3)
    So 17.08. 10:15 Dobříš - ČLU Beroun 2:3 (2:0)
    Ne 18.08. 09:30 Králův Dvůr - Slaný 8:0 (4:0)
    Ne 18.08. 10:15 Tatran Rakovník - Lety 2:3 (2:2)
    Ne 18.08. 10:30 Povltavská FA - Baník Švermov 0:6 (0:4)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Jesenice - Dobříš 9:3 (5:0)
    Ne 25.08. 10:15 Baník Švermov - Hostouň 5:1 (3:1)
    Ne 25.08. 10:15 Slaný - Povltavská FA 5:3 (2:0)
    Ne 25.08. 10:15 Lety - Králův Dvůr 1:5 (0:2)
    St 18.09. 18:00 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 6:0 (3:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Hostouň - Dobříš 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 09:30 Králův Dvůr - ČLU Beroun 2:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Tatran Rakovník - Jesenice 1:7 (1:4)
    Ne 01.09. 10:15 Baník Švermov - Slaný 4:2 (3:0)
    Ne 01.09. 10:30 Povltavská FA - Lety 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Jesenice - Králův Dvůr 3:2 (1:2)
    Ne 08.09. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 (0:1)
    Ne 08.09. 10:15 Lety - Baník Švermov 2:3 (1:2)
    Ne 08.09. 10:15 ČLU Beroun - Povltavská FA 4:0 (2:0)
    Ne 01.03. 10:15 Dobříš - Tatran Rakovník

    6.kolo

    Ne 15.09. 09:30 Králův Dvůr - Dobříš 8:0 (4:0)
    Ne 15.09. 10:15 Baník Švermov - ČLU Beroun 2:4 (1:3)
    Ne 15.09. 10:15 Slaný - Lety 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 10:30 Povltavská FA - Jesenice 3:2 (2:2)
    Čt 10.10. 16:00 Hostouň - Tatran Rakovník 5:1 (1:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Jesenice - Baník Švermov 3:4 (2:1)
    So 21.09. 10:15 Dobříš - Povltavská FA 3:0 (0:0)
    Ne 22.09. 10:15 Lety - Hostouň 1:6 (0:3)
    Ne 22.09. 10:15 ČLU Beroun - Slaný 1:3 (1:2)
    Ne 22.09. 10:15 Tatran Rakovník - Králův Dvůr 1:8 (1:4)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Hostouň - Králův Dvůr 4:3 (3:1)
    Ne 29.09. 10:15 Baník Švermov - Dobříš 3:4 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Slaný - Jesenice 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Lety - ČLU Beroun 1:6 (1:1)
    Ne 29.09. 10:30 Povltavská FA - Tatran Rakovník 2:2 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 ČLU Beroun - Hostouň 3:2 (1:1)
    So 05.10. 10:15 Jesenice - Lety 5:2 (3:0)
    So 05.10. 10:15 Dobříš - Slaný 5:5 (1:3)
    Ne 06.10. 09:30 Králův Dvůr - Povltavská FA 7:0 (3:0)
    Ne 24.11. 10:15 Tatran Rakovník - Baník Švermov 5:4 (2:3)

    1.kolo

    Ne 13.10. 10:15 Baník Švermov - Králův Dvůr 2:3 (2:1)
    Ne 13.10. 10:15 Slaný - Tatran Rakovník 1:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Lety - Dobříš 2:4 (1:2)
    Ne 13.10. 10:15 ČLU Beroun - Jesenice 4:2 (2:1)
    Ne 13.10. 10:30 Povltavská FA - Hostouň 2:6 (1:1)

    19.kolo

    So 19.10. 10:15 ČLU Beroun - Jesenice 4:2 (0:2)
    Ne 20.10. 10:15 Baník Švermov - Králův Dvůr 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 Slaný - Tatran Rakovník 11:0 (7:0)
    Ne 20.10. 10:15 Lety - Dobříš 1:4 (1:2)
    Ne 20.10. 10:30 Povltavská FA - Hostouň 0:5 (0:3)

    20.kolo

    So 26.10. 10:15 Hostouň - Jesenice 0:2 (0:0)
    Ne 27.10. 09:30 Králův Dvůr - Slaný 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 10:15 Tatran Rakovník - Lety 5:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:30 Povltavská FA - Baník Švermov 2:4 (1:2)
    Po 28.10. 10:15 Dobříš - ČLU Beroun 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 02.11. 10:15 Jesenice - Dobříš 5:2 (2:1)
    Ne 03.11. 10:15 Baník Švermov - Hostouň 0:3 (0:2)
    Ne 03.11. 10:15 Slaný - Povltavská FA 5:2 (2:1)
    Ne 03.11. 10:15 Lety - Králův Dvůr 1:10 (1:6)
    Ne 01.12. 10:15 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 4:1 (3:1)

    22.kolo

    So 09.11. 10:15 Hostouň - Dobříš 3:2 (2:0)
    Ne 10.11. 09:30 Králův Dvůr - ČLU Beroun 4:4 (2:2)
    Ne 10.11. 10:15 Tatran Rakovník - Jesenice 3:3 (3:2)
    Ne 10.11. 10:15 Povltavská FA - Lety 2:2 (0:0)
    Ne 10.11. 10:15 Baník Švermov - Slaný 3:2 (1:1)

    23.kolo

    So 16.11. 09:30 ČLU Beroun - Povltavská FA 4:2 (2:1)
    So 16.11. 10:15 Jesenice - Králův Dvůr 3:1 (1:0)
    So 16.11. 10:15 Dobříš - Tatran Rakovník 5:0 (2:0)
    Ne 17.11. 10:15 Slaný - Hostouň 1:6 (1:4)
    Ne 17.11. 10:15 Lety - Baník Švermov 6:1 (2:0)

    10.kolo

    So 07.03. 10:15 Hostouň - Povltavská FA
    So 07.03. 10:15 Dobříš - Lety
    So 07.03. 10:15 Jesenice - ČLU Beroun
    Ne 08.03. 09:30 Králův Dvůr - Baník Švermov
    Ne 08.03. 10:15 Tatran Rakovník - Slaný

    11.kolo

    So 14.03. 00:00 Jesenice - Hostouň
    So 14.03. 00:00 ČLU Beroun - Dobříš
    So 14.03. 00:00 Lety - Tatran Rakovník
    So 14.03. 00:00 Slaný - Králův Dvůr
    So 14.03. 00:00 Baník Švermov - Povltavská FA

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Hostouň - Baník Švermov
    So 21.03. 00:00 Povltavská FA - Slaný
    So 21.03. 00:00 Králův Dvůr - Lety
    So 21.03. 00:00 Tatran Rakovník - ČLU Beroun
    So 21.03. 00:00 Dobříš - Jesenice

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Dobříš - Hostouň
    So 28.03. 00:00 Jesenice - Tatran Rakovník
    So 28.03. 00:00 ČLU Beroun - Králův Dvůr
    So 28.03. 00:00 Lety - Povltavská FA
    So 28.03. 00:00 Slaný - Baník Švermov

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Hostouň - Slaný
    So 04.04. 00:00 Baník Švermov - Lety
    So 04.04. 00:00 Povltavská FA - ČLU Beroun
    So 04.04. 00:00 Králův Dvůr - Jesenice
    So 04.04. 00:00 Tatran Rakovník - Dobříš

    15.kolo

    So 11.04. 00:00 Tatran Rakovník - Hostouň
    So 11.04. 00:00 Dobříš - Králův Dvůr
    So 11.04. 00:00 Jesenice - Povltavská FA
    So 11.04. 00:00 ČLU Beroun - Baník Švermov
    So 11.04. 00:00 Lety - Slaný

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Hostouň - Lety
    So 18.04. 00:00 Slaný - ČLU Beroun
    So 18.04. 00:00 Baník Švermov - Jesenice
    So 18.04. 00:00 Povltavská FA - Dobříš
    So 18.04. 00:00 Králův Dvůr - Tatran Rakovník

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Králův Dvůr - Hostouň
    So 25.04. 00:00 Tatran Rakovník - Povltavská FA
    So 25.04. 00:00 Dobříš - Baník Švermov
    So 25.04. 00:00 Jesenice - Slaný
    So 25.04. 00:00 ČLU Beroun - Lety

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Hostouň - ČLU Beroun
    So 02.05. 00:00 Lety - Jesenice
    So 02.05. 00:00 Slaný - Dobříš
    So 02.05. 00:00 Baník Švermov - Tatran Rakovník
    So 02.05. 00:00 Povltavská FA - Králův Dvůr

    24.kolo

    So 09.05. 00:00 Hostouň - Tatran Rakovník
    So 09.05. 00:00 Králův Dvůr - Dobříš
    So 09.05. 00:00 Povltavská FA - Jesenice
    So 09.05. 00:00 Baník Švermov - ČLU Beroun
    So 09.05. 00:00 Slaný - Lety

    25.kolo

    So 16.05. 00:00 Lety - Hostouň
    So 16.05. 00:00 ČLU Beroun - Slaný
    So 16.05. 00:00 Jesenice - Baník Švermov
    So 16.05. 00:00 Dobříš - Povltavská FA
    So 16.05. 00:00 Tatran Rakovník - Králův Dvůr

    26.kolo

    So 23.05. 00:00 Hostouň - Králův Dvůr
    So 23.05. 00:00 Povltavská FA - Tatran Rakovník
    So 23.05. 00:00 Baník Švermov - Dobříš
    So 23.05. 00:00 Slaný - Jesenice
    So 23.05. 00:00 Lety - ČLU Beroun

    27.kolo

    So 30.05. 00:00 ČLU Beroun - Hostouň
    So 30.05. 00:00 Jesenice - Lety
    So 30.05. 00:00 Dobříš - Slaný
    So 30.05. 00:00 Tatran Rakovník - Baník Švermov
    So 30.05. 00:00 Králův Dvůr - Povltavská FA
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 2 1 52:23 35
    2. 14 10 0 4 53:29 30
    3. 14 8 3 3 66:22 27
    4. 14 8 1 5 55:37 25
    5. 14 7 1 6 42:38 22
    6. 14 6 1 7 39:41 19
    7. 13 5 1 7 34:46 16
    8. 14 4 1 9 27:55 13
    9. 13 2 2 9 21:59 8
    10. 14 1 2 11 19:58 5