Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 14200
  • Návštěvy: 1938/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14318
    Týden:
    1938
    Dnes:
    63
    On-line:
    1

    1.kolo

    09.08. 19:00 Jíloviště - Vestec 1:3 (0:2)
    So 10.08. 10:30 Spartak Příbram - Velká Dobrá 2:3 np (2:0)
    So 10.08. 17:00 Votice - Podlesí 1:2 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Klecany - Mníšek 4:3 (1:1)
    So 10.08. 17:00 Dyn. Nelahozeves - Zdice 3:2 np (2:2)
    So 10.08. 17:00 Doksy - Tochovice 1:2 np (0:0)
    So 10.08. 17:00 Libušín - SK Rakovník B 6:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Sedlec-Prčice - Chlumec 1:3 (0:1)

    2.kolo

    16.08. 19:00 Jíloviště - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    So 17.08. 10:30 Vestec - SK Rakovník B 4:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Tochovice - Libušín 4:2 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Chlumec - Dyn. Nelahozeves 4:2 (2:1)
    So 17.08. 17:00 Velká Dobrá - Votice 1:2 (1:0)
    Ne 18.08. 10:30 Podlesí - Klecany 4:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Zdice - Doksy 2:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Mníšek - Sedlec-Prčice 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 10:30 Spartak Příbram - Vestec 2:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Votice - Jíloviště 7:1 (4:0)
    So 24.08. 17:00 Klecany - Velká Dobrá 7:1 (5:1)
    So 24.08. 17:00 Dyn. Nelahozeves - Mníšek 3:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Doksy - Chlumec 3:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Libušín - Zdice 3:1 (2:0)
    Ne 25.08. 10:15 SK Rakovník B - Tochovice 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Sedlec-Prčice - Podlesí 2:1 np (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:30 Vestec - Tochovice 4:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Chlumec - Libušín 1:4 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Velká Dobrá - Sedlec-Prčice 1:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Jíloviště - Klecany 0:5 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Spartak Příbram - Votice 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:30 Podlesí - Dyn. Nelahozeves 3:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Zdice - SK Rakovník B 0:4 (0:1)
    St 18.09. 17:00 Mníšek - Doksy 2:0 (0:0)

    5.kolo

    06.09. 17:30 Doksy - Podlesí 3:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Votice - Vestec 4:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Klecany - Spartak Příbram 6:1 (4:0)
    So 07.09. 17:00 Dyn. Nelahozeves - Velká Dobrá 1:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Libušín - Mníšek 4:3 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Tochovice - Zdice 6:1 (2:1)
    Ne 08.09. 10:15 SK Rakovník B - Chlumec 0:3 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Jíloviště 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:30 Vestec - Zdice 2:0 (2:0)
    So 14.09. 10:30 Spartak Příbram - Sedlec-Prčice 1:3 (1:0)
    So 14.09. 11:00 Chlumec - Tochovice 3:2 np (1:1)
    So 14.09. 16:30 Velká Dobrá - Doksy 3:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Jíloviště - Dyn. Nelahozeves 3:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 Podlesí - Libušín 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Mníšek - SK Rakovník B 3:1 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Votice - Klecany 1:2 np (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Klecany - Vestec 1:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Dyn. Nelahozeves - Spartak Příbram 5:3 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Doksy - Jíloviště 1:3 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Libušín - Velká Dobrá 3:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Tochovice - Mníšek 5:2 (0:1)
    Ne 22.09. 10:15 SK Rakovník B - Podlesí 4:3 np (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Sedlec-Prčice - Votice 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Zdice - Chlumec 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:30 Vestec - Chlumec 3:1 (0:0)
    So 28.09. 10:30 Spartak Příbram - Doksy 1:2 np (1:0)
    So 28.09. 11:00 Votice - Dyn. Nelahozeves 0:3 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Velká Dobrá - SK Rakovník B 4:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Jíloviště - Libušín 1:2 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Klecany - Sedlec-Prčice 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:30 Podlesí - Tochovice 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Mníšek - Zdice 6:2 (3:2)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Dyn. Nelahozeves - Klecany 1:2 np (1:0)
    So 05.10. 16:00 Doksy - Votice 5:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Libušín - Spartak Příbram 3:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Tochovice - Velká Dobrá 5:3 (2:3)
    So 05.10. 16:00 Chlumec - Mníšek 3:1 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 SK Rakovník B - Jíloviště 4:6 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Sedlec-Prčice - Vestec 1:3 (1:2)
    Ne 06.10. 16:00 Zdice - Podlesí 1:7 (1:5)

    10.kolo

    So 12.10. 10:30 Vestec - Mníšek 3:1 (2:0)
    So 12.10. 10:30 Spartak Příbram - SK Rakovník B 7:1 (4:1)
    So 12.10. 15:30 Velká Dobrá - Zdice 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Jíloviště - Tochovice 3:5 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Votice - Libušín 2:1 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Klecany - Doksy 8:1 (4:1)
    Ne 13.10. 10:30 Podlesí - Chlumec 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Sedlec-Prčice - Dyn. Nelahozeves 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Dyn. Nelahozeves - Vestec
    So 19.10. 15:30 Doksy - Sedlec-Prčice
    So 19.10. 15:30 Libušín - Klecany
    So 19.10. 15:30 Tochovice - Spartak Příbram
    So 19.10. 15:30 Chlumec - Velká Dobrá
    Ne 20.10. 10:15 SK Rakovník B - Votice
    Ne 20.10. 15:30 Zdice - Jíloviště
    Ne 20.10. 15:30 Mníšek - Podlesí

    12.kolo

    So 26.10. 10:30 Vestec - Podlesí
    So 26.10. 10:30 Spartak Příbram - Zdice
    So 26.10. 14:30 Velká Dobrá - Mníšek
    So 26.10. 14:30 Jíloviště - Chlumec
    So 26.10. 14:30 Votice - Tochovice
    So 26.10. 14:30 Klecany - SK Rakovník B
    So 26.10. 14:30 Dyn. Nelahozeves - Doksy
    Ne 27.10. 14:30 Sedlec-Prčice - Libušín

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Doksy - Vestec
    So 02.11. 14:00 Libušín - Dyn. Nelahozeves
    So 02.11. 14:00 Tochovice - Klecany
    So 02.11. 14:00 Chlumec - Spartak Příbram
    Ne 03.11. 10:15 SK Rakovník B - Sedlec-Prčice
    Ne 03.11. 10:30 Podlesí - Velká Dobrá
    Ne 03.11. 14:00 Zdice - Votice
    Ne 03.11. 14:00 Mníšek - Jíloviště

    14.kolo

    So 09.11. 10:30 Vestec - Velká Dobrá
    So 09.11. 10:30 Spartak Příbram - Mníšek
    So 09.11. 14:00 Jíloviště - Podlesí
    So 09.11. 14:00 Votice - Chlumec
    So 09.11. 14:00 Klecany - Zdice
    So 09.11. 14:00 Dyn. Nelahozeves - SK Rakovník B
    So 09.11. 14:00 Doksy - Libušín
    Ne 10.11. 14:00 Sedlec-Prčice - Tochovice

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Mníšek - Votice
    So 16.11. 13:30 Libušín - Vestec
    So 16.11. 13:30 Tochovice - Dyn. Nelahozeves
    So 16.11. 13:30 Chlumec - Klecany
    So 16.11. 13:30 Velká Dobrá - Jíloviště
    Ne 17.11. 10:15 SK Rakovník B - Doksy
    Ne 17.11. 10:30 Podlesí - Spartak Příbram
    Ne 17.11. 13:30 Zdice - Sedlec-Prčice
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 7 1 1 1 35:18 24
    2. 10 8 0 0 2 26:13 24
    3. 10 6 2 0 2 35:15 22
    4. 10 6 0 2 2 26:13 20
    5. 10 6 1 0 3 27:18 20
    6. 10 5 1 0 4 22:18 17
    7. 10 5 0 1 4 18:15 16
    8. 10 4 1 1 4 19:21 15
    9. 10 5 0 0 5 22:29 15
    10. 10 4 1 0 5 13:14 14
    11. 10 4 1 0 5 17:21 14
    12. 10 3 1 1 5 17:23 12
    13. 10 3 0 1 6 24:26 10
    14. 10 2 0 2 6 18:25 8
    15. 10 1 1 0 8 14:38 5
    16. 10 1 0 1 8 9:35 4