Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 14188
  • Návštěvy: 190/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Portugalsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1941
    Týden:
    190
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    16.08. 21:30 Famalicao - Rio Ave 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:30 Moreirense - Gil Vicente 3:0 (2:0)
    So 17.08. 20:00 Belenenses - Benfica 0:2 (0:0)
    So 17.08. 22:30 FC Porto - Setúbal 4:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Aves - Marítimo 3:1 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Ferreira - Santa Clara 0:1 (0:1)
    Ne 18.08. 19:30 Guimaraes - Boavista 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 22:00 Sporting - Braga 2:1 (2:0)
    Po 19.08. 21:15 Tondela - Portimonense 1:2 (0:2)

    3.kolo

    23.08. 20:00 Setúbal - Moreirense 0:0 (0:0)
    23.08. 22:15 Rio Ave - Aves 5:1 (2:0)
    So 24.08. 20:00 Benfica - FC Porto 0:2 (0:1)
    So 24.08. 22:30 Boavista - Ferreira 1:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Marítimo - Tondela 2:3 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Santa Clara - Belenenses 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 19:30 Portimonense - Sporting 1:3 (1:2)
    Ne 25.08. 21:30 Gil Vicente - Braga 1:1 (0:1)
    Ne 25.08. 22:00 Guimaraes - Famalicao 1:1 (0:0)

    4.kolo

    30.08. 20:00 Moreirense - Portimonense 1:0 (1:0)
    30.08. 22:15 Belenenses - Boavista 0:1 (0:0)
    So 31.08. 17:30 Aves - Famalicao 2:3 (1:1)
    So 31.08. 17:30 Ferreira - Marítimo 0:1 (0:0)
    So 31.08. 20:00 Sporting - Rio Ave 2:3 (1:1)
    So 31.08. 22:30 Gil Vicente - Setúbal 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Tondela - Santa Clara 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 19:30 FC Porto - Guimaraes 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 22:00 Braga - Benfica 0:4 (0:1)

    1.kolo

    09.08. 21:30 Portimonense - Belenenses 0:0 (0:0)
    So 10.08. 17:30 Santa Clara - Famalicao 0:2 (0:1)
    So 10.08. 20:00 Gil Vicente - FC Porto 2:1 (0:0)
    So 10.08. 22:30 Benfica - Ferreira 5:0 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Boavista - Aves 2:1 (1:1)
    Ne 11.08. 19:30 Marítimo - Sporting 1:1 (1:1)
    Ne 11.08. 22:00 Braga - Moreirense 3:1 (1:0)
    Po 12.08. 21:15 Setúbal - Tondela 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Rio Ave - Guimaraes 1:1 (1:1)

    5.kolo

    13.09. 21:30 Setúbal - Braga 1:0 (0:0)
    So 14.09. 17:30 Famalicao - Ferreira 4:2 (1:0)
    So 14.09. 20:00 Benfica - Gil Vicente 2:0 (1:0)
    So 14.09. 22:30 Guimaraes - Aves 5:1 (2:1)
    Ne 15.09. 17:00 Marítimo - Belenenses 1:3 (0:2)
    Ne 15.09. 17:00 Rio Ave - Tondela 2:4 (1:2)
    Ne 15.09. 17:00 Santa Clara - Moreirense 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 19:00 Portimonense - FC Porto 2:3 (0:2)
    Ne 15.09. 21:00 Boavista - Sporting 1:1 (1:0)

    6.kolo

    20.09. 21:30 Ferreira - Aves 2:1 (0:1)
    So 21.09. 19:00 Belenenses - Rio Ave 0:2 (0:1)
    So 21.09. 21:30 Moreirense - Benfica 1:2 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Gil Vicente - Boavista 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 19:00 Setúbal - Portimonense 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 19:00 Tondela - Guimaraes 1:3 (1:3)
    Ne 22.09. 21:30 FC Porto - Santa Clara 2:0 (2:0)
    Po 23.09. 20:00 Braga - Marítimo 2:2 (0:1)
    Po 23.09. 22:00 Sporting - Famalicao 1:2 (1:0)

    7.kolo

    27.09. 21:30 Boavista - Tondela 0:0 (0:0)
    So 28.09. 17:30 Marítimo - Moreirense 2:1 (0:0)
    So 28.09. 20:00 Benfica - Setúbal 1:0 (0:0)
    So 28.09. 22:30 Famalicao - Belenenses 3:1 (0:1)
    Ne 29.09. 17:00 Guimaraes - Ferreira 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 17:00 Santa Clara - Gil Vicente 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 19:00 Portimonense - Braga 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 21:00 Rio Ave - FC Porto 0:1 (0:1)
    Po 30.09. 21:15 Aves - Sporting 0:1 (0:0)

    8.kolo

    25.10. 21:30 Ferreira - Rio Ave 0:0 (0:0)
    So 26.10. 16:30 Belenenses - Aves 3:2 (2:2)
    So 26.10. 16:30 Gil Vicente - Portimonense 1:1 (1:1)
    So 26.10. 19:00 Setúbal - Marítimo 0:0 (0:0)
    So 26.10. 21:30 Moreirense - Boavista 1:1 (1:0)
    Ne 27.10. 16:00 Tondela - Benfica 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 18:30 FC Porto - Famalicao 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 21:00 Sporting - Guimaraes 3:1 (2:0)
    Po 28.10. 21:15 Braga - Santa Clara 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 16:30 Aves - Tondela 0:1 (0:0)
    St 30.10. 18:00 Rio Ave - Moreirense 1:1 (0:1)
    St 30.10. 19:45 Marítimo - FC Porto 1:1 (1:0)
    St 30.10. 21:00 Guimaraes - Belenenses 5:0 (2:0)
    St 30.10. 21:15 Benfica - Portimonense 4:0 (1:0)
    St 30.10. 22:00 Famalicao - Gil Vicente 2:1 (1:0)
    Čt 31.10. 20:45 Ferreira - Sporting 1:2 (0:1)
    Čt 31.10. 21:15 Boavista - Braga 2:0 (1:0)
    Čt 31.10. 21:15 Santa Clara - Setúbal 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 02.11. 19:00 Benfica - Rio Ave 2:0 (1:0)
    So 02.11. 21:30 Moreirense - Guimaraes 1:1 (0:0)
    Ne 03.11. 16:00 Gil Vicente - Marítimo 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 18:30 Tondela - Sporting 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 21:00 FC Porto - Aves 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 21:15 Braga - Famalicao 2:2 (0:0)
    Po 04.11. 20:00 Belenenses - Ferreira 1:0 (0:0)
    Po 04.11. 22:00 Portimonense - Santa Clara 1:1 (1:0)
    Po 04.11. 22:00 Setúbal - Boavista 1:0 (0:0)

    11.kolo

    08.11. 21:30 Aves - Gil Vicente 1:2 (1:2)
    So 09.11. 16:30 Rio Ave - Setúbal 1:0 (1:0)
    So 09.11. 19:00 Santa Clara - Benfica 1:2 (1:0)
    So 09.11. 21:30 Famalicao - Moreirense 3:3 (2:0)
    Ne 10.11. 16:00 Ferreira - Tondela 1:0 (1:0)
    Ne 10.11. 16:00 Marítimo - Portimonense 1:1 (0:1)
    Ne 10.11. 19:30 Sporting - Belenenses 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 21:00 Guimaraes - Braga 0:2 (0:1)
    Ne 10.11. 22:00 Boavista - FC Porto 0:1 (0:1)

    12.kolo

    29.11. 21:30 Santa Clara - Boavista 1:2 (0:2)
    So 30.11. 16:30 Moreirense - Aves 3:2 (2:1)
    So 30.11. 19:00 Benfica - Marítimo 4:0 (3:0)
    So 30.11. 21:30 Portimonense - Famalicao 2:1 (1:0)
    Ne 01.12. 16:00 Tondela - Belenenses 0:1 (0:0)
    Ne 01.12. 18:30 Setúbal - Guimaraes 1:1 (0:0)
    Ne 01.12. 21:00 Gil Vicente - Sporting 3:1 (1:1)
    Po 02.12. 19:45 Braga - Rio Ave 2:0 (1:0)
    Po 02.12. 21:45 FC Porto - Ferreira 2:0 (1:0)

    13.kolo

    06.12. 21:30 Boavista - Benfica 1:4 (1:1)
    So 07.12. 16:00 Marítimo - Santa Clara 2:2 (1:1)
    So 07.12. 19:00 Famalicao - Tondela 2:3 (1:2)
    So 07.12. 21:30 Aves - Braga 1:0 (1:0)
    Ne 08.12. 16:00 Ferreira - Setúbal 2:3 (0:1)
    Ne 08.12. 16:00 Guimaraes - Portimonense 2:0 (1:0)
    Ne 08.12. 18:30 Sporting - Moreirense 1:0 (0:0)
    Ne 08.12. 21:00 Belenenses - FC Porto 1:1 (1:1)
    Po 09.12. 21:15 Rio Ave - Gil Vicente 1:0 (0:0)

    14.kolo

    13.12. 21:30 Portimonense - Rio Ave 1:1 (0:1)
    So 14.12. 16:30 Marítimo - Boavista 1:0 (1:0)
    So 14.12. 19:00 Benfica - Famalicao 4:0 (1:0)
    So 14.12. 21:30 Setúbal - Aves 1:0 (0:0)
    Ne 15.12. 16:00 Moreirense - Belenenses 2:1 (0:1)
    Ne 15.12. 18:30 Gil Vicente - Guimaraes 2:2 (2:0)
    Ne 15.12. 21:00 Braga - Ferreira 0:1 (0:1)
    Po 16.12. 20:00 Santa Clara - Sporting 0:4 (0:1)
    Po 16.12. 21:15 FC Porto - Tondela 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 04.01. 16:30 Aves - Santa Clara 0:1 (0:0)
    So 04.01. 16:30 Boavista - Portimonense 1:1 (0:0)
    So 04.01. 19:00 Belenenses - Braga 1:7 (1:4)
    So 04.01. 21:30 Guimaraes - Benfica 0:1 (0:1)
    Ne 05.01. 16:00 Ferreira - Moreirense 1:0 (1:0)
    Ne 05.01. 16:00 Rio Ave - Marítimo 0:1 (0:0)
    Ne 05.01. 16:00 Tondela - Gil Vicente 1:1 (1:1)
    Ne 05.01. 18:30 Sporting - FC Porto 1:2 (1:1)
    Ne 05.01. 21:00 Famalicao - Setúbal 3:0 (1:0)

    16.kolo

    10.01. 20:00 Benfica - Aves 2:1 (0:1)
    10.01. 20:00 Santa Clara - Rio Ave 0:1 (0:0)
    10.01. 22:15 Moreirense - FC Porto 2:4 (2:2)
    So 11.01. 16:30 Portimonense - Ferreira 0:0 (0:0)
    So 11.01. 19:00 Boavista - Famalicao 0:1 (0:0)
    So 11.01. 21:30 Setúbal - Sporting 1:3 (0:2)
    Ne 12.01. 16:00 Gil Vicente - Belenenses 2:0 (0:0)
    Ne 12.01. 18:30 Marítimo - Guimaraes 0:0 (0:0)
    Ne 12.01. 21:00 Braga - Tondela 2:1 (0:1)

    17.kolo

    17.01. 20:00 FC Porto - Braga 1:2 (0:1)
    17.01. 22:15 Sporting - Benfica 0:2 (0:0)
    So 18.01. 16:30 Aves - Portimonense 3:0 (0:0)
    So 18.01. 16:30 Guimaraes - Santa Clara 1:0 (0:0)
    So 18.01. 19:00 Tondela - Moreirense 1:1 (0:0)
    So 18.01. 21:30 Belenenses - Setúbal 0:1 (0:1)
    Ne 19.01. 16:00 Ferreira - Gil Vicente 0:0 (0:0)
    Ne 19.01. 18:30 Famalicao - Marítimo 1:1 (0:1)
    Ne 19.01. 21:00 Rio Ave - Boavista 2:0 (2:0)

    18.kolo

    Ne 26.01. 16:00 Belenenses - Portimonense
    Ne 26.01. 16:00 Famalicao - Santa Clara
    Ne 26.01. 16:00 Tondela - Setúbal
    Ne 26.01. 18:30 Ferreira - Benfica
    Ne 26.01. 21:00 Aves - Boavista
    St 29.01. 21:15 Moreirense - Braga
    St 29.01. 21:15 FC Porto - Gil Vicente
    St 29.01. 21:15 Sporting - Marítimo
    St 29.01. 21:15 Guimaraes - Rio Ave

    19.kolo

    Ne 02.02. 17:00 Marítimo - Aves
    Ne 02.02. 17:00 Benfica - Belenenses
    Ne 02.02. 17:00 Rio Ave - Famalicao
    Ne 02.02. 17:00 Setúbal - FC Porto
    Ne 02.02. 17:00 Santa Clara - Ferreira
    Ne 02.02. 17:00 Boavista - Guimaraes
    Ne 02.02. 17:00 Gil Vicente - Moreirense
    Ne 02.02. 17:00 Braga - Sporting
    Ne 02.02. 17:00 Portimonense - Tondela

    20.kolo

    Ne 09.02. 17:00 FC Porto - Benfica
    Ne 09.02. 17:00 Ferreira - Boavista
    Ne 09.02. 17:00 Braga - Gil Vicente
    Ne 09.02. 17:00 Famalicao - Guimaraes
    Ne 09.02. 17:00 Tondela - Marítimo
    Ne 09.02. 17:00 Sporting - Portimonense
    Ne 09.02. 17:00 Aves - Rio Ave
    Ne 09.02. 17:00 Belenenses - Santa Clara
    Ne 09.02. 17:00 Moreirense - Setúbal

    21.kolo

    So 15.02. 17:00 Famalicao - Aves
    So 15.02. 17:00 Boavista - Belenenses
    So 15.02. 17:00 Benfica - Braga
    So 15.02. 17:00 Guimaraes - FC Porto
    So 15.02. 17:00 Marítimo - Ferreira
    So 15.02. 17:00 Setúbal - Gil Vicente
    So 15.02. 17:00 Portimonense - Moreirense
    So 15.02. 17:00 Rio Ave - Sporting
    So 15.02. 17:00 Santa Clara - Tondela

    22.kolo

    Ne 23.02. 17:00 Gil Vicente - Benfica
    Ne 23.02. 17:00 Sporting - Boavista
    Ne 23.02. 17:00 Ferreira - Famalicao
    Ne 23.02. 17:00 Aves - Guimaraes
    Ne 23.02. 17:00 Belenenses - Marítimo
    Ne 23.02. 17:00 FC Porto - Portimonense
    Ne 23.02. 17:00 Tondela - Rio Ave
    Ne 23.02. 17:00 Moreirense - Santa Clara
    Ne 23.02. 17:00 Braga - Setúbal

    23.kolo

    Ne 01.03. 17:00 Rio Ave - Belenenses
    Ne 01.03. 17:00 Marítimo - Braga
    Ne 01.03. 17:00 Santa Clara - FC Porto
    Ne 01.03. 17:00 Aves - Ferreira
    Ne 01.03. 17:00 Boavista - Gil Vicente
    Ne 01.03. 17:00 Benfica - Moreirense
    Ne 01.03. 17:00 Portimonense - Setúbal
    Ne 01.03. 17:00 Famalicao - Sporting
    Ne 01.03. 17:00 Guimaraes - Tondela

    24.kolo

    Ne 08.03. 17:00 Sporting - Aves
    Ne 08.03. 17:00 Setúbal - Benfica
    Ne 08.03. 17:00 Tondela - Boavista
    Ne 08.03. 17:00 Belenenses - Famalicao
    Ne 08.03. 17:00 Ferreira - Guimaraes
    Ne 08.03. 17:00 Moreirense - Marítimo
    Ne 08.03. 17:00 Braga - Portimonense
    Ne 08.03. 17:00 FC Porto - Rio Ave
    Ne 08.03. 17:00 Gil Vicente - Santa Clara

    25.kolo

    Ne 15.03. 17:00 Aves - Belenenses
    Ne 15.03. 17:00 Santa Clara - Braga
    Ne 15.03. 17:00 Famalicao - FC Porto
    Ne 15.03. 17:00 Rio Ave - Ferreira
    Ne 15.03. 17:00 Portimonense - Gil Vicente
    Ne 15.03. 17:00 Boavista - Moreirense
    Ne 15.03. 17:00 Marítimo - Setúbal
    Ne 15.03. 17:00 Guimaraes - Sporting
    Ne 15.03. 17:00 Benfica - Tondela

    26.kolo

    Ne 22.03. 17:00 Tondela - Aves
    Ne 22.03. 17:00 Portimonense - Benfica
    Ne 22.03. 17:00 Braga - Boavista
    Ne 22.03. 17:00 Gil Vicente - Famalicao
    Ne 22.03. 17:00 Sporting - Ferreira
    Ne 22.03. 17:00 Belenenses - Guimaraes
    Ne 22.03. 17:00 FC Porto - Marítimo
    Ne 22.03. 17:00 Moreirense - Rio Ave
    Ne 22.03. 17:00 Setúbal - Santa Clara

    27.kolo

    Ne 05.04. 17:00 Ferreira - Belenenses
    Ne 05.04. 17:00 Rio Ave - Benfica
    Ne 05.04. 17:00 Famalicao - Braga
    Ne 05.04. 17:00 Aves - FC Porto
    Ne 05.04. 17:00 Marítimo - Gil Vicente
    Ne 05.04. 17:00 Guimaraes - Moreirense
    Ne 05.04. 17:00 Santa Clara - Portimonense
    Ne 05.04. 17:00 Boavista - Setúbal
    Ne 05.04. 17:00 Sporting - Tondela

    28.kolo

    So 11.04. 17:00 Gil Vicente - Aves
    So 11.04. 17:00 FC Porto - Boavista
    So 11.04. 17:00 Moreirense - Famalicao
    So 11.04. 17:00 Tondela - Ferreira
    So 11.04. 17:00 Braga - Guimaraes
    So 11.04. 17:00 Portimonense - Marítimo
    So 11.04. 17:00 Setúbal - Rio Ave
    So 11.04. 17:00 Benfica - Santa Clara
    So 11.04. 17:00 Belenenses - Sporting

    29.kolo

    Ne 19.04. 17:00 Marítimo - Benfica
    Ne 19.04. 17:00 Rio Ave - Braga
    Ne 19.04. 17:00 Ferreira - FC Porto
    Ne 19.04. 17:00 Sporting - Gil Vicente
    Ne 19.04. 17:00 Aves - Moreirense
    Ne 19.04. 17:00 Famalicao - Portimonense
    Ne 19.04. 17:00 Boavista - Santa Clara
    Ne 19.04. 17:00 Guimaraes - Setúbal
    Ne 19.04. 17:00 Belenenses - Tondela

    30.kolo

    St 22.04. 17:00 Braga - Aves
    St 22.04. 17:00 FC Porto - Belenenses
    St 22.04. 17:00 Benfica - Boavista
    St 22.04. 17:00 Tondela - Famalicao
    St 22.04. 17:00 Setúbal - Ferreira
    St 22.04. 17:00 Portimonense - Guimaraes
    St 22.04. 17:00 Santa Clara - Marítimo
    St 22.04. 17:00 Gil Vicente - Rio Ave
    St 22.04. 17:00 Moreirense - Sporting

    31.kolo

    Ne 26.04. 17:00 Famalicao - Benfica
    Ne 26.04. 17:00 Ferreira - Braga
    Ne 26.04. 17:00 Tondela - FC Porto
    Ne 26.04. 17:00 Guimaraes - Gil Vicente
    Ne 26.04. 17:00 Boavista - Marítimo
    Ne 26.04. 17:00 Belenenses - Moreirense
    Ne 26.04. 17:00 Rio Ave - Portimonense
    Ne 26.04. 17:00 Sporting - Santa Clara
    Ne 26.04. 17:00 Aves - Setúbal

    32.kolo

    Ne 03.05. 17:00 Santa Clara - Aves
    Ne 03.05. 17:00 Braga - Belenenses
    Ne 03.05. 17:00 Portimonense - Boavista
    Ne 03.05. 17:00 Setúbal - Famalicao
    Ne 03.05. 17:00 Moreirense - Ferreira
    Ne 03.05. 17:00 Benfica - Guimaraes
    Ne 03.05. 17:00 Marítimo - Rio Ave
    Ne 03.05. 17:00 FC Porto - Sporting
    Ne 03.05. 17:00 Gil Vicente - Tondela

    33.kolo

    Ne 10.05. 17:00 Aves - Benfica
    Ne 10.05. 17:00 Famalicao - Boavista
    Ne 10.05. 17:00 Tondela - Braga
    Ne 10.05. 17:00 Belenenses - Gil Vicente
    Ne 10.05. 17:00 Guimaraes - Marítimo
    Ne 10.05. 17:00 FC Porto - Moreirense
    Ne 10.05. 17:00 Ferreira - Portimonense
    Ne 10.05. 17:00 Rio Ave - Santa Clara
    Ne 10.05. 17:00 Sporting - Setúbal

    34.kolo

    Ne 17.05. 17:00 Portimonense - Aves
    Ne 17.05. 17:00 Setúbal - Belenenses
    Ne 17.05. 17:00 Marítimo - Famalicao
    Ne 17.05. 17:00 Braga - FC Porto
    Ne 17.05. 17:00 Gil Vicente - Ferreira
    Ne 17.05. 17:00 Santa Clara - Guimaraes
    Ne 17.05. 17:00 Boavista - Rio Ave
    Ne 17.05. 17:00 Benfica - Sporting
    Ne 17.05. 17:00 Moreirense - Tondela
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 17 16 0 1 42:6 48
    2. 17 13 2 2 35:11 41
    3. 17 9 4 4 31:26 31
    4. 17 9 2 6 28:20 29
    5. 17 8 3 6 27:20 27
    6. 17 6 7 4 25:18 25
    7. 17 7 4 6 20:17 25
    8. 17 5 7 5 17:17 22
    9. 17 5 7 5 10:16 22
    10. 17 5 5 7 17:21 20
    11. 17 4 8 5 17:24 20
    12. 17 4 7 6 13:17 19
    13. 17 4 6 7 21:25 18
    14. 17 4 5 8 11:20 17
    15. 17 4 4 9 11:22 16
    16. 17 4 3 10 12:31 15
    17. 17 2 8 7 12:24 14
    18. 17 3 0 14 19:33 9