Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 14180
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    940
    Týden:
    51
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    16.08. 17:00 Kájov - Český Krumlov B 3:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Horní Planá - FC Lipno 4:5 np (1:3)
    So 17.08. 17:00 Přídolí - Horní Dvořiště 3:4 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Větřní B - Křemže 3:4 np (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Holubov - Malonty 3:2 np (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Nová Ves-Brloh - Vyšší Brod 7:3 (3:2)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Křemže - Nová Ves-Brloh 0:1 np (0:0)
    So 24.08. 17:00 Malonty - Větřní B 4:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 FC Lipno - Přídolí 6:1 (4:1)
    Ne 25.08. 13:30 Horní Dvořiště - Holubov 3:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Český Krumlov B - Horní Planá 5:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Kaplice B - Kájov 6:4 (1:1)

    4.kolo

    30.08. 00:00 Český Krumlov B - Kaplice B 1:2 np (0:1)
    So 31.08. 17:00 Horní Planá - Přídolí 9:1 (5:0)
    So 31.08. 17:00 Nová Ves-Brloh - Malonty 5:3 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Kájov - Vyšší Brod 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 13:30 Větřní B - Horní Dvořiště 4:1 (2:1)
    Ne 01.09. 17:00 Holubov - FC Lipno 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 07.09. 13:30 Horní Dvořiště - Nová Ves-Brloh 1:5 (0:3)
    So 07.09. 17:00 Vyšší Brod - Český Krumlov B 1:3 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Křemže - Kájov 1:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 FC Lipno - Větřní B 4:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Přídolí - Holubov 4:6 (1:4)
    Ne 08.09. 17:00 Kaplice B - Horní Planá 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 16:30 Horní Planá - Holubov 5:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Větřní B - Přídolí 5:1 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Nová Ves-Brloh - FC Lipno 3:2 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Kájov - Malonty 2:1 np (1:0)
    So 14.09. 16:30 Kaplice B - Vyšší Brod 11:2 (4:0)
    Ne 15.09. 16:30 Český Krumlov B - Křemže 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 13:00 Horní Dvořiště - Kájov 2:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Vyšší Brod - Horní Planá 3:6 (2:2)
    So 21.09. 16:30 Malonty - Český Krumlov B 7:2 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Přídolí - Nová Ves-Brloh 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Křemže - Kaplice B 0:5 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Holubov - Větřní B 2:3 np (2:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Horní Planá - Větřní B 1:2 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Kájov - FC Lipno 3:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Kaplice B - Malonty 4:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Vyšší Brod - Křemže 2:3 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Nová Ves-Brloh - Holubov 2:4 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Český Krumlov B - Horní Dvořiště 4:2 (2:1)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Křemže - Horní Planá 2:4 (2:2)
    So 05.10. 16:00 Malonty - Vyšší Brod 4:2 (3:2)
    So 05.10. 16:00 FC Lipno - Český Krumlov B 2:3 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Přídolí - Kájov 0:7 (0:5)
    Ne 06.10. 12:30 Horní Dvořiště - Kaplice B 2:3 (0:0)
    Ne 06.10. 12:30 Větřní B - Nová Ves-Brloh 1:2 np (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Horní Planá - Nová Ves-Brloh 2:1 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Kájov - Holubov 4:1 (4:0)
    So 12.10. 15:30 Kaplice B - FC Lipno 4:1 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Vyšší Brod - Horní Dvořiště 0:3 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Křemže - Malonty 6:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Český Krumlov B - Přídolí 6:0 (3:0)

    11.kolo

    So 19.10. 12:00 Horní Dvořiště - Křemže 1:2 (0:1)
    So 19.10. 13:30 Větřní B - Kájov 2:6 (0:3)
    So 19.10. 15:30 Malonty - Horní Planá 0:4 (0:1)
    So 19.10. 15:30 FC Lipno - Vyšší Brod 5:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Přídolí - Kaplice B 1:8 (0:4)
    Ne 20.10. 15:30 Holubov - Český Krumlov B 0:5 (0:2)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Kájov - Nová Ves-Brloh 1:3 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Vyšší Brod - Přídolí 3:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Křemže - FC Lipno 4:2 (3:2)
    Ne 27.10. 14:30 Český Krumlov B - Větřní B 6:0 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Kaplice B - Holubov 2:1 np (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Malonty - Horní Dvořiště 5:2 (2:0)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Horní Dvořiště - Horní Planá 2:3 np (1:2)
    So 02.11. 14:00 FC Lipno - Malonty 5:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Přídolí - Křemže 2:3 np (2:1)
    So 02.11. 14:00 Nová Ves-Brloh - Český Krumlov B 3:4 np (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Holubov - Vyšší Brod 6:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Větřní B - Kaplice B 1:2 (0:2)

    1.kolo

    08.11. 14:00 Kájov - Horní Planá 3:1 (1:1)
    So 09.11. 10:30 Horní Dvořiště - FC Lipno 1:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Vyšší Brod - Větřní B 3:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Křemže - Holubov 2:1 np (0:0)
    So 09.11. 14:00 Malonty - Přídolí 11:0 (6:0)
    Ne 10.11. 14:00 Kaplice B - Nová Ves-Brloh 5:0 (0:0)

    15.kolo

    So 21.03. 00:00 FC Lipno - Horní Planá
    So 21.03. 00:00 Horní Dvořiště - Přídolí
    So 21.03. 00:00 Malonty - Holubov
    So 21.03. 00:00 Křemže - Větřní B
    So 21.03. 00:00 Vyšší Brod - Nová Ves-Brloh
    So 21.03. 00:00 Český Krumlov B - Kájov

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Horní Planá - Český Krumlov B
    So 28.03. 00:00 Kájov - Kaplice B
    So 28.03. 00:00 Nová Ves-Brloh - Křemže
    So 28.03. 00:00 Větřní B - Malonty
    So 28.03. 00:00 Holubov - Horní Dvořiště
    So 28.03. 00:00 Přídolí - FC Lipno

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Přídolí - Horní Planá
    So 04.04. 00:00 FC Lipno - Holubov
    So 04.04. 00:00 Horní Dvořiště - Větřní B
    So 04.04. 00:00 Malonty - Nová Ves-Brloh
    So 04.04. 00:00 Vyšší Brod - Kájov
    So 04.04. 00:00 Kaplice B - Český Krumlov B

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Horní Planá - Kaplice B
    So 11.04. 00:00 Český Krumlov B - Vyšší Brod
    So 11.04. 00:00 Kájov - Křemže
    So 11.04. 00:00 Nová Ves-Brloh - Horní Dvořiště
    So 11.04. 00:00 Větřní B - FC Lipno
    So 11.04. 00:00 Holubov - Přídolí

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Holubov - Horní Planá
    So 18.04. 00:00 Přídolí - Větřní B
    So 18.04. 00:00 FC Lipno - Nová Ves-Brloh
    So 18.04. 00:00 Malonty - Kájov
    So 18.04. 00:00 Křemže - Český Krumlov B
    So 18.04. 00:00 Vyšší Brod - Kaplice B

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Horní Planá - Vyšší Brod
    So 25.04. 00:00 Kaplice B - Křemže
    So 25.04. 00:00 Český Krumlov B - Malonty
    So 25.04. 00:00 Kájov - Horní Dvořiště
    So 25.04. 00:00 Nová Ves-Brloh - Přídolí
    So 25.04. 00:00 Větřní B - Holubov

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Větřní B - Horní Planá
    So 02.05. 00:00 Holubov - Nová Ves-Brloh
    So 02.05. 00:00 FC Lipno - Kájov
    So 02.05. 00:00 Horní Dvořiště - Český Krumlov B
    So 02.05. 00:00 Malonty - Kaplice B
    So 02.05. 00:00 Křemže - Vyšší Brod

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Horní Planá - Křemže
    So 09.05. 00:00 Vyšší Brod - Malonty
    So 09.05. 00:00 Kaplice B - Horní Dvořiště
    So 09.05. 00:00 Český Krumlov B - FC Lipno
    So 09.05. 00:00 Kájov - Přídolí
    So 09.05. 00:00 Nová Ves-Brloh - Větřní B

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Nová Ves-Brloh - Horní Planá
    So 16.05. 00:00 Holubov - Kájov
    So 16.05. 00:00 Přídolí - Český Krumlov B
    So 16.05. 00:00 FC Lipno - Kaplice B
    So 16.05. 00:00 Horní Dvořiště - Vyšší Brod
    So 16.05. 00:00 Malonty - Křemže

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Horní Planá - Malonty
    So 23.05. 00:00 Křemže - Horní Dvořiště
    So 23.05. 00:00 Vyšší Brod - FC Lipno
    So 23.05. 00:00 Kaplice B - Přídolí
    So 23.05. 00:00 Český Krumlov B - Holubov
    So 23.05. 00:00 Kájov - Větřní B

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Nová Ves-Brloh - Kájov
    So 30.05. 00:00 Větřní B - Český Krumlov B
    So 30.05. 00:00 Holubov - Kaplice B
    So 30.05. 00:00 Přídolí - Vyšší Brod
    So 30.05. 00:00 FC Lipno - Křemže
    So 30.05. 00:00 Horní Dvořiště - Malonty

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Horní Planá - Horní Dvořiště
    So 06.06. 00:00 Malonty - FC Lipno
    So 06.06. 00:00 Křemže - Přídolí
    So 06.06. 00:00 Vyšší Brod - Holubov
    So 06.06. 00:00 Kaplice B - Větřní B
    So 06.06. 00:00 Český Krumlov B - Nová Ves-Brloh

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Horní Planá - Kájov
    So 13.06. 00:00 Nová Ves-Brloh - Kaplice B
    So 13.06. 00:00 Větřní B - Vyšší Brod
    So 13.06. 00:00 Holubov - Křemže
    So 13.06. 00:00 Přídolí - Malonty
    So 13.06. 00:00 FC Lipno - Horní Dvořiště
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 9 2 0 1 51:16 31
    2. 12 8 1 1 2 41:20 27
    3. 12 8 1 0 3 38:18 26
    4. 12 7 1 1 3 41:24 24
    5. 12 6 2 1 3 32:25 23
    6. 12 6 1 0 5 38:26 20
    7. 12 4 3 1 4 24:27 19
    8. 12 5 0 2 5 40:34 17
    9. 12 3 1 3 5 26:32 14
    10. 12 4 0 1 7 24:33 13
    11. 12 3 1 2 6 23:34 13
    12. 12 2 0 0 10 19:54 6
    13. 12 0 0 1 11 15:69 1