Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 14171
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nový Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1516
    Týden:
    77
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:00 Lubina - Mankovice 4:3 (2:2)
    So 10.08. 17:00 Bystré - Hodslavice 2:3 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Bludovice - Hostašovice 4:1 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Olbramice - Zbyslavice 1:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Sedlnice - Bartošovice 4:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Fulnek B - Štramberk 0:3 (0:3)
    St 11.09. 17:00 Bravantice - Petřvald n.M. B 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 17.08. 16:00 Hodslavice - Hostašovice 2:3 np (1:0)
    So 17.08. 16:00 Bartošovice - Fulnek B 1:8 (0:7)
    So 17.08. 17:00 Štramberk - Bravantice 3:6 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Bludovice - Olbramice 1:5 (1:1)
    Ne 18.08. 14:00 Mankovice - Sedlnice 3:5 (2:3)
    Ne 18.08. 17:00 Petřvald n.M. B - Bystré 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Zbyslavice - Lubina 5:2 (2:2)

    4.kolo

    So 24.08. 16:00 Lubina - Bludovice 3:0 (0:0)
    So 24.08. 16:00 Hodslavice - Petřvald n.M. B 5:4 np (2:1)
    So 24.08. 17:00 Bravantice - Bartošovice 4:3 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Olbramice - Hostašovice 3:6 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Sedlnice - Zbyslavice 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Fulnek B - Mankovice 5:4 (4:1)
    Ne 25.08. 17:00 Bystré - Štramberk 3:2 np (1:1)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Bartošovice - Bystré 1:3 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Štramberk - Hodslavice 5:0 (4:0)
    Ne 01.09. 13:30 Mankovice - Bravantice 2:5 (1:3)
    Ne 01.09. 16:30 Petřvald n.M. B - Hostašovice 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Zbyslavice - Fulnek B 4:1 (3:1)
    Ne 01.09. 16:30 Bludovice - Sedlnice 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Olbramice - Lubina 4:3 (2:2)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Hostašovice - Lubina 0:1 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Bravantice - Zbyslavice 4:1 (2:1)
    So 07.09. 16:00 Bystré - Mankovice 5:1 (2:1)
    So 07.09. 16:00 Hodslavice - Bartošovice 4:1 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Sedlnice - Olbramice 9:0 (4:0)
    Ne 08.09. 16:00 Fulnek B - Bludovice 4:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Petřvald n.M. B - Štramberk 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Štramberk - Hostašovice 6:1 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Bartošovice - Petřvald n.M. B 3:1 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Mankovice - Hodslavice 0:1 np (0:0)
    So 14.09. 16:00 Bludovice - Bravantice 3:2 np (2:2)
    So 14.09. 16:00 Lubina - Sedlnice 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Zbyslavice - Bystré 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Fulnek B - Olbramice 3:4 (0:2)

    8.kolo

    So 21.09. 16:00 Hostašovice - Sedlnice 1:3 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Bravantice - Olbramice 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Bystré - Bludovice 1:2 np (1:0)
    So 21.09. 16:00 Hodslavice - Zbyslavice 1:2 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Štramberk - Bartošovice 2:1 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 Fulnek B - Lubina 5:1 (2:1)
    Ne 22.09. 16:00 Petřvald n.M. B - Mankovice 3:4 (0:2)

    9.kolo

    So 28.09. 13:00 Bravantice - Lubina 2:3 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Mankovice - Štramberk 1:4 (1:2)
    So 28.09. 15:30 Bludovice - Hodslavice 0:4 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Bartošovice - Hostašovice 5:2 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Zbyslavice - Petřvald n.M. B 2:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Olbramice - Bystré 3:2 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Sedlnice - Fulnek B 2:1 np (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Hostašovice - Fulnek B 3:2 np (0:1)
    So 05.10. 15:00 Bravantice - Sedlnice 2:3 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Bystré - Lubina 2:3 np (0:1)
    So 05.10. 15:00 Hodslavice - Olbramice 1:2 np (1:1)
    So 05.10. 15:00 Štramberk - Zbyslavice 7:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Petřvald n.M. B - Bludovice 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Bartošovice - Mankovice 6:3 (4:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Mankovice - Hostašovice 1:7 (1:3)
    So 12.10. 15:00 Bludovice - Štramberk 1:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Lubina - Hodslavice 0:1 np (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Zbyslavice - Bartošovice 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Olbramice - Petřvald n.M. B 4:3 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Sedlnice - Bystré 5:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Fulnek B - Bravantice 2:3 (1:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Hostašovice - Bravantice 0:1 (0:0)
    So 19.10. 14:00 Bystré - Fulnek B 4:2 (3:0)
    So 19.10. 14:00 Hodslavice - Sedlnice 2:0 (2:0)
    So 19.10. 14:00 Štramberk - Olbramice 6:2 (3:1)
    So 19.10. 14:00 Bartošovice - Bludovice 2:1 (0:0)
    So 19.10. 14:00 Mankovice - Zbyslavice 4:1 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Petřvald n.M. B - Lubina 2:1 (2:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Bludovice - Mankovice 2:1 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Lubina - Štramberk 0:2 (0:0)
    So 26.10. 14:00 Bravantice - Bystré 4:3 (3:1)
    Ne 27.10. 14:00 Zbyslavice - Hostašovice 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Olbramice - Bartošovice 5:2 (4:2)
    Ne 27.10. 14:00 Sedlnice - Petřvald n.M. B 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Fulnek B - Hodslavice 2:3 (2:2)

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Bystré - Hostašovice 3:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Hodslavice - Bravantice 3:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Štramberk - Sedlnice 4:3 np (1:3)
    So 02.11. 14:00 Bartošovice - Lubina 4:3 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Mankovice - Olbramice 1:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Zbyslavice - Bludovice 1:2 np (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Petřvald n.M. B - Fulnek B 2:0

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Hostašovice - Bludovice
    So 21.03. 15:00 Mankovice - Lubina
    So 21.03. 15:00 Bartošovice - Sedlnice
    So 21.03. 15:00 Štramberk - Fulnek B
    So 21.03. 15:00 Hodslavice - Bystré
    Ne 22.03. 15:00 Zbyslavice - Olbramice
    Ne 22.03. 15:00 Petřvald n.M. B - Bravantice

    16.kolo

    So 28.03. 15:30 Hostašovice - Hodslavice
    So 28.03. 15:30 Bystré - Petřvald n.M. B
    So 28.03. 15:30 Bravantice - Štramberk
    So 28.03. 15:30 Lubina - Zbyslavice
    Ne 29.03. 15:30 Fulnek B - Bartošovice
    Ne 29.03. 15:30 Sedlnice - Mankovice
    Ne 29.03. 15:30 Olbramice - Bludovice

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Hostašovice - Olbramice
    So 04.04. 15:30 Bludovice - Lubina
    So 04.04. 15:30 Mankovice - Fulnek B
    So 04.04. 15:30 Bartošovice - Bravantice
    So 04.04. 15:30 Štramberk - Bystré
    Ne 05.04. 15:30 Zbyslavice - Sedlnice
    Ne 05.04. 15:30 Petřvald n.M. B - Hodslavice

    18.kolo

    So 11.04. 16:00 Hostašovice - Petřvald n.M. B
    So 11.04. 16:00 Hodslavice - Štramberk
    So 11.04. 16:00 Bystré - Bartošovice
    So 11.04. 16:00 Bravantice - Mankovice
    So 11.04. 16:00 Lubina - Olbramice
    Ne 12.04. 16:00 Fulnek B - Zbyslavice
    Ne 12.04. 16:00 Sedlnice - Bludovice

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Lubina - Hostašovice
    So 18.04. 16:00 Bludovice - Fulnek B
    So 18.04. 16:00 Mankovice - Bystré
    So 18.04. 16:00 Bartošovice - Hodslavice
    So 18.04. 16:00 Štramberk - Petřvald n.M. B
    Ne 19.04. 16:00 Olbramice - Sedlnice
    Ne 19.04. 16:00 Zbyslavice - Bravantice

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Hodslavice - Mankovice
    So 25.04. 16:30 Hostašovice - Štramberk
    So 25.04. 16:30 Bystré - Zbyslavice
    So 25.04. 16:30 Bravantice - Bludovice
    Ne 26.04. 16:30 Petřvald n.M. B - Bartošovice
    Ne 26.04. 16:30 Olbramice - Fulnek B
    Ne 26.04. 16:30 Sedlnice - Lubina

    21.kolo

    So 02.05. 16:00 Lubina - Fulnek B
    So 02.05. 16:00 Bartošovice - Štramberk
    So 02.05. 16:30 Bludovice - Bystré
    So 02.05. 16:30 Mankovice - Petřvald n.M. B
    Ne 03.05. 16:30 Sedlnice - Hostašovice
    Ne 03.05. 16:30 Olbramice - Bravantice
    Ne 03.05. 16:30 Zbyslavice - Hodslavice

    22.kolo

    So 09.05. 16:00 Hodslavice - Bludovice
    So 09.05. 16:30 Hostašovice - Bartošovice
    So 09.05. 16:30 Štramberk - Mankovice
    So 09.05. 16:30 Bystré - Olbramice
    So 09.05. 16:30 Lubina - Bravantice
    Ne 10.05. 16:30 Petřvald n.M. B - Zbyslavice
    Ne 10.05. 16:30 Fulnek B - Sedlnice

    23.kolo

    So 16.05. 16:00 Lubina - Bystré
    So 16.05. 17:00 Bludovice - Petřvald n.M. B
    So 16.05. 17:00 Mankovice - Bartošovice
    Ne 17.05. 17:00 Fulnek B - Hostašovice
    Ne 17.05. 17:00 Sedlnice - Bravantice
    Ne 17.05. 17:00 Olbramice - Hodslavice
    Ne 17.05. 17:00 Zbyslavice - Štramberk

    24.kolo

    So 23.05. 16:00 Bartošovice - Zbyslavice
    So 23.05. 16:00 Hodslavice - Lubina
    So 23.05. 17:00 Hostašovice - Mankovice
    So 23.05. 17:00 Štramberk - Bludovice
    So 23.05. 17:00 Bystré - Sedlnice
    So 23.05. 17:00 Bravantice - Fulnek B
    Ne 24.05. 17:00 Petřvald n.M. B - Olbramice

    25.kolo

    So 30.05. 16:00 Lubina - Petřvald n.M. B
    So 30.05. 17:00 Bravantice - Hostašovice
    So 30.05. 17:00 Bludovice - Bartošovice
    Ne 31.05. 17:00 Fulnek B - Bystré
    Ne 31.05. 17:00 Sedlnice - Hodslavice
    Ne 31.05. 17:00 Olbramice - Štramberk
    Ne 31.05. 17:00 Zbyslavice - Mankovice

    26.kolo

    So 06.06. 16:00 Bartošovice - Olbramice
    So 06.06. 16:00 Hodslavice - Fulnek B
    So 06.06. 17:00 Hostašovice - Zbyslavice
    So 06.06. 17:00 Mankovice - Bludovice
    So 06.06. 17:00 Štramberk - Lubina
    So 06.06. 17:00 Bystré - Bravantice
    Ne 07.06. 17:00 Petřvald n.M. B - Sedlnice

    14.kolo

    So 13.06. 16:00 Lubina - Bartošovice
    So 13.06. 17:00 Hostašovice - Bystré
    So 13.06. 17:00 Bravantice - Hodslavice
    So 13.06. 17:00 Bludovice - Zbyslavice
    Ne 14.06. 17:00 Fulnek B - Petřvald n.M. B
    Ne 14.06. 17:00 Sedlnice - Štramberk
    Ne 14.06. 17:00 Olbramice - Mankovice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 9 1 1 2 47:21 30
    2. 13 9 0 1 3 39:27 28
    3. 13 8 1 1 3 39:20 27
    4. 13 6 3 2 2 27:19 26
    5. 13 8 0 1 4 26:23 25
    6. 13 7 1 0 5 35:41 23
    7. 13 7 0 1 5 29:27 22
    8. 13 4 1 2 6 28:27 16
    9. 13 4 1 1 7 24:31 15
    10. 13 3 3 0 7 16:31 15
    11. 13 5 0 0 8 29:44 15
    12. 13 4 0 2 7 35:34 14
    13. 13 2 2 0 9 24:34 10
    14. 13 2 0 1 10 28:50 7