Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 14149
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    574
    Týden:
    27
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Syrovátka - Stěžery B 3:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Jeníkovice - Malšova Lhota B 3:4 (3:1)
    So 10.08. 17:00 Nechanice - Nový HK B 3:3 (0:3)
    Ne 11.08. 17:00 Lhota p. L. B - OHK Kratonohy 0:7 (0:4)

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 OHK Kratonohy - Nový HK B 8:2 (3:2)
    So 17.08. 17:00 Stěžery B - Jeníkovice 7:2 (2:0)
    Ne 18.08. 10:00 Malšova Lhota B - Nechanice 3:5 (3:1)
    Ne 18.08. 17:00 Lhota p. L. B - Syrovátka 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Syrovátka - OHK Kratonohy 0:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Lhota p. L. B - Jeníkovice 2:4 (1:3)
    So 24.08. 17:00 Nechanice - Stěžery B 4:2 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Nový HK B - Malšova Lhota B 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 OHK Kratonohy - Malšova Lhota B 7:5 (3:3)
    So 31.08. 17:00 Stěžery B - Nový HK B 2:2 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Lhota p. L. B - Nechanice 1:7 (0:3)
    So 31.08. 17:00 Syrovátka - Jeníkovice 4:1 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Jeníkovice - OHK Kratonohy 3:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Nechanice - Syrovátka 6:1 (2:1)
    Ne 08.09. 10:00 Malšova Lhota B - Stěžery B 2:3 (1:2)
    Ne 08.09. 17:00 Nový HK B - Lhota p. L. B 8:0 (3:0)

    6.kolo

    So 14.09. 15:00 OHK Kratonohy - Stěžery B 4:1 (2:1)
    So 14.09. 17:00 Syrovátka - Nový HK B 6:1 (3:1)
    So 14.09. 17:00 Jeníkovice - Nechanice 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 17:00 Lhota p. L. B - Malšova Lhota B 2:2 (2:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Nechanice - OHK Kratonohy 1:7 (0:2)
    Ne 22.09. 10:00 Malšova Lhota B - Syrovátka 1:5 (0:3)
    Ne 22.09. 16:30 Nový HK B - Jeníkovice 3:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Stěžery B - Lhota p. L. B 0:1 (0:1)

    8.kolo

    Ne 29.09. 10:00 Malšova Lhota B - Jeníkovice 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:30 OHK Kratonohy - Lhota p. L. B 2:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Stěžery B - Syrovátka 0:3 (0:1)
    Ne 29.09. 16:30 Nový HK B - Nechanice 7:0 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 13:00 Nechanice - Malšova Lhota B 2:7 (2:3)
    So 05.10. 16:00 Jeníkovice - Stěžery B 1:3 (1:2)
    So 05.10. 16:00 Syrovátka - Lhota p. L. B 7:1 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Nový HK B - OHK Kratonohy 3:2

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 OHK Kratonohy - Syrovátka 3:1 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Jeníkovice - Lhota p. L. B 10:1 (7:0)
    Ne 13.10. 10:00 Malšova Lhota B - Nový HK B 1:4 (0:3)
    Ne 13.10. 15:30 Stěžery B - Nechanice 2:3 (2:2)

    11.kolo

    So 19.10. 12:30 Nechanice - Lhota p. L. B 6:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Jeníkovice - Syrovátka 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Malšova Lhota B - OHK Kratonohy 3:3 (3:1)
    Ne 20.10. 15:30 Nový HK B - Stěžery B 5:0 (1:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Syrovátka - Nechanice 4:2 (3:1)
    Ne 27.10. 14:30 OHK Kratonohy - Jeníkovice 7:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Lhota p. L. B - Nový HK B 3:5 (2:3)
    Ne 27.10. 14:30 Stěžery B - Malšova Lhota B 4:2 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Nechanice - Jeníkovice 8:2 (4:1)
    Ne 03.11. 10:00 Malšova Lhota B - Lhota p. L. B 1:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Stěžery B - OHK Kratonohy 3:7 (0:3)
    Ne 03.11. 14:00 Nový HK B - Syrovátka 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 OHK Kratonohy - Nechanice 2:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Jeníkovice - Nový HK B 0:4 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Syrovátka - Malšova Lhota B 8:3 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Lhota p. L. B - Stěžery B 2:3 (0:2)

    27.kolo

    So 21.03. 13:00 Nechanice - Jeníkovice
    So 21.03. 15:00 Stěžery B - OHK Kratonohy
    So 21.03. 15:00 Malšova Lhota B - Lhota p. L. B
    Ne 22.03. 15:00 Nový HK B - Syrovátka

    15.kolo

    So 28.03. 15:00 Syrovátka - Stěžery B
    So 28.03. 15:00 Jeníkovice - Malšova Lhota B
    So 28.03. 15:00 Nechanice - Nový HK B
    Ne 29.03. 15:00 Lhota p. L. B - OHK Kratonohy

    16.kolo

    So 04.04. 16:30 OHK Kratonohy - Nový HK B
    Ne 05.04. 10:00 Malšova Lhota B - Nechanice
    Ne 05.04. 16:30 Stěžery B - Jeníkovice
    Ne 05.04. 16:30 Lhota p. L. B - Syrovátka

    17.kolo

    So 11.04. 16:30 Syrovátka - OHK Kratonohy
    So 11.04. 16:30 Lhota p. L. B - Jeníkovice
    So 11.04. 16:30 Nechanice - Stěžery B
    Ne 12.04. 16:30 Nový HK B - Malšova Lhota B

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 OHK Kratonohy - Malšova Lhota B
    So 18.04. 17:00 Lhota p. L. B - Nechanice
    So 18.04. 17:00 Syrovátka - Jeníkovice
    Ne 19.04. 17:00 Stěžery B - Nový HK B

    19.kolo

    So 25.04. 17:00 Jeníkovice - OHK Kratonohy
    So 25.04. 17:00 Nechanice - Syrovátka
    Ne 26.04. 10:00 Malšova Lhota B - Stěžery B
    Ne 26.04. 17:00 Nový HK B - Lhota p. L. B

    20.kolo

    So 02.05. 17:00 OHK Kratonohy - Stěžery B
    So 02.05. 17:00 Syrovátka - Nový HK B
    So 02.05. 17:00 Jeníkovice - Nechanice
    Ne 03.05. 17:00 Lhota p. L. B - Malšova Lhota B

    21.kolo

    So 09.05. 17:00 Nechanice - OHK Kratonohy
    Ne 10.05. 10:00 Malšova Lhota B - Syrovátka
    Ne 10.05. 17:00 Nový HK B - Jeníkovice
    Ne 10.05. 17:00 Stěžery B - Lhota p. L. B

    28.kolo

    St 13.05. 17:00 OHK Kratonohy - Nechanice
    St 13.05. 17:00 Jeníkovice - Nový HK B
    St 13.05. 17:00 Syrovátka - Malšova Lhota B
    St 13.05. 17:00 Lhota p. L. B - Stěžery B

    22.kolo

    So 16.05. 17:00 OHK Kratonohy - Lhota p. L. B
    Ne 17.05. 10:00 Malšova Lhota B - Jeníkovice
    Ne 17.05. 17:00 Stěžery B - Syrovátka
    Ne 17.05. 17:00 Nový HK B - Nechanice

    23.kolo

    So 23.05. 17:00 Nechanice - Malšova Lhota B
    So 23.05. 17:00 Jeníkovice - Stěžery B
    So 23.05. 17:00 Syrovátka - Lhota p. L. B
    Ne 24.05. 17:00 Nový HK B - OHK Kratonohy

    24.kolo

    So 30.05. 17:00 OHK Kratonohy - Syrovátka
    So 30.05. 17:00 Jeníkovice - Lhota p. L. B
    Ne 31.05. 10:00 Malšova Lhota B - Nový HK B
    Ne 31.05. 17:00 Stěžery B - Nechanice

    25.kolo

    So 06.06. 17:00 Nechanice - Lhota p. L. B
    So 06.06. 17:00 Jeníkovice - Syrovátka
    Ne 07.06. 10:00 Malšova Lhota B - OHK Kratonohy
    Ne 07.06. 17:00 Nový HK B - Stěžery B

    26.kolo

    So 13.06. 14:30 Lhota p. L. B - Nový HK B
    So 13.06. 15:00 Syrovátka - Nechanice
    So 13.06. 17:00 OHK Kratonohy - Jeníkovice
    Ne 14.06. 17:00 Stěžery B - Malšova Lhota B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 1 1 66:23 37
    2. 14 10 2 2 53:25 32
    3. 14 9 1 4 45:27 28
    4. 14 8 1 5 48:41 25
    5. 14 5 1 8 30:41 16
    6. 14 3 3 8 39:49 12
    7. 14 2 0 12 28:55 6
    8. 14 1 3 10 15:63 6