Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 14134
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    384
    Týden:
    21
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 15:00 Vavřinec - Blansko B 2:17 (2:5)
    Ne 25.08. 10:00 Doubravice - Jevíčko 0:13 (0:5)
    Ne 25.08. 15:00 Černá Hora - Velké Opatovice 10:0 (4:0)
    Čt 29.08. 17:30 Žijeme hrou - Lažany 22:0 (14:0)
    Čt 19.09. 17:00 Lipovec - Vysočany 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 31.08. 13:00 Blansko B - Černá Hora 6:1 (3:1)
    Ne 01.09. 10:00 Doubravice - Adamov 2:10 (1:5)
    Ne 01.09. 10:30 Vysočany - Žijeme hrou 2:7 (1:3)
    Ne 01.09. 11:15 Jevíčko - Jedovnice 4:4 (3:1)
    Čt 19.09. 17:30 Lažany - Vavřinec 3:12 (2:6)

    2.kolo

    St 04.09. 17:30 Černá Hora - Lažany 23:0 (13:0)
    St 04.09. 17:30 Vavřinec - Vysočany 0:2 (0:1)
    St 04.09. 17:30 Lipovec - Jevíčko 4:0 (2:0)
    St 04.09. 17:30 Jedovnice - Doubravice 7:0 (5:0)
    St 04.09. 18:30 Adamov - Velké Opatovice 5:1 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:00 Velké Opatovice - Vavřinec 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:00 Blansko B - Žijeme hrou 6:4 (2:2)
    Ne 08.09. 10:30 Vysočany - Jedovnice 2:9 (1:4)
    Ne 08.09. 11:15 Jevíčko - Adamov 3:3 (1:2)
    Út 24.09. 17:30 Lažany - Lipovec 2:9 (1:3)

    6.kolo

    St 11.09. 17:00 Žijeme hrou - Velké Opatovice 0:6 (0:2)
    St 11.09. 17:00 Lipovec - Blansko B 2:4 (2:3)
    St 11.09. 17:00 Jedovnice - Lažany 17:3 (12:0)
    St 11.09. 18:00 Adamov - Černá Hora 8:3 (5:1)
    St 25.09. 17:00 Doubravice - Vysočany 2:4 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 10:00 Lažany - Doubravice 0:6 (0:4)
    So 14.09. 14:00 Černá Hora - Vavřinec 5:1 (2:0)
    So 14.09. 14:00 Velké Opatovice - Lipovec 0:4 (0:1)
    Ne 15.09. 09:00 Blansko B - Jedovnice 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 Vysočany - Jevíčko 0:8 (0:3)

    8.kolo

    So 21.09. 09:00 Jedovnice - Velké Opatovice 3:2 (1:1)
    So 21.09. 14:00 Doubravice - Blansko B 1:10 (0:5)
    So 21.09. 14:00 Žijeme hrou - Černá Hora 3:6 (1:2)
    Ne 22.09. 11:15 Jevíčko - Lažany 11:0 (6:0)
    Ne 22.09. 12:30 Adamov - Vavřinec 13:1 (8:0)

    9.kolo

    So 28.09. 13:30 Velké Opatovice - Doubravice 7:0 (3:0)
    So 28.09. 13:30 Černá Hora - Lipovec 3:2 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Blansko B - Jevíčko 5:2 (2:1)
    Ne 29.09. 10:30 Vysočany - Adamov 1:4 (0:2)
    Ne 29.09. 15:00 Vavřinec - Žijeme hrou 3:6 (1:4)

    10.kolo

    So 05.10. 09:00 Jedovnice - Černá Hora 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:30 Vysočany - Lažany 5:1 (3:0)
    Ne 06.10. 10:30 Adamov - Žijeme hrou 4:3 (1:0)
    Ne 06.10. 11:15 Jevíčko - Velké Opatovice 10:3 (4:1)
    Ne 06.10. 13:00 Lipovec - Vavřinec 3:0 (1:0)

    11.kolo

    St 09.10. 17:00 Černá Hora - Doubravice 11:0 (7:0)
    So 12.10. 10:00 Lažany - Adamov 2:8 (1:5)
    So 12.10. 13:00 Vavřinec - Jedovnice 1:3 (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 Žijeme hrou - Lipovec 2:3 (2:1)
    Út 15.10. 16:30 Blansko B - Vysočany 5:0 (1:0)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Lažany - Blansko B 4:7 (1:3)
    Ne 20.10. 09:30 Jevíčko - Černá Hora 3:1 (2:0)
    Ne 20.10. 10:00 Doubravice - Vavřinec 1:4 (0:2)
    Ne 20.10. 10:00 Vysočany - Velké Opatovice 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 10:30 Adamov - Lipovec 2:8 (1:3)
    Ne 20.10. 12:45 Jedovnice - Žijeme hrou 11:1 (7:0)

    13.kolo

    So 26.10. 12:00 Velké Opatovice - Lažany 3:0 (2:0)
    So 26.10. 12:00 Vavřinec - Jevíčko 0:8 (0:5)
    So 26.10. 12:00 Žijeme hrou - Doubravice 10:4 (5:1)
    So 26.10. 13:00 Blansko B - Adamov 10:4 (4:0)
    So 26.10. 14:00 Lipovec - Jedovnice 2:1 (0:1)

    1.kolo

    So 02.11. 11:15 Jevíčko - Žijeme hrou 8:0 (5:0)
    So 02.11. 13:00 Blansko B - Velké Opatovice 11:3 (4:1)
    Ne 03.11. 09:00 Jedovnice - Adamov 1:4 (1:2)
    Ne 03.11. 10:00 Vysočany - Černá Hora 3:2 (1:1)
    Ne 03.11. 10:00 Doubravice - Lipovec 3:9 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 83:23 33
    2. 11 9 0 2 48:17 27
    3. 11 8 1 2 65:35 25
    4. 11 7 2 2 70:20 23
    5. 11 7 1 3 58:22 22
    6. 11 6 0 5 66:28 18
    7. 11 5 0 6 21:40 15
    8. 11 4 0 7 58:53 12
    9. 11 4 0 7 27:45 12
    10. 11 2 0 9 24:63 6
    11. 11 1 0 10 19:85 3
    12. 11 0 0 11 15:123 0