Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 14129
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    556
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 24.08. 16:30 Blatnice B - Domamil 10:0 (6:0)
    So 24.08. 16:30 Želetava B - Příbyslavice B 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 13:30 Podhorácko - Litohoř 1:1 (1:0)
    Ne 25.08. 15:00 Jakubov - Stařeč B 3:8 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Předín - Heraltice 13:0 (6:0)
    Ne 25.08. 16:30 Police - Štěměchy 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 31.08. 16:00 Příbyslavice B - Předín 2:4 (1:2)
    So 31.08. 16:00 Štěměchy - Podhorácko 3:3 (0:2)
    So 31.08. 16:00 Stařeč B - Blatnice B 6:3 (3:1)
    Ne 01.09. 10:15 Litohoř - Želetava B 5:1 (1:1)
    Ne 01.09. 16:00 Domamil - Police 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Heraltice - Jakubov 3:6 (1:5)

    4.kolo

    So 07.09. 16:00 Blatnice B - Heraltice 2:1 (2:1)
    So 07.09. 16:00 Želetava B - Štěměchy 13:1 (9:0)
    So 07.09. 16:00 Příbyslavice B - Litohoř 4:3 (2:1)
    Ne 08.09. 13:00 Podhorácko - Domamil 7:1 (4:0)
    Ne 08.09. 16:00 Předín - Jakubov 3:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Police - Stařeč B 1:6 (0:3)

    5.kolo

    So 14.09. 16:00 Stařeč B - Podhorácko 6:4 (4:1)
    Ne 15.09. 10:15 Litohoř - Předín 1:4 (0:2)
    Ne 15.09. 15:00 Jakubov - Blatnice B 4:3 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Štěměchy - Příbyslavice B 3:2 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Domamil - Želetava B 1:5 (0:4)
    Ne 15.09. 16:00 Heraltice - Police 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 21.09. 15:30 Podhorácko - Heraltice 3:0k
    So 21.09. 15:30 Želetava B - Stařeč B 1:1 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Příbyslavice B - Domamil 14:2 (6:1)
    Ne 22.09. 10:15 Litohoř - Štěměchy 6:2 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Předín - Blatnice B 3:2 (1:2)
    Ne 22.09. 15:30 Police - Jakubov 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 28.09. 12:30 Blatnice B - Police 2:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:00 Jakubov - Podhorácko 1:6 (1:4)
    Ne 29.09. 15:30 Domamil - Litohoř 1:84 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Stařeč B - Příbyslavice B 3:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Heraltice - Želetava B 3:2 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Předín - Štěměchy 14:0 (8:0)

    8.kolo

    So 05.10. 15:00 Podhorácko - Blatnice B 6:2 (2:2)
    So 05.10. 15:00 Želetava B - Jakubov 6:3 (3:2)
    So 05.10. 15:00 Příbyslavice B - Heraltice 6:1 (3:0)
    So 05.10. 15:00 Štěměchy - Domamil 4:1 (0:1)
    Ne 06.10. 10:15 Litohoř - Stařeč B 2:6 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Předín - Police 7:0 (4:0)

    9.kolo

    Ne 13.10. 15:00 Domamil - Předín 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Stařeč B - Štěměchy 6:2 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Heraltice - Litohoř 5:1 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Jakubov - Příbyslavice B 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Police - Podhorácko 5:2 (2:1)
    Po 28.10. 14:30 Blatnice B - Želetava B 2:8 (0:2)

    10.kolo

    So 19.10. 14:30 Želetava B - Police 7:2 (4:1)
    So 19.10. 14:30 Příbyslavice B - Blatnice B 3:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:15 Litohoř - Jakubov 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Předín - Podhorácko 2:1 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Štěměchy - Heraltice 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Domamil - Stařeč B 0:7 (0:4)

    11.kolo

    So 26.10. 14:30 Stařeč B - Předín 0:3 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Heraltice - Domamil 2:2 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Blatnice B - Litohoř 2:3 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Police - Příbyslavice B 1:2 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Podhorácko - Želetava B 3:3 (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Jakubov - Štěměchy 9:1 (4:0)

    1.kolo

    Ne 18.08. 10:15 Příbyslavice B - Podhorácko 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 10:15 Litohoř - Police 4:1 (3:1)
    Ne 18.08. 16:30 Želetava B - Předín 1:3 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Domamil - Jakubov 3:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Stařeč B - Heraltice 5:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Štěměchy - Blatnice B 2:2 (1:0)

    13.kolo

    So 04.04. 00:00 Heraltice - Předín
    So 04.04. 00:00 Stařeč B - Jakubov
    So 04.04. 00:00 Domamil - Blatnice B
    So 04.04. 00:00 Štěměchy - Police
    So 04.04. 00:00 Litohoř - Podhorácko
    So 04.04. 00:00 Příbyslavice B - Želetava B

    14.kolo

    So 11.04. 00:00 Předín - Příbyslavice B
    So 11.04. 00:00 Želetava B - Litohoř
    So 11.04. 00:00 Podhorácko - Štěměchy
    So 11.04. 00:00 Police - Domamil
    So 11.04. 00:00 Blatnice B - Stařeč B
    So 11.04. 00:00 Jakubov - Heraltice

    15.kolo

    So 18.04. 00:00 Jakubov - Předín
    So 18.04. 00:00 Heraltice - Blatnice B
    So 18.04. 00:00 Stařeč B - Police
    So 18.04. 00:00 Domamil - Podhorácko
    So 18.04. 00:00 Štěměchy - Želetava B
    So 18.04. 00:00 Litohoř - Příbyslavice B

    16.kolo

    So 25.04. 00:00 Předín - Litohoř
    So 25.04. 00:00 Příbyslavice B - Štěměchy
    So 25.04. 00:00 Želetava B - Domamil
    So 25.04. 00:00 Podhorácko - Stařeč B
    So 25.04. 00:00 Police - Heraltice
    So 25.04. 00:00 Blatnice B - Jakubov

    17.kolo

    So 02.05. 00:00 Blatnice B - Předín
    So 02.05. 00:00 Jakubov - Police
    So 02.05. 00:00 Heraltice - Podhorácko
    So 02.05. 00:00 Stařeč B - Želetava B
    So 02.05. 00:00 Domamil - Příbyslavice B
    So 02.05. 00:00 Štěměchy - Litohoř

    18.kolo

    So 09.05. 00:00 Štěměchy - Předín
    So 09.05. 00:00 Litohoř - Domamil
    So 09.05. 00:00 Příbyslavice B - Stařeč B
    So 09.05. 00:00 Želetava B - Heraltice
    So 09.05. 00:00 Podhorácko - Jakubov
    So 09.05. 00:00 Police - Blatnice B

    19.kolo

    So 16.05. 00:00 Police - Předín
    So 16.05. 00:00 Blatnice B - Podhorácko
    So 16.05. 00:00 Jakubov - Želetava B
    So 16.05. 00:00 Heraltice - Příbyslavice B
    So 16.05. 00:00 Stařeč B - Litohoř
    So 16.05. 00:00 Domamil - Štěměchy

    20.kolo

    So 23.05. 00:00 Předín - Domamil
    So 23.05. 00:00 Štěměchy - Stařeč B
    So 23.05. 00:00 Litohoř - Heraltice
    So 23.05. 00:00 Příbyslavice B - Jakubov
    So 23.05. 00:00 Želetava B - Blatnice B
    So 23.05. 00:00 Podhorácko - Police

    21.kolo

    So 30.05. 00:00 Podhorácko - Předín
    So 30.05. 00:00 Police - Želetava B
    So 30.05. 00:00 Blatnice B - Příbyslavice B
    So 30.05. 00:00 Jakubov - Litohoř
    So 30.05. 00:00 Heraltice - Štěměchy
    So 30.05. 00:00 Stařeč B - Domamil

    22.kolo

    So 06.06. 00:00 Předín - Stařeč B
    So 06.06. 00:00 Domamil - Heraltice
    So 06.06. 00:00 Štěměchy - Jakubov
    So 06.06. 00:00 Litohoř - Blatnice B
    So 06.06. 00:00 Příbyslavice B - Police
    So 06.06. 00:00 Želetava B - Podhorácko

    12.kolo

    So 13.06. 00:00 Předín - Želetava B
    So 13.06. 00:00 Podhorácko - Příbyslavice B
    So 13.06. 00:00 Police - Litohoř
    So 13.06. 00:00 Blatnice B - Štěměchy
    So 13.06. 00:00 Jakubov - Domamil
    So 13.06. 00:00 Heraltice - Stařeč B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 1 0 58:11 31
    2. 11 9 1 1 54:19 28
    3. 11 6 2 3 50:24 20
    4. 11 6 1 4 112:28 19
    5. 11 5 3 3 38:24 18
    6. 11 5 0 6 34:24 15
    7. 11 4 2 5 35:38 14
    8. 11 4 1 6 20:42 13
    9. 11 3 1 7 30:37 10
    10. 11 2 2 7 19:60 8
    11. 11 2 1 8 17:37 7
    12. 11 2 1 8 13:136 7