Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 14121
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1354
    Týden:
    35
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:30 Dolní Rožínka - Křižanov 0:4 (0:3)
    So 10.08. 16:30 Bystřice n.P. B - Bory 1:2 (0:1)
    So 10.08. 16:30 Štěpánov n.S. - Radostín n.O. 2:4 (2:1)
    Ne 11.08. 16:30 Jívoví - Bobrová 3:4 (2:2)
    Ne 11.08. 16:30 Osová Bitýška - Doubravník 1:1 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 Křoví - Jimramov 8:5 (3:4)
    Ne 11.08. 16:30 Nová Ves B - TJ Rozsochy 4:4 (4:2)

    3.kolo

    So 17.08. 11:00 TJ Rozsochy - Štěpánov n.S. 3:3 (2:0)
    So 17.08. 16:30 Doubravník - Křoví 2:3 (1:2)
    Ne 18.08. 16:30 Radostín n.O. - Jívoví 3:6 (2:2)
    Ne 18.08. 16:30 Bory - Nová Ves B 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Jimramov - Bystřice n.P. B 3:3 (1:3)
    Ne 18.08. 16:30 Křižanov - Osová Bitýška 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Bobrová - Dolní Rožínka 1:4 (1:1)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Křoví - Křižanov 3:2 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Nová Ves B - Jimramov 2:0 (0:0)
    So 24.08. 16:30 Radostín n.O. - TJ Rozsochy 1:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Jívoví - Dolní Rožínka 1:4 (1:2)
    Ne 25.08. 16:30 Osová Bitýška - Bobrová 3:2 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Bystřice n.P. B - Doubravník 2:2 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Štěpánov n.S. - Bory 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Nová Ves B - Křižanov 2:1 (1:0)
    So 07.09. 16:00 Štěpánov n.S. - Doubravník 4:2 (1:1)
    So 07.09. 16:00 Radostín n.O. - Jimramov 7:2 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Jívoví - Osová Bitýška 1:3 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Křoví - Dolní Rožínka 2:2 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Bystřice n.P. B - Bobrová 4:6 (2:1)
    Ne 08.09. 16:00 TJ Rozsochy - Bory 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Osová Bitýška - Křoví 4:1 (4:1)
    Ne 15.09. 13:00 Doubravník - Radostín n.O. 2:3 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bory - Jívoví 4:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Jimramov - TJ Rozsochy 1:5 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Křižanov - Štěpánov n.S. 2:1 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Bobrová - Nová Ves B 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Dolní Rožínka - Bystřice n.P. B 2:4 (1:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Nová Ves B - Dolní Rožínka 2:3 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Štěpánov n.S. - Bobrová 2:3 (0:1)
    So 21.09. 15:30 Radostín n.O. - Křižanov 2:4 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Jívoví - Křoví 4:2 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Bystřice n.P. B - Osová Bitýška 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 TJ Rozsochy - Doubravník 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Bory - Jimramov 7:0 (5:0)

    9.kolo

    So 28.09. 14:00 Křižanov - TJ Rozsochy 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Křoví - Bystřice n.P. B 6:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Jimramov - Jívoví 0:6 (0:3)
    Ne 29.09. 15:30 Doubravník - Bory 0:4 (0:3)
    Ne 29.09. 15:30 Bobrová - Radostín n.O. 2:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Dolní Rožínka - Štěpánov n.S. 2:3 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Osová Bitýška - Nová Ves B 5:1 (3:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Nová Ves B - Křoví 2:6 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Radostín n.O. - Dolní Rožínka 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Jívoví - Bystřice n.P. B 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Štěpánov n.S. - Osová Bitýška 2:5 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 TJ Rozsochy - Bobrová 2:2 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Bory - Křižanov 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Jimramov - Doubravník 2:2 (0:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Doubravník - Jívoví 3:2 (2:2)
    So 12.10. 15:00 Dolní Rožínka - TJ Rozsochy 0:2 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Osová Bitýška - Radostín n.O. 1:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Bystřice n.P. B - Nová Ves B 3:4 (1:3)
    Ne 13.10. 15:00 Křižanov - Jimramov 2:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Bobrová - Bory 3:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Křoví - Štěpánov n.S. 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Radostín n.O. - Křoví 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Jívoví - Nová Ves B 3:5 (2:2)
    Ne 20.10. 14:30 Štěpánov n.S. - Bystřice n.P. B 0:3 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 TJ Rozsochy - Osová Bitýška 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Bory - Dolní Rožínka 1:4 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Jimramov - Bobrová 4:4 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Doubravník - Křižanov 0:3 (0:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Křoví - TJ Rozsochy 3:3 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Bystřice n.P. B - Radostín n.O. 3:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Nová Ves B - Štěpánov n.S. 5:4 (3:2)
    Ne 27.10. 14:30 Křižanov - Jívoví 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bobrová - Doubravník 6:0 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Dolní Rožínka - Jimramov 8:0 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Osová Bitýška - Bory 4:0 (3:0)

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Štěpánov n.S. - Jívoví 5:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Radostín n.O. - Nová Ves B 2:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 TJ Rozsochy - Bystřice n.P. B 3:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Bory - Křoví 7:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Jimramov - Osová Bitýška 2:6 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Doubravník - Dolní Rožínka 0:3 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Křižanov - Bobrová 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Křižanov - Bystřice n.P. B 4:0 (3:0)
    So 31.08. 16:00 Dolní Rožínka - Osová Bitýška 2:5 (1:2)
    Ne 01.09. 16:00 TJ Rozsochy - Jívoví 2:3 (1:3)
    Ne 01.09. 16:00 Bory - Radostín n.O. 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Jimramov - Štěpánov n.S. 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 16:00 Bobrová - Křoví 9:2 (6:0)
    So 09.11. 13:30 Doubravník - Nová Ves B 1:2 (0:1)

    15.kolo

    Ne 22.03. 15:00 Bobrová - Jívoví
    Ne 22.03. 15:00 Křižanov - Dolní Rožínka
    Ne 22.03. 15:00 Doubravník - Osová Bitýška
    Ne 22.03. 15:00 Jimramov - Křoví
    Ne 22.03. 15:00 Bory - Bystřice n.P. B
    Ne 22.03. 15:00 TJ Rozsochy - Nová Ves B
    Ne 22.03. 15:00 Radostín n.O. - Štěpánov n.S.

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Jívoví - Radostín n.O.
    So 28.03. 00:00 Štěpánov n.S. - TJ Rozsochy
    So 28.03. 00:00 Nová Ves B - Bory
    So 28.03. 00:00 Bystřice n.P. B - Jimramov
    So 28.03. 00:00 Křoví - Doubravník
    So 28.03. 00:00 Osová Bitýška - Křižanov
    So 28.03. 00:00 Dolní Rožínka - Bobrová

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Dolní Rožínka - Jívoví
    So 04.04. 00:00 Bobrová - Osová Bitýška
    So 04.04. 00:00 Křižanov - Křoví
    So 04.04. 00:00 Doubravník - Bystřice n.P. B
    So 04.04. 00:00 Jimramov - Nová Ves B
    So 04.04. 00:00 Bory - Štěpánov n.S.
    So 04.04. 00:00 TJ Rozsochy - Radostín n.O.

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Jívoví - TJ Rozsochy
    So 11.04. 00:00 Radostín n.O. - Bory
    So 11.04. 00:00 Štěpánov n.S. - Jimramov
    So 11.04. 00:00 Nová Ves B - Doubravník
    So 11.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Křižanov
    So 11.04. 00:00 Křoví - Bobrová
    So 11.04. 00:00 Osová Bitýška - Dolní Rožínka

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Osová Bitýška - Jívoví
    So 18.04. 00:00 Dolní Rožínka - Křoví
    So 18.04. 00:00 Bobrová - Bystřice n.P. B
    So 18.04. 00:00 Křižanov - Nová Ves B
    So 18.04. 00:00 Doubravník - Štěpánov n.S.
    So 18.04. 00:00 Jimramov - Radostín n.O.
    So 18.04. 00:00 Bory - TJ Rozsochy

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Jívoví - Bory
    So 25.04. 00:00 TJ Rozsochy - Jimramov
    So 25.04. 00:00 Radostín n.O. - Doubravník
    So 25.04. 00:00 Štěpánov n.S. - Křižanov
    So 25.04. 00:00 Nová Ves B - Bobrová
    So 25.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Dolní Rožínka
    So 25.04. 00:00 Křoví - Osová Bitýška

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Křoví - Jívoví
    So 02.05. 00:00 Osová Bitýška - Bystřice n.P. B
    So 02.05. 00:00 Dolní Rožínka - Nová Ves B
    So 02.05. 00:00 Bobrová - Štěpánov n.S.
    So 02.05. 00:00 Křižanov - Radostín n.O.
    So 02.05. 00:00 Doubravník - TJ Rozsochy
    So 02.05. 00:00 Jimramov - Bory

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Jívoví - Jimramov
    So 09.05. 00:00 Bory - Doubravník
    So 09.05. 00:00 TJ Rozsochy - Křižanov
    So 09.05. 00:00 Radostín n.O. - Bobrová
    So 09.05. 00:00 Štěpánov n.S. - Dolní Rožínka
    So 09.05. 00:00 Nová Ves B - Osová Bitýška
    So 09.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Křoví

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Jívoví
    So 16.05. 00:00 Křoví - Nová Ves B
    So 16.05. 00:00 Osová Bitýška - Štěpánov n.S.
    So 16.05. 00:00 Dolní Rožínka - Radostín n.O.
    So 16.05. 00:00 Bobrová - TJ Rozsochy
    So 16.05. 00:00 Křižanov - Bory
    So 16.05. 00:00 Doubravník - Jimramov

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Jívoví - Doubravník
    So 23.05. 00:00 Jimramov - Křižanov
    So 23.05. 00:00 Bory - Bobrová
    So 23.05. 00:00 TJ Rozsochy - Dolní Rožínka
    So 23.05. 00:00 Radostín n.O. - Osová Bitýška
    So 23.05. 00:00 Štěpánov n.S. - Křoví
    So 23.05. 00:00 Nová Ves B - Bystřice n.P. B

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Nová Ves B - Jívoví
    So 30.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Štěpánov n.S.
    So 30.05. 00:00 Křoví - Radostín n.O.
    So 30.05. 00:00 Osová Bitýška - TJ Rozsochy
    So 30.05. 00:00 Dolní Rožínka - Bory
    So 30.05. 00:00 Bobrová - Jimramov
    So 30.05. 00:00 Křižanov - Doubravník

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Jívoví - Křižanov
    So 06.06. 00:00 Doubravník - Bobrová
    So 06.06. 00:00 Jimramov - Dolní Rožínka
    So 06.06. 00:00 Bory - Osová Bitýška
    So 06.06. 00:00 TJ Rozsochy - Křoví
    So 06.06. 00:00 Radostín n.O. - Bystřice n.P. B
    So 06.06. 00:00 Štěpánov n.S. - Nová Ves B

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Jívoví - Štěpánov n.S.
    So 13.06. 00:00 Nová Ves B - Radostín n.O.
    So 13.06. 00:00 Bystřice n.P. B - TJ Rozsochy
    So 13.06. 00:00 Křoví - Bory
    So 13.06. 00:00 Osová Bitýška - Jimramov
    So 13.06. 00:00 Dolní Rožínka - Doubravník
    So 13.06. 00:00 Bobrová - Křižanov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 1 2 31:10 31
    2. 13 9 3 1 40:16 30
    3. 13 8 3 2 47:27 27
    4. 13 7 2 4 42:42 23
    5. 13 7 0 6 32:22 21
    6. 13 6 2 5 34:25 20
    7. 13 5 5 3 29:23 20
    8. 13 6 1 6 30:37 19
    9. 13 5 2 6 25:28 17
    10. 13 5 1 7 33:33 16
    11. 13 4 2 7 27:35 14
    12. 13 4 0 9 30:38 12
    13. 13 1 3 9 15:36 6
    14. 13 0 3 10 20:63 3