Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 14113
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3876
    Týden:
    47
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Semily - Velké Hamry B 1:4 (1:4)
    So 10.08. 16:00 Albrechtice v J. - Bozkov 5:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Jablonec n.J. - Sp. Rychnov 1:9 (1:8)
    So 10.08. 17:00 Plavy - Smržovka 4:0 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 SK Studenec - Lučany 3:1 (2:1)
    Ne 11.08. 17:00 Harrachov - Držkov 3:1 (1:0)
    St 28.08. 18:00 Hodkovice n.M. - Přepeře B 4:1 (3:0)

    2.kolo

    So 17.08. 14:00 Přepeře B - SK Studenec 2:2 (1:1)
    So 17.08. 16:00 Albrechtice v J. - Hodkovice n.M. 4:2 (3:1)
    So 17.08. 17:00 Bozkov - Velké Hamry B 3:3 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Sp. Rychnov - Plavy 3:4 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Lučany - Jablonec n.J. 6:1 (3:0)
    Ne 18.08. 17:00 Držkov - Semily 3:3 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Smržovka - Harrachov 3:1 (3:0)

    3.kolo

    So 24.08. 16:00 Albrechtice v J. - SK Studenec 4:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Jablonec n.J. - Přepeře B 1:5 (0:3)
    So 24.08. 17:00 Plavy - Lučany 1:0 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Hodkovice n.M. - Bozkov 5:0 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Harrachov - Sp. Rychnov 5:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Semily - Smržovka 3:3 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Velké Hamry B - Držkov 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:00 Albrechtice v J. - Jablonec n.J. 8:1 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Bozkov - Držkov 0:3 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Sp. Rychnov - Semily 4:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Lučany - Harrachov 6:3 (4:2)
    So 31.08. 17:00 Přepeře B - Plavy 3:1 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Smržovka - Velké Hamry B 0:5 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Hodkovice n.M. - SK Studenec 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Jablonec n.J. - Hodkovice n.M. 2:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Plavy - Albrechtice v J. 4:1 (3:1)
    So 07.09. 17:00 Velké Hamry B - Sp. Rychnov 8:2 (4:0)
    Ne 08.09. 17:00 SK Studenec - Bozkov 2:3 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Harrachov - Přepeře B 2:3 (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Semily - Lučany 1:2 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 Držkov - Smržovka 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 13:30 Přepeře B - Semily 4:0 (1:0)
    So 14.09. 14:00 Albrechtice v J. - Harrachov 6:0 (4:0)
    So 14.09. 16:30 Bozkov - Smržovka 0:4 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Sp. Rychnov - Držkov 4:1 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Lučany - Velké Hamry B 1:4 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Hodkovice n.M. - Plavy 4:2 (3:1)
    Ne 15.09. 16:30 SK Studenec - Jablonec n.J. 3:1 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 13:30 Plavy - SK Studenec 3:3 (0:2)
    So 21.09. 16:30 Jablonec n.J. - Bozkov 4:0 (2:0)
    Ne 22.09. 13:30 Semily - Albrechtice v J. 1:3 (0:1)
    Ne 22.09. 14:30 Přepeře B - Velké Hamry B 1:5 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Harrachov - Hodkovice n.M. 5:2 (4:1)
    Ne 22.09. 16:30 Držkov - Lučany 1:2 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Smržovka - Sp. Rychnov 1:1 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 13:00 Přepeře B - Držkov 7:2 (5:1)
    So 28.09. 15:00 Albrechtice v J. - Velké Hamry B 4:1 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Bozkov - Sp. Rychnov 3:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Lučany - Smržovka 1:6 (0:4)
    So 28.09. 16:00 Jablonec n.J. - Plavy 0:7 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Hodkovice n.M. - Semily 3:4 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 SK Studenec - Harrachov 2:2 (1:2)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Plavy - Bozkov 3:3 (3:2)
    So 05.10. 16:00 Harrachov - Jablonec n.J. 3:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Sp. Rychnov - Lučany 3:2 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Semily - SK Studenec 3:1 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Velké Hamry B - Hodkovice n.M. 7:4 (4:2)
    Ne 06.10. 16:00 Držkov - Albrechtice v J. 3:0 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Smržovka - Přepeře B 2:5 (1:2)

    10.kolo

    So 12.10. 13:00 Přepeře B - Sp. Rychnov 7:1 (6:0)
    So 12.10. 14:30 Albrechtice v J. - Smržovka 2:5 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Bozkov - Lučany 4:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Jablonec n.J. - Semily 0:5 (0:2)
    So 12.10. 15:30 Plavy - Harrachov 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Hodkovice n.M. - Držkov 3:3 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 SK Studenec - Velké Hamry B 2:4 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Semily - Plavy 2:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Jablonec n.J. - Velké Hamry B 0:7 (0:3)
    So 19.10. 15:30 Sp. Rychnov - Albrechtice v J. 1:4 (0:2)
    Ne 20.10. 14:00 Lučany - Přepeře B 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Harrachov - Bozkov 5:5 (4:1)
    Ne 20.10. 15:30 Držkov - SK Studenec 2:6 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Smržovka - Hodkovice n.M. 2:1 (2:1)

    12.kolo

    So 26.10. 13:30 Albrechtice v J. - Lučany 3:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Bozkov - Přepeře B 4:4 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Jablonec n.J. - Držkov 0:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Plavy - Velké Hamry B 2:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Hodkovice n.M. - Sp. Rychnov 2:4 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 SK Studenec - Smržovka 2:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Harrachov - Semily 2:1 (0:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 11:00 Smržovka - Jablonec n.J. 5:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Semily - Bozkov 5:3 (3:2)
    So 02.11. 14:00 Sp. Rychnov - SK Studenec 3:3 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Velké Hamry B - Harrachov 5:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Držkov - Plavy 1:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Lučany - Hodkovice n.M. 3:4 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Přepeře B - Albrechtice v J. 4:0 (3:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 1 2 56:22 31
    2. 13 9 2 2 47:24 29
    3. 13 9 0 4 44:27 27
    4. 13 7 3 3 34:21 24
    5. 13 7 3 3 35:25 24
    6. 13 5 2 6 29:32 17
    7. 13 5 2 6 37:41 17
    8. 13 5 2 6 33:39 17
    9. 13 5 1 7 38:38 16
    10. 13 3 5 5 31:33 14
    11. 13 3 4 6 30:45 13
    12. 13 4 0 9 27:35 12
    13. 13 3 3 7 22:33 12
    14. 13 2 0 11 13:61 6