Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 14092
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1749
    Týden:
    43
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:00 Křenovice B - Nesovice 3:6 (1:2)
    So 10.08. 16:30 Vážany - Letonice B 4:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Kroužek - Habrovany 4:3 (2:1)
    Ne 11.08. 10:30 Kobeřice B - Zbýšov 5:2 (2:1)
    Ne 11.08. 15:00 Slavíkovice - Heršpice 4:4 (2:4)
    Ne 11.08. 16:30 Hodějice - Lovčičky 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Nížkovice - Bošovice 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Bošovice - Kobeřice B 3:3 (2:1)
    Ne 18.08. 15:30 Lovčičky - Nížkovice 5:1 (3:0)
    Ne 18.08. 16:30 Nesovice - Kroužek 4:1 (4:1)
    Ne 18.08. 17:00 Letonice B - Křenovice B 1:1 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Heršpice - Vážany 2:5 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Zbýšov - Slavíkovice 5:3 (1:3)
    So 09.11. 14:00 Habrovany - Hodějice 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 24.08. 14:00 Kobeřice B - Lovčičky 1:3 (1:3)
    So 24.08. 15:30 Vážany - Zbýšov 2:3 (1:0)
    So 24.08. 16:00 Hodějice - Nesovice 5:3 (3:2)
    Ne 25.08. 10:00 Křenovice B - Kroužek 3:2 (1:1)
    Ne 25.08. 15:00 Slavíkovice - Bošovice 4:1 (1:1)
    Ne 25.08. 16:00 Nížkovice - Habrovany 2:5 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Letonice B - Heršpice 8:1 (4:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:30 Bošovice - Vážany 2:2 (1:0)
    Ne 01.09. 15:30 Lovčičky - Slavíkovice 1:5 (0:3)
    Ne 01.09. 16:00 Nesovice - Nížkovice 4:3 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Heršpice - Křenovice B 2:7 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Zbýšov - Letonice B 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Habrovany - Kobeřice B 6:2 (3:2)
    Ne 01.09. 16:30 Kroužek - Hodějice 1:6 (1:3)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Nížkovice - Kroužek 5:2 (3:2)
    So 07.09. 16:30 Vážany - Lovčičky 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 13:00 Křenovice B - Hodějice 5:4 (4:1)
    Ne 08.09. 15:00 Slavíkovice - Habrovany 7:2 (5:1)
    Ne 08.09. 16:30 Letonice B - Bošovice 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Heršpice - Zbýšov 2:7 (0:5)
    So 09.11. 14:00 Kobeřice B - Nesovice 3:4 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Bošovice - Heršpice 4:0 (2:0)
    Ne 15.09. 13:45 Hodějice - Nížkovice 4:3 (3:1)
    Ne 15.09. 15:30 Lovčičky - Letonice B 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 15:30 Nesovice - Slavíkovice 2:2 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Habrovany - Vážany 6:2 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Kroužek - Kobeřice B 2:5 (1:2)
    Ne 15.09. 16:30 Zbýšov - Křenovice B 8:4 (6:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Křenovice B - Nížkovice 9:3 (3:0)
    So 21.09. 15:30 Vážany - Nesovice 2:3 (1:1)
    Ne 22.09. 10:30 Kobeřice B - Hodějice 4:1 (2:0)
    Ne 22.09. 15:00 Slavíkovice - Kroužek 0:5 (0:2)
    Ne 22.09. 15:30 Letonice B - Habrovany 1:4 (1:3)
    Ne 22.09. 15:30 Zbýšov - Bošovice 9:0 (5:0)
    Ne 22.09. 16:00 Heršpice - Lovčičky 0:4 (0:2)

    9.kolo

    So 28.09. 12:30 Nesovice - Letonice B 2:3 (0:2)
    So 28.09. 14:00 Lovčičky - Zbýšov 6:1 (2:1)
    So 28.09. 15:30 Bošovice - Křenovice B 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Habrovany - Heršpice 6:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kroužek - Vážany 1:5 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Hodějice - Slavíkovice 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Nížkovice - Kobeřice B 1:4 (0:2)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Křenovice B - Kobeřice B 1:3 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Vážany - Hodějice 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Slavíkovice - Nížkovice 8:2 (7:1)
    Ne 06.10. 15:00 Letonice B - Kroužek 8:1 (3:0)
    Ne 06.10. 15:00 Bošovice - Lovčičky 6:0 (3:0)
    Ne 06.10. 15:30 Heršpice - Nesovice 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Zbýšov - Habrovany 1:2 (0:0)

    11.kolo

    Ne 13.10. 10:30 Kobeřice B - Slavíkovice 1:2 (1:0)
    Ne 13.10. 12:45 Hodějice - Letonice B 6:2 (1:1)
    Ne 13.10. 14:30 Nesovice - Zbýšov 7:2 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Lovčičky - Křenovice B 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Habrovany - Bošovice 0:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Kroužek - Heršpice 3:3 (1:2)
    Ne 13.10. 15:00 Nížkovice - Vážany 2:3 (0:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Křenovice B - Slavíkovice 7:3 (4:1)
    So 19.10. 14:30 Vážany - Kobeřice B 0:0 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Bošovice - Nesovice 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Letonice B - Nížkovice 0:2 (0:2)
    Ne 20.10. 14:30 Lovčičky - Habrovany 4:6 (1:4)
    Ne 20.10. 15:00 Heršpice - Hodějice 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Zbýšov - Kroužek 5:2 (2:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Habrovany - Křenovice B 2:3
    So 26.10. 14:30 Slavíkovice - Vážany 3:5
    Ne 27.10. 10:30 Kobeřice B - Letonice B 3:2 (0:1)
    Ne 27.10. 12:15 Hodějice - Zbýšov 4:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:00 Nesovice - Lovčičky 4:3 (3:1)
    Ne 27.10. 14:30 Kroužek - Bošovice 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Nížkovice - Heršpice 7:0 (2:0)

    1. kolo - soutěž ukončena

    Čt 31.10. 19:30 Bošovice - Hodějice 4:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Vážany - Křenovice B 5:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Letonice B - Slavíkovice 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Heršpice - Kobeřice B 3:2 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Habrovany - Nesovice 4:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Zbýšov - Nížkovice 4:3 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Lovčičky - Kroužek 9:2 (5:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 8 1 4 43:34 25
    2. 13 8 0 5 47:33 24
    3. 13 8 0 5 40:27 24
    4. 13 8 0 5 51:40 24
    5. 13 7 2 4 49:41 23
    6. 13 7 2 4 37:29 23
    7. 13 7 1 5 42:29 22
    8. 13 6 2 5 36:30 20
    9. 13 6 2 5 30:27 20
    10. 13 5 3 5 42:38 18
    11. 13 4 2 7 30:34 14
    12. 13 4 0 9 37:49 12
    13. 13 2 2 9 22:61 8
    14. 13 2 1 10 26:60 7