Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 18. září 2019
svátek má Kryštof.
Hlavní menu
  • ID: 14089
  • Návštěvy: 288/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1341
    Týden:
    288
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 14:30 Křenovice - Křižanovice 2:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 FK Drnovice - Otnice 4:2 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Slavkov - Rousínov B 1:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Švábenice - Dražovice 0:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Velešovice - Němčany 2:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Komořany - Brankovice 1:4 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Pustiměř - Letonice 2:2 (1:2)

    3.kolo

    16.08. 17:00 Slavkov - Otnice 2:0 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Křižanovice - FK Drnovice 3:2 (1:1)
    Ne 18.08. 10:00 Letonice - Křenovice 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 14:00 Brankovice - Pustiměř 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 14:00 Dražovice - Velešovice 1:4 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Němčany - Komořany 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Rousínov B - Švábenice 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Slavkov - Křižanovice 4:3 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Švábenice - Otnice 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 10:00 Letonice - Brankovice 1:4 (0:3)
    Ne 25.08. 17:00 Křenovice - FK Drnovice 2:3 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Komořany - Dražovice 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Pustiměř - Němčany 2:1 (2:0)
    30.08. 17:00 Velešovice - Rousínov B 1:3 (0:1)

    5.kolo

    Ne 01.09. 10:30 FK Drnovice - Slavkov 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 14:00 Dražovice - Pustiměř 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Brankovice - Křenovice 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Němčany - Letonice 4:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Rousínov B - Komořany 1:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Otnice - Velešovice 5:3 (3:2)
    Ne 01.09. 16:30 Křižanovice - Švábenice 6:4 (2:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:30 Švábenice - FK Drnovice 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 10:00 Letonice - Dražovice 2:4 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Brankovice - Němčany 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 14:15 Komořany - Otnice 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Křenovice - Slavkov 4:7 (1:5)
    Ne 08.09. 16:30 Velešovice - Křižanovice 2:2 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Pustiměř - Rousínov B 4:2 (2:1)

    7.kolo

    So 14.09. 15:30 Němčany - Křenovice 0:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Slavkov - Švábenice 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Rousínov B - Letonice 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 10:30 FK Drnovice - Velešovice 9:0 (5:0)
    Ne 15.09. 14:00 Dražovice - Brankovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Otnice - Pustiměř 6:2 (4:2)
    Ne 15.09. 16:00 Křižanovice - Komořany 6:1 (4:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Němčany - Dražovice
    Ne 22.09. 10:00 Letonice - Otnice
    Ne 22.09. 10:00 Brankovice - Rousínov B
    Ne 22.09. 13:15 Komořany - FK Drnovice
    Ne 22.09. 15:30 Křenovice - Švábenice
    Ne 22.09. 15:30 Velešovice - Slavkov
    Ne 22.09. 15:30 Pustiměř - Křižanovice

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Slavkov - Komořany
    So 28.09. 15:30 Švábenice - Velešovice
    Ne 29.09. 10:15 Rousínov B - Němčany
    Ne 29.09. 10:30 FK Drnovice - Pustiměř
    Ne 29.09. 14:00 Dražovice - Křenovice
    Ne 29.09. 15:30 Otnice - Brankovice
    Ne 29.09. 15:30 Křižanovice - Letonice

    10.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Letonice - FK Drnovice
    Ne 06.10. 10:00 Brankovice - Křižanovice
    Ne 06.10. 12:45 Komořany - Švábenice
    Ne 06.10. 14:00 Dražovice - Rousínov B
    Ne 06.10. 15:00 Křenovice - Velešovice
    Ne 06.10. 15:00 Pustiměř - Slavkov
    Ne 06.10. 15:00 Němčany - Otnice

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Slavkov - Letonice
    So 12.10. 15:00 Švábenice - Pustiměř
    Ne 13.10. 10:15 Rousínov B - Křenovice
    Ne 13.10. 10:30 FK Drnovice - Brankovice
    Ne 13.10. 15:00 Otnice - Dražovice
    Ne 13.10. 15:00 Křižanovice - Němčany
    Ne 13.10. 15:00 Velešovice - Komořany

    12.kolo

    Ne 20.10. 10:00 Letonice - Švábenice
    Ne 20.10. 10:00 Brankovice - Slavkov
    Ne 20.10. 10:15 Rousínov B - Otnice
    Ne 20.10. 14:00 Dražovice - Křižanovice
    Ne 20.10. 14:30 Křenovice - Komořany
    Ne 20.10. 14:30 Pustiměř - Velešovice
    Ne 20.10. 14:30 Němčany - FK Drnovice

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Křižanovice - Rousínov B
    So 26.10. 14:30 Slavkov - Němčany
    So 26.10. 14:30 Švábenice - Brankovice
    Ne 27.10. 10:30 FK Drnovice - Dražovice
    Ne 27.10. 14:30 Otnice - Křenovice
    Ne 27.10. 14:30 Velešovice - Letonice
    Ne 27.10. 14:30 Komořany - Pustiměř

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Pustiměř - Křenovice
    So 02.11. 14:00 Brankovice - Velešovice
    So 02.11. 14:00 Němčany - Švábenice
    So 02.11. 14:00 Rousínov B - FK Drnovice
    Ne 03.11. 10:00 Letonice - Komořany
    Ne 03.11. 14:00 Dražovice - Slavkov
    Ne 03.11. 14:00 Otnice - Křižanovice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 1 0 18:8 16
    2. 6 5 0 1 17:3 15
    3. 6 3 2 1 14:8 11
    4. 6 3 2 1 8:6 11
    5. 6 3 1 2 20:15 10
    6. 6 3 0 3 18:11 9
    7. 6 2 2 2 10:14 8
    8. 6 2 2 2 6:11 8
    9. 6 2 1 3 12:21 7
    10. 6 2 0 4 14:14 6
    11. 6 2 0 4 10:15 6
    12. 6 2 0 4 9:16 6
    13. 6 1 1 4 9:18 4
    14. 6 1 0 5 6:11 3