Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 14071
  • Návštěvy: 100/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1087
    Týden:
    100
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 14:30 Dobrá - Brušperk 1:2 (0:1)
    So 10.08. 14:30 Kopřivnice - Loko Petrovice 5:3 (3:1)
    So 10.08. 14:30 TJ Petřvald - Inter Petrovice 2:3 (1:0)
    So 10.08. 14:45 Příbor - Český Těšín 2:3 (2:2)
    Ne 11.08. 11:00 Orlová - Fryčovice 5:1 (1:1)
    Ne 11.08. 14:00 Bystřice - Heřmanice 4:1 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Horní Žukov - Staré Město 3:1 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 10:00 Český Těšín - TJ Petřvald 6:0 (2:0)
    So 17.08. 10:00 Loko Petrovice - Bystřice 4:2 (4:2)
    So 17.08. 14:30 Fryčovice - Dobrá 2:3 (0:2)
    So 17.08. 14:30 Staré Město - Příbor 4:4 (1:2)
    So 17.08. 15:00 Horní Žukov - Heřmanice 0:4 (0:2)
    Ne 18.08. 10:00 Brušperk - Kopřivnice 5:3 (2:2)
    Ne 18.08. 14:45 Inter Petrovice - Orlová 4:2 (3:2)

    4.kolo

    So 24.08. 14:30 TJ Petřvald - Staré Město 1:5 (0:4)
    So 24.08. 14:30 Inter Petrovice - Fryčovice 1:5 (1:3)
    Ne 25.08. 11:00 Orlová - Český Těšín 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 14:00 Bystřice - Brušperk 0:4 (0:3)
    Ne 25.08. 17:00 Horní Žukov - Loko Petrovice 0:9 (0:3)
    St 28.08. 16:30 Dobrá - Kopřivnice 3:6 (1:3)
    Čt 29.08. 16:30 Příbor - Heřmanice 1:5 (1:3)

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Český Těšín - Fryčovice 2:1 (2:0)
    So 31.08. 10:00 Heřmanice - TJ Petřvald 5:0 (3:0)
    So 31.08. 13:30 Loko Petrovice - Příbor 5:2 (1:1)
    So 31.08. 14:00 Staré Město - Orlová 2:4 (1:3)
    So 31.08. 14:00 Kopřivnice - Bystřice 4:1 (1:0)
    Ne 01.09. 10:00 Brušperk - Horní Žukov 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 14:15 Inter Petrovice - Dobrá 2:2 (1:2)

    6.kolo

    So 07.09. 13:30 Dobrá - Bystřice 3:1 (0:1)
    So 07.09. 13:30 TJ Petřvald - Loko Petrovice 0:7 (0:4)
    So 07.09. 13:30 Fryčovice - Staré Město 4:2 (2:2)
    So 07.09. 13:45 Příbor - Brušperk 0:8 (0:2)
    Ne 08.09. 11:00 Orlová - Heřmanice 3:4 (2:3)
    Ne 08.09. 13:45 Inter Petrovice - Český Těšín 2:7 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Horní Žukov - Kopřivnice 2:5 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 10:00 Český Těšín - Dobrá 7:1 (3:1)
    So 14.09. 10:00 Heřmanice - Fryčovice 3:1 (2:1)
    So 14.09. 10:00 Loko Petrovice - Orlová 3:4 (1:3)
    So 14.09. 13:30 Staré Město - Inter Petrovice 1:2 (0:1)
    So 14.09. 13:30 Kopřivnice - Příbor 7:3 (3:1)
    Ne 15.09. 10:00 Brušperk - TJ Petřvald 3:0k
    Ne 15.09. 13:00 Bystřice - Horní Žukov 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Český Těšín - Staré Město 10:1 (3:0)
    So 21.09. 13:30 Dobrá - Horní Žukov 4:2 (2:1)
    So 21.09. 13:30 TJ Petřvald - Kopřivnice 2:4 (1:3)
    So 21.09. 13:30 Fryčovice - Loko Petrovice 1:3 (0:1)
    So 21.09. 13:45 Příbor - Bystřice 3:6 (0:5)
    Ne 22.09. 11:00 Orlová - Brušperk 3:5 (1:2)
    Ne 22.09. 13:45 Inter Petrovice - Heřmanice 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 28.09. 10:00 Loko Petrovice - Inter Petrovice 5:2 (2:1)
    So 28.09. 12:30 Heřmanice - Český Těšín 0:5 (0:2)
    So 28.09. 13:00 Staré Město - Dobrá 0:1 (0:1)
    So 28.09. 13:00 Kopřivnice - Orlová 0:5 (0:3)
    Ne 29.09. 10:00 Brušperk - Fryčovice 1:2 (0:0)
    Ne 29.09. 12:30 Bystřice - TJ Petřvald 4:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Horní Žukov - Příbor 1:3 (1:1)

    10.kolo

    So 05.10. 10:00 Český Těšín - Loko Petrovice 4:3 (2:2)
    So 05.10. 12:30 Dobrá - Příbor 5:0 (2:0)
    So 05.10. 12:30 TJ Petřvald - Horní Žukov 7:1 (2:1)
    So 05.10. 12:30 Fryčovice - Kopřivnice 3:3 (1:2)
    So 05.10. 12:30 Staré Město - Heřmanice 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 11:00 Orlová - Bystřice 3:0 (1:0)
    Ne 06.10. 12:45 Inter Petrovice - Brušperk 0:5 (0:2)

    11.kolo

    So 12.10. 10:00 Loko Petrovice - Staré Město 2:3 (1:2)
    So 12.10. 12:00 Heřmanice - Dobrá 2:5 (1:4)
    So 12.10. 12:30 Kopřivnice - Inter Petrovice 5:2 (4:1)
    So 12.10. 12:45 Příbor - TJ Petřvald 1:7 (1:2)
    Ne 13.10. 10:00 Brušperk - Český Těšín 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 12:00 Bystřice - Fryčovice 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Horní Žukov - Orlová 1:5 (0:4)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Český Těšín - Kopřivnice 6:2 (2:1)
    So 19.10. 11:00 Heřmanice - Loko Petrovice 1:3 (0:0)
    So 19.10. 11:30 Dobrá - TJ Petřvald 3:0 (2:0)
    So 19.10. 11:30 Fryčovice - Horní Žukov 6:0 (1:0)
    So 19.10. 11:30 Staré Město - Brušperk 4:4 (3:2)
    Ne 20.10. 11:00 Orlová - Příbor 7:2 (2:0)
    Ne 20.10. 11:45 Inter Petrovice - Bystřice 1:3 (0:3)

    13.kolo

    So 26.10. 10:00 Loko Petrovice - Dobrá 2:2 (1:1)
    So 26.10. 11:30 Kopřivnice - Staré Město 9:2 (4:0)
    So 26.10. 11:30 TJ Petřvald - Orlová 2:5 (0:4)
    So 26.10. 11:45 Příbor - Fryčovice 0:3 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Brušperk - Heřmanice 3:1 (0:1)
    Ne 27.10. 11:00 Bystřice - Český Těšín 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Horní Žukov - Inter Petrovice 2:1 (0:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 Český Těšín - Horní Žukov 5:0 (1:0)
    So 02.11. 10:00 Loko Petrovice - Brušperk 1:3 (0:1)
    So 02.11. 11:00 Heřmanice - Kopřivnice 6:1 (4:1)
    So 02.11. 11:30 Fryčovice - TJ Petřvald 6:1 (1:0)
    So 02.11. 11:30 Staré Město - Bystřice 1:4 (0:2)
    Ne 03.11. 11:00 Orlová - Dobrá 4:6 (2:3)
    Ne 03.11. 11:45 Inter Petrovice - Příbor 0:3 (0:1)

    15.kolo

    So 21.03. 10:00 Český Těšín - Příbor
    So 21.03. 12:00 Loko Petrovice - Kopřivnice
    So 21.03. 12:00 Heřmanice - Bystřice
    So 21.03. 12:30 Staré Město - Horní Žukov
    So 21.03. 12:30 Fryčovice - Orlová
    Ne 22.03. 10:00 Brušperk - Dobrá
    Ne 22.03. 12:45 Inter Petrovice - TJ Petřvald

    16.kolo

    So 28.03. 12:30 Heřmanice - Horní Žukov
    So 28.03. 13:00 Dobrá - Fryčovice
    So 28.03. 13:00 TJ Petřvald - Český Těšín
    So 28.03. 13:00 Kopřivnice - Brušperk
    So 28.03. 13:15 Příbor - Staré Město
    Ne 29.03. 11:00 Orlová - Inter Petrovice
    Ne 29.03. 12:30 Bystřice - Loko Petrovice

    17.kolo

    So 04.04. 10:00 Český Těšín - Orlová
    So 04.04. 12:30 Loko Petrovice - Horní Žukov
    So 04.04. 12:30 Heřmanice - Příbor
    So 04.04. 13:00 Kopřivnice - Dobrá
    So 04.04. 13:00 Staré Město - TJ Petřvald
    Ne 05.04. 10:00 Brušperk - Bystřice
    Ne 05.04. 13:15 Fryčovice - Inter Petrovice

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Dobrá - Inter Petrovice
    So 11.04. 00:00 Fryčovice - Český Těšín
    So 11.04. 00:00 Orlová - Staré Město
    So 11.04. 00:00 TJ Petřvald - Heřmanice
    So 11.04. 00:00 Příbor - Loko Petrovice
    So 11.04. 00:00 Horní Žukov - Brušperk
    So 11.04. 00:00 Bystřice - Kopřivnice

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Bystřice - Dobrá
    So 18.04. 00:00 Kopřivnice - Horní Žukov
    So 18.04. 00:00 Brušperk - Příbor
    So 18.04. 00:00 Loko Petrovice - TJ Petřvald
    So 18.04. 00:00 Heřmanice - Orlová
    So 18.04. 00:00 Staré Město - Fryčovice
    So 18.04. 00:00 Český Těšín - Inter Petrovice

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Dobrá - Český Těšín
    So 25.04. 00:00 Inter Petrovice - Staré Město
    So 25.04. 00:00 Fryčovice - Heřmanice
    So 25.04. 00:00 Orlová - Loko Petrovice
    So 25.04. 00:00 TJ Petřvald - Brušperk
    So 25.04. 00:00 Příbor - Kopřivnice
    So 25.04. 00:00 Horní Žukov - Bystřice

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Horní Žukov - Dobrá
    So 02.05. 00:00 Bystřice - Příbor
    So 02.05. 00:00 Kopřivnice - TJ Petřvald
    So 02.05. 00:00 Brušperk - Orlová
    So 02.05. 00:00 Loko Petrovice - Fryčovice
    So 02.05. 00:00 Heřmanice - Inter Petrovice
    So 02.05. 00:00 Staré Město - Český Těšín

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Dobrá - Staré Město
    So 09.05. 00:00 Český Těšín - Heřmanice
    So 09.05. 00:00 Inter Petrovice - Loko Petrovice
    So 09.05. 00:00 Fryčovice - Brušperk
    So 09.05. 00:00 Orlová - Kopřivnice
    So 09.05. 00:00 TJ Petřvald - Bystřice
    So 09.05. 00:00 Příbor - Horní Žukov

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Příbor - Dobrá
    So 16.05. 00:00 Horní Žukov - TJ Petřvald
    So 16.05. 00:00 Bystřice - Orlová
    So 16.05. 00:00 Kopřivnice - Fryčovice
    So 16.05. 00:00 Brušperk - Inter Petrovice
    So 16.05. 00:00 Loko Petrovice - Český Těšín
    So 16.05. 00:00 Heřmanice - Staré Město

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Dobrá - Heřmanice
    So 23.05. 00:00 Staré Město - Loko Petrovice
    So 23.05. 00:00 Český Těšín - Brušperk
    So 23.05. 00:00 Inter Petrovice - Kopřivnice
    So 23.05. 00:00 Fryčovice - Bystřice
    So 23.05. 00:00 Orlová - Horní Žukov
    So 23.05. 00:00 TJ Petřvald - Příbor

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 TJ Petřvald - Dobrá
    So 30.05. 00:00 Příbor - Orlová
    So 30.05. 00:00 Horní Žukov - Fryčovice
    So 30.05. 00:00 Bystřice - Inter Petrovice
    So 30.05. 00:00 Kopřivnice - Český Těšín
    So 30.05. 00:00 Brušperk - Staré Město
    So 30.05. 00:00 Loko Petrovice - Heřmanice

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Dobrá - Loko Petrovice
    So 06.06. 00:00 Heřmanice - Brušperk
    So 06.06. 00:00 Staré Město - Kopřivnice
    So 06.06. 00:00 Český Těšín - Bystřice
    So 06.06. 00:00 Inter Petrovice - Horní Žukov
    So 06.06. 00:00 Fryčovice - Příbor
    So 06.06. 00:00 Orlová - TJ Petřvald

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Dobrá - Orlová
    So 13.06. 00:00 TJ Petřvald - Fryčovice
    So 13.06. 00:00 Příbor - Inter Petrovice
    So 13.06. 00:00 Horní Žukov - Český Těšín
    So 13.06. 00:00 Bystřice - Staré Město
    So 13.06. 00:00 Kopřivnice - Heřmanice
    So 13.06. 00:00 Brušperk - Loko Petrovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 0 2 57:16 33
    2. 13 10 1 2 46:17 31
    3. 13 9 0 4 52:31 27
    4. 13 8 2 3 39:30 26
    5. 13 8 1 4 54:43 25
    6. 13 8 0 5 31:25 24
    7. 13 7 1 5 50:29 22
    8. 13 6 1 6 35:26 19
    9. 13 6 0 7 33:32 18
    10. 13 4 1 8 22:42 13
    11. 13 3 2 8 30:49 11
    12. 13 2 1 10 24:61 7
    13. 13 2 0 11 23:53 6
    14. 13 2 0 11 13:55 6