Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 14070
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    786
    Týden:
    37
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:45 Světlá Hora - Ostrava Jih 3:0k
    So 10.08. 14:30 Vítkovice-Svinov - Polanka 3:0 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 Hlučín B - Darkovičky 2:2 (2:1)
    Ne 11.08. 14:00 Velká Polom - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 11.08. 14:30 Vřesina - Bruntál 0:1 (0:1)
    Út 20.08. 16:30 Ludgeřovice - Rýmařov 1:4 (1:2)
    St 11.09. 17:00 Raduň - Dolní Lhota 6:1 (2:0)

    3.kolo

    So 17.08. 10:00 Polanka - Hlučín B 2:4 (2:2)
    So 17.08. 14:00 Bruntál - Světlá Hora 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 10:00 Rýmařov - Raduň 2:0 (0:0)
    Ne 18.08. 14:30 Darkovičky - Velká Polom 1:2 (0:2)
    Ne 18.08. 14:45 Dolní Benešov - Vřesina 3:1 (1:0)
    St 04.09. 17:00 Dolní Lhota - Vítkovice-Svinov 0:1 (0:1)
    Út 24.09. 16:00 Ostrava Jih - Ludgeřovice 6:2 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:15 Hlučín B - Dolní Lhota 3:0 (1:0)
    So 24.08. 10:45 Světlá Hora - Dolní Benešov 2:3 (0:2)
    So 24.08. 14:00 Raduň - Vítkovice-Svinov 7:0 (4:0)
    So 24.08. 14:30 Ludgeřovice - Bruntál 1:3 (0:3)
    Ne 25.08. 10:00 Rýmařov - Ostrava Jih 5:2 (2:0)
    Ne 25.08. 14:00 Velká Polom - Polanka 2:5 (1:3)
    Ne 25.08. 14:30 Vřesina - Darkovičky 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Ostrava Jih - Raduň 2:7 (1:4)
    So 31.08. 10:00 Polanka - Vřesina 2:4 (0:3)
    So 31.08. 14:00 Bruntál - Rýmařov 2:1 (1:0)
    So 31.08. 14:00 Vítkovice-Svinov - Hlučín B 0:5 (0:1)
    So 31.08. 14:15 Dolní Lhota - Velká Polom 3:3 (2:1)
    Ne 01.09. 14:00 Darkovičky - Světlá Hora 10:1 (7:0)
    Ne 01.09. 14:15 Dolní Benešov - Ludgeřovice 7:1 (4:0)

    6.kolo

    Út 27.08. 17:00 Rýmařov - Dolní Benešov 1:0 (0:0)
    So 07.09. 10:00 Ostrava Jih - Bruntál 1:3 (0:2)
    So 07.09. 10:45 Světlá Hora - Polanka 5:1 (2:0)
    So 07.09. 13:00 Raduň - Hlučín B 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 13:30 Vřesina - Dolní Lhota 3:4 (2:2)
    Ne 08.09. 14:00 Velká Polom - Vítkovice-Svinov 3:1 (1:0)
    St 18.09. 16:00 Ludgeřovice - Darkovičky 1:8 (1:4)

    7.kolo

    So 14.09. 10:00 Polanka - Ludgeřovice 5:1 (2:1)
    So 14.09. 13:30 Vítkovice-Svinov - Vřesina 3:0 (2:0)
    So 14.09. 13:45 Dolní Lhota - Světlá Hora 6:0 (4:0)
    So 14.09. 14:00 Bruntál - Raduň 1:3 (1:2)
    Ne 15.09. 10:15 Hlučín B - Velká Polom 14:2 (11:1)
    Ne 15.09. 13:30 Darkovičky - Rýmařov 1:2 (0:1)
    Ne 15.09. 13:45 Dolní Benešov - Ostrava Jih 5:1 (3:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Ostrava Jih - Darkovičky 3:0 (1:0)
    So 21.09. 10:45 Světlá Hora - Vítkovice-Svinov 0:3 (0:2)
    So 21.09. 13:00 Raduň - Velká Polom 3:0 (2:0)
    So 21.09. 13:30 Ludgeřovice - Dolní Lhota 1:10 (1:5)
    So 21.09. 14:00 Bruntál - Dolní Benešov 5:3 (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 Rýmařov - Polanka 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 13:30 Vřesina - Hlučín B 3:3 (1:2)

    9.kolo

    So 28.09. 10:00 Polanka - Ostrava Jih 1:3 (0:0)
    So 28.09. 13:00 Vítkovice-Svinov - Ludgeřovice 4:3 (1:2)
    So 28.09. 13:15 Dolní Lhota - Rýmařov 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 Hlučín B - Světlá Hora 8:1 (5:1)
    Ne 29.09. 13:00 Darkovičky - Bruntál 3:3 (1:1)
    Ne 29.09. 13:15 Dolní Benešov - Raduň 2:2 (0:1)
    Ne 29.09. 14:00 Velká Polom - Vřesina 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 10:45 Světlá Hora - Velká Polom 1:2 (1:1)
    So 05.10. 12:00 Raduň - Vřesina 4:1 (3:0)
    So 05.10. 12:30 Ludgeřovice - Hlučín B 1:8 (0:2)
    So 05.10. 14:00 Bruntál - Polanka 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 10:00 Rýmařov - Vítkovice-Svinov 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 12:45 Dolní Benešov - Darkovičky 3:1 (2:0)
    Čt 24.10. 15:00 Ostrava Jih - Dolní Lhota 1:4 (0:2)

    11.kolo

    St 02.10. 16:15 Polanka - Dolní Benešov 0:3 (0:0)
    So 12.10. 12:30 Vítkovice-Svinov - Ostrava Jih 4:2 (2:0)
    So 12.10. 12:45 Dolní Lhota - Bruntál 2:1 (2:0)
    Ne 13.10. 10:15 Hlučín B - Rýmařov 5:2 (2:1)
    Ne 13.10. 12:30 Darkovičky - Raduň 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 12:30 Vřesina - Světlá Hora 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 14:00 Velká Polom - Ludgeřovice 7:0 (3:0)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Ostrava Jih - Hlučín B 2:11 (0:4)
    So 19.10. 11:00 Raduň - Světlá Hora 6:1 (4:0)
    So 19.10. 11:30 Ludgeřovice - Vřesina 1:8 (0:2)
    So 19.10. 14:00 Bruntál - Vítkovice-Svinov 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Rýmařov - Velká Polom 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 11:30 Darkovičky - Polanka 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 11:45 Dolní Benešov - Dolní Lhota 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 10:00 Polanka - Raduň 1:4 (1:2)
    So 26.10. 10:15 Hlučín B - Bruntál 4:1 (3:0)
    So 26.10. 10:45 Světlá Hora - Ludgeřovice 5:2 (3:1)
    So 26.10. 11:30 Vítkovice-Svinov - Dolní Benešov 1:5 (1:3)
    So 26.10. 11:45 Dolní Lhota - Darkovičky 2:4 (1:1)
    Ne 27.10. 11:30 Vřesina - Rýmařov 5:1 (3:0)
    Ne 27.10. 14:00 Velká Polom - Ostrava Jih 5:0 (3:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 Ostrava Jih - Vřesina 2:4 (1:2)
    So 02.11. 10:00 Polanka - Dolní Lhota 0:1 (0:0)
    So 02.11. 11:30 Ludgeřovice - Raduň 1:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Bruntál - Velká Polom 5:3 (3:2)
    Ne 03.11. 10:00 Rýmařov - Světlá Hora 5:2 (4:1)
    Ne 03.11. 11:30 Darkovičky - Vítkovice-Svinov 1:1 (1:1)
    Ne 03.11. 11:45 Dolní Benešov - Hlučín B 2:7 (1:4)

    15.kolo

    So 21.03. 10:00 Polanka - Vítkovice-Svinov
    So 21.03. 10:00 Ostrava Jih - Světlá Hora
    So 21.03. 12:45 Dolní Lhota - Raduň
    So 21.03. 14:00 Bruntál - Vřesina
    Ne 22.03. 10:00 Rýmařov - Ludgeřovice
    Ne 22.03. 12:30 Darkovičky - Hlučín B
    Ne 22.03. 12:45 Dolní Benešov - Velká Polom

    16.kolo

    So 28.03. 10:45 Světlá Hora - Bruntál
    So 28.03. 12:30 Raduň - Rýmařov
    So 28.03. 13:00 Ludgeřovice - Ostrava Jih
    So 28.03. 13:00 Vítkovice-Svinov - Dolní Lhota
    Ne 29.03. 10:15 Hlučín B - Polanka
    Ne 29.03. 13:00 Vřesina - Dolní Benešov
    Ne 29.03. 14:00 Velká Polom - Darkovičky

    17.kolo

    So 04.04. 10:00 Polanka - Velká Polom
    So 04.04. 10:00 Ostrava Jih - Rýmařov
    So 04.04. 13:00 Vítkovice-Svinov - Raduň
    So 04.04. 13:15 Dolní Lhota - Hlučín B
    So 04.04. 14:00 Bruntál - Ludgeřovice
    Ne 05.04. 13:00 Darkovičky - Vřesina
    Ne 05.04. 13:15 Dolní Benešov - Světlá Hora

    18.kolo

    So 11.04. 10:45 Světlá Hora - Darkovičky
    So 11.04. 13:00 Raduň - Ostrava Jih
    So 11.04. 13:30 Ludgeřovice - Dolní Benešov
    Ne 12.04. 10:00 Rýmařov - Bruntál
    Ne 12.04. 10:15 Hlučín B - Vítkovice-Svinov
    Ne 12.04. 13:30 Vřesina - Polanka
    Ne 12.04. 14:00 Velká Polom - Dolní Lhota

    19.kolo

    So 18.04. 10:00 Polanka - Světlá Hora
    So 18.04. 13:30 Vítkovice-Svinov - Velká Polom
    So 18.04. 13:45 Dolní Lhota - Vřesina
    So 18.04. 14:00 Bruntál - Ostrava Jih
    Ne 19.04. 10:15 Hlučín B - Raduň
    Ne 19.04. 13:30 Darkovičky - Ludgeřovice
    Ne 19.04. 13:45 Dolní Benešov - Rýmařov

    20.kolo

    So 25.04. 10:00 Ostrava Jih - Dolní Benešov
    So 25.04. 10:45 Světlá Hora - Dolní Lhota
    So 25.04. 13:30 Raduň - Bruntál
    So 25.04. 14:00 Ludgeřovice - Polanka
    Ne 26.04. 10:00 Rýmařov - Darkovičky
    Ne 26.04. 14:00 Vřesina - Vítkovice-Svinov
    Ne 26.04. 14:00 Velká Polom - Hlučín B

    21.kolo

    So 02.05. 10:00 Polanka - Rýmařov
    So 02.05. 14:00 Vítkovice-Svinov - Světlá Hora
    So 02.05. 14:15 Dolní Lhota - Ludgeřovice
    Ne 03.05. 10:15 Hlučín B - Vřesina
    Ne 03.05. 14:00 Velká Polom - Raduň
    Ne 03.05. 14:00 Darkovičky - Ostrava Jih
    Ne 03.05. 14:15 Dolní Benešov - Bruntál

    22.kolo

    So 09.05. 10:00 Ostrava Jih - Polanka
    So 09.05. 10:45 Světlá Hora - Hlučín B
    So 09.05. 13:30 Raduň - Dolní Benešov
    So 09.05. 14:00 Bruntál - Darkovičky
    So 09.05. 14:00 Ludgeřovice - Vítkovice-Svinov
    Ne 10.05. 10:00 Rýmařov - Dolní Lhota
    Ne 10.05. 14:00 Vřesina - Velká Polom

    23.kolo

    So 16.05. 10:00 Polanka - Bruntál
    So 16.05. 14:30 Vítkovice-Svinov - Rýmařov
    So 16.05. 14:45 Dolní Lhota - Ostrava Jih
    Ne 17.05. 10:15 Hlučín B - Ludgeřovice
    Ne 17.05. 14:00 Velká Polom - Světlá Hora
    Ne 17.05. 14:30 Vřesina - Raduň
    Ne 17.05. 14:30 Darkovičky - Dolní Benešov

    24.kolo

    So 23.05. 10:00 Ostrava Jih - Vítkovice-Svinov
    So 23.05. 10:45 Světlá Hora - Vřesina
    So 23.05. 14:00 Raduň - Darkovičky
    So 23.05. 14:00 Bruntál - Dolní Lhota
    So 23.05. 14:30 Ludgeřovice - Velká Polom
    Ne 24.05. 10:00 Rýmařov - Hlučín B
    Ne 24.05. 14:45 Dolní Benešov - Polanka

    25.kolo

    So 30.05. 10:00 Polanka - Darkovičky
    So 30.05. 10:45 Světlá Hora - Raduň
    So 30.05. 14:30 Vítkovice-Svinov - Bruntál
    So 30.05. 14:45 Dolní Lhota - Dolní Benešov
    Ne 31.05. 10:15 Hlučín B - Ostrava Jih
    Ne 31.05. 14:00 Velká Polom - Rýmařov
    Ne 31.05. 14:30 Vřesina - Ludgeřovice

    26.kolo

    So 06.06. 10:00 Ostrava Jih - Velká Polom
    So 06.06. 14:00 Raduň - Polanka
    So 06.06. 14:00 Bruntál - Hlučín B
    So 06.06. 14:30 Ludgeřovice - Světlá Hora
    Ne 07.06. 10:00 Rýmařov - Vřesina
    Ne 07.06. 14:30 Darkovičky - Dolní Lhota
    Ne 07.06. 14:45 Dolní Benešov - Vítkovice-Svinov

    14.kolo

    So 13.06. 10:45 Světlá Hora - Rýmařov
    So 13.06. 14:00 Raduň - Ludgeřovice
    So 13.06. 14:30 Vítkovice-Svinov - Darkovičky
    So 13.06. 14:45 Dolní Lhota - Polanka
    Ne 14.06. 10:15 Hlučín B - Dolní Benešov
    Ne 14.06. 14:00 Velká Polom - Bruntál
    Ne 14.06. 14:30 Vřesina - Ostrava Jih
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 2 1 74:19 32
    2. 13 10 1 2 45:16 31
    3. 13 8 1 4 38:23 25
    4. 13 8 1 4 29:23 25
    5. 13 7 3 3 28:22 24
    6. 13 7 2 4 34:23 23
    7. 13 6 2 5 24:31 20
    8. 13 6 1 6 35:28 19
    9. 13 5 3 5 39:24 18
    10. 13 5 1 7 30:38 16
    11. 13 4 0 9 23:48 12
    12. 13 3 1 9 19:33 10
    13. 13 3 0 10 25:54 9
    14. 13 0 0 13 16:77 0