Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 14051
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    365
    Týden:
    16
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 31.08. 11:15 Napajedla - Strání 6:2 (4:1)
    So 31.08. 11:15 1.FC Slovácko D - Mařatice 4:3 (0:1)
    Ne 01.09. 11:15 Dolní Němčí - Hluk 1:7 (0:3)
    Ne 01.09. 11:15 Morkovice - FA Zlechov 21:0 (16:0)

    2.kolo

    06.09. 17:15 Strání - Mařatice 7:1 (6:1)
    So 07.09. 11:15 FA Zlechov - 1.FC Slovácko D 2:7 (1:3)
    So 07.09. 11:15 Hluk - Morkovice 1:4 (0:0)
    So 07.09. 11:15 Napajedla - Dolní Němčí 6:1 (2:1)

    4.kolo

    So 21.09. 11:15 Hluk - Mařatice 9:3 (4:1)
    So 21.09. 11:15 Napajedla - 1.FC Slovácko D 3:4 np (1:1)
    Ne 22.09. 11:15 Strání - FA Zlechov 5:2 (1:0)
    Ne 22.09. 11:15 Dolní Němčí - Morkovice 0:8 (0:5)

    5.kolo

    So 28.09. 11:15 Mařatice - Napajedla 3:11 (2:6)
    So 28.09. 11:15 FA Zlechov - Hluk 0:8 (0:5)
    Ne 29.09. 11:15 Morkovice - Strání 4:0 (1:0)
    Ne 29.09. 11:15 1.FC Slovácko D - Dolní Němčí 2:6 (1:3)

    6.kolo

    So 05.10. 11:15 Napajedla - FA Zlechov 8:1 (2:0)
    Ne 06.10. 11:15 Strání - Hluk 2:3 np (2:2)
    Ne 06.10. 11:15 Dolní Němčí - Mařatice 4:3 np (2:0)
    Ne 06.10. 11:15 Morkovice - 1.FC Slovácko D 0:1 np (0:0)

    7.kolo

    So 12.10. 11:15 Mařatice - Morkovice 1:4 (1:1)
    So 12.10. 11:15 FA Zlechov - Dolní Němčí 2:3 np (2:1)
    So 12.10. 11:15 Hluk - Napajedla 5:4 (2:1)
    Ne 13.10. 11:15 1.FC Slovácko D - Strání 1:7 (0:4)

    8.kolo

    So 19.10. 11:15 Hluk - Dolní Němčí 4:5 np (2:2)
    So 19.10. 11:15 FA Zlechov - Morkovice 0:9 (0:7)
    Ne 20.10. 11:15 Strání - Napajedla 3:1 (2:1)
    St 23.10. 16:30 Mařatice - 1.FC Slovácko D 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 26.10. 11:15 1.FC Slovácko D - FA Zlechov 8:2 (4:1)
    So 26.10. 11:15 Dolní Němčí - Napajedla 3:9 (0:3)
    Ne 27.10. 11:15 Mařatice - Strání 4:7 (1:4)
    Ne 27.10. 11:15 Morkovice - Hluk 2:3 np (0:0)

    10.kolo

    So 02.11. 11:15 Napajedla - Morkovice 2:4 (1:2)
    So 02.11. 11:15 FA Zlechov - Mařatice 3:9 (0:4)
    Ne 03.11. 11:15 Strání - Dolní Němčí 7:0 (3:0)
    So 09.11. 11:15 Hluk - 1.FC Slovácko D 5:0 (3:0)

    3.kolo

    Ne 15.09. 11:15 Dolní Němčí - Strání 1:7 (0:5)
    Ne 15.09. 11:15 Morkovice - Napajedla 8:0 (3:0)
    Čt 19.09. 16:30 1.FC Slovácko D - Hluk 0:5 (0:4)
    Ne 29.03. 11:15 Mařatice - FA Zlechov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 8 0 2 0 64:6 26
    2. 10 6 2 1 1 48:20 23
    3. 10 7 0 1 2 47:22 22
    4. 10 5 0 1 4 50:33 16
    5. 10 3 2 0 5 25:35 13
    6. 10 1 3 0 6 21:55 9
    7. 9 2 0 1 6 29:48 7
    8. 9 0 0 1 8 12:77 1