Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 14045
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    767
    Týden:
    38
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 14:00 Napajedla - Prakšice 1:5 (0:4)
    So 10.08. 14:00 Boršice - Újezdec 6:1 (4:1)
    So 10.08. 14:00 Březnice - Nivnice 0:3 (0:1)
    Ne 11.08. 10:00 Staré Město B - Kněžpole 8:0 (1:0)
    Ne 11.08. 14:30 Dolní Němčí - Morkovice 2:1 (1:0)
    St 02.10. 16:30 Zlechov - Jarošov 9:0 (3:0)
    Po 28.10. 14:00 Tlumačov - Koryčany 8:2 (5:2)

    3.kolo

    So 17.08. 10:00 Morkovice - Březnice 7:2 (2:0)
    So 17.08. 10:00 Kněžpole - Dolní Němčí 1:3 (0:2)
    So 17.08. 13:30 Nivnice - Zlechov 3:8 (2:4)
    So 17.08. 13:30 Prakšice - Boršice 6:1 (2:1)
    So 17.08. 14:00 Koryčany - Napajedla 0:5 (0:2)
    Ne 18.08. 14:00 Jarošov - Tlumačov 2:5 (0:2)
    St 21.08. 17:30 Újezdec - Staré Město B 1:8 (0:4)

    4.kolo

    So 24.08. 10:00 Březnice - Kněžpole 11:3 (5:1)
    So 24.08. 10:00 Tlumačov - Nivnice 4:2 (2:0)
    So 24.08. 13:30 Zlechov - Morkovice 6:3 (3:1)
    So 24.08. 14:00 Napajedla - Boršice 3:1 (2:1)
    So 24.08. 14:00 Koryčany - Jarošov 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 14:00 Dolní Němčí - Újezdec 3:0 (0:0)
    St 28.08. 17:30 Staré Město B - Prakšice 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Morkovice - Tlumačov 1:9 (1:5)
    So 31.08. 10:00 Kněžpole - Zlechov 0:3 (0:2)
    So 31.08. 13:00 Nivnice - Koryčany 4:3 (2:2)
    So 31.08. 14:00 Boršice - Staré Město B 2:3 (2:2)
    Ne 01.09. 13:00 Prakšice - Dolní Němčí 8:2 (4:1)
    Ne 01.09. 13:30 Jarošov - Napajedla 0:6 (0:2)
    Ne 01.09. 13:30 Újezdec - Březnice 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Tlumačov - Kněžpole 5:2 (2:0)
    So 07.09. 13:00 Březnice - Prakšice 2:7 (0:3)
    So 07.09. 13:00 Zlechov - Újezdec 9:0 (3:0)
    So 07.09. 13:30 Napajedla - Staré Město B 3:2 (1:1)
    So 07.09. 13:30 Koryčany - Morkovice 5:2 (1:1)
    Ne 08.09. 13:30 Dolní Němčí - Boršice 5:2 (1:2)
    Ne 08.09. 13:30 Jarošov - Nivnice 3:8 (0:6)

    7.kolo

    So 14.09. 10:00 Morkovice - Jarošov 4:0 (1:0)
    So 14.09. 10:00 Kněžpole - Koryčany 2:1 np (1:1)
    So 14.09. 13:00 Nivnice - Napajedla 1:8 (0:5)
    So 14.09. 13:30 Staré Město B - Dolní Němčí 4:3 (3:1)
    So 14.09. 14:00 Boršice - Březnice 5:2 (1:0)
    Ne 15.09. 13:00 Prakšice - Zlechov 12:0 (5:0)
    Ne 15.09. 13:30 Újezdec - Tlumačov 2:6 (2:4)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Tlumačov - Prakšice 4:3 np (2:2)
    So 21.09. 12:30 Březnice - Staré Město B 4:1 (1:1)
    So 21.09. 12:30 Zlechov - Boršice 4:5 (3:2)
    So 21.09. 12:30 Nivnice - Morkovice 1:2 np (1:1)
    So 21.09. 13:00 Napajedla - Dolní Němčí 4:1 (3:1)
    So 21.09. 13:00 Koryčany - Újezdec 4:1 (4:0)
    Ne 22.09. 13:00 Jarošov - Kněžpole 4:2 (2:1)

    9.kolo

    Čt 26.09. 16:30 Boršice - Tlumačov 4:2 (2:1)
    So 28.09. 10:00 Morkovice - Napajedla 3:0 (2:0)
    So 28.09. 10:00 Kněžpole - Nivnice 1:2 np (1:1)
    So 28.09. 12:30 Staré Město B - Zlechov 3:5 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Újezdec - Jarošov 1:2 (0:0)
    Ne 29.09. 12:30 Prakšice - Koryčany 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 13:00 Dolní Němčí - Březnice 6:0 (2:0)

    11.kolo

    So 12.10. 10:00 Kněžpole - Napajedla 1:4 (1:0)
    So 12.10. 10:00 Březnice - Zlechov 0:10 (0:3)
    So 12.10. 12:00 Prakšice - Nivnice 6:2 (2:1)
    So 12.10. 14:00 Boršice - Jarošov 9:0 (2:0)
    Ne 13.10. 12:00 Staré Město B - Koryčany 3:0 (2:0)
    Ne 13.10. 12:30 Újezdec - Morkovice 4:3 (2:1)
    Ne 13.10. 12:30 Dolní Němčí - Tlumačov 0:4 (0:3)

    12.kolo

    St 21.08. 17:30 Morkovice - Prakšice 5:4 np (4:4)
    So 19.10. 10:00 Tlumačov - Březnice 6:0 (4:0)
    So 19.10. 10:00 Kněžpole - Újezdec 4:2 (0:2)
    So 19.10. 11:30 Nivnice - Boršice 2:1 (1:1)
    So 19.10. 12:00 Napajedla - Zlechov 6:1 (4:1)
    So 19.10. 12:00 Koryčany - Dolní Němčí 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 12:00 Jarošov - Staré Město B 1:11 (0:10)

    13.kolo

    So 26.10. 10:00 Březnice - Koryčany 3:1 (2:0)
    So 26.10. 11:15 Zlechov - Tlumačov 2:10 (1:4)
    So 26.10. 14:00 Boršice - Morkovice 6:1 (2:0)
    Ne 27.10. 11:00 Staré Město B - Nivnice 2:4 (2:2)
    Ne 27.10. 11:30 Újezdec - Napajedla 1:4 (1:2)
    Ne 27.10. 11:30 Dolní Němčí - Jarošov 3:1 (2:0)
    Po 28.10. 14:00 Prakšice - Kněžpole 10:1 (3:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 Tlumačov - Napajedla 2:1 (1:0)
    So 02.11. 10:00 Kněžpole - Boršice 1:2 (0:0)
    So 02.11. 10:30 Nivnice - Dolní Němčí 1:2 np (1:1)
    So 02.11. 11:00 Koryčany - Zlechov 3:5 (2:3)
    Ne 03.11. 11:00 Jarošov - Březnice 4:5 np (4:4)
    Ne 03.11. 11:00 Újezdec - Prakšice 1:9 (1:5)
    Ne 03.11. 15:30 Staré Město B - Morkovice 1:3 (1:2)

    10.kolo

    So 05.10. 10:00 Morkovice - Kněžpole 6:0 (2:0)
    So 05.10. 12:00 Zlechov - Dolní Němčí 2:1 (1:1)
    So 05.10. 12:00 Nivnice - Újezdec 3:2 (1:1)
    So 05.10. 12:30 Napajedla - Březnice 9:0 (2:0)
    So 05.10. 12:30 Koryčany - Boršice 1:4 (1:1)
    Ne 06.10. 12:30 Jarošov - Prakšice 3:9 (2:5)
    So 09.11. 10:00 Tlumačov - Staré Město B 4:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 1 0 1 68:21 35
    2. 13 10 0 3 0 82:21 33
    3. 13 10 0 0 3 54:18 30
    4. 13 9 0 0 4 64:46 27
    5. 13 8 0 0 5 48:31 24
    6. 13 7 1 0 5 32:29 23
    7. 13 6 1 2 4 35:40 22
    8. 13 6 1 0 6 47:31 20
    9. 13 5 2 0 6 39:40 19
    10. 13 4 1 0 8 30:62 14
    11. 13 3 0 1 9 22:40 10
    12. 13 2 0 1 10 20:72 7
    13. 13 1 1 1 10 17:60 6
    14. 13 1 0 0 12 16:63 3