Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 14040
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    721
    Týden:
    26
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 31.08. 10:00 Němčice - Ústí 5:2 (3:1)
    Ne 01.09. 16:00 Horní Moštěnice - Nezamyslice 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Dub n.Moravou - Pivín 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Kojetín - Tovačov 1:2 np (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Kozlovice B - Lověšice 2:8 (0:5)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Němčice - Horní Moštěnice 5:0 (3:0)
    So 07.09. 13:00 Tovačov - Kozlovice B 3:5 (0:3)
    So 07.09. 13:45 Nezamyslice - Dub n.Moravou 3:10 (0:5)
    So 07.09. 16:00 Ústí - Lověšice 6:3 (0:0)
    Ne 08.09. 13:45 Pivín - Kojetín 3:4 (0:3)

    7.kolo

    So 14.09. 13:00 Lověšice - Tovačov 2:3 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Kojetín - Nezamyslice 4:1 (3:1)
    Ne 15.09. 10:30 Kozlovice B - Pivín 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Horní Moštěnice - Ústí 0:1 np (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Němčice - Dub n.Moravou 1:3 (1:1)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Němčice - Kojetín 3:1 (2:0)
    So 21.09. 13:15 Nezamyslice - Kozlovice B 5:4 (3:2)
    So 21.09. 15:30 Ústí - Tovačov 3:1 (1:0)
    Ne 22.09. 13:15 Pivín - Lověšice 1:2 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Horní Moštěnice - Dub n.Moravou 1:2 (0:2)

    9.kolo

    So 28.09. 12:30 Lověšice - Nezamyslice 1:2 (1:2)
    So 28.09. 15:30 Tovačov - Pivín 5:0 (3:0)
    Ne 29.09. 10:30 Kozlovice B - Němčice 3:4 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Dub n.Moravou - Ústí 6:0 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kojetín - Horní Moštěnice 3:2 (2:2)

    4.kolo

    So 05.10. 12:00 Lověšice - Kojetín 2:3 (1:1)
    So 05.10. 12:45 Nezamyslice - Němčice 1:6 (1:5)
    So 05.10. 15:00 Ústí - Kozlovice B 6:0 (2:0)
    Ne 06.10. 12:00 Tovačov - Dub n.Moravou 1:4 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Pivín - Horní Moštěnice 0:1

    3.kolo

    So 12.10. 10:00 Němčice - Pivín 8:1 (4:1)
    So 12.10. 12:45 Nezamyslice - Ústí 2:3 np (2:2)
    So 12.10. 15:00 Dub n.Moravou - Lověšice 6:1 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Horní Moštěnice - Tovačov 4:3 (0:1)
    Út 15.10. 15:45 Kojetín - Kozlovice B 1:4 (0:2)

    2.kolo

    So 19.10. 11:30 Lověšice - Horní Moštěnice 2:4 (1:3)
    So 19.10. 12:15 Pivín - Nezamyslice 0:1 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Ústí - Kojetín 3:2 (2:1)
    Ne 20.10. 10:30 Kozlovice B - Dub n.Moravou 2:8 (0:5)
    Ne 20.10. 12:00 Tovačov - Němčice 3:2 np (1:0)

    1.kolo

    So 26.10. 10:00 Němčice - Lověšice 5:0 (1:0)
    So 26.10. 12:15 Nezamyslice - Tovačov 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Pivín - Ústí 2:6 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Horní Moštěnice - Kozlovice B 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Dub n.Moravou - Kojetín 5:2 (0:1)

    10.kolo

    So 11.04. 00:00 Ústí - Pivín
    So 11.04. 00:00 Tovačov - Nezamyslice
    So 11.04. 00:00 Lověšice - Němčice
    So 11.04. 00:00 Kozlovice B - Horní Moštěnice
    So 11.04. 00:00 Kojetín - Dub n.Moravou

    11.kolo

    So 18.04. 00:00 Kojetín - Ústí
    So 18.04. 00:00 Dub n.Moravou - Kozlovice B
    So 18.04. 00:00 Horní Moštěnice - Lověšice
    So 18.04. 00:00 Němčice - Tovačov
    So 18.04. 00:00 Nezamyslice - Pivín

    12.kolo

    So 25.04. 00:00 Ústí - Nezamyslice
    So 25.04. 00:00 Pivín - Němčice
    So 25.04. 00:00 Tovačov - Horní Moštěnice
    So 25.04. 00:00 Lověšice - Dub n.Moravou
    So 25.04. 00:00 Kozlovice B - Kojetín

    13.kolo

    So 02.05. 00:00 Kozlovice B - Ústí
    So 02.05. 00:00 Kojetín - Lověšice
    So 02.05. 00:00 Dub n.Moravou - Tovačov
    So 02.05. 00:00 Horní Moštěnice - Pivín
    So 02.05. 00:00 Němčice - Nezamyslice

    14.kolo

    So 09.05. 00:00 Ústí - Němčice
    So 09.05. 00:00 Nezamyslice - Horní Moštěnice
    So 09.05. 00:00 Pivín - Dub n.Moravou
    So 09.05. 00:00 Tovačov - Kojetín
    So 09.05. 00:00 Lověšice - Kozlovice B

    15.kolo

    So 16.05. 00:00 Lověšice - Ústí
    So 16.05. 00:00 Kozlovice B - Tovačov
    So 16.05. 00:00 Kojetín - Pivín
    So 16.05. 00:00 Dub n.Moravou - Nezamyslice
    So 16.05. 00:00 Horní Moštěnice - Němčice

    16.kolo

    So 23.05. 00:00 Ústí - Horní Moštěnice
    So 23.05. 00:00 Němčice - Dub n.Moravou
    So 23.05. 00:00 Nezamyslice - Kojetín
    So 23.05. 00:00 Pivín - Kozlovice B
    So 23.05. 00:00 Tovačov - Lověšice

    17.kolo

    So 30.05. 00:00 Tovačov - Ústí
    So 30.05. 00:00 Lověšice - Pivín
    So 30.05. 00:00 Kozlovice B - Nezamyslice
    So 30.05. 00:00 Kojetín - Němčice
    So 30.05. 00:00 Dub n.Moravou - Horní Moštěnice

    18.kolo

    So 06.06. 00:00 Ústí - Dub n.Moravou
    So 06.06. 00:00 Horní Moštěnice - Kojetín
    So 06.06. 00:00 Němčice - Kozlovice B
    So 06.06. 00:00 Nezamyslice - Lověšice
    So 06.06. 00:00 Pivín - Tovačov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 9 0 0 0 47:11 27
    2. 9 7 0 1 1 39:13 22
    3. 9 5 2 0 2 28:21 19
    4. 9 5 0 1 3 18:17 16
    5. 9 3 2 0 4 22:21 13
    6. 9 4 0 1 4 21:24 13
    7. 9 3 0 1 5 16:33 10
    8. 9 2 0 0 7 21:32 6
    9. 9 2 0 0 7 20:40 6
    10. 9 1 0 0 8 9:30 3