Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. září 2019
svátek má Jolana.
Hlavní menu
  • ID: 14027
  • Návštěvy: 78/3
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    434
    Týden:
    78
    Dnes:
    34
    On-line:
    3

    2.kolo

    So 24.08. 09:00 FK Drnovice - Rájec 6:1 (2:1)
    So 24.08. 10:45 Knínice - Medlánky 1:6 (1:0)
    So 24.08. 10:45 Žijeme hrou - Boskovice B 14:3 (8:0)
    Ne 25.08. 10:45 Kahan - Start Brno 2:8 (0:4)
    Ne 25.08. 10:45 Rousínov - Bohunice 5:2 (2:1)
    Ne 25.08. 10:45 Soběšice - FK Znojmo 3:2 (0:1)
    Ne 25.08. 11:15 Vyškov B - Žebětín 8:7 (4:1)

    12.kolo

    St 28.08. 16:00 FK Znojmo - Kahan 4:0 (2:0)
    St 28.08. 16:00 Boskovice B - Knínice 4:4 (3:2)
    St 28.08. 16:00 Bohunice - FK Drnovice 4:2 (2:1)
    St 28.08. 17:45 Vyškov B - Žijeme hrou 5:5 (1:5)
    St 28.08. 17:45 Start Brno - Žebětín 5:0 (4:0)
    St 28.08. 17:45 Medlánky - Rájec 15:1 (8:0)
    Út 10.09. 17:45 Soběšice - Rousínov 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 31.08. 09:00 FK Znojmo - Vyškov B 4:4 (1:2)
    So 31.08. 09:00 Bohunice - Žijeme hrou 2:10 (1:8)
    So 31.08. 11:15 Žebětín - FK Drnovice 1:0 (0:0)
    So 31.08. 11:45 Start Brno - Rousínov 13:0 (6:0)
    Ne 01.09. 10:45 Boskovice B - Soběšice 1:6 (0:1)
    Ne 01.09. 10:45 Medlánky - Kahan 1:5 (0:4)
    Ne 01.09. 10:45 Rájec - Knínice 1:2 (1:2)

    13.kolo

    St 04.09. 16:00 FK Drnovice - Start Brno 0:9 (0:3)
    St 04.09. 17:45 Rájec - Vyškov B 4:4 (2:3)
    St 04.09. 17:45 Žebětín - Medlánky 8:3 (4:1)
    St 04.09. 17:45 Knínice - Bohunice 1:3 (1:1)
    St 04.09. 17:45 Kahan - Boskovice B 13:1 (6:0)
    St 04.09. 17:45 Rousínov - FK Znojmo 3:6 (1:1)
    St 04.09. 17:45 Žijeme hrou - Soběšice 5:5 (1:4)

    4.kolo

    So 07.09. 09:00 FK Znojmo - Boskovice B 10:2 (5:1)
    So 07.09. 10:45 Knínice - Žebětín 1:5 (0:5)
    So 07.09. 10:45 Soběšice - Bohunice 5:1 (2:0)
    Ne 08.09. 10:45 Kahan - Rájec 6:2 (3:1)
    Ne 08.09. 10:45 Rousínov - Medlánky 2:2 (1:1)
    Ne 08.09. 11:15 Vyškov B - FK Drnovice 5:3 (2:2)
    St 11.09. 17:30 Žijeme hrou - Start Brno 4:4 (3:2)

    5.kolo

    So 14.09. 09:00 Bohunice - FK Znojmo 0:4 (0:2)
    So 14.09. 09:00 FK Drnovice - Knínice 3:0 (2:0)
    So 14.09. 10:45 Medlánky - Žijeme hrou 1:12 (0:6)
    So 14.09. 11:15 Žebětín - Kahan 2:4 (1:1)
    So 14.09. 11:45 Start Brno - Soběšice 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 10:45 Boskovice B - Vyškov B výsledek
    Ne 15.09. 10:45 Rájec - Rousínov výsledek

    6.kolo

    So 21.09. 09:00 FK Znojmo - Start Brno
    So 21.09. 10:45 Žijeme hrou - Rájec
    So 21.09. 10:45 Soběšice - Medlánky
    So 21.09. 11:45 Kahan - FK Drnovice
    So 21.09. 15:30 Boskovice B - Bohunice
    Ne 22.09. 10:45 Vyškov B - Knínice
    Ne 22.09. 10:45 Rousínov - Žebětín

    7.kolo

    So 28.09. 09:00 Bohunice - Vyškov B
    So 28.09. 09:00 FK Drnovice - Rousínov
    So 28.09. 10:45 Knínice - Kahan
    So 28.09. 11:15 Žebětín - Žijeme hrou
    So 28.09. 11:45 Start Brno - Boskovice B
    Ne 29.09. 10:45 Medlánky - FK Znojmo
    Ne 29.09. 10:45 Rájec - Soběšice

    8.kolo

    So 05.10. 09:00 FK Znojmo - Rájec
    So 05.10. 09:00 Bohunice - Start Brno
    So 05.10. 10:45 Žijeme hrou - FK Drnovice
    So 05.10. 10:45 Soběšice - Žebětín
    So 05.10. 14:15 Boskovice B - Medlánky
    Ne 06.10. 10:45 Vyškov B - Kahan
    Ne 06.10. 10:45 Rousínov - Knínice

    9.kolo

    So 12.10. 09:00 FK Drnovice - Soběšice
    So 12.10. 10:45 Medlánky - Bohunice
    So 12.10. 10:45 Knínice - Žijeme hrou
    So 12.10. 11:15 Žebětín - FK Znojmo
    So 12.10. 11:45 Start Brno - Vyškov B
    So 12.10. 11:45 Kahan - Rousínov
    Ne 13.10. 10:45 Rájec - Boskovice B

    10.kolo

    So 19.10. 09:00 FK Znojmo - FK Drnovice
    So 19.10. 09:00 Bohunice - Rájec
    So 19.10. 10:45 Žijeme hrou - Kahan
    So 19.10. 10:45 Soběšice - Knínice
    So 19.10. 11:45 Start Brno - Medlánky
    So 19.10. 16:00 Boskovice B - Žebětín
    Ne 20.10. 11:15 Vyškov B - Rousínov

    11.kolo

    So 26.10. 09:00 FK Drnovice - Boskovice B
    So 26.10. 10:45 Medlánky - Vyškov B
    So 26.10. 10:45 Knínice - FK Znojmo
    So 26.10. 11:15 Žebětín - Bohunice
    Ne 27.10. 10:45 Rájec - Start Brno
    Ne 27.10. 10:45 Rousínov - Žijeme hrou
    Ne 27.10. 11:45 Kahan - Soběšice

    1.kolo

    So 02.11. 09:00 FK Znojmo - Žijeme hrou
    So 02.11. 09:00 Bohunice - Kahan
    So 02.11. 10:45 Soběšice - Vyškov B
    So 02.11. 10:45 Medlánky - FK Drnovice
    So 02.11. 11:45 Start Brno - Knínice
    Ne 03.11. 09:00 Boskovice B - Rousínov
    Ne 03.11. 10:45 Rájec - Žebětín
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 1 0 45:6 16
    2. 6 4 1 1 30:12 13
    3. 6 4 1 1 21:16 13
    4. 6 3 3 0 50:20 12
    5. 6 4 0 2 30:18 12
    6. 5 2 3 0 26:23 9
    7. 6 3 0 3 23:21 9
    8. 6 2 1 3 28:29 7
    9. 6 2 0 4 14:20 6
    10. 6 2 0 4 12:27 6
    11. 6 1 1 4 9:22 4
    12. 5 1 1 3 11:25 4
    13. 5 0 1 4 9:33 1
    14. 5 0 1 4 11:47 1