Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 18. září 2019
svátek má Kryštof.
Hlavní menu
  • ID: 14024
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    344
    Týden:
    63
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 24.08. 09:00 Knínice - Medlánky 0:5 (0:3)
    So 24.08. 09:00 Žijeme hrou - Boskovice B 2:1 (1:0)
    So 24.08. 10:30 FK Drnovice - Rájec 4:1 (3:0)
    Ne 25.08. 09:00 Kahan - Start Brno 1:7 (0:3)
    Ne 25.08. 09:00 Rousínov - Bohunice 6:1 (3:0)
    Ne 25.08. 09:00 Soběšice - FK Znojmo 0:12 (0:6)
    Ne 25.08. 09:30 Vyškov B - Žebětín 9:3 (5:3)

    12.kolo

    St 28.08. 16:00 Vyškov B - Žijeme hrou 10:0 (4:0)
    St 28.08. 16:00 Start Brno - Žebětín 7:0 (3:0)
    St 28.08. 16:00 Medlánky - Rájec 24:0 (11:0)
    St 28.08. 17:30 Boskovice B - Knínice 7:2 (3:1)
    St 28.08. 17:30 Bohunice - FK Drnovice 2:4 (1:1)
    St 28.08. 17:45 FK Znojmo - Kahan 5:0 (4:0)
    Út 10.09. 16:00 Soběšice - Rousínov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 31.08. 09:30 Žebětín - FK Drnovice 2:6 (0:2)
    So 31.08. 10:00 Start Brno - Rousínov 4:0 (4:0)
    So 31.08. 10:30 Bohunice - Žijeme hrou 5:3 (1:3)
    So 31.08. 10:45 FK Znojmo - Vyškov B 9:0 (5:0)
    Ne 01.09. 09:00 Boskovice B - Soběšice 4:2 (1:0)
    Ne 01.09. 09:00 Medlánky - Kahan 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 09:00 Rájec - Knínice 2:7 (1:5)

    13.kolo

    St 04.09. 16:00 Rájec - Vyškov B 0:8 (0:4)
    St 04.09. 16:00 Žebětín - Medlánky 1:9 (0:4)
    St 04.09. 16:00 Knínice - Bohunice 3:6 (1:3)
    St 04.09. 16:00 Kahan - Boskovice B 6:3 (2:2)
    St 04.09. 16:00 Rousínov - FK Znojmo 2:3 (2:0)
    St 04.09. 16:00 Žijeme hrou - Soběšice 7:0 (5:0)
    St 04.09. 17:30 FK Drnovice - Start Brno 1:5 (1:3)

    4.kolo

    So 07.09. 09:00 Knínice - Žebětín 1:2 (1:1)
    So 07.09. 09:00 Soběšice - Bohunice 0:10 (0:3)
    So 07.09. 10:45 FK Znojmo - Boskovice B 9:0 (4:0)
    Ne 08.09. 09:00 Kahan - Rájec 6:1 (5:1)
    Ne 08.09. 09:00 Rousínov - Medlánky 0:5 (0:1)
    Ne 08.09. 09:30 Vyškov B - FK Drnovice 3:4 (2:1)
    St 11.09. 16:00 Žijeme hrou - Start Brno 0:7 (0:4)

    5.kolo

    So 14.09. 09:00 Medlánky - Žijeme hrou 10:0 (6:0)
    So 14.09. 09:30 Žebětín - Kahan 4:2 (2:0)
    So 14.09. 10:00 Start Brno - Soběšice 10:0 (3:0)
    So 14.09. 10:30 Bohunice - FK Znojmo 1:7 (1:4)
    So 14.09. 10:30 FK Drnovice - Knínice 4:2 (2:1)
    Ne 15.09. 09:00 Boskovice B - Vyškov B 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 09:00 Rájec - Rousínov 0:17 (0:9)

    6.kolo

    So 21.09. 09:00 Žijeme hrou - Rájec
    So 21.09. 09:00 Soběšice - Medlánky
    So 21.09. 10:00 Kahan - FK Drnovice
    So 21.09. 10:45 FK Znojmo - Start Brno
    So 21.09. 13:45 Boskovice B - Bohunice
    Ne 22.09. 09:00 Vyškov B - Knínice
    Ne 22.09. 09:00 Rousínov - Žebětín

    7.kolo

    So 28.09. 09:00 Knínice - Kahan
    So 28.09. 09:30 Žebětín - Žijeme hrou
    So 28.09. 10:00 Start Brno - Boskovice B
    So 28.09. 10:30 Bohunice - Vyškov B
    So 28.09. 10:30 FK Drnovice - Rousínov
    Ne 29.09. 09:00 Medlánky - FK Znojmo
    Ne 29.09. 09:00 Rájec - Soběšice

    8.kolo

    So 05.10. 09:00 Žijeme hrou - FK Drnovice
    So 05.10. 09:00 Soběšice - Žebětín
    So 05.10. 10:30 Bohunice - Start Brno
    So 05.10. 10:45 FK Znojmo - Rájec
    So 05.10. 12:30 Boskovice B - Medlánky
    Ne 06.10. 09:00 Vyškov B - Kahan
    Ne 06.10. 09:00 Rousínov - Knínice

    9.kolo

    So 12.10. 09:00 Medlánky - Bohunice
    So 12.10. 09:00 Žebětín - FK Znojmo
    So 12.10. 09:00 Knínice - Žijeme hrou
    So 12.10. 10:00 Start Brno - Vyškov B
    So 12.10. 10:00 Kahan - Rousínov
    So 12.10. 10:30 FK Drnovice - Soběšice
    Ne 13.10. 09:00 Rájec - Boskovice B

    10.kolo

    So 19.10. 09:00 Žijeme hrou - Kahan
    So 19.10. 09:00 Soběšice - Knínice
    So 19.10. 10:00 Start Brno - Medlánky
    So 19.10. 10:30 Bohunice - Rájec
    So 19.10. 10:45 FK Znojmo - FK Drnovice
    So 19.10. 14:15 Boskovice B - Žebětín
    Ne 20.10. 09:00 Vyškov B - Rousínov

    11.kolo

    So 26.10. 09:00 Medlánky - Vyškov B
    So 26.10. 09:00 Knínice - FK Znojmo
    So 26.10. 09:30 Žebětín - Bohunice
    So 26.10. 10:30 FK Drnovice - Boskovice B
    Ne 27.10. 09:00 Rájec - Start Brno
    Ne 27.10. 09:00 Rousínov - Žijeme hrou
    Ne 27.10. 10:00 Kahan - Soběšice

    1.kolo

    So 02.11. 09:00 Soběšice - Vyškov B
    So 02.11. 09:00 Medlánky - FK Drnovice
    So 02.11. 10:00 Start Brno - Knínice
    So 02.11. 10:30 Bohunice - Kahan
    So 02.11. 10:45 FK Znojmo - Žijeme hrou
    Ne 03.11. 09:00 Rájec - Žebětín
    Ne 03.11. 10:30 Boskovice B - Rousínov
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 58:1 18
    2. 6 6 0 0 45:3 18
    3. 6 6 0 0 40:2 18
    4. 6 5 0 1 23:15 15
    5. 6 4 0 2 31:16 12
    6. 6 3 0 3 27:13 9
    7. 6 3 0 3 25:23 9
    8. 6 2 0 4 15:22 6
    9. 6 2 0 4 15:25 6
    10. 6 2 0 4 12:33 6
    11. 6 2 0 4 12:34 6
    12. 6 1 0 5 15:26 3
    13. 6 0 0 6 2:45 0
    14. 6 0 0 6 4:66 0