Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 14022
  • Návštěvy: 329/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7596
    Týden:
    329
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:00 Nedakonice - Slavkov 2:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Staré Město - Ořechov 2:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Ludkovice - Jankovice 2:1 np (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Těšnovice - Havřice 2:1 (2:1)
    Ne 11.08. 17:00 Morkovice B - Březolupy 6:2 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Zdounky - Uherský Ostroh 4:1 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Tlumačov - 1.FC Slovácko C 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 17.08. 15:00 Březolupy - Zdounky 0:2 (0:2)
    So 17.08. 16:30 Ořechov - Morkovice B 6:3 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Slavkov - Ludkovice 1:2 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 1.FC Slovácko C - Nedakonice 5:0 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Uherský Ostroh - Tlumačov 0:3 (0:2)
    Ne 18.08. 16:30 Havřice - Staré Město 1:2 np (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Jankovice - Těšnovice 2:3 np (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Staré Město - Jankovice 4:1 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Nedakonice - Ludkovice 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Těšnovice - Slavkov 3:1 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Morkovice B - Havřice 5:1 (4:0)
    Ne 25.08. 16:30 Zdounky - Ořechov 1:0 np (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Tlumačov - Březolupy 6:0 (3:0)
    Ne 25.08. 16:30 1.FC Slovácko C - Uherský Ostroh 6:2 (4:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Slavkov - Staré Město 3:2 (0:2)
    Ne 01.09. 16:00 Uherský Ostroh - Nedakonice 4:0 (3:0)
    Ne 01.09. 16:00 Březolupy - 1.FC Slovácko C 0:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Ořechov - Tlumačov 1:2 np (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Havřice - Zdounky 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Jankovice - Morkovice B 5:1 (3:1)
    Ne 01.09. 16:00 Ludkovice - Těšnovice 3:4 np (2:2)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Staré Město - Ludkovice 4:1 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Nedakonice - Těšnovice 2:4 (2:2)
    Ne 08.09. 16:00 Morkovice B - Slavkov 3:1 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Zdounky - Jankovice 1:2 np (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Tlumačov - Havřice 3:2 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 1.FC Slovácko C - Ořechov 4:2 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Uherský Ostroh - Březolupy 6:2 (5:2)

    7.kolo

    So 14.09. 10:15 Březolupy - Nedakonice 3:4 np (3:3)
    So 14.09. 16:00 Ořechov - Uherský Ostroh 4:1 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Slavkov - Zdounky 1:2 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Havřice - 1.FC Slovácko C 1:3 (0:3)
    Ne 15.09. 16:00 Jankovice - Tlumačov 1:4 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Ludkovice - Morkovice B 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Těšnovice - Staré Město 3:1 (0:1)

    8.kolo

    Ne 22.09. 15:30 Nedakonice - Staré Město 1:5 (1:2)
    Ne 22.09. 15:30 Morkovice B - Těšnovice 1:2 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Zdounky - Ludkovice 4:1 (3:0)
    Ne 22.09. 15:30 Tlumačov - Slavkov 1:0 np (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 1.FC Slovácko C - Jankovice 4:1 (3:0)
    Ne 22.09. 15:30 Uherský Ostroh - Havřice 4:1 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Březolupy - Ořechov 2:8 (0:5)

    9.kolo

    So 28.09. 10:00 Ořechov - Nedakonice 2:1 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Slavkov - 1.FC Slovácko C 2:1 (2:1)
    So 28.09. 15:30 Staré Město - Morkovice B 8:0 (4:0)
    Ne 29.09. 15:30 Havřice - Březolupy 0:1 np (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Jankovice - Uherský Ostroh 2:4 (0:3)
    Ne 29.09. 15:30 Ludkovice - Tlumačov 1:5 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Těšnovice - Zdounky 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Ořechov - Havřice 6:1 (4:1)
    Ne 06.10. 15:00 Nedakonice - Morkovice B 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Zdounky - Staré Město 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Tlumačov - Těšnovice 4:3 np (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 1.FC Slovácko C - Ludkovice 6:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:00 Uherský Ostroh - Slavkov 1:6 (1:4)
    Ne 06.10. 15:00 Březolupy - Jankovice 1:5 (0:2)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Slavkov - Březolupy 8:0 (4:0)
    So 12.10. 15:00 Staré Město - Tlumačov 7:3 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Havřice - Nedakonice 1:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Jankovice - Ořechov 1:2 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Ludkovice - Uherský Ostroh 0:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Těšnovice - 1.FC Slovácko C 6:2 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Morkovice B - Zdounky 2:1 np (1:1)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Nedakonice - Zdounky 0:2 (0:0)
    So 19.10. 10:00 Březolupy - Ludkovice 0:3 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Tlumačov - Morkovice B 4:1 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Ořechov - Slavkov 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 1.FC Slovácko C - Staré Město 2:3 np (2:2)
    Ne 20.10. 14:30 Uherský Ostroh - Těšnovice 2:3 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Havřice - Jankovice 1:2 np (1:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Slavkov - Havřice 3:2 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Staré Město - Uherský Ostroh 3:0 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Morkovice B - 1.FC Slovácko C 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:00 Jankovice - Nedakonice 0:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Ludkovice - Ořechov 4:3 np (0:2)
    Ne 27.10. 14:00 Těšnovice - Březolupy 3:0k
    Ne 27.10. 14:00 Zdounky - Tlumačov 2:1 np (0:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 13:30 Tlumačov - Nedakonice 3:1 (2:0)
    So 02.11. 13:30 Uherský Ostroh - Morkovice B 5:3 (2:1)
    So 02.11. 13:30 Březolupy - Staré Město 1:3 (1:3)
    So 02.11. 13:30 Ořechov - Těšnovice 3:4 (2:1)
    Ne 03.11. 13:30 1.FC Slovácko C - Zdounky 2:3 (2:1)
    Ne 03.11. 13:30 Havřice - Ludkovice 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 13:30 Jankovice - Slavkov 1:2 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 9 2 1 1 38:23 32
    2. 13 9 2 0 2 45:16 31
    3. 13 8 2 2 1 23:11 30
    4. 13 7 3 1 2 36:21 28
    5. 13 8 0 1 4 41:24 25
    6. 13 7 0 1 5 30:20 22
    7. 13 6 0 3 4 38:25 21
    8. 13 6 0 0 7 32:37 18
    9. 13 4 2 1 6 20:31 17
    10. 13 4 1 0 8 29:40 14
    11. 13 4 1 0 8 16:31 14
    12. 13 2 2 2 7 22:29 12
    13. 13 1 0 3 9 12:30 6
    14. 13 0 1 1 11 11:55 3